Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Vysočina > Pořadí hráčů v žebříčku (1-48/48)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Vysočiny 2018 - muži kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 48 | Turnajů: 109

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kutyna Marek CZE056844 Wüdle Brtnice 1 25 26 41 17 450
2. Brussmann Jiří CZE056087 Wüdle Brtnice 1 25 26 50 14 250
3. Horký David CZE060004 Jihlava 1 25 26 39 12 950
4. Bartoš Karel CZE055908 Wüdle Brtnice 25 25 30 12 350
5. Rychecký Lukáš CZE049502 TJ Dušejov 2000 25 25 32 11 350
6. Růžička René CZE055404 Brtnice 24 24 24 11 100
7. Hlaváček Jan CZE050959 Jihlava 25 25 48 10 350
8. Matoušek Pavel CZE006552 Třebíč 1 22 23 23 10 300
9. Chudoba Petr CZE060005 Jihlava 24 24 24 9 000
10. Rychecký Jiří CZE049506 Dušejov 25 25 25 8 950
11. Látera Jakub CZE055405 Brtnice 19 19 19 7 350
12. Chudoba Jakub CZE055688 Brtnice 12 12 12 4 700
13. Sobotka Filip CZE000664 DC Sport Barbarians Třebíč 1 1 2 2 3 750
14. Salát Petr CZE045587 Jihlava 10 10 10 3 700
15. Sabo Rostislav CZE060363 Stonařov 12 12 12 3 600
16. Ferda Jiří CZE052317 Třebíč 6 6 6 3 000
17. Chudoba Roman CZE056824 Brtnice 10 10 10 2 900
18. Novák Marek CZE061220 DRAGON Darts Jihlava 6 6 6 2 800
19. Novák Aleš CZE004601 Jihlava 4 4 4 2 400
20. Škarvada Jan CZE059505 Wüdle Brtnice 7 7 7 2 350
21. Iorio Rafaelo CZE031620 Jihlava 5 5 5 2 050
22. Petřík Richard CZE060490 Dušejov 4 4 4 1 600
22. Koudelka Lukáš CZE056464 Dušejov 6 6 6 1 600
24. Hvězda Michal CZE027771 Jihlava 3 3 3 1 450
25. Málek Josef CZE027513 Ledeč nad Sázavou 2 2 2 1 300
26. Čermák Miroslav CZE059854 Zálesáci B 1 1 2 2 1 250
26. Kopeček Ondřej CZE059905 Formanský Dravci Jihlava 1 1 2 2 1 250
28. Musil Daniel CZE060863 Brtnice 1 2 3 3 1 100
29. Kohut Dan CZE060609 Dušejov 2 2 2 1 000
30. Hos Roman CZE056084 Wüdle Brtnice 3 3 3 950
30. Vaněček Jiří CZE059359 DRAGON Darts Jihlava 3 3 3 950
30. Škarvada Adam CZE060685 Brtnice 3 3 3 950
30. Sova Roman CZE060862 Otín 1 1 2 2 950
34. Dlabaja David CZE003582 Jihlava 2 2 2 900
35. Satrapa Karel CZE003378 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 2 2 2 800
35. Hrala Michal CZE002313 Havlíčkův Brod 2 2 2 800
37. Rückl Ivo CZE002129 Dolní Město 1 1 1 750
38. Zapoměl Aleš CZE057375 Brtnice 1 1 1 700
38. Šlouf Michal CZE060474 Zálesáci B 1 1 1 700
38. Novotný Milan CZE060684 Kněžice 2 2 2 700
41. Hlávka Milan CZE060138 Jihlava 2 2 2 600
42. Hudec Jan CZE060997 Brtnice 2 2 2 500
43. Šaroun Ondřej CZE053463 DRAGON Darts Jihlava 1 1 1 450
44. Hrbek David CZE060264 Jihlava 1 1 1 350
44. Procházka Michal CZE060362 Jihlava 1 1 1 350
46. Jenčík Pavel CZE002519 Havlíčkův Brod 1 1 1 250
46. Burkhard Gustavo BRA 1 1 1 250
46. Coufal Zbyněk CZE002974 Havlíčkův Brod 1 1 1 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.9.2018 13:22

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 22.9.2018 13:22:22