Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/9678)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár jednotlivců - MUŽI 2018

Republikové žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 9469 | Turnajů: 9678

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
18.10.2018 Čtvrteční turnajování v OKU Šmrha Jan Plzeň, klub OKO 17 17 C
17.10.2018 49 Orel Dart Open (Maršovák) Horák Karel 05 Trutnov-H.S.M. Sedmička 28 15 C
17.10.2018 22 JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace Kalaš Lukáš JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurece 13 19 C
17.10.2018 16 Faraon cup - základní 1 Severýn Pavel Hlinsko Skalsko 22 12 C
17.10.2018 3 Vítězná středa Hilčík Petr 28 Vítězná-Kocléřov Sportcentrum 13 16 C
17.10.2018 JC Litoměřice Pohratická Hospůdka Staško David JC Litoměřice Pokratická Hospůdka 16 13 C
17.10.2018 JC Most Bar Na Pekárně Směja Radek JC Most Bar Na Pekárně 14 17 C
17.10.2018 StČ pohár základní   33 Grey bar Na zastávce 18 18 C
17.10.2018 StČ pohár základní   35 U Pepého 17 18 C
17.10.2018 StČ pohár základní   10 U Pipkina 24 21 C
17.10.2018 StČ pohár základní   10 U Nikolky 8 20 C
17.10.2018 StČ pohár základní   11 U Švehly 10 16 C
17.10.2018 StČ pohár základní   34 Pod lesem 13 15 C
17.10.2018 Strmeň Cup - Popovice III   Popovice 16 24 C
17.10.2018 Strmeň Cup - Rest. Na Hříšti Chrlice I   Na Hřišti Chrlice 17 23 C
17.10.2018 Strmeň Cup - Restaurace Hattrick VI   Restaurace Hattrick 7 15 C
17.10.2018 Strmeň Cup - U Kolečka IX   Bejvávalo U Kolečka 15 20 C
16.10.2018 22 JC Děčín Na Kopečku Štěpánek Martin JC Děčín Na Kopečku 11 17 C
16.10.2018 21 JC Nový Bor Mini Sport Bar Havlíček Oto JC Nový Bor Mini Sport Bar 7 17 C
16.10.2018 JC Most Fénix Veverka Tomáš JC Most Fénix 12 13 C
16.10.2018 StČ pohár muži základní   71 AHV 10 11 C
16.10.2018 StČ pohár základní   21 Darts pub 4 17 C
16.10.2018 StČ pohár základní   42 Na cibulkách 7 15 C
16.10.2018 StČ pohár základní   10 KD Bílá hora 22 20 C
16.10.2018 StČ pohár základní   11 El Clasico 11 12 C
16.10.2018 StČ pohár základní   34 U Zábranských 9 18 C
16.10.2018 StČ pohár základní   40 U Jána 17 19 C
16.10.2018 Strmeň Cup - Kulečník.her. Šilingrák III   Kulečníková herna Šilingrák 10 22 C
16.10.2018 Strmeň Cup - Sport bar XXL Rájec II   Rájec 12 19 C
16.10.2018 TP Bílina Bowling   Bilína 10 15 C
16.10.2018 Úterní šipkování v OKU Šmrha Jan Plzeň, klub OKO 23 16 C
15.10.2018 40 PP Tour - zvýhodněný Goláň Radek Pardubice Bowling 36 15 C
15.10.2018 38 Salám Open Šulitka Miroslav 24 Malé Svatoňovice Salamandr 8 10 C
15.10.2018 6 Olis Cup Špička Zdeněk Pizzerie Olis Olomouc 30 16 C
15.10.2018 JC Liberec Bakalářská Hospůdka Hájková Jana JC Liberec Bakalářská Hospůdka 9 19 C
15.10.2018 Místní Open Vysočiny jednotlivci Zána Oldřich Jihlava Kozlovna 13 7 C
15.10.2018 StČ pohár muži základní   80 Klub Ajeto 27 13 C
15.10.2018 StČ pohár základní   40 Chrpa 23 19 C
15.10.2018 StČ pohár základní   40 Sempre 16 19 C
15.10.2018 TP Duchcov Na Tribuně Kropáček Jindřich Duchcov 9 15 C
14.10.2018 Reg.Master Zlínsko muži Smékal Roman Bar Trávníky Vsetín 19 9 B
13.10.2018 49 Open Cup 2018 - Klub 44 - zvýhodněný   Liberec Klub 44 28 17 C
13.10.2018 21 JC Nový Bor Mini Sport Bar Havlíček Oto JC Nový Bor Mini Sport Bar 5 18 C
13.10.2018 18 O pohár Žacléře zvýhodněný Fronc Jaroslav 10 Žacléř Bingo 11 18 C
13.10.2018 10 Rocky Cup - základní Pejchal Petr Bar Rocky 16 16 C
13.10.2018 JC Litoměřice Pohratická Hospůdka Staško David JC Litoměřice Pokratická Hospůdka 22 21 C
13.10.2018 JC Louny Slávie Pfeifer Stanislav JC Louny Slávie 8 19 C
13.10.2018 JC Most Bar Na Pekárně Směja Radek JC Most Bar Na Pekárně 11 14 C
13.10.2018 JC Most Fénix Dvořáková Pavla JC Most Fénix 9 18 C
13.10.2018 JC Žatec Mandl Club Mrázek Vladimír JC Žatec Mandl Club 11 18 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.10.2018 12:09

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 19.10.2018 12:09:40