Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/91225)
  Náhled Tisk Nahoru
Odehrané turnaje ČP - za posledních 10 let

Další statistické přehledy | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 36490 | Turnajů: 91225

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
22.6.2018 StČ pohár dvojice   08 Klub Ajeto 14 11 C
22.6.2018 StČ pohár muži základní   08 Klub Ajeto 12 12 C
22.6.2018 StČ pohár ženy základní   08 Klub Ajeto 15 15 C
21.6.2018 26 Skalka Cup Goldmannová Anna 26 Úpice Pod Skalkou 10 14 C
21.6.2018 Čtvrteční turnajování v OKU Šmrha Jan Plzeň, klub OKO 19 11 C
21.6.2018 Open KHK-S jednotlivci Goldmannová Anna 26 Úpice Pod Skalkou 10 13 C
21.6.2018 StČ pohár dvojice   04 Chlumecká 8 7 C
21.6.2018 StČ pohár dvojice   04 Mystery bar 4 8 C
21.6.2018 StČ pohár dvojice   04 U Jána 7 8 C
21.6.2018 StČ pohár dvojice   10 U Knotků 5 8 C
21.6.2018 StČ pohár základní   04 Chlumecká 16 15 C
21.6.2018 StČ pohár základní   04 Mystery bar 7 14 C
21.6.2018 StČ pohár základní   04 U Jána 13 14 C
21.6.2018 StČ pohár základní   08 Bar 99 11 15 C
21.6.2018 StČ pohár základní   10 U Knotků 10 18 C
21.6.2018 StČ pohár základní   34 Základna 11 16 C
20.6.2018 32 Orel Dart Open (Maršovák) Mervart Martin 05 Trutnov-H.S.M. Sedmička 19 15 C
20.6.2018 12 501 cup Tůmová Petra Club 501 Hranice na Moravě 18 16 C
20.6.2018 7 Studna Cup Dobrovolný Vratislav Hostinec U Studny Ludslavice 10 14 C
20.6.2018 StČ pohár dvojice   10 U Pipkina 7 5 C
20.6.2018 StČ pohár základní   03 Grey bar Na zastávce 17 20 C
20.6.2018 StČ pohár základní   03 U Pepého 7 13 C
20.6.2018 StČ pohár základní   10 U Pipkina 15 15 C
20.6.2018 StČ pohár základní   34 Pod lesem 9 15 C
20.6.2018 Strmeň Cup - Restaurace Hattrick IV   Restaurace Hattrick 15 29 C
19.6.2018 12 Dřevěnka Cup Kousal Zdeněk 11 Broumov Dřevěnka 13 17 C
19.6.2018 3 Letní házení - základní turnaj   Matys BAR 68 16 C
19.6.2018 Jackpot Cup Moravskoslezský   Gustlíček Frýdek-Místek 9 6 C
19.6.2018 Jackpot Cup Moravskoslezský   U Hroznů Frýdek-Místek 11 9 C
19.6.2018 StČ pohár dvojice   04 Chlumecká 11 9 C
19.6.2018 StČ pohár dvojice   04 Hole in One 6 6 C
19.6.2018 StČ pohár dvojice   04 U Jána 6 6 C
19.6.2018 StČ pohár základní   02 Darts pub 4 16 C
19.6.2018 StČ pohár základní   04 Chlumecká 21 20 C
19.6.2018 StČ pohár základní   04 Hole in One 12 13 C
19.6.2018 StČ pohár základní   04 U Jána 12 16 C
19.6.2018 StČ pohár základní   07 AHV 19 16 C
19.6.2018 StČ pohár základní   10 Kajot 6 16 C
19.6.2018 StČ pohár základní   34 U Zábranských 11 19 C
19.6.2018 StČ pohár základní   34 Základna 28 15 C
19.6.2018 StČ pohár základní   41 Na Cibulkách 16 19 C
19.6.2018 Strmeň Cup - Star Aréna Brno III   Star Aréna Brno 12 25 C
19.6.2018 Úterní šipkování v OKU Šmrha Jan Plzeň, klub OKO 10 10 C
18.6.2018 26 Salám Open Goldmannová Anna 24 Malé Svatoňovice Salamandr 14 11 C
18.6.2018 23 PP Tour Goláň Radek Pardubice Bowling 25 15 C
18.6.2018 9 Olis Cup Dostál Jaromír Pizzerie Olis Olomouc 16 14 C
18.6.2018 6 Dodo Cup Doudová Šárka Sport Bar Atláč Přerov 14 14 C
18.6.2018 MJČ Bar B-13 ČB   MO Bar 13 ČB 12 10 C
18.6.2018 Salám Open doplňkový Goldmannová Anna 24 Malé Svatoňovice Salamandr 10 8 C
18.6.2018 StČ pohár dvojice   04 Chrpa 12 8 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.6.2018 10:22

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 23.6.2018 10:22:45