Statistika hráčů
UŠO > Vysočina > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Hlavní ligová soutěž UŠO
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6/4
5/3
4/2
3
1. Veverka František
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
98,2 96,30 28 27 26 85,48 62 53 72 1,16 31 0,50 4 0,06 2 1 0 0
2. Bártl David
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
96,1 92,86 28 28 26 84,38 64 54 68 1,06 25 0,39 7 0,11 6 0 0 0
3. Štěpánek David
Zezulkárna Jihlava
87,8 85,71 28 28 24 75,38 65 49 84 1,29 21 0,32 4 0,06 5 0 0 0
4. Švára Martin
Formanský Dravci Jihlava
85,9 81,82 28 22 18 76,47 51 39 70 1,37 12 0,24 1 0,02 3 1 0 0
5. Nevídal Miloš
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
85,4 80,65 32 31 25 73,24 71 52 78 1,10 25 0,35 5 0,07 3 2 0 0
6. Fišara Vladimír
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
83,9 81,25 28 16 13 81,82 33 27 29 0,88 11 0,33 0 0,00 0 0 0 0
7. Došek Martin
Formanský Dravci Jihlava
81,1 89,47 28 19 17 77,27 44 34 41 0,93 10 0,23 1 0,02 1 0 0 0
8. Majer Vít
Zezulkárna Jihlava
80,1 82,14 28 28 23 69,12 68 47 86 1,26 26 0,38 1 0,01 2 0 0 0
9. Bílek Radek 1995
DRAGON Darts Jihlava
79,7 90,63 32 32 29 78,95 76 60 79 1,04 10 0,13 0 0,00 1 0 0 0
10. Vondrák Miroslav
Cerberos Velké Meziříčí
79,7 84,00 28 25 21 72,88 59 43 76 1,29 14 0,24 0 0,00 1 0 0 0
11. Dostál Radek
Formanský Dravci Jihlava
77,2 69,57 28 23 16 69,81 53 37 64 1,21 9 0,17 6 0,11 3 0 0 0
12. Číha Petr
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
72,6 72,22 32 18 13 66,67 42 28 36 0,86 17 0,40 0 0,00 1 0 0 0
13. Nepraš Josef
Krajzont Polná
71,8 75,00 28 20 15 69,39 49 34 43 0,88 8 0,16 2 0,04 1 1 0 0
14. Macek Rudolf
Zezulkárna Jihlava
71,3 69,23 28 26 18 62,90 62 39 72 1,16 14 0,23 3 0,05 3 0 0 0
15. Vala Jindřich
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
70,3 86,96 32 23 20 69,49 59 41 51 0,86 8 0,14 1 0,02 0 0 0 0
16. Strašil Pavel
DC Přibyslav
70,2 75,00 28 20 15 69,57 46 32 38 0,83 10 0,22 0 0,00 0 0 0 0
17. Šimůnek Martin
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
66,4 71,43 28 28 20 67,16 67 45 54 0,81 10 0,15 2 0,03 0 0 0 0
18. Kampas Jan
Cerberos Velké Meziříčí B
65,7 80,77 28 26 21 68,25 63 43 35 0,56 7 0,11 1 0,02 0 0 0 0
19. Götthans Roman
Zezulkárna Jihlava B
65,0 82,14 28 28 23 68,57 70 48 36 0,51 9 0,13 0 0,00 0 0 0 0
20. Krainer Tomáš
Zapomnění Jihlava
64,8 85,71 28 28 24 66,67 75 50 52 0,69 8 0,11 0 0,00 0 0 0 0
21. Hlávka Petr
Formanský Dravci Jihlava B
64,7 66,67 32 30 20 63,51 74 47 67 0,91 12 0,16 3 0,04 1 0 0 0
22. Brůna Jiří
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
64,7 58,33 28 24 14 60,38 53 32 51 0,96 12 0,23 2 0,04 1 0 0 0
23. Peřina Milan 1977
Asfaltéři Jihlava
61,3 68,42 28 19 13 63,04 46 29 30 0,65 8 0,17 0 0,00 0 0 0 0
24. Rosenberg Martin
26ERS Jihlava
60,2 68,75 32 16 11 60,98 41 25 30 0,73 6 0,15 1 0,02 0 0 0 0
25. Půža Richard
26ERS Jihlava
60,0 65,63 32 32 21 60,49 81 49 64 0,79 11 0,14 0 0,00 2 0 0 0
26. Navrátil Karel
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
60,0 60,00 32 20 12 57,14 49 28 40 0,82 13 0,27 0 0,00 1 0 0 0
27. Kotrba Radek
Cerberos Velké Meziříčí
59,1 60,87 28 23 14 56,36 55 31 53 0,96 8 0,15 1 0,02 0 0 0 0
28. Kunčar Leopold
Cerberos Velké Meziříčí B
58,8 66,67 28 24 16 63,16 57 36 31 0,54 6 0,11 0 0,00 0 0 0 0
29. Götthans Kamil
Šipková Akademie Dušejov
58,8 65,00 28 20 13 59,62 52 31 34 0,65 6 0,12 2 0,04 2 0 0 0
30. Holoubek Stanislav
Averze Třešť
58,6 54,84 32 31 17 55,70 79 44 73 0,92 22 0,28 1 0,01 1 0 0 0
31. Votava Michal
