Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/63)
  Náhled Tisk Nahoru
2014 - Český pohár jednotlivců - ŽENY

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci ženy | Kategorie: B | Hráček: 1612 | Turnajů: 4393

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
25.10.2014 Reg.Master Liberecka - JEDNOTLIVCI   Excalibur-Liberec 22 4 B
25.10.2014 Reg.Master Vysočina ženy   Dušejov Sokolovna 21 3 B
19.10.2014 Reg.Master Zlínsko ženy   Bar Trávníky Vsetín 11 3 B
18.10.2014 5 Master KHK-S&J ženy   Vrchlabí KD Střelnice 42 3 B
18.10.2014 Reg.Master Brněnsko ženy   Horácká rest. Brno-Řečkovice 11 3 B
18.10.2014 Reg.Master Karlovarsko ženy   Sokolov RM ž. 20 3 B
18.10.2014 Reg.Master MSK ženy   KD Sedliště 7 3 B
18.10.2014 Reg.Master Olomoucko ženy   Restaurace Atlant Olomouc 18 3 B
18.10.2014 Reg.Master Plzeňského kraje - ženy   Klíčov 13 3 B
18.10.2014 Reg.Master StČ ženy   11 KLub Ajeto 31 5 B
18.10.2014 Reg.Master Ústecka - ženy   Kulturní dům Travčice 20 3 B
18.10.2014 Reg.Master UŠO Jižní Čechy ženy   5. RM Plav 24 3 B
11.10.2014 Reg.Master StČ JEDNOTLIVCI   10 Ve mlejně 22 6 B
11.10.2014 Reg.Master StČ ženy   10 Homolka 15 5 B
13.9.2014 Reg.Master Liberecka - JEDNOTLIVCI   Lucky bar-Liberec 28 4 B
7.9.2014 Reg.Master Zlínsko ženy   Bar Trávníky Vsetín 16 3 B
6.9.2014 Reg.Master JMOŠS ženy   Restaurace Bogota 8 3 B
6.9.2014 Reg.Master Karlovarsko ženy   Nové Sedlo RMž2014-4 18 3 B
6.9.2014 Reg.Master KHK-J&S - ženy   A-Sport Hradec Králové 47 3 B
6.9.2014 Reg.Master MSK ženy   Rubín Ostrava 10 3 B
6.9.2014 Reg.Master Olomoucko ženy   Restaurace Atlant Olomouc 17 3 B
6.9.2014 Reg.Master Plzeňského kraje - ženy   Plzeň, Husovka 15 3 B
6.9.2014 Reg.Master StČ JEDNOTLIVCI   10 Černý vůl 18 6 B
6.9.2014 Reg.Master StČ ženy   10 Homolka 23 5 B
6.9.2014 Reg.Master Ústecka - ženy   Proboštov Sokolovna 22 3 B
6.9.2014 Reg.Master UŠO Jižní Čechy ženy   4. RM Plav 13 3 B
30.8.2014 Reg.Master StČ ženy   11 Klub Ajeto 24 5 B
18.5.2014 Reg.Master Zlínsko ženy   Bar Trávníky Vsetín 13 3 B
17.5.2014 Reg.Master Liberecka - ženy   Lucky Bar-Liberec 10 3 B
17.5.2014 Reg.Master Olomoucko ženy   Sport bar Atlant Olomouc 20 3 B
10.5.2014 3 Master KHK-S&J ženy   Jaroměř-Josefov Beseda 51 3 B
10.5.2014 3 Reg.Master Ústecka - ženy   Proboštov Sokolovna 26 3 B
10.5.2014 Reg.Master JMOŠS ženy   Blansko 8 3 B
10.5.2014 Reg.Master Karlovarsko ženy   N. Sedlo RM2014-3 ž 16 3 B
10.5.2014 Reg.Master MSK ženy   Ural Ostrava 7 3 B
10.5.2014 Reg.Master Plzeňského kraje - ženy   Plzeň - Křimice 16 3 B
10.5.2014 Reg.Master StČ ženy   01 Klub Ajeto 25 5 B
10.5.2014 Reg.Master UŠO Jižní Čechy ženy   3. RM Plav 18 3 B
29.3.2014 Reg.Master Brněnsko ženy   Rest.Na tribuně Vyškov 17 3 B
22.3.2014 2 Reg.Master Ústecka - ženy   Duchcov Efko club 20 3 B
22.3.2014 Reg.Master Plzeňského kraje - ženy   Starý Klíčov 13 3 B
16.3.2014 Reg.Master Zlínsko ženy   Bar Trávníky Vsetín 9 3 B
15.3.2014 2 Master KHK-S&J ženy   Trutnov Národní dům 34 3 B
15.3.2014 Reg.Master Karlovarsko ženy   Nové Sedlo RM2014-2 ž. 17 3 B
15.3.2014 Reg.Master Liberecka - ženy   Bažiny-Hrádek n.N. 6 3 B
15.3.2014 Reg.Master MSK ženy   Rubín Ostrava 6 3 B
15.3.2014 Reg.Master Olomoucko ženy   Sport bar Atlant Olomouc 21 3 B
15.3.2014 Reg.Master StČ ženy   01 Klub Ajeto 28 5 B
15.3.2014 Reg.Master UŠO Jižní Čechy ženy   2. RM Plav 18 3 B
8.3.2014 Reg.Master StČ ženy   Červené Pečky 9 5 B
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.11.2018 07:34

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 18.11.2018 07:34:32