Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/5904)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár jednotlivců - ŽENY 2018

Republikové žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 2024 | Turnajů: 5904

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
16.10.2018 22 JC Děčín Na Kopečku Štěpánek Martin JC Děčín Na Kopečku 11 17 C
16.10.2018 21 JC Nový Bor Mini Sport Bar Havlíček Oto JC Nový Bor Mini Sport Bar 7 17 C
16.10.2018 StČ pohár základní   21 Darts pub 4 17 C
16.10.2018 StČ pohár základní   10 KD Bílá hora 22 20 C
16.10.2018 TP Bílina Bowling   Bilína 10 15 C
15.10.2018 6 Olis Cup Špička Zdeněk Pizzerie Olis Olomouc 30 16 C
15.10.2018 StČ pohár základní   40 Chrpa 23 19 C
15.10.2018 StČ pohár ženy základní   80 Klub Ajeto 16 12 C
14.10.2018 Reg.Master Zlínsko ženy Smékal Roman Bar Trávníky Vsetín 10 9 B
13.10.2018 49 Open Cup 2018 - Klub 44 - zvýhodněný   Liberec Klub 44 28 17 C
13.10.2018 21 JC Nový Bor Mini Sport Bar Havlíček Oto JC Nový Bor Mini Sport Bar 5 18 C
13.10.2018 18 O pohár Žacléře zvýhodněný Fronc Jaroslav 10 Žacléř Bingo 11 18 C
13.10.2018 10 Rocky Cup - základní Pejchal Petr Bar Rocky 16 16 C
13.10.2018 JC Louny Slávie Pfeifer Stanislav JC Louny Slávie 8 19 C
13.10.2018 JC Most Fénix Dvořáková Pavla JC Most Fénix 9 18 C
13.10.2018 JC Žatec Mandl Club Mrázek Vladimír JC Žatec Mandl Club 11 18 C
13.10.2018 Místní Open KHK jih - jednotlivci Vaňková Hübschová Bjelidlo open 9 14 C
13.10.2018 Místní Open KHK jih - jednotlivci   Staropramen cup 29 19 C
13.10.2018 Open Cup 2018 - Klub 44 - dvojice   Liberec Klub 44 13 18 C
13.10.2018 Open Libereckého kraje - jednotlivci   Liberec Klub 44 16 16 C
13.10.2018 Open oblasti MSK - ženy   Cafe bar Havířov 8 9 C
13.10.2018 Reg.Master Olomoucko ženy Smékal Roman Sokolovna U Žida Olomouc 17 9 B
13.10.2018 Reg.Master Plzeňského kraje - ženy Šmrha Jan Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou 9 7 B
13.10.2018 Reg.Master UŠO Jižní Čechy ženy   5. RM Žabovřesky 29 8 B
13.10.2018 StČ pohár základní   41 Bunkr 21 20 C
13.10.2018 StČ pohár základní   83 Podlešín 11 22 C
13.10.2018 StČ pohár základní   34 Základna 17 20 C
13.10.2018 StČ pohár základní   40 Hole in one 29 20 C
13.10.2018 Strmeň Cup - U Kolečka IX   Bejvávalo U Kolečka 21 23 C
13.10.2018 Strmeň Cup - U Lesíka Třebíč III   U Lesíka Třebíč 20 23 C
13.10.2018 U Huberta - základní Bursa Martin U Huberta podzim 11 15 C
12.10.2018 42 O pohár Cukrárny Semerák Tomáš 07 Náchod Nápojové občerstvení 24 16 C
12.10.2018 21 JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace Kalaš Lukáš JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurece 23 19 C
12.10.2018 7 JC Duchcov Na tribuně Blahník Roman JC Duchcov FC 13 18 C
12.10.2018 6 Open Ústeckého kraje   Pšov Pohostinství 16 13 C
12.10.2018 JC Heřmanice U Andílka Pořízek Jan JC Heřmanice U Andílka 8 18 C
12.10.2018 JC Osek pod Věží Bittner Tomáš JC Osek pod Věží 16 18 C
12.10.2018 Klubový Open MSK - jednotlivci   Ural Ostrava 14 14 C
12.10.2018 Místní Open Karlovarsko jednotlivci   Březová u Sokolova 16 12 C
12.10.2018 MJČ Nádražní Pivnice ČB   MO Nádražní Pivnice ČB 13 15 C
12.10.2018 MJČ Slavče   MO Slavče 10 15 C
12.10.2018 Open Libereckého kraje - jednotlivci   Liberec Klub 44 10 12 C
12.10.2018 Phoenix Cup   Ústí n/L bar Phoenix 20 15 C
12.10.2018 StČ pohár základní   12 Siňorita 18 19 C
12.10.2018 StČ pohár základní   72 Tehov 15 19 C
12.10.2018 StČ pohár základní   10 U Anity 13 21 C
12.10.2018 StČ pohár základní   10 U LIbora 22 19 C
12.10.2018 StČ pohár základní   11 U Švehly 13 20 C
12.10.2018 StČ pohár základní   40 Kobra 11 20 C
12.10.2018 StČ pohár ženy základní   44 Pivnice Stodůlky 11 12 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.10.2018 03:39

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 18.10.2018 03:39:51