Wüdle Brtnice
58,5 62,50 32 24 15 56,67 60 34 47 0,78 13 0,22 1 0,02 0 0 0 0
32. Böhm Jan
Zezulkárna Jihlava B
58,1 68,00 28 25 17 59,68 62 37 37 0,60 8 0,13 1 0,02 0 0 0 0
33. Kúřil Stanislav
Cerberos Velké Meziříčí
57,1 58,33 28 24 14 56,45 62 35 55 0,89 10 0,16 2 0,03 0 0 0 0
34. Boháč Martin
Cerberos Velké Meziříčí B
56,8 67,86 28 28 19 59,72 72 43 38 0,53 6 0,08 1 0,01 0 1 0 0
35. Benda Lukáš
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
56,7 62,50 32 24 15 59,02 61 36 41 0,67 10 0,16 0 0,00 0 0 0 0
36. Wastl Filip
Řezníci Dobronín
56,1 64,29 28 28 18 57,75 71 41 59 0,83 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
37. Navrkal Filip
Wüdle Brtnice B
56,0 66,67 28 21 14 61,70 47 29 18 0,38 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
38. Kutyna Marek
Wüdle Brtnice B
55,8 56,25 28 16 9 55,81 43 24 33 0,77 8 0,19 0 0,00 2 0 0 0
39. Bartoš Karel
Wüdle Brtnice B
55,7 68,00 28 25 17 61,54 65 40 33 0,51 5 0,08 0 0,00 0 0 0 0
40. Doležal Michal
Wüdle Brtnice B
55,0 66,67 28 18 12 60,87 46 28 23 0,50 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
41. Jaroš Jan
Řezníci Dobronín
54,2 60,00 28 15 9 61,11 36 22 20 0,56 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
42. Vaněček Ondřej
Panda Jihlava
53,9 60,00 32 20 12 57,14 49 28 29 0,59 4 0,08 1 0,02 0 0 0 0
43. Vytiska Václav
Formanský Dravci Jihlava
53,5 52,94 28 17 9 51,35 37 19 28 0,76 6 0,16 0 0,00 0 0 0 0
44. Votava Jiří
Krajzont Polná
53,0 60,00 28 15 9 55,00 40 22 30 0,75 3 0,08 1 0,03 0 0 0 0
45. Petrlík Radek
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
53,0 57,89 28 19 11 56,52 46 26 25 0,54 6 0,13 0 0,00 0 0 0 0
46. Krejčí Bohumil
Šipková Akademie Dušejov
52,9 57,89 28 19 11 55,56 45 25 27 0,60 3 0,07 1 0,02 0 0 0 0
47. Kourek Jiří
Dark Darts Ždírec
52,0 61,90 28 21 13 60,00 50 30 19 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
48. Bernard Slavomír
Řezníci Dobronín
51,9 55,56 28 18 10 54,76 42 23 25 0,60 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
49. Tesař Ondřej
Hospůdka Na Růžku Jihlava
51,6 50,00 32 16 8 56,76 37 21 16 0,43 5 0,14 0 0,00 1 0 0 0
50. Brussmann Jiří
Wüdle Brtnice B
51,5 65,00 28 20 13 56,60 53 30 28 0,53 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
51. Novák Radek
Formanský Dravci Jihlava B
51,5 51,61 32 31 16 51,35 74 38 58 0,78 7 0,09 1 0,01 1 0 0 0
52. Novotný Jan
Wüdle Brtnice
51,5 46,15 32 26 12 46,77 62 29 60 0,97 12 0,19 2 0,03 0 0 0 0
53. Koníř Miloslav
Šipková Akademie Dušejov
51,4 58,82 28 17 10 57,14 42 24 24 0,57 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
54. Březina Lukáš
DC Přibyslav B
51,1 60,71 28 28 17 57,75 71 41 29 0,41 5 0,07 0 0,00 0 0 0 0
55. Eisner Josef
DC Přibyslav
51,0 50,00 28 20 10 53,06 49 26 34 0,69 8 0,16 0 0,00 0 0 0 0
56. Froněk Petr
Zezulkárna Jihlava B
50,5 62,50 28 16 10 52,63 38 20 18 0,47 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
57. Kozák Ondřej
Formanský Dravci Jihlava B
50,2 51,85 32 27 14 51,56 64 33 48 0,75 2 0,03 2 0,03 0 0 0 0
58. Pokorný Jakub
DC Přibyslav B
50,0 55,56 28 27 15 54,10 61 33 23 0,38 6 0,10 0 0,00 0 0 0 0
59. Mezera Tomáš
Fčely Střítež
49,7 61,54 28 26 16 53,85 65 35 28 0,43 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
60. Čermák Jiří
Wüdle Brtnice
49,0 50,00 32 16 8 51,28 39 20 28 0,72 2 0,05 1 0,03 0 0 0 0
61. Frühaufová Marcela
Fčely Střítež
48,8 50,00 28 24 12 49,15 59 29 45 0,76 7 0,12 0 0,00 0 0 0 0
62. Křípal Milan
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
48,8 50,00 28 20 10 49,02 51 25 37 0,73 5 0,10 1 0,02 1 0 0 0
