Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/3013)
  Náhled Tisk Nahoru
Odehrané turnaje ČP - za posledních 10 let

Další statistické přehledy | Jednotlivci smíšení | Kategorie: B | Hráčů: 36760 | Turnajů: 93272

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
14.10.2018 Reg.Master Zlínsko dvojice muži Smékal Roman Bar Trávníky Vsetín 9 8 B
14.10.2018 Reg.Master Zlínsko dvojice ženy Smékal Roman Bar Trávníky Vsetín 4 8 B
14.10.2018 Reg.Master Zlínsko muži Smékal Roman Bar Trávníky Vsetín 19 9 B
14.10.2018 Reg.Master Zlínsko ženy Smékal Roman Bar Trávníky Vsetín 10 9 B
13.10.2018 Nominační RM Jižních Čech (s TOP) - muži   5. RM Žabovřesky 81 8 B
13.10.2018 Reg.Master Olomoucko dvojice muži Smékal Roman Sokolovna U Žida Olomouc 35 8 B
13.10.2018 Reg.Master Olomoucko dvojice ženy Smékal Roman Sokolovna U Žida Olomouc 8 8 B
13.10.2018 Reg.Master Olomoucko muži Smékal Roman Sokolovna U Žida Olomouc 66 9 B
13.10.2018 Reg.Master Olomoucko ženy Smékal Roman Sokolovna U Žida Olomouc 17 9 B
13.10.2018 Reg.Master Plzeňského kraje - dv. muži Šmrha Jan Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou 16 8 B
13.10.2018 Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženy Šmrha Jan Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou 5 6 B
13.10.2018 Reg.Master Plzeňského kraje - muži Šmrha Jan Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou 32 9 B
13.10.2018 Reg.Master Plzeňského kraje - ženy Šmrha Jan Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou 9 7 B
13.10.2018 Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice muži   5. RM Žabovřesky 31 4 B
13.10.2018 Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice ženy   5. RM Žabovřesky 11 4 B
13.10.2018 Reg.Master UŠO Jižní Čechy MLÁDEŽ   5. RM Žabovřesky 10 10 B
13.10.2018 Reg.Master UŠO Jižní Čechy ženy   5. RM Žabovřesky 29 8 B
13.10.2018 TOP RM UŠO Jižní Čechy muži   5. RM Žabovřesky 12 13 B
15.9.2018 19 TOP Master KHK-S muži Vylíčil Ondřej Jaroměř-Josefov Beseda 16 15 B
15.9.2018 16 TOP Master KHK-S ženy Vylíčil Ondřej Jaroměř-Josefov Beseda 8 16 B
15.9.2018 4 Master KHK-S dvojice muži Vylíčil Ondřej Jaroměř-Josefov Beseda 33 9 B
15.9.2018 4 Master KHK-S dvojice ženy Vylíčil Ondřej Jaroměř-Josefov Beseda 15 9 B
15.9.2018 4 Master KHK-S mládež Vylíčil Ondřej Jaroměř-Josefov Beseda 8 11 B
15.9.2018 4 Nominační Master KHK-S muži Vylíčil Ondřej Jaroměř-Josefov Beseda 62 10 B
15.9.2018 4 Nominační Master KHK-S ženy Vylíčil Ondřej Jaroměř-Josefov Beseda 34 10 B
15.9.2018 Nominační RM Plzeňska (s TOP) - muži Šmrha Jan Plzeň, Klub OKO Plzeň 36 9 B
15.9.2018 Reg.Master Plzeňského kraje - dv. muži Šmrha Jan Plzeň, klub OKO Plzeň 17 8 B
15.9.2018 Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženy Šmrha Jan Plzeň, Klub OKO Plzeň 7 6 B
15.9.2018 Reg.Master Plzeňského kraje - ženy Šmrha Jan Plzeň, Klub OKO Plzeň 16 7 B
15.9.2018 TOP RM Plzeňska - muži Šmrha Jan Plzeň, Klub OKO Plzeň 12 7 B
9.9.2018 Reg.Master Zlínsko dvojice muži Smékal Roman Bar Trávníky Vsetín 10 8 B
9.9.2018 Reg.Master Zlínsko dvojice ženy Smékal Roman Bar Trávníky Vsetín 5 7 B
9.9.2018 Reg.Master Zlínsko muži Smékal Roman Bar Trávníky Vsetín 19 8 B
9.9.2018 Reg.Master Zlínsko ženy Smékal Roman Bar Trávníky Vsetín 11 9 B
8.9.2018 4 Nominační RM Ústecka (s TOP) - muži   KD, Dobroměřice 81 9 B
8.9.2018 4 Nominační RM Ústecka (s TOP) - ženy   KD, Dobroměřice 32 9 B
8.9.2018 4 Reg.Master KHK-J dvojice muži Bernard Vladimír RGM HK 15 9 B
8.9.2018 4 Reg.Master KHK-J dvojice ženy Bernard Vladimír RGM HK 7 7 B
8.9.2018 4 Reg.Master KHK-J muži Bernard Vladimír RGM HK 36 11 B
8.9.2018 4 Reg.Master KHK-J ženy Bernard Vladimír RGM HK 16 8 B
8.9.2018 4 Reg.Master Ústecka - dvojice muži   KD, Dobroměřice 42 5 B
8.9.2018 4 Reg.Master Ústecka - dvojice ženy   KD, Dobroměřice 19 5 B
8.9.2018 4 TOP RM Ústecka - muži   KD, Dobroměřice 12 13 B
8.9.2018 4 TOP RM Ústecka - ženy   KD, Dobroměřice 6 11 B
8.9.2018 Nominační RM Jižních Čech (s TOP) - muži   4. RM Žabovřesky 93 8 B
8.9.2018 Reg. Master Pardubicko - dvojice muži Netolický Milan Koclířov KD 20 7 B
8.9.2018 Reg. Master Pardubicko - dvojice ženy Netolický Milan Koclířov KD 7 6 B
8.9.2018 Reg. Master Pardubicko - muži Netolický Milan Koclířov KD 40 9 B
8.9.2018 Reg. Master Pardubicko - ženy Netolický Milan Koclířov KD 14 7 B
8.9.2018 Reg.Master JMOŠS dvojice muži Dubovec Juraj U Dvořáků Brno- Komín 24 8 B
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.10.2018 03:34

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 18.10.2018 03:34:35