Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Vysočina > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/55)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Vysočiny 2018 - muži kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 55 | Turnajů: 113

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Götthans Roman CZE038382 B Zezulkárna Jihlava 2 30 32 46 21 100
2. Vopálenský Martin CZE052227 B Devious Darts Dušejov 1 30 31 47 15 700
3. Vácha Miroslav CZE048765 B Devious Darts Dušejov 1 30 31 39 14 500
4. Vierer Jaromír CZE059373 B DRAGON Darts Jihlava 2 30 32 36 14 400
5. Bílek Radek CZE056362 B DRAGON Darts Jihlava 2 18 20 20 13 800
6. Pech Libor CZE047036 B Devious Darts Dušejov 1 30 31 57 13 300
7. Navrkal Filip CZE054629 B Wüdle Brtnice 2 30 32 41 12 700
8. Poláček Luboš CZE052195 B ŠŠ Panda Jihlava 1 28 29 29 12 200
9. Novotný Jan CZE000964 B Wüdle Brtnice 2 14 16 16 11 300
10. Zána Oldřich CZE049161 B ŠŠ Panda Jihlava 24 24 24 10 500
11. Strašil Pavel CZE015487 B Darts Club Přibyslav 2 8 10 10 6 800
12. Čábelka Jan CZE005285 B ŠK Těmice 2 4 6 6 6 600
13. Poráň David CZE051226 B PBL 45 Brno 2 2 4 4 6 000
14. Šimek Antonín CZE013993 B Zezulkárna Jihlava 1 9 10 10 5 750
15. Půža Richard CZE027791 B 26ERS Jihlava 2 4 6 6 5 600
15. Hrubý Patrik CZE058728 B Asfaltéři Jihlava 1 14 15 15 5 600
17. Machek David CZE000401 B PBL 45 Brno 2 2 4 4 5 200
18. Kozelka Václav CZE057907 B Darts Club Přibyslav 1 7 8 8 4 850
19. Kopic Daniel CZE054651 B Tajfun Darts Havlíčkův Brod 1 8 9 9 4 300
20. Kubíska Petr CZE049704 B ŠK Těmice 2 6 8 8 4 200
21. Jonák Jan CZE031127 B ŠK Těmice 2 2 4 4 3 900
22. Velek Václav CZE040104 B Devious Darts Dušejov 1 7 8 8 3 750
23. Vaněček Ondřej CZE049163 B ŠŠ Panda Jihlava 1 6 7 7 3 600
24. Ján Radek CZE055073 B ŠK Těmice 1 4 5 5 3 400
24. Wastl Filip CZE051442 B Řezníci Dobronín 4 4 4 3 400
26. Med Lukáš CZE027788 B Fčely Střítež 1 5 6 6 3 050
27. Zeman Patrik CZE056565 B DRAGON Darts Jihlava 8 8 8 2 700
28. Gregor Richard CZE035518 B DC Easy Game 1 1 2 2 2 550
29. Procházka Miloslav CZE001532 B DC Skeleton Pelhřimov 1 1 2 2 2 250
29. Šaňák Mojmír CZE001958 B Spirits Tábor 1 1 2 2 2 250
31. Rippel Aleš CZE020608 B Zezulkárna Jihlava 1 1 2 2 2 150
32. Jenšík Ondřej CZE057906 B Darts Club Přibyslav 2 2 4 4 2 000
33. Svoboda Patrik CZE028180 B Tajfun Darts Havlíčkův Brod 6 6 6 1 800
34. Jonák Petr CZE047238 B DC Warriors Lidmaň 1 1 2 2 1 750
35. Král Jaroslav CZE001507 B DC Skeleton Pelhřimov 1 1 2 2 1 650
36. Piskura Patrik CZE056606 B Jihlava 4 4 4 1 600
37. Petrlík Radek CZE002829 B Tajfun Darts Havlíčkův Brod 4 4 4 1 500
38. Böhm Jan CZE027576 B Zezulkárna Jihlava 1 1 2 2 1 450
38. Přibyl Pavel CZE045427 B DC Easy Game 1 1 2 2 1 450
38. Tuček Roman CZE051451 B DRAGON Darts Jihlava 5 5 5 1 450
38. Málek Petr CZE037566 B ŠŠ Panda Jihlava 1 3 4 4 1 450
42. Procházka David CZE011247 B ŠŠ Panda Jihlava 3 3 3 1 350
43. Koníček Josef CZE017843 B Ratata Hospříz 1 1 2 2 1 250
43. Adámek Dalibor CZE054699 B U Ajšíra Studnice 1 1 2 2 1 250
45. Froněk Petr CZE026104 B Zezulkárna Jihlava 1 1 2 2 1 150
46. Vilímek Dušan CZE000636 B PBL 45 Brno 1 1 2 2 1 050
46. Bartůšek Josef CZE046863 B Ratata Hospříz 1 1 2 2 1 050
46. Čermák Michal CZE057910 B Darts Club Přibyslav 1 1 2 2 1 050
49. Procházka František CZE003716 B DRAGON Darts Jihlava 3 3 3 950
50. Janák Petr CZE052534 B Ratata Hospříz 1 1 2 2 850
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.11.2018 08:47

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 16.11.2018 08:47:16