63. Zána Oldřich
Panda Jihlava
48,5 47,62 32 21 10 53,85 52 28 32 0,62 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
64. Šimek Antonín
Zezulkárna Jihlava B
48,0 57,14 28 21 12 53,70 54 29 22 0,41 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
65. Musil Luboš
Wüdle Brtnice
47,9 48,00 32 25 12 47,62 63 30 49 0,78 5 0,08 3 0,05 0 0 0 0
66. Chmela Jan
Dark Darts Ždírec
46,7 52,63 28 19 10 51,11 45 23 17 0,38 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
67. Velíšek David
Dark Darts Ždírec
45,7 50,00 28 20 10 48,98 49 24 28 0,57 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
68. Sobotka Antonín
Averze Třešť
45,7 42,86 32 28 12 44,78 67 30 56 0,84 8 0,12 0 0,00 0 0 0 0
69. Schenk Petr
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
45,2 47,37 28 19 9 48,00 50 24 31 0,62 4 0,08 0 0,00 1 0 0 0
70. Jenšík Ondřej
DC Přibyslav
45,1 46,43 28 28 13 49,32 73 36 40 0,55 9 0,12 0 0,00 0 0 0 0
71. Peřina Milan 1956
Asfaltéři Jihlava
43,7 46,43 28 28 13 47,69 65 31 36 0,55 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
72. Holoubek Petr
Averze Třešť
43,3 40,00 32 20 8 46,30 54 25 37 0,69 5 0,09 2 0,04 0 0 0 0
73. Kameník Roman
Hospůdka Na Růžku Jihlava
43,0 46,15 32 26 12 46,88 64 30 23 0,36 9 0,14 0 0,00 0 0 0 0
74. Honsnejman Roman
Averze Třešť
43,0 44,00 32 25 11 46,03 63 29 35 0,56 7 0,11 0 0,00 0 0 0 0
75. Vierer Jaromír
DRAGON Darts Jihlava
42,9 48,00 32 25 12 50,85 59 30 15 0,25 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
76. Poláček Luboš
Panda Jihlava
42,7 46,88 32 32 15 49,37 79 39 33 0,42 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
77. Motáček Richard
Cunami Panská Lhota
42,3 43,48 28 23 10 43,86 57 25 28 0,49 9 0,16 0 0,00 0 0 0 0
78. Žuravlov Boris
Zapomnění Jihlava
42,1 46,43 28 28 13 47,06 68 32 30 0,44 1 0,01 1 0,01 0 0 0 0
79. Novák Luděk
26ERS Jihlava
41,7 42,31 32 26 11 44,07 59 26 31 0,53 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
80. Němec Jaromír
Panda Jihlava
41,6 44,00 32 25 11 47,37 57 27 21 0,37 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
81. Žiačiková Petra
Zapomnění Jihlava
41,4 46,43 28 28 13 47,95 73 35 30 0,41 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
82. Kozelka Václav
DC Přibyslav
41,0 40,00 28 25 10 45,16 62 28 36 0,58 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
83. Močuba Jiří
DC Přibyslav B
40,3 39,29 28 28 11 45,07 71 32 33 0,46 8 0,11 0 0,00 0 0 0 0
84. Sobotka Luboš
Fčely Střítež
40,0 42,11 28 19 8 46,81 47 22 18 0,38 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
85. Vondrák Milan
Wüdle Brtnice
39,5 43,75 32 16 7 42,50 40 17 20 0,50 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
86. Tučková Dana
DRAGON Darts Jihlava
39,5 41,18 32 17 7 46,51 43 20 16 0,37 1 0,02 1 0,02 0 0 0 0
87. Král Josef
DC Přibyslav
39,4 36,84 28 19 7 40,43 47 19 27 0,57 7 0,15 0 0,00 0 0 0 0
88. Tesař Jiří
Cerberos Velké Meziříčí
39,2 31,25 28 16 5 39,47 38 15 25 0,66 7 0,18 0 0,00 0 0 0 0
89. Tuček Roman
DRAGON Darts Jihlava
39,1 40,00 32 25 10 43,28 67 29 33 0,49 7 0,10 0 0,00 0 0 0 0
90. Kopic Daniel
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
37,7 40,74 28 27 11 42,19 64 27 25 0,39 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
91. Velek Václav
Devious Darts Dušejov
36,6 46,43 28 28 13 47,14 70 33 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
92. Bártl Karel
Fčely Střítež
36,5 46,67 28 15 7 42,50 40 17 8 0,20 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
93. Novák Marek
DRAGON Darts Jihlava
