|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 17.9.2023 | ŠK Excalibur Bzenec | 15 | : | 3 | DC Hor Boj Elita H. Bojanovice | Excalibur bowling Bzenec, Bzenec | |
15:00 | Jandora Pavel | 30 | : | 9 | Dulínek Zdeněk |
Zadal: | Jandora Pavel | 17.9.2023 19:31 | Autorizoval: | Automat | 23.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 17.9.2023 | DC Frogs Žabčice | 10 | : | 8 | Šenkýři Brno | Restaurant Sport, Žabčice | |
15:00 | Skúpý Jan | 23 | : | 19 | Kobzák Pavel |
Zadal: | Skúpý Jan | 18.9.2023 08:21 | Autorizoval: | Automat | 23.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 17.9.2023 | Mistři netrénujou Šlapanice | 10 | : | 9 | DC Hurricane Adamov | Tenisová hala, Šlapanice | |
15:00 | Zukal Tomáš | 24 | : | 23 | Dudík Milan |
Zadal: | Zukal Tomáš | 17.9.2023 21:32 | Autorizoval: | Automat | 23.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 17.9.2023 | Adalbertus Medlov | 5 | : | 13 | PBL 45 Brno | Medlovská hospoda, Medlov | |
15:00 | Vorsa Michal | 12 | : | 29 | Poráň David |
Zadal: | Lachman Milan | 17.9.2023 18:24 | Autorizoval: | Automat | 23.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 24.9.2023 | DC Šipky Sloup | 9 | : | 10 | Titáni Hodonín | Pivárna Sloup, Sloup | |
15:00 | Vymazal Lukáš | 23 | : | 25 | Budiš Miroslav |
Zadal: | Vymazal Lukáš | 25.9.2023 17:54 | Autorizoval: | Automat | 30.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | PBL 45 Brno | 13 | : | 5 | DC Hor Boj Elita H. Bojanovice | Pivní bar Lidická, Brno | |
15:00 | Vilímek Dušan | 30 | : | 15 | Dulínek Zdeněk |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | DC Hurricane Adamov | 15 | : | 3 | DC Šipky Sloup | Šipkový klub Adamov, Adamov | |
15:00 | Dudík Milan | 30 | : | 9 | Vymazal Lukáš |
Zadal: | Dudík Milan | 2.10.2023 11:14 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Titáni Hodonín | 13 | : | 5 | ALK Brumov | Pivnice U Haryho, Hodonín | |
15:00 | Budiš Miroslav | 29 | : | 16 | Palinek Michal |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Šenkýři Brno | 9 | : | 10 | ŠK Excalibur Bzenec | Restaurace Stavba, Brno | |
15:00 | Kobzák Pavel | 23 | : | 26 | Jandora Pavel |
Zadal: | Jandora Pavel | 1.10.2023 21:31 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Adalbertus Medlov | 15 | : | 3 | Mistři netrénujou Šlapanice | Medlovská hospoda, Medlov | |
15:00 | Vorsa Michal | 31 | : | 15 | Kovač Antonín |
Zadal: | Lachman Milan | 1.10.2023 18:32 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | DC Hor Boj Elita H. Bojanovice | 7 | : | 11 | Šenkýři Brno | Obecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice | |
15:00 | Dulínek Zdeněk | 18 | : | 27 | Kobzák Pavel |
Zadal: | Toncar Martin | 8.10.2023 19:47 | Autorizoval: | Automat | 14.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | DC Frogs Žabčice | 10 | : | 8 | Titáni Hodonín | Restaurant Sport, Žabčice | |
15:00 | Skúpý Jan | 26 | : | 18 | Šťavík David |
Zadal: | Skúpý Jan | 9.10.2023 07:14 | Autorizoval: | Automat | 14.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | ALK Brumov | 5 | : | 13 | DC Hurricane Adamov | Hospůdka Na Gruntě, Brumov | |
15:00 | Palinek Michal | 15 | : | 29 | Dudík Milan |
Zadal: | Dudík Milan | 9.10.2023 08:19 | Autorizoval: | Automat | 14.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | DC Šipky Sloup | 9 | : | 10 | Adalbertus Medlov | Pivárna Sloup, Sloup | |
15:00 | Vymazal Lukáš | 24 | : | 24 | Kadla Zdeněk |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | Mistři netrénujou Šlapanice | 4 | : | 14 | PBL 45 Brno | Tenisová hala, Šlapanice | |
15:00 | Zukal Tomáš | 14 | : | 31 | Vilímek Dušan |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | PBL 45 Brno | 10 | : | 8 | Šenkýři Brno | Pivní bar Lidická, Brno | |
15:00 | Vilímek Dušan | 24 | : | 21 | Kobzák Pavel |
Zadal: | Poráň David | 15.10.2023 18:43 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | DC Hurricane Adamov | 7 | : | 11 | DC Frogs Žabčice | Šipkový klub Adamov, Adamov | |
15:00 | Dudík Milan | 15 | : | 24 | Skúpý Jan |
Zadal: | Dudík Milan | 16.10.2023 09:57 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | Titáni Hodonín | 5 | : | 13 | ŠK Excalibur Bzenec | Pivnice U Haryho, Hodonín | |
15:00 | Budiš Miroslav | 15 | : | 28 | Jandora Pavel |
Zadal: | Jandora Pavel | 15.10.2023 20:14 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | Mistři netrénujou Šlapanice | 6 | : | 12 | DC Šipky Sloup | Tenisová hala, Šlapanice | |
15:00 | Zukal Tomáš | 20 | : | 28 | Vymazal Lukáš |
Zadal: | Zukal Tomáš | 15.10.2023 20:05 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | Adalbertus Medlov | 10 | : | 9 | ALK Brumov | Medlovská hospoda, Medlov | |
15:00 | Vorsa Michal | 24 | : | 19 | Palinek Michal |
Zadal: | Lachman Milan | 15.10.2023 19:02 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | DC Hor Boj Elita H. Bojanovice | 10 | : | 9 | Titáni Hodonín | Obecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice | |
15:00 | Dulínek Zdeněk | 25 | : | 23 | Budiš Miroslav |
Zadal: | Toncar Martin | 22.10.2023 22:02 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | ŠK Excalibur Bzenec | 12 | : | 6 | DC Hurricane Adamov | Excalibur bowling Bzenec, Bzenec | |
15:00 | Jandora Pavel | 28 | : | 18 | Dudík Milan |
Zadal: | Jandora Pavel | 22.10.2023 20:28 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | DC Frogs Žabčice | 10 | : | 9 | Adalbertus Medlov | Restaurant Sport, Žabčice | |
15:00 | Skúpý Jan | 24 | : | 23 | Vorsa Michal |
Zadal: | Skúpý Jan | 23.10.2023 07:16 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | ALK Brumov | 10 | : | 8 | Mistři netrénujou Šlapanice | Hospůdka Na Gruntě, Brumov | |
15:00 | Palinek Michal | 23 | : | 24 | Zukal Tomáš |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | DC Šipky Sloup | 5 | : | 13 | PBL 45 Brno | Pivárna Sloup, Sloup | |
15:00 | Vymazal Lukáš | 17 | : | 30 | Vilímek Dušan |
Zadal: | Kyzlink David | 23.10.2023 15:37 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | DC Hurricane Adamov | 11 | : | 7 | DC Hor Boj Elita H. Bojanovice | Šipkový klub Adamov, Adamov | |
15:00 | Dudík Milan | 24 | : | 19 | Dulínek Zdeněk |
Zadal: | Dudík Milan | 30.10.2023 08:53 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Titáni Hodonín | 6 | : | 12 | Šenkýři Brno | Pivnice U Haryho, Hodonín | |
15:00 | Budiš Miroslav | 13 | : | 26 | Kobzák Pavel |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | DC Šipky Sloup | 10 | : | 9 | ALK Brumov | Pivárna Sloup, Sloup | |
15:00 | Vymazal Lukáš | 23 | : | 22 | Palinek Michal |
Zadal: | Vymazal Lukáš | 29.10.2023 19:53 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Mistři netrénujou Šlapanice | 6 | : | 12 | DC Frogs Žabčice | Tenisová hala, Šlapanice | |
15:00 | Zukal Tomáš | 19 | : | 26 | Fröhlich Lukáš |
Zadal: | Zukal Tomáš | 29.10.2023 20:49 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Adalbertus Medlov | 7 | : | 11 | ŠK Excalibur Bzenec | Medlovská hospoda, Medlov | |
15:00 | Vorsa Michal | 17 | : | 25 | Jandora Pavel |
Zadal: | Lachman Milan | 29.10.2023 18:21 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Šenkýři Brno | 12 | : | 6 | DC Hurricane Adamov | Restaurace Stavba, Brno | |
15:00 | Kobzák Pavel | 28 | : | 17 | Krátký Lukáš |
Zadal: | Kobzák Pavel | 13.11.2023 05:34 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | DC Hor Boj Elita H. Bojanovice | 7 | : | 11 | Adalbertus Medlov | Obecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice | |
15:00 | Dulínek Zdeněk | 20 | : | 27 | Kadla Zdeněk |
Zadal: | Toncar Martin | 12.11.2023 19:11 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | ŠK Excalibur Bzenec | 12 | : | 6 | Mistři netrénujou Šlapanice | Excalibur bowling Bzenec, Bzenec | |
15:00 | Jandora Pavel | 29 | : | 17 | Zukal Tomáš |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | DC Frogs Žabčice | 9 | : | 10 | DC Šipky Sloup | Restaurant Sport, Žabčice | |
15:00 | Pokorný Michal | 23 | : | 24 | Vymazal Lukáš |
Zadal: | Pokorný Michal | 13.11.2023 06:18 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | ALK Brumov | 6 | : | 12 | PBL 45 Brno | Hospůdka Na Gruntě, Brumov | |
15:00 | Palinek Michal | 17 | : | 26 | Poráň David |
Zadal: | Poráň David | 12.11.2023 17:47 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | PBL 45 Brno | 13 | : | 5 | Titáni Hodonín | Pivní bar Lidická, Brno | |
15:00 | Vilímek Dušan | 29 | : | 14 | Budiš Miroslav |
Zadal: | Poráň David | 19.11.2023 18:45 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | ALK Brumov | 6 | : | 12 | DC Frogs Žabčice | Hospůdka Na Gruntě, Brumov | |
15:00 | Palinek Michal | 17 | : | 25 | Pokorný Michal |
Zadal: | Palinek Michal | 20.11.2023 07:06 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | DC Šipky Sloup | 4 | : | 14 | ŠK Excalibur Bzenec | Pivárna Sloup, Sloup | |
15:00 | Vymazal Lukáš | 15 | : | 30 | Jandora Pavel |
Zadal: | Vymazal Lukáš | 19.11.2023 19:11 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Mistři netrénujou Šlapanice | 13 | : | 5 | DC Hor Boj Elita H. Bojanovice | Tenisová hala, Šlapanice | |
15:00 | Zukal Tomáš | 28 | : | 13 | Dulínek Zdeněk |
Zadal: | Zukal Tomáš | 19.11.2023 20:45 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Adalbertus Medlov | 6 | : | 12 | Šenkýři Brno | Medlovská hospoda, Medlov | |
15:00 | Vorsa Michal | 16 | : | 25 | Kobzák Pavel |
Zadal: | Lachman Milan | 19.11.2023 18:06 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Titáni Hodonín | 10 | : | 9 | DC Hurricane Adamov | Pivnice U Haryho, Hodonín | |
15:00 | Budiš Miroslav | 25 | : | 19 | Dudík Milan |
Zadal: | Budiš Miroslav | 27.11.2023 07:23 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Šenkýři Brno | 15 | : | 3 | Mistři netrénujou Šlapanice | Restaurace Stavba, Brno | |
15:00 | Kobzák Pavel | 33 | : | 14 | Zukal Tomáš |
Zadal: | Kobzák Pavel | 27.11.2023 05:59 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | DC Hor Boj Elita H. Bojanovice | 8 | : | 10 | DC Šipky Sloup | Obecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice | |
15:00 | Dulínek Zdeněk | 22 | : | 24 | Vymazal Lukáš |
Zadal: | Toncar Martin | 26.11.2023 18:43 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | ŠK Excalibur Bzenec | 18 | : | 0 | ALK Brumov | Excalibur bowling Bzenec, Bzenec | |
15:00 | Jandora Pavel | 36 | : | 8 | Palinek Michal |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | DC Frogs Žabčice | 10 | : | 8 | PBL 45 Brno | Restaurant Sport, Žabčice | |
15:00 | Pokorný Michal | 21 | : | 21 | Vilímek Dušan |
Zadal: | Poráň David | 26.11.2023 19:21 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 3.12.2023 | PBL 45 Brno | 12 | : | 6 | DC Hurricane Adamov | Pivní bar Lidická, Brno | |
