Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/6446)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - ŽENY

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci ženy | Kategorie: C | Hráček: 2150 | Turnajů: 6543

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
16.11.2018 Šipkování U Husy Krieglstein Radim Přeštice, Hostinec U zlaté husy 16 12 C
15.11.2018 23 ČDS Cup Hranice Ondruch Martin SportBar U Arnošta Hranice 18 19 C
15.11.2018 22 ČDS Cup Počenice Čechová Ariana Bar Počenice 18 19 C
15.11.2018 9 Prase z Pekárny - ženy Bayerová Jana Bar Trávníky Vsetín 8 5 C
15.11.2018 Čtvrteční turnajování v OKU Šmrha Jan Plzeň, klub OKO 22 13 C
15.11.2018 Open KHK-S doplňkový jednotlivci Bedlivý Pavel 26 Úpice Pod Skalkou 8 10 C
15.11.2018 StČ pohár základní   34 Řipská 23 18 C
15.11.2018 StČ pohár základní   10 U Knotků 12 18 C
15.11.2018 StČ pohár základní   34 Základna 17 16 C
15.11.2018 StČ pohár základní   40 Hole in one 17 19 C
15.11.2018 StČ pohár základní   40 Mystery bar 14 18 C
14.11.2018 64 Open Cup 2018 - Klub 44   Liberec Klub 44 18 14 C
14.11.2018 53 Orel Dart Open (Maršovák) Horák Karel 05 Trutnov-H.S.M. Sedmička 26 16 C
14.11.2018 50 O pohár Sparty Dvořáček Aleš 04 Úpice Apríl bar 15 17 C
14.11.2018 30 JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace Kalaš Lukáš JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurece 9 16 C
14.11.2018 23 ČDS Cup Lipník nad Bečvou Tůmová Petra Pivnice Kornet Lipník nad Bečvou 20 19 C
14.11.2018 23 ČDS Cup Uničov Smékal Roman Hostinec Na Střelnici Uničov 20 17 C
14.11.2018 16 JC Jablonec U Nás Gyalog Zdeněk JC Jablonec U Nás 17 16 C
14.11.2018 7 Vítězná středa Hilčík Petr 28 Vítězná-Kocléřov Sportcentrum 12 14 C
14.11.2018 JC Česká Lípa Ryky Centrál Kolář Miroslav JC Česká Lípa 14 17 C
14.11.2018 JC Liberec Klub 44 Kain Roman JC Liberec Klub 44 24 14 C
14.11.2018 MJČ Bar Spolí   MO Bar Nové Spolí 14 12 C
14.11.2018 O pohár Sparty doplňkový Dvořáček Aleš 04 Úpice Apríl bar 11 12 C
14.11.2018 StČ pohár základní   10 U Pipkina 29 19 C
14.11.2018 StČ pohár základní   10 KD Kbely 13 17 C
14.11.2018 StČ pohár základní   11 U Švehly 17 19 C
14.11.2018 StČ pohár základní   34 Pod lesem 17 24 C
14.11.2018 StČ pohár základní   40 Pivní bar 11 9 16 C
14.11.2018 Strmeň Cup - Bistro Stvolová IV   Stvolová 11 21 C
14.11.2018 Strmeň Cup - Pivárna Sloup V   Pivárna Sloup 14 21 C
13.11.2018 30 JC Děčín Na Kopečku Štěpánek Martin JC Děčín Na Kopečku 12 15 C
13.11.2018 23 ČDS Cup Komárov Smékal Roman Hostinec Na Rychtě Komárov 9 18 C
13.11.2018 MJČ Classic bar Strakonice   MO Classic Strakonice 16 13 C
13.11.2018 MJČ Pivní bar Vltava ČB   MO Pivní bar Vltava ČB Ženy 7 8 C
13.11.2018 Open Ústeckého kraje   Teplice U Šlenců 10 12 C
13.11.2018 StČ pohár základní   10 KD Bílá hora 17 22 C
13.11.2018 StČ pohár základní   11 El Clasico 8 16 C
13.11.2018 StČ pohár základní   34 U Zábranských 14 18 C
13.11.2018 StČ pohár základní   40 U kocoura 7 19 C
13.11.2018 Strmeň Cup - Pivní bar Lidická XIII   Pivní bar Lidická 18 22 C
13.11.2018 TP Bílina Bowling   Bilína 9 13 C
13.11.2018 Úterní Vagónek Jarkovský Robert 20 Velký Třebešov U Vagonu 13 13 C
12.11.2018 30 JC Mimoň Český Lev Pekař Zdeněk JC Mimoň Český Lev 5 9 C
12.11.2018 10 Olis Cup Špička Zdeněk Pizzerie Olis Olomouc 27 14 C
12.11.2018 JC Liberec Klub 44 Kain Roman JC Liberec Klub 44 31 17 C
12.11.2018 MJČ Bar B-13 ČB   MO Bar 13 ČB 12 13 C
12.11.2018 Open JMOŠS jednotlivci   Hospůdka na hřišti 13 12 C
12.11.2018 StČ pohár základní   31 Pivnice Chabařovická 11 19 C
12.11.2018 StČ pohár základní   40 Chrpa 26 18 C
12.11.2018 StČ pohár základní   40 Sempre 11 15 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.11.2018 06:56

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 18.11.2018 06:56:06