36,2 36,84 32 19 7 40,43 47 19 23 0,49 0 0,00 1 0,02 0 0 0 0
94. Brambůrek Petr
Devious Darts Dušejov
36,0 42,86 28 28 12 46,15 65 30 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
95. Polák Aleš
Asfaltéři Jihlava
35,5 35,71 28 14 5 42,11 38 16 18 0,47 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
96. Paulíček Jan
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
35,3 36,00 28 25 9 43,75 64 28 19 0,30 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
97. Doležal Adam
26ERS Jihlava
34,6 30,00 32 20 6 36,54 52 19 41 0,79 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
98. Vítková Karla
Asfaltéři Jihlava
33,2 31,82 28 22 7 41,07 56 23 18 0,32 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
99. Šulista Jiří
Řezníci Dobronín
32,4 30,00 28 20 6 33,33 45 15 23 0,51 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
100. Buchtová Klára
Cerberos Velké Meziříčí B
31,7 30,00 28 20 6 36,96 46 17 17 0,37 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
101. Schmidt Pavel
Šipková Akademie Dušejov
30,9 26,32 28 19 5 31,82 44 14 21 0,48 5 0,11 0 0,00 0 0 0 0
102. Bednář Martin
Hospůdka Na Růžku Jihlava
30,9 23,33 32 30 7 35,90 78 28 40 0,51 4 0,05 0 0,00 1 0 0 0
103. Ježek Martin
Zapomnění Jihlava
29,8 25,00 28 24 6 37,29 59 22 20 0,34 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
104. Čermák Michal
DC Přibyslav B
28,1 21,05 28 19 4 30,23 43 13 20 0,47 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
105. Böhm Zdeněk
Krajzont Polná
27,3 25,00 28 20 5 30,61 49 15 17 0,35 0 0,00 1 0,02 1 0 0 0
106. Vácha Miroslav
Devious Darts Dušejov
27,2 28,57 28 21 6 38,89 54 21 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
107. Milfaitová Lucie
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
25,6 21,74 28 23 5 29,09 55 16 22 0,40 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
108. Doležal Kamil
26ERS Jihlava
24,7 16,67 32 18 3 28,89 45 13 21 0,47 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
109. Svoboda Patrik
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
24,3 23,08 28 26 6 27,87 61 17 15 0,25 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
110. Hrubý Patrik
Asfaltéři Jihlava
24,0 22,22 28 18 4 25,00 40 10 16 0,40 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
111. Koukal Jiří
Cunami Panská Lhota
23,0 23,53 28 17 4 32,56 43 14 1 0,02 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
112. Sobotka Martin
Krajzont Polná
22,3 20,00 28 20 4 25,53 47 12 15 0,32 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
113. Zuda Michal
Hospůdka Na Růžku Jihlava
16,8 12,00 32 25 3 19,64 56 11 10 0,18 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
114. Kašík David
Krajzont Polná
6,5 0,00 28 14 0 9,68 31 3 3 0,10 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
115. Jelínek Michal
DRAGON Darts Jihlava
  100,00 32 4 4 80,00 10 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
116. Zadražil Vladimír
Formanský Dravci Jihlava
  88,89 28 9 8 80,95 21 17 24 1,14 4 0,19 1 0,05 1 0 0 0
117. Šupita Ivan
Dark Darts Ždírec
  81,82 28 11 9 68,97 29 20 12 0,41 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
118. Stoklasa Jan
Formanský Dravci Jihlava
  77,78 28 9 7 71,43 21 15 16 0,76 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
119. Rychlý Stanislav
Cunami Panská Lhota
  72,73 28 11 8 62,96 27 17 11 0,41 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
120. Máca Martin
Zezulkárna Jihlava B
  71,43 28 7 5 58,82 17 10 6 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
121. Kalenda Luboš
Cunami Panská Lhota