15:00 | Vilímek Dušan | 28 | : | 20 | Dudík Milan |
Zadal: | Vilímek Dušan | 3.12.2023 23:02 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 3.12.2023 | DC Frogs Žabčice | 2 | : | 16 | ŠK Excalibur Bzenec | Restaurant Sport, Žabčice | |
15:00 | Skúpý Jan | 9 | : | 34 | Jandora Pavel |
Zadal: | Jandora Pavel | 3.12.2023 21:09 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 3.12.2023 | DC Šipky Sloup | 6 | : | 12 | Šenkýři Brno | Pivárna Sloup, Sloup | |
15:00 | Vymazal Lukáš | 16 | : | 27 | Kobzák Pavel |
Zadal: | Vymazal Lukáš | 3.12.2023 18:35 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 3.12.2023 | Adalbertus Medlov | 7 | : | 11 | Titáni Hodonín | Medlovská hospoda, Medlov | |
15:00 | Vorsa Michal | 19 | : | 24 | Budiš Miroslav |
|
| 11. | Ne | 10.12.2023 | DC Hurricane Adamov | 6 | : | 12 | Adalbertus Medlov | Šipkový klub Adamov, Adamov | |
15:00 | Dudík Milan | 21 | : | 27 | Kadla Zdeněk |
Zadal: | Dudík Milan | 11.12.2023 09:41 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 10.12.2023 | Titáni Hodonín | 12 | : | 6 | Mistři netrénujou Šlapanice | Pivnice U Haryho, Hodonín | |
15:00 | Budiš Miroslav | 27 | : | 13 | Zukal Tomáš |
Zadal: | Budiš Miroslav | 11.12.2023 05:48 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 10.12.2023 | Šenkýři Brno | 12 | : | 6 | ALK Brumov | Restaurace Stavba, Brno | |
15:00 | Kobzák Pavel | 26 | : | 16 | Palinek Michal |
Zadal: | Kobzák Pavel | 11.12.2023 05:16 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 10.12.2023 | DC Hor Boj Elita H. Bojanovice | 11 | : | 7 | DC Frogs Žabčice | Obecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice | |
15:00 | Dulínek Zdeněk | 22 | : | 20 | Skúpý Jan |
Zadal: | Toncar Martin | 10.12.2023 18:37 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 10.12.2023 | ŠK Excalibur Bzenec | 11 | : | 7 | PBL 45 Brno | Excalibur bowling Bzenec, Bzenec | |
15:00 | Jandora Pavel | 24 | : | 16 | Hudec Petr |
Zadal: | Jandora Pavel | 10.12.2023 19:55 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 28.1.2024 | ALK Brumov | 4 | : | 14 | DC Hor Boj Elita H. Bojanovice | Hospůdka Na Gruntě, Brumov | |
15:00 | Palinek Michal | 15 | : | 29 | Dulínek Zdeněk |
|
| 12. | Ne | 4.2.2024 | DC Hor Boj Elita H. Bojanovice | 5 | : | 13 | ŠK Excalibur Bzenec | Obecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice | |
15:00 | Dulínek Zdeněk | 14 | : | 28 | Jandora Pavel |
|
| 12. | Ne | 4.2.2024 | Šenkýři Brno | 11 | : | 7 | DC Frogs Žabčice | Restaurace Stavba, Brno | |
15:00 | Holík Martin | 27 | : | 18 | Skúpý Jan |
Zadal: | Kobzák Pavel | 6.2.2024 17:25 | Autorizoval: | Automat | 10.2.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 4.2.2024 | Titáni Hodonín | 7 | : | 11 | DC Šipky Sloup | Pivnice U Haryho, Hodonín | |
15:00 | Budiš Miroslav | 20 | : | 23 | Vymazal Lukáš |
|
| 12. | Ne | 4.2.2024 | DC Hurricane Adamov | 10 | : | 8 | Mistři netrénujou Šlapanice | Šipkový klub Adamov, Adamov | |
15:00 | Krátký Lukáš | 23 | : | 18 | Zukal Tomáš |
Zadal: | Zukal Tomáš | 5.2.2024 22:23 | Autorizoval: | Automat | 10.2.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 4.2.2024 | PBL 45 Brno | 13 | : | 5 | Adalbertus Medlov | Pivní bar Lidická, Brno | |
15:00 | Vilímek Dušan | 28 | : | 16 | Kadla Zdeněk |
|
| 13. | Ne | 11.2.2024 | DC Hor Boj Elita H. Bojanovice | 5 | : | 13 | PBL 45 Brno | Obecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice | |
15:00 | Toncar Martin | 15 | : | 28 | Vilímek Dušan |
Zadal: | Toncar Martin | 11.2.2024 18:13 | Autorizoval: | Automat | 17.2.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 11.2.2024 | DC Šipky Sloup | 11 | : | 7 | DC Hurricane Adamov | Pivárna Sloup, Sloup | |
15:00 | Vymazal Lukáš | 27 | : | 20 | Šeba Martin |
Zadal: | Vymazal Lukáš | 11.2.2024 19:02 | Autorizoval: | Automat | 17.2.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 11.2.2024 | ALK Brumov | 8 | : | 10 | Titáni Hodonín | Hospůdka Na Gruntě, Brumov | |
15:00 | Palinek Michal | 19 | : | 25 | Budiš Miroslav |
|
| 13. | Ne | 11.2.2024 | ŠK Excalibur Bzenec | 8 | : | 10 | Šenkýři Brno | Excalibur bowling Bzenec, Bzenec | |
15:00 | Jandora Pavel | 22 | : | 23 | Kobzák Pavel |
Zadal: | Jandora Pavel | 11.2.2024 18:24 | Autorizoval: | Automat | 17.2.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 11.2.2024 | Mistři netrénujou Šlapanice | 9 | : | 10 | Adalbertus Medlov | Tenisová hala, Šlapanice | |
15:00 | Zukal Tomáš | 23 | : | 21 | Kadla Zdeněk |
|
| 14. | Ne | 18.2.2024 | Šenkýři Brno | 15 | : | 3 | DC Hor Boj Elita H. Bojanovice | Restaurace Stavba, Brno | |
15:00 | Kobzák Pavel | 31 | : | 9 | Toman Petr |
|
| 14. | Ne | 18.2.2024 | Titáni Hodonín | 11 | : | 7 | DC Frogs Žabčice | Pivnice U Haryho, Hodonín | |
15:00 | Budiš Miroslav | 25 | : | 22 | Skúpý Jan |
|
| 14. | Ne | 18.2.2024 | DC Hurricane Adamov | 11 | : | 7 | ALK Brumov | Šipkový klub Adamov, Adamov | |
15:00 | Dudík Milan | 25 | : | 16 | Palinek Michal |
|
| 14. | Ne | 18.2.2024 | Adalbertus Medlov | 10 | : | 8 | DC Šipky Sloup | Medlovská hospoda, Medlov | |
15:00 | Vorsa Michal | 25 | : | 17 | Vymazal Lukáš |
Zadal: | Lachman Milan | 18.2.2024 18:09 | Autorizoval: | Automat | 24.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 18.2.2024 | PBL 45 Brno | 14 | : | 4 | Mistři netrénujou Šlapanice | Pivní bar Lidická, Brno | |
15:00 | Vilímek Dušan | 29 | : | 16 | Zukal Tomáš |
|
| 15. | Ne | 25.2.2024 | Šenkýři Brno | 6 | : | 12 | PBL 45 Brno | Restaurace Stavba, Brno | |
15:00 | Kobzák Pavel | 20 | : | 28 | Vilímek Dušan |
Zadal: | Vilímek Dušan | 25.2.2024 22:16 | Autorizoval: | Automat | 2.3.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 25.2.2024 | DC Frogs Žabčice | 6 | : | 12 | DC Hurricane Adamov | Restaurant Sport, Žabčice | |
15:00 | Skúpý Jan | 16 | : | 26 | Dudík Milan |
Zadal: | Skúpý Jan | 26.2.2024 10:06 | Autorizoval: | Automat | 2.3.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 25.2.2024 | ŠK Excalibur Bzenec | 11 | : | 7 | Titáni Hodonín | Excalibur bowling Bzenec, Bzenec | |
15:00 | Jandora Pavel | 26 | : | 17 | Budiš Miroslav |
Zadal: | Jandora Pavel | 25.2.2024 20:06 | Autorizoval: | Automat | 2.3.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 25.2.2024 | DC Šipky Sloup | 8 | : | 10 | Mistři netrénujou Šlapanice | Pivárna Sloup, Sloup | |
15:00 | Vymazal Lukáš | 21 | : | 24 | Zukal Tomáš |
|
| 15. | Ne | 25.2.2024 | ALK Brumov | 5 | : | 13 | Adalbertus Medlov | Hospůdka Na Gruntě, Brumov | |
15:00 | Palinek Michal | 14 | : | 29 | Kadla Zdeněk |
|
| 16. | Ne | 3.3.2024 | Titáni Hodonín | 9 | : | 10 | DC Hor Boj Elita H. Bojanovice | Pivnice U Haryho, Hodonín | |
15:00 | Budiš Miroslav | 20 | : | 24 | Dulínek Zdeněk |
|
| 16. | Ne | 3.3.2024 | DC Hurricane Adamov | 3 | : | 15 | ŠK Excalibur Bzenec | Šipkový klub Adamov, Adamov | |
15:00 | Dudík Milan | 13 | : | 31 | Jandora Pavel |
|
| 16. | Ne | 3.3.2024 | Adalbertus Medlov | 11 | : | 7 | DC Frogs Žabčice | Medlovská hospoda, Medlov | |
15:00 | Vorsa Michal | 26 | : | 20 | Skúpý Jan |
Zadal: | Kadla Zdeněk | 3.3.2024 18:55 | Autorizoval: | Automat | 9.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 3.3.2024 | Mistři netrénujou Šlapanice | 13 | : | 5 | ALK Brumov | Tenisová hala, Šlapanice | |
15:00 | Zukal Tomáš | 27 | : | 15 | Palinek Michal |
Zadal: | Zukal Tomáš | 3.3.2024 20:24 | Autorizoval: | Automat | 9.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 3.3.2024 | PBL 45 Brno | 13 | : | 5 | DC Šipky Sloup | Pivní bar Lidická, Brno | |
15:00 | Vilímek Dušan | 29 | : | 20 | Vymazal Lukáš |
Zadal: | Poráň David | 3.3.2024 18:28 | Autorizoval: | Automat | 9.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | DC Hor Boj Elita H. Bojanovice | 14 | : | 4 | DC Hurricane Adamov | Obecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice | |
15:00 | Dulínek Zdeněk | 28 | : | 12 | Dudík Milan |
Zadal: | Toncar Martin | 10.3.2024 18:31 | Autorizoval: | Automat | 16.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Šenkýři Brno | 8 | : | 10 | Titáni Hodonín | Restaurace Stavba, Brno | |
15:00 | Kobzák Pavel | 19 | : | 23 | Budiš Miroslav |
Zadal: | Kobzák Pavel | 11.3.2024 06:05 | Autorizoval: | Automat | 16.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | ALK Brumov | 11 | : | 7 | DC Šipky Sloup | Hospůdka Na Gruntě, Brumov | |
15:00 | Palinek Michal | 24 | : | 21 | Vymazal Lukáš |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | DC Frogs Žabčice | 10 | : | 8 | Mistři netrénujou Šlapanice | Restaurant Sport, Žabčice | |
15:00 | Skúpý Jan | 25 | : | 20 | Zukal Tomáš |
Zadal: | Skúpý Jan | 11.3.2024 07:12 | Autorizoval: | Automat | 16.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | ŠK Excalibur Bzenec | 13 | : | 5 | Adalbertus Medlov | Excalibur bowling Bzenec, Bzenec | |
15:00 | Jandora Pavel | 29 | : | 18 | Kadla Zdeněk |
Zadal: | Jandora Pavel | 10.3.2024 20:18 | Autorizoval: | Automat | 16.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | DC Hurricane Adamov | 11 | : | 7 | Šenkýři Brno | Šipkový klub Adamov, Adamov | |
15:00 | Dudík Milan | 28 | : | 17 | Závodník Jindřich |
Zadal: | Dudík Milan | 18.3.2024 09:53 | Autorizoval: | Automat | 23.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Adalbertus Medlov | 7 | : | 11 | DC Hor Boj Elita H. Bojanovice | Medlovská hospoda, Medlov | |
15:00 | Vorsa Michal | 20 | : | 26 | Dulínek Zdeněk |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Mistři netrénujou Šlapanice | 9 | : | 10 | ŠK Excalibur Bzenec | Tenisová hala, Šlapanice | |
15:00 | Zukal Tomáš | 22 | : | 26 | Jandora Pavel |
Zadal: | Zukal Tomáš | 17.3.2024 20:22 | Autorizoval: | Automat | 23.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | DC Šipky Sloup | 6 | : | 12 | DC Frogs Žabčice | Pivárna Sloup, Sloup | |
15:00 | Vymazal Lukáš | 17 | : | 26 | Fröhlich Lukáš |
Zadal: | Vymazal Lukáš | 18.3.2024 17:33 | Autorizoval: | Automat | 23.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | PBL 45 Brno | 12 | : | 6 | ALK Brumov | Pivní bar Lidická, Brno | |
15:00 | Vilímek Dušan | 29 | : | 13 | Palinek Michal |
Zadal: | Vilímek Dušan | 17.3.2024 23:30 | Autorizoval: | Automat | 23.3.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Titáni Hodonín | 5 | : | 13 | PBL 45 Brno | Pivnice U Haryho, Hodonín | |
15:00 | Budiš Miroslav | 17 | : | 28 | Vilímek Dušan |
Zadal: | Poráň David | 7.4.2024 19:04 | Autorizoval: | Automat | 13.4.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | DC Frogs Žabčice | 13 | : | 5 | ALK Brumov | Restaurant Sport, Žabčice | |
15:00 | Skúpý Jan | 28 | : | 15 | Palinek Michal |
