Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/269)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár jednotlivců - JUNIORKY 2018

Republikové žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 66 | Turnajů: 269

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
11.10.2018 StČ pohár základní   40 Mystery bar 11 23 C
10.10.2018 StČ pohár základní   34 Pod lesem 12 23 C
9.10.2018 Strmeň Cup - Pivní bar Lidická XII   Pivní bar Lidická 21 24 C
5.10.2018 28 Dušejovská šipková liga Krejčí Bohumil Dušejov ženy 10 11 C
5.10.2018 MJČ Budvarka JH   MO Budvarka JH 18 19 C
3.10.2018 StČ pohár základní   34 Pod lesem 14 26 C
29.9.2018 12 ŠK.Op-Ko.VČ Fotr Pavel Dolní Čermná 26 17 C
29.9.2018 12 ŠK.Op-Ko.VČ High Score Fotr Pavel Dolní Čermná 26 17 C
29.9.2018 JC Třeboutice U Kapličky   JC Třeboutice U Kapličky 5 17 C
29.9.2018 Místní Open KHK jih - jednotlivci Štěpánek Pavel Bistro u Štěpánků Běleč n.O. 15 19 C
28.9.2018 MO Plzeňského kraje - ženy jednot. Šmrha Jan Plzeň, klub OKO 30 11 C
28.9.2018 MO Plzeňského kraje - ženy odpadlíci   Plzeň, klub OKO 22 11 C
28.9.2018 StČ pohár zvýhodněný   82 Plzeňka 15 23 C
27.9.2018 JC Třeboutice U Kapličky   JC Třeboutice U Kapličky 10 20 C
26.9.2018 StČ pohár zvýhodněný   34 Pod lesem 13 26 C
23.9.2018 Open Uhříček Břetislav Králíky Kulturní dům 13 15 C
23.9.2018 RGP Juniorky Uhříček Břetislav Králíky Kulturní dům 3 2 A
21.9.2018 27 Dušejovská šipková liga Krejčí Bohumil Dušejov ženy 7 9 C
21.9.2018 3 Open Ústeckého kraje   Pšov Pohostinství 16 16 C
21.9.2018 StČ pohár základní   82 Plzeňka 14 23 C
20.9.2018 5 JC Liberec Restaurace u Martina Kozák Lubor JC Liberec Restaurace u Martina 12 18 C
20.9.2018 StČ pohár základní   60 Tetínská hospoda 10 23 C
15.9.2018 StČ pohár základní   40 Chlumecká 24 23 C
14.9.2018 MJČ Nádražní Pivnice ČB   MO Nádražní Pivnice ČB 17 21 C
14.9.2018 StČ pohár ženy základní   80 Klub Ajeto 9 15 C
8.9.2018 Reg.Master UŠO Jižní Čechy MLÁDEŽ   4. RM Žabovřesky 10 11 B
7.9.2018 26 Dušejovská šipková liga Krejčí Bohumil Dušejov ženy 9 11 C
7.9.2018 1 Open Ústeckého kraje   Pšov Pohostinství 18 15 C
7.9.2018 MJČ Nádražní Pivnice ČB   MO Nádražní Pivnice ČB 17 20 C
7.9.2018 StČ pohár ženy základní   80 Klub Ajeto 8 14 C
4.9.2018 14 Letní házení - základní turnaj   MATY´s BAR 61 19 C
4.9.2018 Strmeň Cup - Pivní bar Lidická X   Pivní bar Lidická 17 25 C
31.8.2018 25 Dušejovská šipková liga Krejčí Bohumil Dušejov ženy 8 9 C
31.8.2018 14 Túrka - Rest. U Lasa (Brno) - základní   Restaurace U Lasa 16 22 C
31.8.2018 Strmeň Cup - Pivní bar Lidická IX   Pivní bar Lidická 26 26 C
30.8.2018 StČ pohár základní   40 Mystery bar 13 24 C
28.8.2018 Strmeň Cup - Pivní bar Lidická X   Pivní bar Lidická 23 26 C
25.8.2018 MJČ Soukromý šipkařský klub JH   MO SŠK J. Hradec 18 18 C
22.8.2018 12 Faraon cup - základní 1 Severýn Pavel Hlinsko Skalsko 25 16 C
20.8.2018 32 PP Tour Goláň Radek Pardubice Bowling 25 17 C
20.8.2018 StČ pohár ženy zvýhodněný   80 Klub Ajeto 21 16 C
18.8.2018 Místní Open KHK jih - jednotlivci Rygl Luboš Šipkový desetiboj 12 19 C
18.8.2018 Místní Open Vysočiny jednotlivci Bártl David Havlíčkův Brod Tajfun 27 15 C
17.8.2018 24 Dušejovská šipková liga Krejčí Bohumil Dušejov ženy 6 9 C
17.8.2018 12 Túrka - Rest. U Lasa (Brno) - zvýhodněný   Restaurace U Lasa 20 24 C
17.8.2018 StČ pohár ženy základní   80 Klub Ajeto 7 15 C
16.8.2018 8 Dámská jízda Goldmannová Anna 13 Úpice Pod Skalkou 8 11 C
16.8.2018 Open KHK-S jednotlivci Goldmannová Anna 13 Úpice Pod Skalkou 13 16 C
15.8.2018 JC Liberec Klub 44 Kozák Lubor JC Liberec Klub 44 10 16 C
11.8.2018 7 Double Open MSVČ ženy Vylíčil Ondřej Havlovice U Lávky 12 12 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.10.2018 05:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 17.10.2018 05:16:58