  70,00 28 10 7 60,00 25 15 8 0,32 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
122. Kopecká Aneta
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
  66,67 28 12 8 59,38 32 19 21 0,66 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
123. Kochol Karel
Asfaltéři Jihlava
  66,67 28 9 6 58,33 24 14 16 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
124. Jůzl Pavel
Šipková Akademie Dušejov
  62,50 28 8 5 55,56 18 10 9 0,50 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
125. Švaříček Jiří
Wüdle Brtnice
  62,50 32 8 5 52,63 19 10 9 0,47 2 0,11 0 0,00 1 0 0 0
126. Blažek Tomáš
Zezulkárna Jihlava
  60,00 28 5 3 60,00 10 6 8 0,80 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
127. Vacek Václav
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
  60,00 32 5 3 58,33 12 7 15 1,25 4 0,33 0 0,00 0 0 0 0
128. Fiala Ivan
Řezníci Dobronín
  57,14 28 7 4 50,00 18 9 7 0,39 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
129. Šinkovský Filip
Cunami Panská Lhota
  55,56 28 9 5 52,38 21 11 7 0,33 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
130. Böhm Jiří
Zezulkárna Jihlava B
  54,55 28 11 6 57,69 26 15 14 0,54 4 0,15 0 0,00 0 0 0 0
131. Svoboda Jan
Panda Jihlava
  53,33 32 15 8 54,55 33 18 12 0,36 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
132. Vopálenský Martin
Devious Darts Dušejov
  50,00 28 10 5 50,00 24 12 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
133. Zadražil Milan
Cunami Panská Lhota
  50,00 28 4 2 60,00 10 6 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
134. Kalina Ladislav
Cunami Panská Lhota
  50,00 28 4 2 55,56 9 5 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
135. Pop Jaroslav
Formanský Dravci Jihlava
  50,00 28 4 2 55,56 9 5 7 0,78 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
136. Bahenský Jakub
Cerberos Velké Meziříčí B
  50,00 28 4 2 45,45 11 5 4 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
137. Petr Václav
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
  50,00 28 4 2 44,44 9 4 6 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
138. Satrapa Karel
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
  50,00 28 2 1 50,00 6 3 1 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
139. Simonides Miloš
Formanský Dravci Jihlava
  50,00 28 2 1 50,00 4 2 1 0,25 1 0,25 0 0,00 0 0 0 0
140. Vereš Čestmír
Zezulkárna Jihlava
  46,15 28 13 6 46,88 32 15 37 1,16 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
141. Špinar Petr
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
  42,86 28 7 3 45,00 20 9 12 0,60 4 0,20 0 0,00 0 0 0 0
142. Zadražil František
Cunami Panská Lhota
  41,67 28 12 5 46,43 28 13 14 0,50 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
143. Hrala Miroslav
Řezníci Dobronín
  41,67 28 12 5 42,86 28 12 20 0,71 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
144. Čížek Roman
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  40,00 32 10 4 47,83 23 11 10 0,43 3 0,13 0 0,00 0 0 0 0
145. Málek Milan
Cunami Panská Lhota
  40,00 28 5 2 46,15 13 6 1 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
146. Boubal Petr
Cerberos Velké Meziříčí B
  40,00 28 5 2 42,86 14 6 3 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
147. Pečenka Ondřej
Dark Darts Ždírec
  40,00 28 5 2 41,67 12 5 2 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
148. Zeman Patrik
DRAGON Darts Jihlava
  40,00 32 5 2 41,67 12 5 6 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
149. Procházka Jaroslav
Wüdle Brtnice