Zadal: | Skúpý Jan | 8.4.2024 09:08 | Autorizoval: | Automat | 13.4.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | ŠK Excalibur Bzenec | 14 | : | 4 | DC Šipky Sloup | Excalibur bowling Bzenec, Bzenec | |
15:00 | Jandora Pavel | 30 | : | 13 | Vymazal Lukáš |
Zadal: | Jandora Pavel | 7.4.2024 19:45 | Autorizoval: | Automat | 13.4.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | DC Hor Boj Elita H. Bojanovice | 13 | : | 5 | Mistři netrénujou Šlapanice | Obecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice | |
15:00 | Dulínek Zdeněk | 31 | : | 16 | Zukal Tomáš |
Zadal: | Toncar Martin | 7.4.2024 18:37 | Autorizoval: | Automat | 13.4.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Šenkýři Brno | 12 | : | 6 | Adalbertus Medlov | Restaurace Stavba, Brno | |
15:00 | Kobzák Pavel | 28 | : | 19 | Kadla Zdeněk |
|
| 20. | Ne | 14.4.2024 | DC Hurricane Adamov | 10 | : | 8 | Titáni Hodonín | Šipkový klub Adamov, Adamov | |
15:00 | Dudík Milan | 24 | : | 19 | Budiš Miroslav |
|
| 20. | Ne | 14.4.2024 | Mistři netrénujou Šlapanice | 9 | : | 10 | Šenkýři Brno | Tenisová hala, Šlapanice | |
15:00 | Zukal Tomáš | 23 | : | 22 | Kobzák Pavel |
Zadal: | Zukal Tomáš | 14.4.2024 19:47 | Autorizoval: | Automat | 20.4.2024 02:00 |
|
| 20. | Ne | 14.4.2024 | DC Šipky Sloup | 6 | : | 12 | DC Hor Boj Elita H. Bojanovice | Pivárna Sloup, Sloup | |
15:00 | Vymazal Lukáš | 15 | : | 25 | Dulínek Zdeněk |
|
| 20. | Ne | 14.4.2024 | ALK Brumov | 3 | : | 15 | ŠK Excalibur Bzenec | Hospůdka Na Gruntě, Brumov | |
15:00 | Palinek Michal | 11 | : | 32 | Jandora Pavel |
Zadal: | Jandora Pavel | 15.4.2024 18:50 | Autorizoval: | Automat | 20.4.2024 02:00 |
|
| 20. | Ne | 14.4.2024 | PBL 45 Brno | 14 | : | 4 | DC Frogs Žabčice | Pivní bar Lidická, Brno | |
15:00 | Vilímek Dušan | 29 | : | 15 | Tomešek Zdeněk |
Zadal: | Vilímek Dušan | 15.4.2024 06:15 | Autorizoval: | Automat | 20.4.2024 02:00 |
|
| 21. | Ne | 21.4.2024 | DC Hurricane Adamov | | | | PBL 45 Brno | Šipkový klub Adamov, Adamov | |
15:00 | | | | | |
|
| 21. | Ne | 21.4.2024 | ŠK Excalibur Bzenec | | | | DC Frogs Žabčice | Excalibur bowling Bzenec, Bzenec | |
15:00 | | | | | |
|
| 21. | Ne | 21.4.2024 | DC Hor Boj Elita H. Bojanovice | | | | ALK Brumov | Obecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice | |
15:00 | | | | | |
|
| 21. | Ne | 21.4.2024 | Šenkýři Brno | | | | DC Šipky Sloup | Restaurace Stavba, Brno | |
15:00 | | | | | |
|
| 21. | Ne | 21.4.2024 | Titáni Hodonín | | | | Adalbertus Medlov | Pivnice U Haryho, Hodonín | |
15:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 28.4.2024 | Adalbertus Medlov | | | | DC Hurricane Adamov | Medlovská hospoda, Medlov | |
15:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 28.4.2024 | Mistři netrénujou Šlapanice | | | | Titáni Hodonín | Tenisová hala, Šlapanice | |
15:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 28.4.2024 | ALK Brumov | | | | Šenkýři Brno | Hospůdka Na Gruntě, Brumov | |
15:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 28.4.2024 | DC Frogs Žabčice | | | | DC Hor Boj Elita H. Bojanovice | Restaurant Sport, Žabčice | |
15:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 28.4.2024 | PBL 45 Brno | | | | ŠK Excalibur Bzenec | Pivní bar Lidická, Brno | |
15:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | St | 20.9.2023 | Šilingrák Team Brno | 17 | : | 1 | ŠK Modřice | Brno - Šilingrák, Brno - střed | |
18:00 | Barnek Roman | 35 | : | 6 | Kopřiva Radek |
|
| 1. | Čt | 21.9.2023 | Hydra Darts Bučovice | 11 | : | 7 | Zámečtí páni z Rebešovic | Restaurace Litovel Bučovice, Bučovice | |
18:00 | Obdržálek Alois | 26 | : | 19 | Šabata Petr |
|
| 1. | Čt | 21.9.2023 | Yellow fish Brno | 9 | : | 10 | Kavárka Brno | Brno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno | |
18:00 | Dozbaba Martin | 21 | : | 24 | Gric Dan |
|
| 1. | Čt | 21.9.2023 | Pardálové Brno | 10 | : | 8 | Snipers Brno | Pivnice U Svatých, Brno-střed | |
18:00 | Nádeníček František | 24 | : | 19 | Pejchal Petr |
|
| 1. | Čt | 21.9.2023 | Snipers Brno B | 5 | : | 13 | Šilingrák Team Brno B | Na Kulecu, Brno | |
18:00 | Marek Lukáš | 15 | : | 30 | Bezůšek Pavel |
|
| 1. | Čt | 21.9.2023 | Frogs Žabčice | 2 | : | 16 | ŠK Paleta Vyškov | Přísnotice - V zatáčce, Přísnotice | |
18:00 | Mráz Hanuš | 9 | : | 33 | Hynšt Petr |
|
| 2. | St | 27.9.2023 | Snipers Brno | 4 | : | 14 | Šilingrák Team Brno | Na Kulecu, Brno | |
18:00 | Hodovanec Jiří | 10 | : | 30 | Barnek Roman |
|
| 2. | Čt | 28.9.2023 | ŠK Modřice | 6 | : | 12 | Yellow fish Brno | Restaurace U Matěje, Modřice | |
18:00 | Kopřiva Radek | 20 | : | 28 | Dozbaba Martin |
Zadal: | Kopřiva Radek | 29.9.2023 19:55 | Autorizoval: | Automat | 4.10.2023 02:00 |
|
| 2. | Čt | 28.9.2023 | Kavárka Brno | 13 | : | 5 | Hydra Darts Bučovice | Hospoda Kavárka, Brno | |
18:00 | Gric Dan | 27 | : | 18 | Obdržálek Alois |
Zadal: | Zoul Martin | 29.9.2023 16:10 | Změnil: | Gric Dan | 29.9.2023 16:42 | Autorizoval: | Automat | 4.10.2023 02:00 |
|
| 2. | Čt | 28.9.2023 | Frogs Žabčice | 3 | : | 15 | DC Rakol Brno | Přísnotice - V zatáčce, Přísnotice | |
18:00 | Mráz Hanuš | 10 | : | 31 | Dokoupil Karel |
|
| 3. | St | 4.10.2023 | Šilingrák Team Brno | 11 | : | 7 | Šilingrák Team Brno B | Brno - Šilingrák, Brno - střed | |
18:00 | Barnek Roman | 27 | : | 19 | Bezůšek Pavel |
|
| 3. | Čt | 5.10.2023 | Zámečtí páni z Rebešovic | 8 | : | 10 | Kavárka Brno | Zámecká restaurace, Rebešovice | |
18:00 | Šabata Petr | 20 | : | 24 | Gric Dan |
Zadal: | Mikač David | 6.10.2023 09:56 | Změnil: | Gric Dan | 6.10.2023 23:19 | Autorizoval: | Automat | 11.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Čt | 5.10.2023 | Hydra Darts Bučovice | 14 | : | 4 | ŠK Modřice | Restaurace Litovel Bučovice, Bučovice | |
18:00 | Obdržálek Alois | 30 | : | 14 | Kopřiva Radek |
|
| 3. | Čt | 5.10.2023 | Yellow fish Brno | 5 | : | 13 | Snipers Brno | Brno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno | |
18:00 | Dozbaba Martin | 18 | : | 29 | Hodovanec Jiří |
|
| 3. | Čt | 5.10.2023 | Snipers Brno B | 16 | : | 2 | Frogs Žabčice | Na Kulecu, Brno | |
18:00 | Marek Lukáš | 34 | : | 8 | Mráz Hanuš |
Zadal: | Marek Lukáš | 5.10.2023 21:19 | Autorizoval: | Automat | 11.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Čt | 5.10.2023 | DC Rakol Brno | 15 | : | 3 | ŠK Paleta Vyškov | Pivnice U Ričího, Brno | |
18:00 | Dokoupil Karel | 31 | : | 11 | Hynšt Vítězslav |
|
| 2. | Út | 10.10.2023 | ŠK Paleta Vyškov | 12 | : | 6 | Zámečtí páni z Rebešovic | Cafe bar na Paletě, Vyškov | |
18:00 | Hynšt Vítězslav | 28 | : | 20 | Šabata Petr |
Zadal: | Hynšt Petr | 11.10.2023 08:36 | Změnil: | Hynšt Petr | 11.10.2023 20:19 | Autorizoval: | Automat | 16.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Čt | 12.10.2023 | ŠK Paleta Vyškov | 8 | : | 10 | Kavárka Brno | Cafe bar na Paletě, Vyškov | |
18:00 | Hynšt Vítězslav | 19 | : | 25 | Gric Dan |
Zadal: | Hynšt Petr | 12.10.2023 22:02 | Změnil: | Gric Dan | 13.10.2023 07:28 | Autorizoval: | Automat | 18.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Čt | 12.10.2023 | Šilingrák Team Brno B | 12 | : | 6 | Yellow fish Brno | Brno - Šilingrák, Brno - střed | |
18:00 | Bezůšek Pavel | 27 | : | 16 | Dozbaba Martin |
|
| 4. | Čt | 12.10.2023 | Snipers Brno | 14 | : | 4 | Hydra Darts Bučovice | Na Kulecu, Brno | |
18:00 | Pejchal Petr | 31 | : | 13 | Krbušek Ivo |
|
| 4. | Čt | 12.10.2023 | ŠK Modřice | 6 | : | 12 | Zámečtí páni z Rebešovic | Restaurace U Matěje, Modřice | |
18:00 | Kopřiva Radek | 17 | : | 26 | Šabata Petr |
|
| 4. | Čt | 12.10.2023 | DC Rakol Brno | 16 | : | 2 | Snipers Brno B | Pivnice U Ričího, Brno | |
18:00 | Staňek Rudolf | 34 | : | 10 | Marek Lukáš |
|
| 4. | Čt | 12.10.2023 | Frogs Žabčice | 9 | : | 10 | Pardálové Brno | Přísnotice - V zatáčce, Přísnotice | |
18:00 | Mráz Hanuš | 21 | : | 26 | Vališ Antonín |
Zadal: | Mráz Hanuš | 13.10.2023 22:37 | Autorizoval: | Automat | 18.10.2023 02:00 |
|
| 5. | St | 18.10.2023 | Šilingrák Team Brno | 17 | : | 1 | Frogs Žabčice | Brno - Šilingrák, Brno - střed | |
18:00 | Barnek Roman | 34 | : | 3 | Mráz Hanuš |
|
| 5. | Čt | 19.10.2023 | Kavárka Brno | 9 | : | 10 | ŠK Modřice | Hospoda Kavárka, Brno | |
18:00 | Gric Dan | 25 | : | 22 | Kopřiva Radek |
|
| 5. | Čt | 19.10.2023 | Zámečtí páni z Rebešovic | 8 | : | 10 | Snipers Brno | Zámecká restaurace, Rebešovice | |
18:00 | Šabata Petr | 19 | : | 23 | Pejchal Petr |
|
| 5. | Čt | 19.10.2023 | Hydra Darts Bučovice | 3 | : | 15 | Šilingrák Team Brno B | Restaurace Litovel Bučovice, Bučovice | |
18:00 | Zoul Martin | 12 | : | 30 | Bezůšek Pavel |
|
| 5. | Čt | 19.10.2023 | Pardálové Brno | 8 | : | 10 | DC Rakol Brno | Pivnice U Svatých, Brno-střed | |
18:00 | Nádeníček František | 17 | : | 26 | Dokoupil Karel |
|
| 6. | Čt | 26.10.2023 | ŠK Paleta Vyškov | 14 | : | 4 | ŠK Modřice | Cafe bar na Paletě, Vyškov | |
18:00 | Hynšt Vítězslav | 29 | : | 13 | Matušňák Pavol |
|
| 6. | Čt | 26.10.2023 | Šilingrák Team Brno B | 13 | : | 5 | Zámečtí páni z Rebešovic | Brno - Šilingrák, Brno - střed | |
18:00 | Bezůšek Pavel | 28 | : | 16 | Šabata Petr |
|
| 6. | Čt | 26.10.2023 | Snipers Brno | 7 | : | 11 | Kavárka Brno | Na Kulecu, Brno | |
18:00 | Pejchal Petr | 20 | : | 27 | Gric Dan |
|
| 6. | Čt | 26.10.2023 | Snipers Brno B | 13 | : | 5 | Pardálové Brno | Na Kulecu, Brno | |
18:00 | Marek Lukáš | 26 | : | 16 | Vališ Antonín |
|
| 6. | Čt | 26.10.2023 | DC Rakol Brno | 8 | : | 10 | Šilingrák Team Brno | Pivnice U Ričího, Brno | |
18:00 | Staňek Rudolf | 18 | : | 23 | Barnek Roman |
|
| 6. | Čt | 26.10.2023 | Frogs Žabčice | 8 | : | 10 | Yellow fish Brno | Přísnotice - V zatáčce, Přísnotice | |
18:00 | Mráz Hanuš | 19 | : | 23 | Dozbaba Martin |
|
| 7. | St | 1.11.2023 | Šilingrák Team Brno | 16 | : | 2 | Snipers Brno B | Brno - Šilingrák, Brno - střed | |
18:00 | Barnek Roman | 33 | : | 8 | Marek Lukáš |
|
| 7. | Čt | 2.11.2023 | ŠK Modřice | 7 | : | 11 | Snipers Brno | Restaurace U Matěje, Modřice | |
18:00 | Kopřiva Radek | 16 | : | 25 | Pejchal Petr |
|
| 7. | Čt | 2.11.2023 | Kavárka Brno | 8 | : | 10 | Šilingrák Team Brno B | Hospoda Kavárka, Brno | |
18:00 | Gric Dan | 17 | : | 26 | Bezůšek Pavel |
|
| 7. | Čt | 2.11.2023 | Hydra Darts Bučovice | 12 | : | 6 | Frogs Žabčice | Restaurace Litovel Bučovice, Bučovice | |
18:00 | Obdržálek Alois | 30 | : | 12 | Mráz Hanuš |
Zadal: | Zoul Martin | 4.11.2023 08:47 | Autorizoval: | Automat | 8.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Čt | 2.11.2023 | Yellow fish Brno | 0 | : | 18 | DC Rakol Brno | Brno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno | |
