Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Vysočina > Pořadí hráčů v žebříčku (1-38/38)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Vysočiny 2018 - ženy

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 38 | Turnajů: 93

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Mikešová Lenka CZE037383 B Zezulkárna Jihlava 1 25 26 65 21 950
2. Veleková Dagmar CZE045129 A Devious Darts Dušejov 25 25 55 17 950
3. Frühaufová Marcela CZE039792 B Fčely Střítež 1 24 25 25 14 200
4. Jůzlová Zdena CZE047039 Dušejov 25 25 27 13 550
5. Veselá Kateřina CZE038521 Dušejov 1 25 26 36 12 750
6. Hlávková Dana CZE060037 Jihlava 1 25 26 35 11 250
7. Rychecká Julie CZE049501 C TJ Dušejov 2000 25 25 25 10 150
8. Hlaváčková Blažena CZE050958 Jihlava 25 25 48 9 650
9. Jůzlová Alžběta CZE049492 Dušejov 25 25 33 9 350
10. Růžičková Šárka CZE055811 Devious Darts Dušejov 25 25 29 9 150
11. Prášilová Tereza CZE047929 B TJ Dušejov 2000 18 18 18 9 000
12. Fílová Barbora CZE049497 Dušejov 24 24 24 8 900
13. Ždimerová Lenka CZE038519 Dušejov 19 19 19 6 050
14. Ryšavá Lenka CZE055810 Jihlava 11 11 11 4 750
15. Doležalová Jaroslava CZE060598 Brtnice 10 10 10 4 100
16. Krejčová Alena CZE038520 Dušejov 11 11 11 4 050
17. Málková Baladová CZE037186 B ŠŠ Panda Jihlava 1 7 8 8 3 750
18. Krejčová Kateřina CZE049493 Dušejov 12 12 12 3 200
19. Kopecká Aneta CZE052881 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod 7 7 7 2 950
20. Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 7 7 7 2 650
20. Krejčí Michaela CZE052159 B ŠK Těmice 1 5 6 6 2 650
22. Čapková Martina CZE011716 A DC Hurricane Adamov 1 1 2 2 2 350
23. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec 1 1 2 2 1 850
24. Štěchová Veronika CZE053467 Třebíč 6 6 6 1 700
25. Horáčková Tereza CZE051441 B Dark Darts Ždírec 4 4 4 1 600
25. Hermannová Marie CZE049915 B Tajfun Darts Havlíčkův Brod 4 4 4 1 600
25. Krejčová Štěpánka CZE055784 Dušejov 6 6 6 1 600
28. Tučková Dana CZE051452 B DRAGON Darts Jihlava 4 4 4 1 400
29. Čermáková Martina CZE060597 Jihlava 5 5 5 1 350
30. Dohnalová Denisa CZE055755 D Šmoulové z PBL 1 1 2 2 1 150
31. Benešová Helena CZE060864 Otín 1 1 2 2 1 050
32. Foltýnová Barbora CZE060048 Jihlava 2 2 2 700
33. Šimůnková Anna CZE049913 Jihlava 1 1 1 550
34. Škarvadová Marie CZE060683 Brtnice 2 2 2 500
34. Milfaitová Lucie CZE052880 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 2 2 2 500
36. Žandová Michaela CZE061315 Dušejov 1 1 1 250
36. Zelená Alžběta CZE060934 Jihlava 1 1 1 250
36. Frecerová Lea CZE060865 Rašovice 1 1 1 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.9.2018 13:20

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 22.9.2018 13:20:52