  38,46 32 13 5 39,29 28 11 23 0,82 5 0,18 0 0,00 0 0 0 0
150. Procházka David
Panda Jihlava
  33,33 32 15 5 36,84 38 14 15 0,39 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
151. Fák Jan
Averze Třešť
  33,33 32 12 4 40,00 30 12 29 0,97 6 0,20 0 0,00 0 0 0 0
152. Hermannová Marie
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
  33,33 28 9 3 31,82 22 7 8 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
153. Ježek Bronislav
Dark Darts Ždírec
  33,33 28 6 2 40,00 15 6 7 0,47 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
154. Klement Jaroslav
Cunami Panská Lhota
  33,33 28 6 2 40,00 15 6 4 0,27 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
155. Med Jiří
Fčely Střítež
  33,33 28 6 2 40,00 15 6 3 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
156. Říha Vladimír
Řezníci Dobronín
  33,33 28 6 2 40,00 15 6 4 0,27 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
157. Bílek Radek 1973
Zezulkárna Jihlava
  33,33 28 6 2 30,77 13 4 1 0,08 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
158. Bedrníčková Gabriela
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
  33,33 32 3 1 33,33 6 2 4 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
159. Dušovský Petr
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  33,33 32 3 1 28,57 7 2 3 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
160. Deraha Jan
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  30,00 32 10 3 33,33 24 8 15 0,63 5 0,21 0 0,00 0 0 0 0
161. Janoušek Marek
Formanský Dravci Jihlava
  28,57 28 7 2 29,41 17 5 11 0,65 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
162. Janda Jan
Šipková Akademie Dušejov
  27,27 28 11 3 36,67 30 11 15 0,50 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
163. Turina Miloslav
Formanský Dravci Jihlava B
  26,67 32 15 4 29,41 34 10 12 0,35 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
164. Veleková Dagmar
Devious Darts Dušejov
  25,00 28 8 2 33,33 18 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
165. Prokop Miroslav
Krajzont Polná
  25,00 28 8 2 31,58 19 6 8 0,42 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
166. Mikešová Lenka
Zezulkárna Jihlava B
  25,00 28 4 1 40,00 10 4 1 0,10 1 0,10 1 0,10 0 0 0 0
167. Menšík Filip
Averze Třešť
  25,00 32 4 1 36,36 11 4 7 0,64 1 0,09 1 0,09 0 0 0 0
168. Bartušek Jiří
Zapomnění Jihlava
  25,00 28 4 1 33,33 9 3 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
169. Häckel Pavel
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  25,00 32 4 1 30,00 10 3 6 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
170. Prycl Jan
Cunami Panská Lhota
  25,00 28 4 1 22,22 9 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
171. Kaňkovský Jaroslav
26ERS Jihlava
  20,00 32 10 2 33,33 24 8 16 0,67 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
172. Pleskač Bohumil
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
  20,00 28 10 2 26,09 23 6 11 0,48 3 0,13 2 0,09 1 0 0 0
173. Kopeček Ondřej
Formanský Dravci Jihlava B
  20,00 32 10 2 25,00 24 6 9 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
174. Sedláček Pavel
Cerberos Velké Meziříčí
  20,00 28 10 2 22,73 22 5 9 0,41 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
175. Sýkora Miloslav
Cerberos Velké Meziříčí B
  20,00 28 5 1 25,00 12 3 3 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
176. Horáčková Tereza
Dark Darts Ždírec
  18,18 28 11 2 32,14 28 9 10 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
177. Škarvada Jan
Wüdle Brtnice B
  18,18 28 11 2 29,63 27 8 5 0,19 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