18:00 | Dozbaba Martin | 6 | : | 36 | Dokoupil Karel |
|
| 7. | Čt | 2.11.2023 | Pardálové Brno | 10 | : | 8 | ŠK Paleta Vyškov | Pivnice U Svatých, Brno-střed | |
18:00 | Vališ Antonín | 21 | : | 19 | Hynšt Vítězslav |
|
| 5. | Pá | 3.11.2023 | Snipers Brno B | 7 | : | 11 | ŠK Paleta Vyškov | Na Kulecu, Brno | |
18:00 | Marek Lukáš | 19 | : | 25 | Hynšt Vítězslav |
|
| 8. | Čt | 9.11.2023 | ŠK Paleta Vyškov | 9 | : | 10 | Snipers Brno | Cafe bar na Paletě, Vyškov | |
18:00 | Hynšt Vítězslav | 21 | : | 25 | Pejchal Petr |
|
| 8. | Čt | 9.11.2023 | Šilingrák Team Brno B | 16 | : | 2 | ŠK Modřice | Brno - Šilingrák, Brno - střed | |
18:00 | Bezůšek Pavel | 33 | : | 9 | Kopřiva Radek |
Zadal: | Bezůšek Pavel | 9.11.2023 23:55 | Autorizoval: | Automat | 15.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Čt | 9.11.2023 | Pardálové Brno | 4 | : | 14 | Šilingrák Team Brno | Pivnice U Svatých, Brno-střed | |
18:00 | Nádeníček František | 11 | : | 31 | Barnek Roman |
|
| 8. | Čt | 9.11.2023 | Snipers Brno B | 9 | : | 10 | Yellow fish Brno | Na Kulecu, Brno | |
18:00 | Marek Lukáš | 22 | : | 27 | Vojta Radim |
Zadal: | Marek Lukáš | 10.11.2023 11:06 | Autorizoval: | Automat | 15.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Čt | 9.11.2023 | DC Rakol Brno | 17 | : | 1 | Hydra Darts Bučovice | Pivnice U Ričího, Brno | |
18:00 | Staňek Rudolf | 34 | : | 7 | Krbušek Ivo |
|
| 9. | St | 15.11.2023 | Šilingrák Team Brno | 16 | : | 2 | ŠK Paleta Vyškov | Brno - Šilingrák, Brno - střed | |
18:00 | Barnek Roman | 33 | : | 8 | Formánek Martin |
Zadal: | Barnek Roman | 16.11.2023 07:17 | Autorizoval: | Automat | 21.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Čt | 16.11.2023 | Snipers Brno | 12 | : | 6 | Šilingrák Team Brno B | Na Kulecu, Brno | |
18:00 | Klein Tomáš | 25 | : | 17 | Bezůšek Pavel |
|
| 9. | Čt | 16.11.2023 | Kavárka Brno | 14 | : | 4 | Frogs Žabčice | Hospoda Kavárka, Brno | |
18:00 | Gric Dan | 32 | : | 18 | Mráz Hanuš |
Zadal: | Gric Dan | 16.11.2023 23:03 | Změnil: | Gric Dan | 17.11.2023 08:54 | Autorizoval: | Automat | 22.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Čt | 16.11.2023 | Zámečtí páni z Rebešovic | 3 | : | 15 | DC Rakol Brno | Zámecká restaurace, Rebešovice | |
18:00 | Šabata Petr | 11 | : | 32 | Staňek Rudolf |
|
| 9. | Čt | 16.11.2023 | Hydra Darts Bučovice | 10 | : | 9 | Snipers Brno B | Restaurace Litovel Bučovice, Bučovice | |
18:00 | Obdržálek Alois | 22 | : | 22 | Marek Lukáš |
|
| 9. | Čt | 16.11.2023 | Yellow fish Brno | 8 | : | 10 | Pardálové Brno | Brno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno | |
18:00 | Dozbaba Martin | 20 | : | 25 | Nádeníček František |
Zadal: | Vojta Radim | 17.11.2023 19:50 | Autorizoval: | Automat | 22.11.2023 02:00 |
|
| 10. | St | 22.11.2023 | Šilingrák Team Brno | 17 | : | 1 | Yellow fish Brno | Brno - Šilingrák, Brno - střed | |
18:00 | Barnek Roman | 34 | : | 5 | Vojta Radim |
Zadal: | Barnek Roman | 23.11.2023 07:38 | Autorizoval: | Automat | 28.11.2023 02:00 |
|
| 10. | Čt | 23.11.2023 | Pardálové Brno | 11 | : | 7 | Hydra Darts Bučovice | Pivnice U Svatých, Brno-střed | |
18:00 | Nádeníček František | 27 | : | 17 | Koval Stanislav |
|
| 10. | Čt | 23.11.2023 | Snipers Brno B | 8 | : | 10 | Zámečtí páni z Rebešovic | Na Kulecu, Brno | |
18:00 | Marek Lukáš | 22 | : | 24 | Šabata Petr |
|
| 10. | Čt | 23.11.2023 | DC Rakol Brno | 14 | : | 4 | Kavárka Brno | Pivnice U Ričího, Brno | |
18:00 | Staňek Rudolf | 31 | : | 15 | Gric Dan |
Zadal: | Gric Dan | 26.11.2023 09:03 | Změnil: | Kováč Jakub | 27.11.2023 13:43 | Autorizoval: | Automat | 29.11.2023 02:00 |
|
| 10. | Čt | 23.11.2023 | Frogs Žabčice | 5 | : | 13 | ŠK Modřice | Přísnotice - V zatáčce, Přísnotice | |
18:00 | Mráz Hanuš | 15 | : | 29 | Kopřiva Radek |
|
| 11. | Čt | 30.11.2023 | Snipers Brno | 15 | : | 3 | Frogs Žabčice | Na Kulecu, Brno | |
18:00 | Pejchal Petr | 33 | : | 10 | Mráz Hanuš |
Zadal: | Pejchal Petr | 30.11.2023 21:53 | Autorizoval: | Automat | 6.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Čt | 30.11.2023 | ŠK Modřice | 0 | : | 18 | DC Rakol Brno | Restaurace U Matěje, Modřice | |
18:00 | Kopřiva Radek | 6 | : | 36 | Dokoupil Karel |
|
| 11. | Čt | 30.11.2023 | Zámečtí páni z Rebešovic | 12 | : | 6 | Pardálové Brno | Zámecká restaurace, Rebešovice | |
18:00 | Šabata Petr | 27 | : | 17 | Nádeníček František |
|
| 11. | Čt | 30.11.2023 | Hydra Darts Bučovice | 3 | : | 15 | Šilingrák Team Brno | Restaurace Litovel Bučovice, Bučovice | |
18:00 | Zoul Martin | 9 | : | 30 | Barnek Roman |
|
| 11. | Čt | 30.11.2023 | Yellow fish Brno | 10 | : | 8 | ŠK Paleta Vyškov | Brno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno | |
18:00 | Dozbaba Martin | 21 | : | 21 | Hynšt Petr |
Zadal: | Vojta Radim | 1.12.2023 19:39 | Autorizoval: | Automat | 6.12.2023 02:00 |
|
| 12. | St | 6.12.2023 | Šilingrák Team Brno | 17 | : | 1 | Zámečtí páni z Rebešovic | Brno - Šilingrák, Brno - střed | |
18:00 | Barnek Roman | 34 | : | 3 | Šabata Petr |
|
| 12. | Čt | 7.12.2023 | Yellow fish Brno | 10 | : | 9 | Hydra Darts Bučovice | Brno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno | |
18:00 | Dozbaba Martin | 22 | : | 20 | Obdržálek Alois |
Zadal: | Vojta Radim | 7.12.2023 22:18 | Autorizoval: | Automat | 13.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Čt | 7.12.2023 | Pardálové Brno | 12 | : | 6 | Kavárka Brno | Pivnice U Svatých, Brno-střed | |
18:00 | Nádeníček František | 28 | : | 19 | Gric Dan |
|
| 12. | Čt | 7.12.2023 | Snipers Brno B | 14 | : | 4 | ŠK Modřice | Na Kulecu, Brno | |
18:00 | Marek Lukáš | 32 | : | 15 | Kopřiva Radek |
|
| 12. | Čt | 7.12.2023 | Frogs Žabčice | 4 | : | 14 | Šilingrák Team Brno B | Přísnotice - V zatáčce, Přísnotice | |
18:00 | Mráz Hanuš | 12 | : | 32 | Bezůšek Pavel |
Zadal: | Bezůšek Pavel | 8.12.2023 00:54 | Autorizoval: | Automat | 13.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Út | 12.12.2023 | Kavárka Brno | 10 | : | 9 | Snipers Brno B | Hospoda Kavárka, Brno | |
18:00 | Gric Dan | 24 | : | 21 | Marek Lukáš |
Zadal: | Gric Dan | 13.12.2023 05:48 | Změnil: | Gric Dan | 13.12.2023 22:17 | Autorizoval: | Automat | 18.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Čt | 14.12.2023 | Šilingrák Team Brno B | 10 | : | 9 | DC Rakol Brno | Brno - Šilingrák, Brno - střed | |
18:00 | Bezůšek Pavel | 24 | : | 22 | Dokoupil Karel |
|
| 13. | Čt | 14.12.2023 | Snipers Brno | 13 | : | 5 | Snipers Brno B | Na Kulecu, Brno | |
18:00 | Pejchal Petr | 28 | : | 17 | Marek Lukáš |
|
| 13. | Čt | 14.12.2023 | ŠK Modřice | 4 | : | 14 | Pardálové Brno | Restaurace U Matěje, Modřice | |
18:00 | Kopřiva Radek | 13 | : | 30 | Nádeníček František |
|
| 13. | Čt | 14.12.2023 | Kavárka Brno | 5 | : | 13 | Šilingrák Team Brno | Hospoda Kavárka, Brno | |
18:00 | Gric Dan | 14 | : | 30 | Přibyl Pavel |
Zadal: | Barnek Roman | 15.12.2023 09:27 | Změnil: | Gric Dan | 15.12.2023 10:03 | Autorizoval: | Automat | 20.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Čt | 14.12.2023 | Zámečtí páni z Rebešovic | 12 | : | 6 | Yellow fish Brno | Zámecká restaurace, Rebešovice | |
18:00 | Šabata Petr | 26 | : | 16 | Vojta Radim |
Zadal: | Mikač David | 15.12.2023 08:38 | Autorizoval: | Automat | 20.12.2023 02:00 |
|
| 8. | Čt | 21.12.2023 | Frogs Žabčice | 5 | : | 13 | Zámečtí páni z Rebešovic | Přísnotice - V zatáčce, Přísnotice | |
18:00 | Mráz Hanuš | 15 | : | 28 | Šabata Petr |
|
| 2. | Čt | 4.1.2024 | Šilingrák Team Brno B | 13 | : | 5 | Pardálové Brno | Brno - Šilingrák, Brno - střed | |
18:00 | Bezůšek Pavel | 30 | : | 15 | Nádeníček František |
Zadal: | Bezůšek Pavel | 5.1.2024 01:24 | Autorizoval: | Automat | 10.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Čt | 4.1.2024 | DC Rakol Brno | 16 | : | 2 | Snipers Brno | Pivnice U Ričího, Brno | |
18:00 | Dokoupil Karel | 34 | : | 11 | Pejchal Petr |
|
| 10. | Čt | 11.1.2024 | ŠK Paleta Vyškov | 7 | : | 11 | Šilingrák Team Brno B | Cafe bar na Paletě, Vyškov | |
18:00 | Hynšt Vítězslav | 20 | : | 27 | Bezůšek Pavel |
|
| 13. | Čt | 18.1.2024 | Hydra Darts Bučovice | 11 | : | 7 | ŠK Paleta Vyškov | Restaurace Litovel Bučovice, Bučovice | |
18:00 | Obdržálek Alois | 26 | : | 21 | Hynšt Vítězslav |
|
| 14. | Čt | 1.2.2024 | Zámečtí páni z Rebešovic | 11 | : | 7 | Hydra Darts Bučovice | Zámecká restaurace, Rebešovice | |
18:00 | Šabata Petr | 25 | : | 19 | Netopil Petr |
|
| 14. | Čt | 1.2.2024 | Kavárka Brno | 9 | : | 10 | Yellow fish Brno | Hospoda Kavárka, Brno | |
18:00 | Gric Dan | 19 | : | 22 | Dozbaba Martin |
|
| 14. | Čt | 1.2.2024 | ŠK Modřice | 2 | : | 16 | Šilingrák Team Brno | Restaurace U Matěje, Modřice | |
18:00 | Kopřiva Radek | 8 | : | 33 | Přibyl Pavel |
|
| 14. | Čt | 1.2.2024 | Šilingrák Team Brno B | 15 | : | 3 | Snipers Brno B | Brno - Šilingrák, Brno - střed | |
18:00 | Bezůšek Pavel | 31 | : | 11 | Marek Lukáš |
Zadal: | Bezůšek Pavel | 2.2.2024 07:44 | Autorizoval: | Automat | 7.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Čt | 1.2.2024 | ŠK Paleta Vyškov | 18 | : | 0 | Frogs Žabčice | Cafe bar na Paletě, Vyškov | |
18:00 | Hynšt Vítězslav | 36 | : | 0 | Mráz Hanuš |
Zadal: | Hynšt Petr | 1.2.2024 21:40 | Autorizoval: | Automat | 7.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Po | 5.2.2024 | Snipers Brno | 12 | : | 6 | Pardálové Brno | Na Kulecu, Brno | |
18:00 | Klein Tomáš | 28 | : | 15 | Nádeníček František |
|
| 15. | St | 14.2.2024 | Šilingrák Team Brno | 14 | : | 4 | Snipers Brno | Brno - Šilingrák, Brno - střed | |
18:00 | Barnek Roman | 29 | : | 10 | Klein Tomáš |
|
| 15. | Čt | 15.2.2024 | Zámečtí páni z Rebešovic | 8 | : | 10 | ŠK Paleta Vyškov | Zámecká restaurace, Rebešovice | |
18:00 | Šabata Petr | 20 | : | 25 | Hynšt Vítězslav |
|
| 15. | Čt | 15.2.2024 | Pardálové Brno | 5 | : | 13 | Šilingrák Team Brno B | Pivnice U Svatých, Brno-střed | |
18:00 | Nádeníček František | 16 | : | 27 | Bezůšek Pavel |
Zadal: | Bezůšek Pavel | 15.2.2024 18:36 | Autorizoval: | Automat | 21.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Čt | 15.2.2024 | Yellow fish Brno | 16 | : | 2 | ŠK Modřice | Brno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno | |
18:00 | Vojta Radim | 33 | : | 14 | Kopřiva Radek |
Zadal: | Vojta Radim | 15.2.2024 23:33 | Autorizoval: | Automat | 21.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Čt | 15.2.2024 | DC Rakol Brno | 16 | : | 2 | Frogs Žabčice | Pivnice U Ričího, Brno | |
18:00 | Dokoupil Karel | 33 | : | 8 | Mráz Hanuš |
|
| 16. | Čt | 22.2.2024 | Kavárka Brno | 12 | : | 6 | Zámečtí páni z Rebešovic | Hospoda Kavárka, Brno | |
18:00 | Gric Dan | 27 | : | 21 | Šabata Petr |
