Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Vysočina > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/178)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Vysočiny 2018 - muži abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 178 | Turnajů: 107

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Došek Martin CZE045588 A Formanský Dravci Jihlava 1 20 21 49 21 400
2. Číha Petr CZE001587 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 1 20 21 38 20 800
2. Dostál Radek CZE000514 A Formanský Dravci Jihlava 1 20 21 29 20 800
4. Nevídal Miloš CZE052495 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 1 20 21 49 20 500
5. Krejčí Bohumil CZE038383 A TJ Dušejov 2000 1 20 21 48 20 100
6. Procházka Jaroslav CZE051446 A Wüdle Brtnice 1 20 21 33 18 200
7. Koníř Miloslav CZE038379 A TJ Dušejov 2000 20 20 42 17 700
8. Votava Michal CZE053229 A Wüdle Brtnice 1 20 21 58 17 300
9. Götthans Kamil CZE038381 A TJ Dušejov 2000 1 20 21 43 17 100
10. Čermák Jiří CZE051443 A Wüdle Brtnice 1 20 21 32 16 200
10. Sobotka Antonín CZE002625 A Averze Třešť 1 20 21 26 16 200
12. Benda Lukáš CZE026430 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 19 19 19 15 950
13. Musil Luboš CZE050653 A Wüdle Brtnice 1 20 21 44 15 400
13. Jůzl Pavel CZE038384 A TJ Dušejov 2000 1 20 21 42 15 400
15. Ždimera Roman CZE038378 A TJ Dušejov 2000 1 20 21 46 15 100
15. Kutyna Marek CZE056844 Wüdle Brtnice 1 20 21 41 15 100
17. Götthans Roman CZE038382 B Zezulkárna Jihlava 1 20 21 32 14 900
18. Janda Jan CZE038380 A TJ Dušejov 2000 20 20 38 14 500
19. Doležal Michal CZE055580 C Wüdle Brtnice 1 20 21 28 13 200
20. Schmidt Pavel CZE053500 A TJ Dušejov 2000 1 20 21 27 12 600
21. Honsnejman Roman CZE001882 A Averze Třešť 1 18 19 19 12 200
21. Vondrák Milan CZE049910 A Wüdle Brtnice 1 20 21 28 12 200
23. Prášil Vojtěch CZE043857 A TJ Dušejov 2000 20 20 39 11 900
24. Brussmann Jiří CZE056087 Wüdle Brtnice 1 20 21 46 11 700
25. Horký David CZE060004 Jihlava 1 20 21 39 11 200
26. Deraha Jan CZE026632 A Hospůdka Na Růžku Jihlava 1 18 19 19 11 000
27. Bartoš Karel CZE055908 Wüdle Brtnice 20 20 30 10 600
28. Vopálenský Martin CZE052227 B Devious Darts Dušejov 20 20 37 10 500
29. Růžička René CZE055404 Brtnice 20 20 24 10 100
30. Švaříček Jiří CZE049507 A Wüdle Brtnice 1 16 17 17 10 000
31. Matoušek Pavel CZE006552 Štěpán Team A 1 20 21 23 9 800
32. Vierer Jaromír CZE059373 B DRAGON Darts Jihlava 1 20 21 26 9 600
33. Rychecký Lukáš CZE049502 TJ Dušejov 2000 20 20 31 9 500
34. Vácha Miroslav CZE048765 B Devious Darts Dušejov 20 20 29 9 300
35. Kremser Jiří CZE024559 A TJ Dušejov 2000 11 11 11 9 150
36. Pech Libor CZE047036 B Devious Darts Dušejov 20 20 42 8 800
37. Zána Oldřich CZE049161 B ŠŠ Panda Jihlava 20 20 20 8 600
37. Hlaváček Jan CZE050959 Jihlava 20 20 42 8 600
39. Bednář Martin CZE005253 A Hospůdka Na Růžku Jihlava 1 16 17 17 8 500
40. Navrkal Filip CZE054629 B Wüdle Brtnice 1 20 21 32 8 300
41. Jonáš Jaroslav CZE049510 A TJ Dušejov 2000 20 20 39 8 000
41. Chudoba Petr CZE060005 Jihlava 20 20 24 8 000
43. Zuda Michal CZE004521 A Hospůdka Na Růžku Jihlava 1 20 21 21 7 900
44. Peřina Milan CZE039789 A Asfaltéři Jihlava 1 12 13 13 7 700
45. Látera Jakub CZE055405 Brtnice 19 19 19 7 350
46. Rychecký Jiří CZE049506 Dušejov 20 20 22 7 100
47. Novotný Jan CZE000964 B DC Sport Barbarians Třebíč 1 9 10 10 6 950
48. Bílek Radek 1995 CZE056362 B DRAGON Darts Jihlava 1 9 10 10 6 150
49. Iorio Giuseppe SUI220611 A Formanský Dravci Jihlava 6 6 6 6 000
49. Poláček Luboš CZE052195 B ŠŠ Panda Jihlava 14 14 14 6 000
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.7.2018 00:52

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 18.7.2018 00:52:14