178. Nepraš Lubomír
Dark Darts Ždírec
  16,67 28 12 2 28,57 28 8 4 0,14 1 0,04 1 0,04 0 0 0 0
179. Ždimera Roman
Šipková Akademie Dušejov
  16,67 28 12 2 27,59 29 8 8 0,28 6 0,21 0 0,00 0 0 0 0
180. Pech Libor
Devious Darts Dušejov
  16,67 28 12 2 22,22 27 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
181. Rippel Aleš
Zezulkárna Jihlava
  16,67 28 6 1 31,25 16 5 12 0,75 3 0,19 0 0,00 0 0 0 0
182. Novák Aleš
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
  16,67 28 6 1 28,57 14 4 5 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
183. Hospodková Tereza
DC Přibyslav B
  16,67 28 6 1 26,67 15 4 6 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
184. Hlávka Jan
Krajzont Polná
  15,38 28 13 2 20,00 30 6 9 0,30 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
185. Maštera David
Cunami Panská Lhota
  14,29 28 7 1 33,33 18 6 1 0,06 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
186. Vorálek Karel
Formanský Dravci Jihlava B
  14,29 32 7 1 13,33 15 2 3 0,20 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
187. Kavalec Petr
Cerberos Velké Meziříčí
  12,50 28 8 1 25,00 20 5 8 0,40 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
188. Pír Martin
Formanský Dravci Jihlava B
  12,50 32 8 1 22,22 18 4 13 0,72 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
189. Med Lukáš
Fčely Střítež
  10,00 28 10 1 28,00 25 7 9 0,36 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
190. Duchanová Zlata
Fčely Střítež
  0,00 28 10 0 9,09 22 2 3 0,14 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
191. Fišar Tomáš
Dark Darts Ždírec
  0,00 28 7 0 6,67 15 1 2 0,13 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
192. Vlček David
26ERS Jihlava
  0,00 32 6 0 20,00 15 3 11 0,73 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
193. Exner David
Řezníci Dobronín
  0,00 28 6 0 7,69 13 1 5 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
194. Růžičková Šárka
Devious Darts Dušejov
  0,00 28 5 0 16,67 12 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
195. Jonáš Jaroslav
Šipková Akademie Dušejov
  0,00 28 5 0 0,00 10 0 1 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
196. Dočekal Tomáš
Cerberos Velké Meziříčí
  0,00 28 4 0 11,11 9 1 5 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
197. Hoštický Petr
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
  0,00 28 4 0 11,11 9 1 2 0,22 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
198. Vencová Andrea
DC Přibyslav B
  0,00 28 4 0 11,11 9 1 4 0,44 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
199. Chalupa Lukáš
Cerberos Velké Meziříčí
  0,00 28 2 0 20,00 5 1 1 0,20 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
200. Tykal Ondřej
Fčely Střítež
  0,00 28 2 0 20,00 5 1 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
201. Štěpánek Martin
Krajzont Polná
  0,00 28 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
202. Gnol Drahoslav
Asfaltéři Jihlava
  0,00 28 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
203. Šrom Pavel
Asfaltéři Jihlava
  0,00 28 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
204. Hos Roman
Wüdle Brtnice B
  0,00 28 1 0 0,00 2 0 2 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
205. Prášil Vojtěch
Šipková Akademie Dušejov
  0,00 28 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
206. Šaroun Ondřej
DRAGON Darts Jihlava
  0,00 32 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.11.2018 09:09

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 16.11.2018 09:09:37