Zadal: | Gric Dan | 23.2.2024 07:20 | Změnil: | Mikač David | 23.2.2024 09:25 | Autorizoval: | Automat | 28.2.2024 02:00 |
|
| 16. | Čt | 22.2.2024 | ŠK Modřice | 12 | : | 6 | Hydra Darts Bučovice | Restaurace U Matěje, Modřice | |
18:00 | Matušňák Pavol | 26 | : | 16 | Sedláček Jan |
|
| 16. | Čt | 22.2.2024 | Snipers Brno | 9 | : | 10 | Yellow fish Brno | Na Kulecu, Brno | |
18:00 | Pejchal Petr | 21 | : | 21 | Dozbaba Martin |
|
| 16. | Čt | 22.2.2024 | Frogs Žabčice | 8 | : | 10 | Snipers Brno B | Přísnotice - V zatáčce, Přísnotice | |
18:00 | Mráz Hanuš | 18 | : | 25 | Marek Lukáš |
|
| 16. | Čt | 22.2.2024 | ŠK Paleta Vyškov | 7 | : | 11 | DC Rakol Brno | Cafe bar na Paletě, Vyškov | |
18:00 | Hynšt Vítězslav | 20 | : | 26 | Staňek Rudolf |
|
| 17. | Čt | 29.2.2024 | Kavárka Brno | 10 | : | 8 | ŠK Paleta Vyškov | Hospoda Kavárka, Brno | |
18:00 | Gric Dan | 22 | : | 20 | Hynšt Vítězslav |
Zadal: | Gric Dan | 1.3.2024 05:34 | Změnil: | Hynšt Petr | 1.3.2024 07:22 | Autorizoval: | Automat | 6.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Čt | 29.2.2024 | Yellow fish Brno | 5 | : | 13 | Šilingrák Team Brno B | Brno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno | |
18:00 | Dozbaba Martin | 15 | : | 28 | Bezůšek Pavel |
|
| 17. | Čt | 29.2.2024 | Hydra Darts Bučovice | 1 | : | 17 | Snipers Brno | Restaurace Litovel Bučovice, Bučovice | |
18:00 | Krbušek Ivo | 3 | : | 35 | Pejchal Petr |
|
| 17. | Čt | 29.2.2024 | Zámečtí páni z Rebešovic | 17 | : | 1 | ŠK Modřice | Zámecká restaurace, Rebešovice | |
18:00 | Šabata Petr | 34 | : | 6 | Kopřiva Radek |
|
| 17. | Čt | 29.2.2024 | Snipers Brno B | 7 | : | 11 | DC Rakol Brno | Na Kulecu, Brno | |
18:00 | Marek Lukáš | 18 | : | 26 | Dokoupil Karel |
|
| 17. | Čt | 29.2.2024 | Pardálové Brno | 15 | : | 3 | Frogs Žabčice | Pivnice U Svatých, Brno-střed | |
18:00 | Nádeníček František | 32 | : | 12 | Mráz Hanuš |
|
| 16. | Po | 4.3.2024 | Šilingrák Team Brno B | 6 | : | 12 | Šilingrák Team Brno | Brno - Šilingrák, Brno - střed | |
18:00 | Bezůšek Pavel | 15 | : | 27 | Barnek Roman |
|
| 15. | Út | 5.3.2024 | Hydra Darts Bučovice | 7 | : | 11 | Kavárka Brno | Restaurace Litovel Bučovice, Bučovice | |
18:00 | Obdržálek Alois | 19 | : | 24 | Gric Dan |
|
| 18. | Čt | 7.3.2024 | ŠK Modřice | 8 | : | 10 | Kavárka Brno | Restaurace U Matěje, Modřice | |
18:00 | Kopřiva Radek | 18 | : | 22 | Gric Dan |
|
| 18. | Čt | 7.3.2024 | Snipers Brno | 10 | : | 8 | Zámečtí páni z Rebešovic | Na Kulecu, Brno | |
18:00 | Pejchal Petr | 24 | : | 21 | Šabata Petr |
|
| 18. | Čt | 7.3.2024 | Šilingrák Team Brno B | 11 | : | 7 | Hydra Darts Bučovice | Brno - Šilingrák, Brno - střed | |
18:00 | Bezůšek Pavel | 28 | : | 19 | Obdržálek Alois |
|
| 18. | Čt | 7.3.2024 | Frogs Žabčice | 2 | : | 16 | Šilingrák Team Brno | Přísnotice - V zatáčce, Přísnotice | |
18:00 | Mráz Hanuš | 10 | : | 34 | Barnek Roman |
|
| 18. | Čt | 7.3.2024 | DC Rakol Brno | 14 | : | 4 | Pardálové Brno | Pivnice U Ričího, Brno | |
18:00 | Dokoupil Karel | 30 | : | 15 | Vališ Antonín |
|
| 18. | Čt | 7.3.2024 | ŠK Paleta Vyškov | 7 | : | 11 | Snipers Brno B | Cafe bar na Paletě, Vyškov | |
18:00 | Hynšt Vítězslav | 17 | : | 28 | Marek Lukáš |
|
| 19. | St | 13.3.2024 | Šilingrák Team Brno | 12 | : | 6 | DC Rakol Brno | Brno - Šilingrák, Brno - střed | |
18:00 | Barnek Roman | 27 | : | 21 | Dokoupil Karel |
|
| 19. | Čt | 14.3.2024 | ŠK Modřice | 5 | : | 13 | ŠK Paleta Vyškov | Restaurace U Matěje, Modřice | |
18:00 | Kopřiva Radek | 14 | : | 29 | Hynšt Petr |
|
| 19. | Čt | 14.3.2024 | Zámečtí páni z Rebešovic | 8 | : | 10 | Šilingrák Team Brno B | Zámecká restaurace, Rebešovice | |
18:00 | Šabata Petr | 22 | : | 24 | Bezůšek Pavel |
|
| 19. | Čt | 14.3.2024 | Kavárka Brno | 10 | : | 8 | Snipers Brno | Hospoda Kavárka, Brno | |
18:00 | Antl Tomáš | 23 | : | 24 | Pejchal Petr |
|
| 19. | Čt | 14.3.2024 | Pardálové Brno | 14 | : | 4 | Snipers Brno B | Pivnice U Svatých, Brno-střed | |
18:00 | Nádeníček František | 30 | : | 15 | Marek Lukáš |
|
| 19. | Út | 19.3.2024 | Yellow fish Brno | 12 | : | 6 | Frogs Žabčice | Brno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno | |
18:00 | Dozbaba Martin | 28 | : | 15 | Mráz Hanuš |
|
| 20. | St | 20.3.2024 | Snipers Brno B | 4 | : | 14 | Šilingrák Team Brno | Na Kulecu, Brno | |
18:00 | Marek Lukáš | 13 | : | 31 | Přibyl Pavel |
|
| 20. | Čt | 21.3.2024 | Snipers Brno | 16 | : | 2 | ŠK Modřice | Na Kulecu, Brno | |
18:00 | Pejchal Petr | 33 | : | 8 | Kopřiva Radek |
|
| 20. | Čt | 21.3.2024 | Šilingrák Team Brno B | 14 | : | 4 | Kavárka Brno | Brno - Šilingrák, Brno - střed | |
18:00 | Bezůšek Pavel | 32 | : | 13 | Gric Dan |
Zadal: | Bezůšek Pavel | 21.3.2024 23:19 | Autorizoval: | Automat | 28.3.2024 02:00 |
|
| 20. | Čt | 21.3.2024 | Frogs Žabčice | 9 | : | 10 | Hydra Darts Bučovice | Přísnotice - V zatáčce, Přísnotice | |
18:00 | Mráz Hanuš | 23 | : | 23 | Sedláček Jan |
|
| 20. | Čt | 21.3.2024 | DC Rakol Brno | 16 | : | 2 | Yellow fish Brno | Pivnice U Ričího, Brno | |
18:00 | Staňek Rudolf | 34 | : | 11 | Dozbaba Martin |
Zadal: | Kováč Jakub | 23.3.2024 11:09 | Autorizoval: | Automat | 28.3.2024 02:00 |
|
| 20. | Čt | 21.3.2024 | ŠK Paleta Vyškov | 10 | : | 8 | Pardálové Brno | Cafe bar na Paletě, Vyškov | |
18:00 | Hynšt Vítězslav | 25 | : | 21 | Nádeníček František |
|
| 21. | St | 3.4.2024 | Šilingrák Team Brno | 12 | : | 6 | Pardálové Brno | Brno - Šilingrák, Brno - střed | |
18:00 | Barnek Roman | 27 | : | 14 | Vališ Antonín |
|
| 21. | Čt | 4.4.2024 | Snipers Brno | 17 | : | 1 | ŠK Paleta Vyškov | Na Kulecu, Brno | |
18:00 | Pejchal Petr | 35 | : | 8 | Hynšt Petr |
|
| 21. | Čt | 4.4.2024 | ŠK Modřice | 3 | : | 15 | Šilingrák Team Brno B | Restaurace U Matěje, Modřice | |
18:00 | Kopřiva Radek | 9 | : | 32 | Bezůšek Pavel |
|
| 21. | Čt | 4.4.2024 | Yellow fish Brno | 6 | : | 12 | Snipers Brno B | Brno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno | |
18:00 | Vojta Radim | 18 | : | 30 | Marek Lukáš |
Zadal: | Vojta Radim | 4.4.2024 22:15 | Autorizoval: | Automat | 10.4.2024 02:00 |
|
| 21. | Čt | 4.4.2024 | Hydra Darts Bučovice | 4 | : | 14 | DC Rakol Brno | Restaurace Litovel Bučovice, Bučovice | |
18:00 | Sedláček Jan | 14 | : | 28 | Dokoupil Karel |
|
| 21. | Čt | 4.4.2024 | Zámečtí páni z Rebešovic | 15 | : | 3 | Frogs Žabčice | Zámecká restaurace, Rebešovice | |
18:00 | Šabata Petr | 33 | : | 12 | Mráz Hanuš |
Zadal: | Mikač David | 5.4.2024 11:07 | Autorizoval: | Automat | 10.4.2024 02:00 |
|
| 22. | Čt | 11.4.2024 | Šilingrák Team Brno B | 7 | : | 11 | Snipers Brno | Brno - Šilingrák, Brno - střed | |
18:00 | Bezůšek Pavel | 17 | : | 27 | Pejchal Petr |
|
| 22. | Čt | 11.4.2024 | Frogs Žabčice | 6 | : | 12 | Kavárka Brno | Přísnotice - V zatáčce, Přísnotice | |
18:00 | Mráz Hanuš | 14 | : | 30 | Gric Dan |
Zadal: | Gric Dan | 12.4.2024 10:39 | Autorizoval: | Automat | 17.4.2024 02:00 |
|
| 22. | Čt | 11.4.2024 | DC Rakol Brno | 15 | : | 3 | Zámečtí páni z Rebešovic | Pivnice U Ričího, Brno | |
18:00 | Dokoupil Karel | 33 | : | 11 | Šabata Petr |
|
| 22. | Čt | 11.4.2024 | Snipers Brno B | 10 | : | 9 | Hydra Darts Bučovice | Na Kulecu, Brno | |
18:00 | Marek Lukáš | 24 | : | 21 | Sedláček Jan |
|
| 22. | Čt | 11.4.2024 | Pardálové Brno | 11 | : | 7 | Yellow fish Brno | Pivnice U Svatých, Brno-střed | |
18:00 | Nádeníček František | 26 | : | 20 | Vojta Radim |
|
| 22. | Čt | 11.4.2024 | ŠK Paleta Vyškov | 6 | : | 12 | Šilingrák Team Brno | Cafe bar na Paletě, Vyškov | |
18:00 | Hynšt Vítězslav | 13 | : | 27 | Barnek Roman |
|
| 23. | Čt | 18.4.2024 | Šilingrák Team Brno B | 12 | : | 6 | ŠK Paleta Vyškov | Brno - Šilingrák, Brno - střed | |
18:00 | Bezůšek Pavel | 26 | : | 14 | Hynšt Petr |
|
| 23. | Čt | 18.4.2024 | Yellow fish Brno | 2 | : | 16 | Šilingrák Team Brno | Brno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno | |
18:00 | Dozbaba Martin | 8 | : | 32 | Barnek Roman |
|
| 23. | Čt | 18.4.2024 | Hydra Darts Bučovice | 4 | : | 14 | Pardálové Brno | Restaurace Litovel Bučovice, Bučovice | |
18:00 | Sedláček Jan | 12 | : | 31 | Vališ Antonín |
|
| 23. | Čt | 18.4.2024 | Zámečtí páni z Rebešovic | 10 | : | 8 | Snipers Brno B | Zámecká restaurace, Rebešovice | |
18:00 | Černý Radek | 22 | : | 20 | Marek Lukáš |
|
| 23. | Čt | 18.4.2024 | Kavárka Brno | 2 | : | 16 | DC Rakol Brno | Hospoda Kavárka, Brno | |
18:00 | Gric Dan | 10 | : | 32 | Dokoupil Karel |
|
| 23. | Po | 22.4.2024 | ŠK Modřice | | | | Frogs Žabčice | Restaurace U Matěje, Modřice | |
18:00 | | | | | |
|
| 24. | St | 24.4.2024 | Šilingrák Team Brno | | | | Hydra Darts Bučovice | Brno - Šilingrák, Brno - střed | |
18:00 | | | | | |
|
| 24. | Čt | 25.4.2024 | Frogs Žabčice | | | | Snipers Brno | Přísnotice - V zatáčce, Přísnotice | |
18:00 | | | | | |
|
| 24. | Čt | 25.4.2024 | DC Rakol Brno | | | | ŠK Modřice | Pivnice U Ričího, Brno | |
18:00 | | | | | |
|
| 24. | Čt | 25.4.2024 | Snipers Brno B | | | | Kavárka Brno | Na Kulecu, Brno | |
18:00 | | | | | |
|
| 24. | Čt | 25.4.2024 | Pardálové Brno | | | | Zámečtí páni z Rebešovic | Pivnice U Svatých, Brno-střed | |
18:00 | | | | | |
|
| 24. | Čt | 25.4.2024 | ŠK Paleta Vyškov | | | | Yellow fish Brno | Cafe bar na Paletě, Vyškov | |
18:00 | | | | | |
|
| 25. | Čt | 2.5.2024 | Hydra Darts Bučovice | | | | Yellow fish Brno | Restaurace Litovel Bučovice, Bučovice | |
18:00 | | | | | |
|
| 25. | Čt | 2.5.2024 | Zámečtí páni z Rebešovic | | | | Šilingrák Team Brno | Zámecká restaurace, Rebešovice | |
18:00 | | | | | |
|
| 25. | Čt | 2.5.2024 | Kavárka Brno | | | | Pardálové Brno | Hospoda Kavárka, Brno | |
18:00 | | | | | |
|
| 25. | Čt | 2.5.2024 | ŠK Modřice | | | | Snipers Brno B | Restaurace U Matěje, Modřice | |
18:00 | | | | | |
|
| 25. | Čt | 2.5.2024 | Snipers Brno | | | | DC Rakol Brno | Na Kulecu, Brno | |
18:00 | | | | | |
|
| 25. | Čt | 2.5.2024 | Šilingrák Team Brno B | | | | Frogs Žabčice | Brno - Šilingrák, Brno - střed | |
18:00 | | | | | |
|
| 26. | St | 8.5.2024 | Šilingrák Team Brno | | | | Kavárka Brno | Brno - Šilingrák, Brno - střed | |
18:00 | | | | | |
|
| 26. | Čt | 9.5.2024 | DC Rakol Brno | | | | Šilingrák Team Brno B | Pivnice U Ričího, Brno | |
18:00 | | | | | |
|
| 26. | Čt | 9.5.2024 | Snipers Brno B | | | | Snipers Brno | Na Kulecu, Brno | |
18:00 | | | | | |
|
| 26. | Čt | 9.5.2024 | Pardálové Brno | | | | ŠK Modřice | Pivnice U Svatých, Brno-střed | |
18:00 | | | | | |
|
| 26. | Čt | 9.5.2024 | Yellow fish Brno | | | | Zámečtí páni z Rebešovic | Brno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno | |
18:00 | | | | | |
|
| 26. | Čt | 9.5.2024 | ŠK Paleta Vyškov | | | | Hydra Darts Bučovice | Cafe bar na Paletě, Vyškov | |
18:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 17.9.2023 | DC Vandals Blansko | 13 | : | 5 | Frčáci Ivančice | Restaurace Papučárna, Blansko | |
15:00 | Hanák Martin | 29 | : | 14 | Matoušek Petr |
Zadal: | Hanák Martin | 18.9.2023 17:07 | Autorizoval: | Automat | 23.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 17.9.2023 | DC Womitz killers Omice | 3 | : | 15 | Tornádo Destroyers Brno | Womická hospůdka, Omice | |
15:00 | Pelikán Ivo | 8 | : | 32 | Funk Michal |
|
| 1. | Ne | 17.9.2023 | Stavba Brno | 9 | : | 10 | DC Vandals Blansko B | Restaurace Stavba, Brno | |
15:00 | Abrahámek Dušan | 22 | : | 25 | Buřík Radim |
Zadal: | Buřík Radim | 18.9.2023 09:09 | Autorizoval: | Automat | 23.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 17.9.2023 | DC Fako Tuřany | 8 | : | 10 | DC Cobra Brno | Restaurace Fako, Brno | |
15:00 | Košťál Zdeněk | 21 | : | 23 | Medek Pavel |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | DC Vandals Blansko B | 8 | : | 10 | DC Womitz killers Omice | Restaurace Papučárna, Blansko | |
15:00 | Buřík Radim | 19 | : | 23 | Pelikán Ivo |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Tornádo Destroyers Brno | 12 | : | 6 | DC Vandals Blansko | Bejvávalo U Kolečka, Brno | |
15:00 | Funk Michal | 27 | : | 16 | Hanák Martin |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Darts Třebíč | 8 | : | 10 | DC Nafrakk Ivančice | Sport Aréna Třebíč, Třebíč | |
15:00 | Šlouf Michal | 18 | : | 27 | Karásek Pavel |
Zadal: | Šlouf Michal | 2.10.2023 15:04 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | DC Fako Tuřany | 8 | : | 10 | Stavba Brno | Restaurace Fako, Brno | |
15:00 | Košťál Zdeněk | 20 | : | 21 | Abrahámek Dušan |
Zadal: | Košťál Zdeněk | 1.10.2023 20:00 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | DC Nafrakk Ivančice | 8 | : | 10 | Frčáci Ivančice | Royal bar Ivančice, Ivančice | |
15:00 | Karásek Pavel | 19 | : | 23 | Matoušek Petr |
Zadal: | Karásek Pavel | 9.10.2023 11:55 | Autorizoval: | Automat | 14.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | DC Vandals Blansko | 13 | : | 5 | DC Vandals Blansko B | Restaurace Papučárna, Blansko | |
15:00 | Hanák Martin | 28 | : | 17 | Buřík Radim |
Zadal: | Hanák Martin | 8.10.2023 21:19 | Autorizoval: | Automat | 14.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | DC Womitz killers Omice | 3 | : | 15 | DC Fako Tuřany | Womická hospůdka, Omice | |
15:00 | Pelikán Ivo | 13 | : | 30 | Košťál Zdeněk |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | Stavba Brno | 4 | : | 14 | DC Cobra Brno | Restaurace Stavba, Brno | |
15:00 | Abrahámek Dušan | 10 | : | 31 | Medek Pavel |
Zadal: | Medek Pavel | 9.10.2023 03:09 | Autorizoval: | Automat | 14.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | DC Cobra Brno | 13 | : | 5 | Darts Třebíč | Pivnice Na Vyhlídce, Brno | |
15:00 | Medek Pavel | 28 | : | 15 | Caha Miroslav |
Zadal: | Medek Pavel | 16.10.2023 17:45 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | Tornádo Destroyers Brno | 11 | : | 7 | DC Nafrakk Ivančice | Bejvávalo U Kolečka, Brno | |
15:00 | Funk Michal | 27 | : | 19 | Karásek Pavel |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | DC Fako Tuřany | 5 | : | 13 | DC Vandals Blansko | Restaurace Fako, Brno | |
15:00 | Košťál Zdeněk | 15 | : | 28 | Kučera Jiří |
Zadal: | Košťál Zdeněk | 15.10.2023 18:49 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Darts Třebíč | 10 | : | 8 | Frčáci Ivančice | Sport Aréna Třebíč, Třebíč | |
15:00 | Šlouf Michal | 24 | : | 19 | Opálka Roman |
Zadal: | Šlouf Michal | 23.10.2023 20:18 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | DC Nafrakk Ivančice | 10 | : | 8 | DC Vandals Blansko B | Royal bar Ivančice, Ivančice | |
15:00 | Karásek Pavel | 25 | : | 19 | Buřík Radim |
Zadal: | Karásek Pavel | 23.10.2023 13:34 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | DC Vandals Blansko | 14 | : | 4 | Stavba Brno | Restaurace Papučárna, Blansko | |
15:00 | Hanák Martin | 31 | : | 13 | Abrahámek Dušan |
Zadal: | Hanák Martin | 22.10.2023 21:04 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | DC Womitz killers Omice | 7 | : | 11 | DC Cobra Brno | Womická hospůdka, Omice | |
15:00 | Pelikán Ivo | 17 | : | 24 | Medek Pavel |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | DC Cobra Brno | 11 | : | 7 | Frčáci Ivančice | Pivnice Na Vyhlídce, Brno | |
15:00 | Medek Pavel | 28 | : | 20 | Matoušek Petr |
Zadal: | Medek Pavel | 30.10.2023 18:43 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Tornádo Destroyers Brno | 12 | : | 6 | Darts Třebíč | Bejvávalo U Kolečka, Brno | |
15:00 | Funk Michal | 27 | : | 15 | Šlouf Michal |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | DC Womitz killers Omice | 2 | : | 16 | DC Vandals Blansko | Womická hospůdka, Omice | |
15:00 | Pelikán Ivo | 9 | : | 33 | Hanák Martin |
Zadal: | Pelikán Ivo | 31.10.2023 00:29 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | DC Fako Tuřany | 6 | : | 12 | DC Nafrakk Ivančice | Restaurace Fako, Brno | |
15:00 | Košťál Zdeněk | 20 | : | 29 | Karásek Pavel |
Zadal: | Vodička Roman | 29.10.2023 21:00 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Frčáci Ivančice | 4 | : | 14 | Tornádo Destroyers Brno | Matty Aréna, Ivančice | |
15:00 | Matoušek Petr | 13 | : | 29 | Gregor Richard |
Zadal: | Gregor Richard | 13.11.2023 08:05 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Darts Třebíč | 9 | : | 10 | DC Vandals Blansko B | Sport Aréna Třebíč, Třebíč | |
15:00 | Večeřa Radek | 21 | : | 24 | Buřík Radim |
Zadal: | Šlouf Michal | 12.11.2023 22:52 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | DC Nafrakk Ivančice | 13 | : | 5 | Stavba Brno | Royal bar Ivančice, Ivančice | |
15:00 | Karásek Pavel | 30 | : | 13 | Abrahámek Dušan |
Zadal: | Karásek Pavel | 13.11.2023 10:53 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | DC Vandals Blansko | 11 | : | 7 | DC Cobra Brno | Restaurace Papučárna, Blansko | |
15:00 | Hanák Martin | 25 | : | 17 | Medek Pavel |
Zadal: | Hanák Martin | 13.11.2023 05:36 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | DC Cobra Brno | 8 | : | 10 | Tornádo Destroyers Brno | Pivnice Na Vyhlídce, Brno | |
15:00 | Medek Pavel | 21 | : | 24 | Funk Michal |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | DC Vandals Blansko B | 13 | : | 5 | Frčáci Ivančice | Restaurace Papučárna, Blansko | |
15:00 | Cerhák Erik | 30 | : | 15 | Matoušek Petr |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | DC Womitz killers Omice | 5 | : | 13 | DC Nafrakk Ivančice | Womická hospůdka, Omice | |
15:00 | Pelikán Ivo | 16 | : | 29 | Karásek Pavel |
Zadal: | Pelikán Ivo | 20.11.2023 14:53 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | DC Fako Tuřany | 11 | : | 7 | Darts Třebíč | Restaurace Fako, Brno | |
15:00 | Košťál Zdeněk | 25 | : | 16 | Šlouf Michal |
Zadal: | Košťál Zdeněk | 19.11.2023 18:57 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Tornádo Destroyers Brno | 13 | : | 5 | DC Vandals Blansko B | Bejvávalo U Kolečka, Brno | |
15:00 | Funk Michal | 28 | : | 14 | Buřík Radim |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Darts Třebíč | 12 | : | 6 | Stavba Brno | Sport Aréna Třebíč, Třebíč | |
15:00 | Caha Miroslav | 27 | : | 18 | Abrahámek Dušan |
Zadal: | Šlouf Michal | 27.11.2023 06:36 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | DC Nafrakk Ivančice | 5 | : | 13 | DC Vandals Blansko | Royal bar Ivančice, Ivančice | |
15:00 | Karásek Pavel | 16 | : | 29 | Hanák Martin |
|
| 10. | Ne | 3.12.2023 | DC Cobra Brno | 6 | : | 12 | DC Vandals Blansko B | Pivnice Na Vyhlídce, Brno | |
15:00 | Medek Pavel | 14 | : | 27 | Buřík Radim |
Zadal: | Medek Pavel | 3.12.2023 21:24 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 3.12.2023 | Stavba Brno | 8 | : | 10 | Frčáci Ivančice | Restaurace Stavba, Brno | |
15:00 | Abrahámek Dušan | 25 | : | 22 | Matoušek Petr |
|
| 10. | Ne | 3.12.2023 | DC Fako Tuřany | 7 | : | 11 | Tornádo Destroyers Brno | Restaurace Fako, Brno | |
15:00 | Košťál Zdeněk | 17 | : | 26 | Funk Michal |
Zadal: | Košťál Zdeněk | 4.12.2023 15:26 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 10.12.2023 | DC Vandals Blansko B | 10 | : | 8 | DC Fako Tuřany | Restaurace Papučárna, Blansko | |
15:00 | Buřík Radim | 21 | : | 22 | Košťál Zdeněk |
Zadal: | Buřík Radim | 12.12.2023 10:51 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 10.12.2023 | Tornádo Destroyers Brno | 15 | : | 3 | Stavba Brno | Bejvávalo U Kolečka, Brno | |
15:00 | Funk Michal | 31 | : | 11 | Abrahámek Dušan |
|
| 11. | Ne | 10.12.2023 | Frčáci Ivančice | 15 | : | 3 | DC Womitz killers Omice | Matty Aréna, Ivančice | |
15:00 | Matoušek Petr | 33 | : | 12 | Pelikán Ivo |
Zadal: | Mrkávek David | 13.12.2023 16:50 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 10.12.2023 | Darts Třebíč | 8 | : | 10 | DC Vandals Blansko | Sport Aréna Třebíč, Třebíč | |
15:00 | Šlouf Michal | 19 | : | 22 | Hanák Martin |
Zadal: | Šlouf Michal | 11.12.2023 15:01 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 10.12.2023 | DC Nafrakk Ivančice | 10 | : | 8 | DC Cobra Brno | Royal bar Ivančice, Ivančice | |
15:00 | Karásek Pavel | 25 | : | 21 | Medek Pavel |
Zadal: | Karásek Pavel | 11.12.2023 13:56 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 7.1.2024 | Frčáci Ivančice | 12 | : | 6 | DC Fako Tuřany | Matty Aréna, Ivančice | |
15:00 | Matoušek Petr | 26 | : | 18 | Čech Martin |
Zadal: | Mrkávek David | 7.1.2024 19:13 | Autorizoval: | Automat | 13.1.2024 02:00 |
|
| 4. | Ne | 14.1.2024 | Stavba Brno | 11 | : | 7 | DC Womitz killers Omice | Restaurace Stavba, Brno | |
15:00 | Abrahámek Dušan | 26 | : | 21 | Pelikán Ivo |
|
| 10. | Ne | 28.1.2024 | DC Womitz killers Omice | 10 | : | 8 | Darts Třebíč | Womická hospůdka, Omice | |
15:00 | Pelikán Ivo | 24 | : | 20 | Šlouf Michal |
Zadal: | Pelikán Ivo | 29.1.2024 10:47 | Autorizoval: | Automat | 3.2.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 4.2.2024 | Frčáci Ivančice | 7 | : | 11 | DC Vandals Blansko | Matty Aréna, Ivančice | |
15:00 | Matoušek Petr | 20 | : | 27 | Kučera Jiří |
Zadal: | Mrkávek David | 4.2.2024 20:55 | Autorizoval: | Automat | 10.2.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 4.2.2024 | Tornádo Destroyers Brno | 14 | : | 4 | DC Womitz killers Omice | Bejvávalo U Kolečka, Brno | |
15:00 | Funk Michal | 31 | : | 12 | Pelikán Ivo |
|
| 12. | Ne | 4.2.2024 | DC Vandals Blansko B | 13 | : | 5 | Stavba Brno | Restaurace Papučárna, Blansko | |
15:00 | Buřík Radim | 30 | : | 16 | Abrahámek Dušan |
|
