Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/63)
  Náhled Tisk Nahoru
2014 - Český pohár jednotlivců - MUŽI

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci muži | Kategorie: B | Hráčů: 7271 | Turnajů: 6859

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
25.10.2014 Reg.Master Liberecka - JEDNOTLIVCI   Excalibur-Liberec 22 4 B
25.10.2014 Reg.Master Vysočina muži   Dušejov Sokolovna 63 3 B
19.10.2014 Reg.Master Zlínsko muži   Bar Trávníky Vsetín 22 3 B
18.10.2014 5 Master KHK-S&J muži   Vrchlabí KD Střelnice 85 3 B
18.10.2014 Reg.Master Brněnsko muži   Horácká rest. Brno-Řečkovice 41 3 B
18.10.2014 Reg.Master Karlovarsko muži   Sokolov RM m. 55 3 B
18.10.2014 Reg.Master MSK muži   KD Sedliště 40 3 B
18.10.2014 Reg.Master Olomoucko muži   Restaurace Atlant Olomouc 46 3 B
18.10.2014 Reg.Master Plzeňského kraje - muži   Klíčov 33 3 B
18.10.2014 Reg.Master StČ muži   11 KLub Ajeto 58 5 B
18.10.2014 Reg.Master Ústecka - muži   Kulturní dům Travčice 44 3 B
18.10.2014 Reg.Master UŠO Jižní Čechy muži   5. RM Plav 56 3 B
11.10.2014 Reg.Master StČ JEDNOTLIVCI   10 Ve mlejně 22 6 B
11.10.2014 Reg.Master StČ muži   10 Homolka 24 5 B
13.9.2014 Reg.Master Liberecka - JEDNOTLIVCI   Lucky bar-Liberec 28 4 B
7.9.2014 Reg.Master Zlínsko muži   Bar Trávníky Vsetín 18 3 B
6.9.2014 Reg.Master JMOŠS muži   Restaurace Bogota 26 3 B
6.9.2014 Reg.Master Karlovarsko muži   Nové Sedlo RMm2014-4 56 3 B
6.9.2014 Reg.Master KHK-J&S - muži   A-Sport Hradec Králové 95 3 B
6.9.2014 Reg.Master MSK muži   Rubín Ostrava 40 3 B
6.9.2014 Reg.Master Olomoucko muži   Restaurace Atlant Olomouc 52 3 B
6.9.2014 Reg.Master Plzeňského kraje - muži   Plzeň, Husovka 38 3 B
6.9.2014 Reg.Master StČ JEDNOTLIVCI   10 Černý vůl 18 6 B
6.9.2014 Reg.Master StČ muži   10 Homolka 39 5 B
6.9.2014 Reg.Master Ústecka - muži   Proboštov Sokolovna 45 3 B
6.9.2014 Reg.Master UŠO Jižní Čechy muži   4. RM Plav 35 3 B
30.8.2014 Reg.Master StČ muži   11 Klub Ajeto 40 5 B
18.5.2014 Reg.Master Zlínsko muži   Bar Trávníky Vsetín 20 3 B
17.5.2014 Reg.Master Liberecka - muži   Lucky Bar-Liberec 52 3 B
17.5.2014 Reg.Master Olomoucko muži   Sport bar Atlant Olomouc 47 3 B
10.5.2014 3 Master KHK-S&J muži   Jaroměř-Josefov Beseda 93 3 B
10.5.2014 Reg.Master JMOŠS muži   Blansko 45 3 B
10.5.2014 Reg.Master Karlovarsko muži   N. Sedlo RM2014-3 m 57 3 B
10.5.2014 Reg.Master MSK muži   Ural Ostrava 42 3 B
10.5.2014 Reg.Master Plzeňského kraje - muži   Plzeň - Křimice 41 3 B
10.5.2014 Reg.Master StČ muži   01 Klub Ajeto 49 5 B
10.5.2014 Reg.Master Ústecka - muži   Proboštov Sokolovna 66 3 B
10.5.2014 Reg.Master UŠO Jižní Čechy muži   3. RM Plav 47 3 B
29.3.2014 Reg.Master Brněnsko muži   Rest.Na tribuně Vyškov 47 3 B
22.3.2014 Reg.Master Plzeňského kraje - muži   Starý Klíčov 36 3 B
22.3.2014 Reg.Master Ústecka - muži   Duchcov Efko club 45 3 B
16.3.2014 Reg.Master Zlínsko muži   Bar Trávníky Vsetín 21 3 B
15.3.2014 2 Master KHK-S&J muži   Trutnov Národní dům 104 3 B
15.3.2014 Reg.Master Karlovarsko muži   Nové Sedlo RM2014-2 m. 63 3 B
15.3.2014 Reg.Master Liberecka - muži   Bažiny-Hrádek n.N. 28 3 B
15.3.2014 Reg.Master MSK muži   Rubín Ostrava 52 3 B
15.3.2014 Reg.Master Olomoucko muži   Sport bar Atlant Olomouc 62 3 B
15.3.2014 Reg.Master StČ muži   01 Klub Ajeto 56 5 B
15.3.2014 Reg.Master UŠO Jižní Čechy muži   2. RM Plav 60 3 B
8.3.2014 Reg.Master StČ muži   Červené Pečky 8 5 B
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.11.2018 02:47

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 18.11.2018 02:47:21