Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/302)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár jednotlivců - ŽÁCI 2018

Republikové žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 90 | Turnajů: 302

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
13.10.2018 Místní Open KHK jih - jednotlivci   Staropramen cup 29 19 C
13.10.2018 Open oblasti MSK - muži   Cafe bar Havířov 36 11 C
13.10.2018 Reg.Master UŠO Jižní Čechy MLÁDEŽ   5. RM Žabovřesky 10 10 B
11.10.2018 MJČ KD Těmice   MO Těmice 7 14 C
9.10.2018 15 Dřevěnka Cup Kousal Zdeněk 11 Broumov Dřevěnka 7 17 C
8.10.2018 2 Open JMOŠS jednotlivci   Hospůdka na hřišti 17 16 C
6.10.2018 StČ pohár základní   42 Na cibulkách 9 24 C
5.10.2018 28 Dušejovská šipková liga Krejčí Bohumil Dušejov muži 25 14 C
5.10.2018 28 Dušejovská šipková liga - High Score Krejčí Bohumil Dušejov 36 20 C
5.10.2018 StČ pohár základní   40 Kobra 13 22 C
1.10.2018 1 Open JMOŠS jednotlivci   Hospůdka na hřišti 15 16 C
29.9.2018 Open Ústeckého kraje   Litvínov U Hrušků 25 20 C
29.9.2018 Rock Klub Gambrinus Open Kutzlerová Ludmila Lovosice Rock Klub Gambrinus 30 17 C
27.9.2018 16 ČDS Cup Olomouc III. Novák František Pivnice Punat Olomouc 20 16 C
27.9.2018 MJČ KD Těmice   MO Těmice 14 17 C
25.9.2018 16 ČDS Cup Olomouc I. Sobotková Eva Pivnice Knihovna Olomouc 15 21 C
23.9.2018 Open Uhříček Břetislav Králíky Kulturní dům 13 15 C
23.9.2018 RGP žáci Uhříček Břetislav Králíky Kulturní dům 10 2 A
18.9.2018 StČ pohár základní   40 Chlumecká 7 15 C
17.9.2018 17 Túrka - Na hřišti - základní   Hospůdka Na hřišti 21 22 C
16.9.2018 Open StČ mládež   40 Kobra 7 14 C
16.9.2018 Open StČ mládež   40 Kobra 12 11 C
15.9.2018 4 Master KHK-S mládež Vylíčil Ondřej Jaroměř-Josefov Beseda 8 11 B
15.9.2018 Open KHK-S (Shanghai) Vylíčil Ondřej Jaroměř-Josefov Beseda 17 18 C
15.9.2018 Open KHK-S mládež Vylíčil Ondřej Jaroměř-Josefov Beseda 7 11 C
12.9.2018 JC Most Bar Na Pekárně Směja Radek JC Most Bar Na Pekárně 7 21 C
11.9.2018 13 Dřevěnka Cup Kousal Zdeněk 11 Broumov Dřevěnka 10 19 C
10.9.2018 16 Túrka - Na hřišti - základní   Hospůdka Na hřišti 33 25 C
8.9.2018 Reg.Master UŠO Jižní Čechy MLÁDEŽ   4. RM Žabovřesky 10 11 B
8.9.2018 StČ pohár základní   40 Chlumecká 28 23 C
7.9.2018 Charvatce cup 2018/2019   Pohostinství Charvatce 15 15 C
7.9.2018 Místní Open Karlovarsko jednotlivci   Kraslice Nikola 9 15 C
7.9.2018 StČ pohár základní   11 U Švehly 16 19 C
7.9.2018 StČ pohár základní   40 Kobra 16 23 C
7.9.2018 Strmeň Cup - Pivní bar Lidická IX   Pivní bar Lidická 18 26 C
6.9.2018 39 Vagon Komárková Eliška 06 Velký Třebešov U Vagonu 21 16 C
1.9.2018 Open Olomoucko smíšený Skopalík Marek VI. Memorial Miroslava Přikryla 39 17 C
1.9.2018 Open Ústeckého kraje   Litvínov U Hrušků 36 19 C
31.8.2018 StČ pohár základní   81 Club Kamýk 21 22 C
30.8.2018 MJČ KD Těmice   MO Těmice 13 18 C
30.8.2018 StČ pohár základní   10 U Knotků 14 26 C
29.8.2018 StČ pohár základní   33 Grey bar Na zastávce 19 24 C
29.8.2018 StČ pohár základní   35 U Pepého 15 22 C
27.8.2018 MJČ U Chřestýše Mladošovice   MO U Chřestýše Mladošovice 13 13 C
27.8.2018 Strmeň Cup - Boskovice U Stat.Kováře V   Bar U Statečného Kováře 17 25 C
26.8.2018 6 O pohár Sparty dvojnásobný Škrabalová Kateřina 04 Úpice Apríl bar 18 18 C
25.8.2018 Rock Klub Gambrinus Open Kutzlerová Ludmila Lovosice Rock Klub Gambrinus 25 17 C
24.8.2018 MO Pardubický kraj - Hi Score Janisch Erik Damníkov 15 16 C
24.8.2018 MO Pardubický kraj - jednotl. Janisch Erik Damníkov 15 17 C
24.8.2018 StČ pohár zvýhodněný   81 Club Kamýk 16 23 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.10.2018 05:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 17.10.2018 05:16:12