| 12. | Ne | 4.2.2024 | DC Cobra Brno | 8 | : | 10 | DC Fako Tuřany | Pivnice Na Vyhlídce, Brno | |
15:00 | Medek Pavel | 23 | : | 26 | Košťál Zdeněk |
Zadal: | Medek Pavel | 5.2.2024 03:31 | Autorizoval: | Automat | 10.2.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 11.2.2024 | DC Womitz killers Omice | 6 | : | 12 | DC Vandals Blansko B | Womická hospůdka, Omice | |
15:00 | Pelikán Ivo | 16 | : | 27 | Buřík Radim |
Zadal: | Pelikán Ivo | 12.2.2024 15:25 | Autorizoval: | Automat | 17.2.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 11.2.2024 | DC Vandals Blansko | 6 | : | 12 | Tornádo Destroyers Brno | Restaurace Papučárna, Blansko | |
15:00 | Hanák Martin | 17 | : | 25 | Funk Michal |
|
| 13. | Ne | 11.2.2024 | DC Nafrakk Ivančice | 10 | : | 8 | Darts Třebíč | Royal bar Ivančice, Ivančice | |
15:00 | Karásek Pavel | 23 | : | 24 | Šlouf Michal |
Zadal: | Karásek Pavel | 12.2.2024 11:14 | Autorizoval: | Automat | 17.2.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 11.2.2024 | Stavba Brno | 5 | : | 13 | DC Fako Tuřany | Restaurace Stavba, Brno | |
15:00 | Abrahámek Dušan | 14 | : | 28 | Košťál Zdeněk |
|
| 14. | Ne | 18.2.2024 | Frčáci Ivančice | 8 | : | 10 | DC Nafrakk Ivančice | Matty Aréna, Ivančice | |
15:00 | Matoušek Petr | 21 | : | 23 | Karásek Pavel |
Zadal: | Mrkávek David | 18.2.2024 19:36 | Autorizoval: | Automat | 24.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 18.2.2024 | DC Vandals Blansko B | 5 | : | 13 | DC Vandals Blansko | Restaurace Papučárna, Blansko | |
15:00 | Buřík Radim | 14 | : | 28 | Hanák Martin |
Zadal: | Hanák Martin | 19.2.2024 08:41 | Autorizoval: | Automat | 24.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 18.2.2024 | DC Fako Tuřany | 9 | : | 10 | DC Womitz killers Omice | Restaurace Fako, Brno | |
15:00 | Košťál Zdeněk | 24 | : | 23 | Halouzka Milan |
Zadal: | Košťál Zdeněk | 18.2.2024 19:21 | Autorizoval: | Automat | 24.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 18.2.2024 | DC Cobra Brno | 13 | : | 5 | Stavba Brno | Pivnice Na Vyhlídce, Brno | |
15:00 | Šváb Václav | 28 | : | 14 | Abrahámek Dušan |
Zadal: | Medek Pavel | 19.2.2024 19:46 | Autorizoval: | Automat | 24.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 25.2.2024 | Darts Třebíč | 7 | : | 11 | DC Cobra Brno | Sport Aréna Třebíč, Třebíč | |
15:00 | Šlouf Michal | 20 | : | 26 | Šváb Václav |
Zadal: | Šlouf Michal | 27.2.2024 12:07 | Autorizoval: | Automat | 2.3.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 25.2.2024 | DC Nafrakk Ivančice | 5 | : | 13 | Tornádo Destroyers Brno | Royal bar Ivančice, Ivančice | |
15:00 | Karásek Pavel | 14 | : | 29 | Funk Michal |
|
| 15. | Ne | 25.2.2024 | DC Womitz killers Omice | 6 | : | 12 | Stavba Brno | Womická hospůdka, Omice | |
15:00 | Pelikán Ivo | 22 | : | 27 | Abrahámek Dušan |
|
| 15. | Ne | 25.2.2024 | DC Vandals Blansko | 11 | : | 7 | DC Fako Tuřany | Restaurace Papučárna, Blansko | |
15:00 | Hanák Martin | 26 | : | 18 | Košťál Zdeněk |
Zadal: | Hanák Martin | 25.2.2024 21:09 | Autorizoval: | Automat | 2.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 3.3.2024 | Frčáci Ivančice | 10 | : | 8 | Darts Třebíč | Matty Aréna, Ivančice | |
15:00 | Matoušek Petr | 26 | : | 19 | Šlouf Michal |
|
| 16. | Ne | 3.3.2024 | DC Vandals Blansko B | 12 | : | 6 | DC Nafrakk Ivančice | Restaurace Papučárna, Blansko | |
15:00 | Buřík Radim | 26 | : | 17 | Karásek Pavel |
Zadal: | Buřík Radim | 5.3.2024 15:30 | Autorizoval: | Automat | 9.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 3.3.2024 | DC Cobra Brno | 16 | : | 2 | DC Womitz killers Omice | Pivnice Na Vyhlídce, Brno | |
15:00 | Šváb Václav | 34 | : | 8 | Pelikán Ivo |
Zadal: | Šrámek Jiří | 3.3.2024 19:16 | Autorizoval: | Automat | 9.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Frčáci Ivančice | 7 | : | 11 | DC Cobra Brno | Matty Aréna, Ivančice | |
15:00 | Matoušek Petr | 19 | : | 24 | Šváb Václav |
Zadal: | Mrkávek David | 11.3.2024 10:38 | Autorizoval: | Automat | 16.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Darts Třebíč | 11 | : | 7 | Tornádo Destroyers Brno | Sport Aréna Třebíč, Třebíč | |
15:00 | Šlouf Michal | 26 | : | 19 | Leret Andrij |
Zadal: | Šlouf Michal | 11.3.2024 08:34 | Autorizoval: | Automat | 16.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | DC Vandals Blansko | 10 | : | 8 | DC Womitz killers Omice | Restaurace Papučárna, Blansko | |
15:00 | Hanák Martin | 26 | : | 20 | Pelikán Ivo |
Zadal: | Hanák Martin | 10.3.2024 20:50 | Autorizoval: | Automat | 16.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | DC Nafrakk Ivančice | 10 | : | 8 | DC Fako Tuřany | Royal bar Ivančice, Ivančice | |
15:00 | Karásek Pavel | 25 | : | 20 | Košťál Zdeněk |
Zadal: | Karásek Pavel | 11.3.2024 11:46 | Autorizoval: | Automat | 16.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Tornádo Destroyers Brno | 16 | : | 2 | Frčáci Ivančice | Bejvávalo U Kolečka, Brno | |
15:00 | Funk Michal | 33 | : | 11 | Opálka Oldřich |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | DC Vandals Blansko B | 11 | : | 7 | Darts Třebíč | Restaurace Papučárna, Blansko | |
15:00 | Buřík Radim | 27 | : | 19 | Caha Miroslav |
Zadal: | Buřík Radim | 18.3.2024 19:38 | Autorizoval: | Automat | 23.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Stavba Brno | 7 | : | 11 | DC Nafrakk Ivančice | Restaurace Stavba, Brno | |
15:00 | Abrahámek Dušan | 15 | : | 27 | Karásek Pavel |
Zadal: | Karásek Pavel | 17.3.2024 23:08 | Autorizoval: | Automat | 23.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | DC Cobra Brno | 6 | : | 12 | DC Vandals Blansko | Pivnice Na Vyhlídce, Brno | |
15:00 | Šváb Václav | 18 | : | 25 | Hanák Martin |
Zadal: | Hanák Martin | 18.3.2024 16:07 | Autorizoval: | Automat | 23.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 24.3.2024 | Stavba Brno | 5 | : | 13 | DC Vandals Blansko | Restaurace Stavba, Brno | |
15:00 | Abrahámek Dušan | 17 | : | 28 | Hanák Martin |
Zadal: | Hanák Martin | 24.3.2024 22:02 | Autorizoval: | Automat | 30.3.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Tornádo Destroyers Brno | 13 | : | 5 | DC Cobra Brno | Bejvávalo U Kolečka, Brno | |
15:00 | Funk Michal | 28 | : | 20 | Šváb Václav |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Frčáci Ivančice | 10 | : | 8 | DC Vandals Blansko B | Matty Aréna, Ivančice | |
15:00 | Matoušek Petr | 24 | : | 20 | Buřík Radim |
Zadal: | Mrkávek David | 8.4.2024 10:28 | Autorizoval: | Automat | 13.4.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | DC Nafrakk Ivančice | 10 | : | 8 | DC Womitz killers Omice | Royal bar Ivančice, Ivančice | |
15:00 | Karásek Pavel | 22 | : | 21 | Pelikán Ivo |
Zadal: | Karásek Pavel | 7.4.2024 21:40 | Autorizoval: | Automat | 13.4.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Darts Třebíč | 6 | : | 12 | DC Fako Tuřany | Sport Aréna Třebíč, Třebíč | |
15:00 | Šlouf Michal | 16 | : | 27 | Košťál Jiří |
Zadal: | Šlouf Michal | 8.4.2024 18:30 | Autorizoval: | Automat | 13.4.2024 02:00 |
|
| 20. | Ne | 14.4.2024 | DC Vandals Blansko | 10 | : | 8 | DC Nafrakk Ivančice | Restaurace Papučárna, Blansko | |
15:00 | Hanák Martin | 25 | : | 22 | Karásek Pavel |
|
| 20. | Ne | 14.4.2024 | DC Vandals Blansko B | 6 | : | 12 | Tornádo Destroyers Brno | Restaurace Papučárna, Blansko | |
15:00 | Buřík Radim | 16 | : | 28 | Funk Michal |
Zadal: | Funk Michal | 14.4.2024 20:46 | Autorizoval: | Automat | 20.4.2024 02:00 |
|
| 20. | Ne | 14.4.2024 | DC Fako Tuřany | 13 | : | 5 | Frčáci Ivančice | Restaurace Fako, Brno | |
15:00 | Košťál Zdeněk | 28 | : | 16 | Matoušek Petr |
Zadal: | Košťál Zdeněk | 14.4.2024 18:38 | Autorizoval: | Automat | 20.4.2024 02:00 |
|
| 20. | Ne | 14.4.2024 | Stavba Brno | 10 | : | 9 | Darts Třebíč | Restaurace Stavba, Brno | |
15:00 | Abrahámek Dušan | 24 | : | 23 | Šlouf Michal |
Zadal: | Šlouf Michal | 15.4.2024 19:21 | Autorizoval: | Automat | 20.4.2024 02:00 |
|
| 21. | Ne | 21.4.2024 | DC Vandals Blansko B | | | | DC Cobra Brno | Restaurace Papučárna, Blansko | |
15:00 | | | | | |
|
| 21. | Ne | 21.4.2024 | Darts Třebíč | | | | DC Womitz killers Omice | Sport Aréna Třebíč, Třebíč | |
15:00 | | | | | |
|
| 21. | Ne | 21.4.2024 | Frčáci Ivančice | | | | Stavba Brno | Matty Aréna, Ivančice | |
15:00 | | | | | |
|
| 21. | Ne | 21.4.2024 | Tornádo Destroyers Brno | | | | DC Fako Tuřany | Bejvávalo U Kolečka, Brno | |
15:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 28.4.2024 | DC Fako Tuřany | | | | DC Vandals Blansko B | Restaurace Fako, Brno | |
15:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 28.4.2024 | Stavba Brno | | | | Tornádo Destroyers Brno | Restaurace Stavba, Brno | |
15:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 28.4.2024 | DC Womitz killers Omice | | | | Frčáci Ivančice | Womická hospůdka, Omice | |
15:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 28.4.2024 | DC Vandals Blansko | | | | Darts Třebíč | Restaurace Papučárna, Blansko | |
15:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 28.4.2024 | DC Cobra Brno | | | | DC Nafrakk Ivančice | Pivnice Na Vyhlídce, Brno | |
15:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Čt | 21.9.2023 | Hezky Pěkně | 12 | : | 6 | DC Bufál Brno | Patro Pub, Tišnov | |
18:00 | Hřib Jan | 27 | : | 15 | Vaněk Vojtěch |
|
| 1. | Čt | 21.9.2023 | Šilingrák team Brno C | 10 | : | 9 | Komárov Brno | Brno - Šilingrák, Brno - střed | |
18:00 | Tichá Martina | 25 | : | 24 | Uma Jan |
|
| 1. | Čt | 21.9.2023 | Grácie Brno | 3 | : | 15 | DC Raptors Brankovice | Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno | |
18:00 | Chudá Martina | 14 | : | 31 | Majerčák Petr |
|
| 1. | Čt | 21.9.2023 | Rozruch Beerhouse Brno | 6 | : | 12 | Stefanplus Brno | Bat Beerhouse, Brno | |
18:00 | Horčička Jan | 17 | : | 26 | Balej Josef |
|
| 1. | Čt | 21.9.2023 | To je Vonoo Bílovice nad Svitavou | 8 | : | 10 | Saňaři Sokolnice | rest.Na blbým místě, Brno | |
18:00 | Rozmahel Filip | 21 | : | 24 | Kroupa Tomáš |
|
| 1. | Čt | 21.9.2023 | Rychlé šípy Rajhrad | 10 | : | 9 | Psí Vojáci Bučovice | Rajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad | |
18:00 | Mlčoch Ondřej | 22 | : | 24 | Židlík Viktor |
|
| 2. | Čt | 28.9.2023 | Psí Vojáci Bučovice | 10 | : | 9 | DC Bufál Brno | Restaurace Litovel Bučovice, Bučovice | |
18:00 | Židlík Viktor | 22 | : | 24 | Vaněk Vojtěch |
|
| 2. | Čt | 28.9.2023 | DC Raptors Brankovice | 3 | : | 15 | Šilingrák team Brno C | Obecní hospoda Brankovice, Brankovice | |
18:00 | Procházka Aleš | 9 | : | 33 | Tichá Martina |
Zadal: | Tichá Martina | 30.9.2023 13:41 | Autorizoval: | Automat | 4.10.2023 02:00 |
|
