Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Vysočina > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/52)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Vysočiny 2018 - ženy

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 52 | Turnajů: 110

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Mikešová Lenka CZE037383 B Zezulkárna Jihlava 2 30 32 72 27 400
2. Veleková Dagmar CZE045129 A Devious Darts Dušejov 30 30 59 21 600
3. Frühaufová Marcela CZE039792 B Fčely Střítež 2 30 32 33 19 000
4. Jůzlová Zdena CZE047039 Dušejov 1 30 31 36 17 500
5. Veselá Kateřina CZE038521 Dušejov 2 30 32 45 15 600
6. Rychecká Julie CZE049501 C TJ Dušejov 2000 1 30 31 32 13 600
7. Hlávková Dana CZE060037 Jihlava 2 30 32 36 13 400
8. Hlaváčková Blažena CZE050958 Jihlava 1 30 31 58 12 700
8. Jůzlová Alžběta CZE049492 Dušejov 1 30 31 43 12 700
10. Fílová Barbora CZE049497 Dušejov 1 30 31 33 12 200
11. Růžičková Šárka CZE055811 Devious Darts Dušejov 1 30 31 37 12 000
12. Prášilová Tereza CZE047929 B TJ Dušejov 2000 18 18 18 9 000
13. Ždimerová Lenka CZE038519 Dušejov 23 23 23 7 450
14. Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 1 10 11 11 6 300
15. Krejčová Alena CZE038520 Dušejov 1 13 14 14 6 250
16. Kopecká Aneta CZE052881 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod 1 10 11 11 5 300
17. Ryšavá Lenka CZE055810 Jihlava 11 11 11 4 750
18. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec 2 2 4 4 4 700
19. Krejčová Kateřina CZE049493 Dušejov 16 16 16 4 300
20. Doležalová Jaroslava CZE060598 Brtnice 10 10 10 4 100
21. Málková Baladová Hana CZE037186 B ŠŠ Panda Jihlava 1 7 8 8 3 750
22. Krejčí Michaela CZE052159 B ŠK Těmice 1 5 6 6 2 650
23. Krejčová Štěpánka CZE055784 Dušejov 10 10 10 2 600
24. Hermannová Marie CZE049915 B Tajfun Darts Havlíčkův Brod 6 6 6 2 500
25. Tučková Dana CZE051452 B DRAGON Darts Jihlava 6 6 6 2 400
26. Čapková Martina CZE011716 A DC Hurricane Adamov 1 1 2 2 2 350
26. Barešová Lucie CZE030955 A Světlá nad Sázavou 1 1 2 2 2 350
28. Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Slavošovice 1 1 1 2 300
29. Šaňáková Andrea CZE051308 B Spirits Tábor 1 1 2 2 2 250
29. Dohnalová Denisa CZE055755 D Šmoulové z PBL 2 1 3 3 2 250
31. Buchtová Klára CZE061224 Cerberos Velké Meziříčí 4 4 4 2 200
32. Šimůnková Anna CZE049913 Jihlava 1 4 5 5 2 100
33. Štěchová Veronika CZE053467 Třebíč 6 6 6 1 700
34. Horáčková Tereza CZE051441 B Dark Darts Ždírec 4 4 4 1 600
35. Davidová Hana CZE001853 B Black Death Jindřichův Hradec 1 1 2 2 1 550
36. Čermáková Martina CZE060597 Jihlava 5 5 5 1 350
37. Milfaitová Lucie CZE052880 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 4 4 4 1 200
38. Vanišová Alena CZE057583 C (Ne) Chyba team Nová Včelnice 1 1 2 2 1 150
38. Boháčová Lucie CZE059353 Netín 1 1 2 2 1 150
40. Jandová Eva CZE052693 Dušejov 1 1 2 2 1 050
40. Benešová Helena CZE060864 Otín 1 1 2 2 1 050
42. Hospodářská Kristýna CZE043011 Jen tak Slavošovice 1 1 1 900
43. Skoumalová Jaroslava CZE052805 Mladá Boleslav 1 1 1 700
43. Foltýnová Barbora CZE060048 Jihlava 2 2 2 700
45. Škarvadová Marie CZE060683 Brtnice 2 2 2 500
46. Janischová Nikol CZE052146 ŠK.Op-Ko.VČ Damníkov 1 1 1 250
46. Frecerová Lea CZE060865 Rašovice 1 1 1 250
46. Jebousková Barbora CZE052147 ŠK.Op-Ko.VČ Damníkov 1 1 1 250
46. Zelená Alžběta CZE060934 Jihlava 1 1 1 250
46. Tučková Markéta CZE061219 DRAGON Darts Jihlava 1 1 1 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.11.2018 08:38

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 16.11.2018 08:38:47