Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/87)
  Náhled Tisk Nahoru
2017 - Český pohár jednotlivců - ŽENY

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci ženy | Kategorie: B | Hráček: 2187 | Turnajů: 6196

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
4.11.2017 Reg.Master KHK-J&S - ženy   RGM Matys BAR Hradec Králové 13 6 B
28.10.2017 5 Nominační RM Ústecka (s TOP) - ženy   Travčice, KD 28 5 B
28.10.2017 5 Reg.Master Liberecka - ženy   Pivnice v Zátiší Liberec 14 5 B
28.10.2017 5 TOP RM Ústecka - ženy   Travčice, KD 6 9 B
28.10.2017 Reg. Master Vysočina (Dušejov) - ženy Netolický Milan Dušejov Sokolovna 25 6 B
28.10.2017 Reg.Master Brněnsko ženy Dubovec Juraj U Dvořáků Brno 12 5 B
28.10.2017 Reg.Master Plzeňského kraje - ženy Šmrha Jan Plzeň, Klub OKO Plzeň 19 5 B
28.10.2017 Reg.Master StČ ženy   04 Chlumecká 33 7 B
22.10.2017 Reg.Master Zlínsko ženy Špička Zdeněk Bar Trávník Vsetín 11 5 B
21.10.2017 12 TOP Master KHK-S&J ženy Vylíčil Ondřej Vrchlabí KD Střelnice 8 12 B
21.10.2017 5 Nominační Master KHK ženy J&S Vylíčil Ondřej Vrchlabí KD Střelnice 34 6 B
21.10.2017 Reg. Master Pardubicko - ženy Netolický Milan Koclířov Fatima 10 6 B
21.10.2017 Reg.Master Karlovarsko ženy   Nové Sedlo Meteor 19 5 B
21.10.2017 Reg.Master MSK ženy   Rubín Ostrava 10 5 B
21.10.2017 Reg.Master Olomoucko ženy Špička Zdeněk Restaurace Atlant Olomouc 18 5 B
21.10.2017 Reg.Master StČ ženy   08 Klub Ajeto 26 7 B
21.10.2017 Reg.Master UŠO Jižní Čechy ženy   RM Strážkovice 20 5 B
14.10.2017 Reg.Master StČ ženy   04 U Jána 16 6 B
16.9.2017 11 TOP Master KHK-S&J ženy Vylíčil Ondřej Jaroměř-Josefov Beseda 8 11 B
16.9.2017 4 Nominační Master KHK ženy J&S Vylíčil Ondřej Jaroměř-Josefov Beseda 40 5 B
16.9.2017 Reg.Master Liberecka - ženy   Bažiny-Hrádek n.N. 9 4 B
16.9.2017 Reg.Master StČ ženy   04 Chlumecká 17 6 B
9.9.2017 4 Nominační RM Ústecka (s TOP) - ženy Minařík Jiří Proboštov,Sokolovna 23 4 B
9.9.2017 4 TOP RM Ústecka - ženy Minařík Jiří Proboštov,Sokolovna 6 8 B
9.9.2017 Reg. Master Pardubicko - ženy Netolický Milan Přelouč Palma 7 5 B
9.9.2017 Reg.Master JMOŠS ženy   Popovice 9 4 B
9.9.2017 Reg.Master Karlovarsko ženy Beňuš Jaroslav Meteor N.Sedlo 16 4 B
9.9.2017 Reg.Master KHK-J&S - ženy   RGM HK 13 5 B
9.9.2017 Reg.Master MSK ženy   Rubín Ostrava 8 4 B
9.9.2017 Reg.Master Plzeňského kraje - ženy Šmrha Jan Plzeň, Klub OKO Plzeň 15 4 B
9.9.2017 Reg.Master StČ ženy   04 U Jána 13 6 B
9.9.2017 Reg.Master StČ ženy   08 Klub Ajeto 22 6 B
9.9.2017 Reg.Master StČ ženy   08 U krkavce 7 6 B
9.9.2017 Reg.Master UŠO Jižní Čechy ženy   4. RM Žabovřesky 25 4 B
27.8.2017 Reg.Master Zlínsko ženy Špička Zdeněk Bar Trávníky Vsetín 11 4 B
26.8.2017 Reg.Master Olomoucko ženy Špička Zdeněk Restaurace Atlant Olomouc 12 4 B
14.5.2017 Reg.Master Zlínsko ženy Špička Zdeněk Bar Trávníky Vsetín 16 4 B
13.5.2017 3 Nominační RM Ústecka (s TOP) - ženy Minařík Jiří Dobroměřice KD 32 4 B
13.5.2017 3 TOP RM Ústecka - ženy Minařík Jiří Dobroměřice KD 6 8 B
13.5.2017 Reg.Master Liberecka - ženy   Rest. U Chobota-Liberec 18 4 B
13.5.2017 Reg.Master Olomoucko ženy Špička Zdeněk Restaurace Atlant Olomouc 21 4 B
6.5.2017 10 TOP Master KHK-S&J ženy Vylíčil Ondřej Valdice Kulturní dům 8 11 B
6.5.2017 5 Reg.Master StČ ženy   04 U Jána 12 6 B
6.5.2017 5 Reg.Master StČ ženy   08 Klub Ajeto 23 6 B
6.5.2017 3 Nominační Master KHK ženy J&S Vylíčil Ondřej Valdice Kulturní dům 30 5 B
6.5.2017 Reg.Master JMOŠS ženy   Bogota 14 4 B
6.5.2017 Reg.Master Karlovarsko ženy   Nejdek Kulturní dům 22 4 B
6.5.2017 Reg.Master MSK ženy   Ural Ostrava 9 4 B
6.5.2017 Reg.Master Plzeňského kraje - ženy Šmrha Jan Plzeň,Husovka 22 4 B
6.5.2017 Reg.Master UŠO Jižní Čechy ženy   3. RM Plav 21 4 B
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.10.2018 03:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 18.10.2018 03:31:40