| 2. | Čt | 28.9.2023 | Komárov Brno | 13 | : | 5 | Hezky Pěkně | Rest. U Mikešů, Brno | |
18:00 | Uma Jan | 28 | : | 16 | Hřib Jan |
|
| 2. | Čt | 28.9.2023 | Rychlé šípy Rajhrad | 11 | : | 7 | To je Vonoo Bílovice nad Svitavou | Rajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad | |
18:00 | Mlčoch Ondřej | 26 | : | 21 | Rozmahel Filip |
|
| 3. | Čt | 5.10.2023 | Hezky Pěkně | 13 | : | 5 | DC Raptors Brankovice | Patro Pub, Tišnov | |
18:00 | Hřib Jan | 27 | : | 15 | Majerčák Petr |
Zadal: | Hřib Jan | 6.10.2023 11:46 | Autorizoval: | Automat | 11.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Čt | 5.10.2023 | Šilingrák team Brno C | 10 | : | 8 | Stefanplus Brno | Brno - Šilingrák, Brno - střed | |
18:00 | Tichá Martina | 27 | : | 18 | Balej Josef |
|
| 3. | Čt | 5.10.2023 | Grácie Brno | 9 | : | 10 | Saňaři Sokolnice | Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno | |
18:00 | Chudá Martina | 22 | : | 22 | Kroupa Tomáš |
|
| 3. | Čt | 5.10.2023 | Rozruch Beerhouse Brno | 12 | : | 6 | Rychlé šípy Rajhrad | Bat Beerhouse, Brno | |
18:00 | Horčička Jan | 26 | : | 20 | Černošek Zbyněk |
|
| 3. | Čt | 5.10.2023 | To je Vonoo Bílovice nad Svitavou | 5 | : | 13 | Psí Vojáci Bučovice | rest.Na blbým místě, Brno | |
18:00 | Jebáček Lukáš | 15 | : | 29 | Židlík Tomáš |
|
| 4. | Čt | 12.10.2023 | Psí Vojáci Bučovice | 12 | : | 6 | Komárov Brno | Restaurace Litovel Bučovice, Bučovice | |
18:00 | Krška Jan | 28 | : | 18 | Janíček Lukáš |
Zadal: | Novák Petr | 13.10.2023 14:56 | Změnil: | Uma Jan | 14.10.2023 17:18 | Autorizoval: | Automat | 18.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Čt | 12.10.2023 | Saňaři Sokolnice | 2 | : | 16 | Šilingrák team Brno C | Pizzerie Na Sokolovně, Sokolnice | |
18:00 | Kroupa Tomáš | 10 | : | 33 | Tichá Martina |
|
| 4. | Čt | 12.10.2023 | Stefanplus Brno | 10 | : | 9 | Hezky Pěkně | Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno | |
18:00 | Tomek Jaroslav | 21 | : | 20 | Hřib Jan |
|
| 4. | Čt | 12.10.2023 | DC Raptors Brankovice | 13 | : | 5 | DC Bufál Brno | Obecní hospoda Brankovice, Brankovice | |
18:00 | Majerčák Petr | 28 | : | 12 | Churý Jakub |
|
| 4. | Čt | 12.10.2023 | To je Vonoo Bílovice nad Svitavou | 7 | : | 11 | Rozruch Beerhouse Brno | rest.Na blbým místě, Brno | |
18:00 | Rozmahel Filip | 16 | : | 24 | Horčička Jan |
|
| 4. | Čt | 12.10.2023 | Rychlé šípy Rajhrad | 15 | : | 3 | Grácie Brno | Rajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad | |
18:00 | Pulpit Miroslav | 33 | : | 8 | Chudá Martina |
|
| 5. | Čt | 19.10.2023 | Komárov Brno | 8 | : | 10 | DC Raptors Brankovice | Rest. U Mikešů, Brno | |
18:00 | Uma Jan | 21 | : | 23 | Majerčák Petr |
|
| 5. | Čt | 19.10.2023 | DC Bufál Brno | 3 | : | 15 | Stefanplus Brno | Bohunický cajk, Brno | |
18:00 | Churý Jakub | 12 | : | 32 | Štefan Karel |
|
| 5. | Čt | 19.10.2023 | Hezky Pěkně | 10 | : | 9 | Saňaři Sokolnice | Patro Pub, Tišnov | |
18:00 | Hřib Jan | 23 | : | 21 | Kroupa Tomáš |
Zadal: | Hřib Jan | 19.10.2023 23:36 | Autorizoval: | Automat | 25.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Čt | 19.10.2023 | Šilingrák team Brno C | 17 | : | 1 | Rychlé šípy Rajhrad | Brno - Šilingrák, Brno - střed | |
18:00 | Tichá Martina | 34 | : | 6 | Mlčoch Ondřej |
|
| 5. | Čt | 19.10.2023 | Grácie Brno | 8 | : | 10 | To je Vonoo Bílovice nad Svitavou | Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno | |
18:00 | Chudá Martina | 22 | : | 23 | Rozmahel Filip |
|
| 5. | Čt | 19.10.2023 | Rozruch Beerhouse Brno | 10 | : | 8 | Psí Vojáci Bučovice | Bat Beerhouse, Brno | |
18:00 | Horčička Jan | 25 | : | 22 | Židlík Viktor |
|
| 2. | Po | 23.10.2023 | Saňaři Sokolnice | 6 | : | 12 | Rozruch Beerhouse Brno | Pizzerie Na Sokolovně, Sokolnice | |
18:00 | Kroupa Tomáš | 19 | : | 26 | Horčička Jan |
|
| 6. | Čt | 26.10.2023 | Psí Vojáci Bučovice | 5 | : | 13 | DC Raptors Brankovice | Restaurace Litovel Bučovice, Bučovice | |
18:00 | Krška Jan | 15 | : | 27 | Majerčák Petr |
|
| 6. | Čt | 26.10.2023 | Saňaři Sokolnice | 11 | : | 7 | DC Bufál Brno | Pizzerie Na Sokolovně, Sokolnice | |
18:00 | Kroupa Tomáš | 26 | : | 17 | Vaněk Vojtěch |
|
| 6. | Čt | 26.10.2023 | Stefanplus Brno | 6 | : | 12 | Komárov Brno | Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno | |
18:00 | Balej Josef | 15 | : | 27 | Uma Jan |
Zadal: | Uma Jan | 27.10.2023 12:17 | Změnil: | Balej Josef | 30.10.2023 06:05 | Autorizoval: | Automat | 1.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Čt | 26.10.2023 | Rozruch Beerhouse Brno | 13 | : | 5 | Grácie Brno | Bat Beerhouse, Brno | |
18:00 | Horčička Jan | 28 | : | 13 | Chudá Martina |
|
| 6. | Čt | 26.10.2023 | To je Vonoo Bílovice nad Svitavou | 2 | : | 16 | Šilingrák team Brno C | rest.Na blbým místě, Brno | |
18:00 | Rozmahel Filip | 7 | : | 34 | Tichá Martina |
|
| 6. | Čt | 26.10.2023 | Rychlé šípy Rajhrad | 11 | : | 7 | Hezky Pěkně | Rajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad | |
18:00 | Mlčoch Ondřej | 26 | : | 15 | Klašková Lenka |
|
| 7. | Čt | 2.11.2023 | DC Raptors Brankovice | 13 | : | 5 | Stefanplus Brno | Obecní hospoda Brankovice, Brankovice | |
18:00 | Majerčák Petr | 29 | : | 13 | Balej Josef |
|
| 7. | Čt | 2.11.2023 | Komárov Brno | 13 | : | 5 | Saňaři Sokolnice | Rest. U Mikešů, Brno | |
18:00 | Uma Jan | 27 | : | 14 | Kroupa Tomáš |
|
| 7. | Čt | 2.11.2023 | DC Bufál Brno | 13 | : | 5 | Rychlé šípy Rajhrad | Bohunický cajk, Brno | |
18:00 | Vaněk Vojtěch | 27 | : | 15 | Černošek Zbyněk |
|
| 7. | Čt | 2.11.2023 | Hezky Pěkně | 12 | : | 6 | To je Vonoo Bílovice nad Svitavou | Patro Pub, Tišnov | |
18:00 | Augusta David | 28 | : | 16 | Rozmahel Filip |
|
| 7. | Čt | 2.11.2023 | Šilingrák team Brno C | 13 | : | 5 | Rozruch Beerhouse Brno | Brno - Šilingrák, Brno - střed | |
18:00 | Tichá Martina | 27 | : | 12 | Horčička Jan |
|
| 7. | Čt | 2.11.2023 | Grácie Brno | 7 | : | 11 | Psí Vojáci Bučovice | Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno | |
18:00 | Chudá Martina | 18 | : | 25 | Židlík Viktor |
|
| 8. | Čt | 9.11.2023 | Psí Vojáci Bučovice | 5 | : | 13 | Stefanplus Brno | Restaurace Litovel Bučovice, Bučovice | |
18:00 | Krška Jan | 15 | : | 28 | Balej Josef |
|
| 8. | Čt | 9.11.2023 | Saňaři Sokolnice | 7 | : | 11 | DC Raptors Brankovice | Pizzerie Na Sokolovně, Sokolnice | |
18:00 | Kroupa Tomáš | 22 | : | 24 | Majerčák Petr |
|
| 8. | Čt | 9.11.2023 | Grácie Brno | 4 | : | 14 | Šilingrák team Brno C | Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno | |
18:00 | Chudá Martina | 11 | : | 30 | Tichá Martina |
|
| 8. | Čt | 9.11.2023 | Rozruch Beerhouse Brno | 9 | : | 10 | Hezky Pěkně | Bat Beerhouse, Brno | |
18:00 | Horčička Jan | 24 | : | 27 | Augusta David |
|
| 8. | Čt | 9.11.2023 | To je Vonoo Bílovice nad Svitavou | 10 | : | 9 | DC Bufál Brno | rest.Na blbým místě, Brno | |
18:00 | Rozmahel Filip | 21 | : | 21 | Churý Jakub |
|
| 9. | Čt | 16.11.2023 | DC Raptors Brankovice | 12 | : | 6 | Rychlé šípy Rajhrad | Obecní hospoda Brankovice, Brankovice | |
18:00 | Majerčák Petr | 29 | : | 19 | Mlčoch Ondřej |
|
| 9. | Čt | 16.11.2023 | Komárov Brno | 12 | : | 6 | To je Vonoo Bílovice nad Svitavou | Rest. U Mikešů, Brno | |
18:00 | Uma Jan | 29 | : | 17 | Rozmahel Filip |
|
| 9. | Čt | 16.11.2023 | Hezky Pěkně | 13 | : | 5 | Grácie Brno | Patro Pub, Tišnov | |
18:00 | Augusta David | 26 | : | 14 | Chudá Martina |
|
| 9. | Čt | 16.11.2023 | Šilingrák team Brno C | 14 | : | 4 | Psí Vojáci Bučovice | Brno - Šilingrák, Brno - střed | |
18:00 | Tichá Martina | 30 | : | 10 | Židlík Viktor |
|
| 10. | Čt | 23.11.2023 | Psí Vojáci Bučovice | 9 | : | 10 | Saňaři Sokolnice | Restaurace Litovel Bučovice, Bučovice | |
18:00 | Židlík Viktor | 19 | : | 21 | Kroupa Tomáš |
|
| 10. | Čt | 23.11.2023 | Šilingrák team Brno C | 12 | : | 6 | Hezky Pěkně | Brno - Šilingrák, Brno - střed | |
18:00 | Tichá Martina | 29 | : | 15 | Augusta David |
|
| 10. | Čt | 23.11.2023 | Grácie Brno | 7 | : | 11 | DC Bufál Brno | Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno | |
18:00 | Chudá Martina | 16 | : | 27 | Vaněk Vojtěch |
|
| 10. | Čt | 23.11.2023 | Rozruch Beerhouse Brno | 5 | : | 13 | Komárov Brno | Bat Beerhouse, Brno | |
18:00 | Horčička Jan | 13 | : | 30 | Uma Jan |
Zadal: | Uma Jan | 24.11.2023 13:32 | Změnil: | Horčička Jan | 24.11.2023 15:56 | Autorizoval: | Automat | 29.11.2023 02:00 |
|
| 10. | Čt | 23.11.2023 | Rychlé šípy Rajhrad | 8 | : | 10 | Stefanplus Brno | Rajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad | |
18:00 | Mlčoch Ondřej | 22 | : | 23 | Štefan Karel |
|
| 9. | Út | 28.11.2023 | Stefanplus Brno | 13 | : | 5 | Saňaři Sokolnice | Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno | |
18:00 | Štefan Karel | 28 | : | 16 | Kroupa Tomáš |
|
| 11. | Čt | 30.11.2023 | Saňaři Sokolnice | 11 | : | 7 | Rychlé šípy Rajhrad | Pizzerie Na Sokolovně, Sokolnice | |
18:00 | Kroupa Tomáš | 25 | : | 18 | Mlčoch Ondřej |
Zadal: | Kroupa Tomáš | 30.11.2023 22:22 | Autorizoval: | Automat | 6.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Čt | 30.11.2023 | Stefanplus Brno | 13 | : | 5 | To je Vonoo Bílovice nad Svitavou | Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno | |
18:00 | Štefan Karel | 29 | : | 17 | Rozmahel Filip |
|
| 11. | Čt | 30.11.2023 | DC Raptors Brankovice | 11 | : | 7 | Rozruch Beerhouse Brno | Obecní hospoda Brankovice, Brankovice | |
18:00 | Majerčák Petr | 26 | : | 16 | Horčička Jan |
|
| 11. | Čt | 30.11.2023 | Komárov Brno | 10 | : | 9 | Grácie Brno | Rest. U Mikešů, Brno | |
18:00 | Uma Jan | 23 | : | 20 | Chudá Martina |
|
| 11. | Čt | 30.11.2023 | DC Bufál Brno | 6 | : | 12 | Šilingrák team Brno C | Bohunický cajk, Brno | |
18:00 | Vaněk Vojtěch | 16 | : | 28 | Tichá Martina |
|
| 11. | Čt | 30.11.2023 | Hezky Pěkně | 9 | : | 10 | Psí Vojáci Bučovice | Patro Pub, Tišnov | |
18:00 | Augusta David | 21 | : | 22 | Židlík Viktor |
|
| 2. | Čt | 7.12.2023 | Stefanplus Brno | 10 | : | 8 | Grácie Brno | Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno | |
18:00 | Balej Josef | 25 | : | 22 | Chudá Martina |
|
| 3. | Čt | 7.12.2023 | DC Bufál Brno | 8 | : | 10 | Komárov Brno | Bohunický cajk, Brno | |
18:00 | Vaněk Vojtěch | 21 | : | 24 | Uma Jan |
|
| 10. | Út | 12.12.2023 | To je Vonoo Bílovice nad Svitavou | 12 | : | 6 | DC Raptors Brankovice | rest.Na blbým místě, Brno | |
18:00 | Jebáček Lukáš | 27 | : | 15 | Majerčák Petr |
|
| 8. | Čt | 14.12.2023 | Rychlé šípy Rajhrad | 5 | : | 13 | Komárov Brno | Rajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad | |
18:00 | Mlčoch Ondřej | 15 | : | 29 | Slavík Jiří |
|
| 9. | Čt | 14.12.2023 | DC Bufál Brno | 13 | : | 5 | Rozruch Beerhouse Brno | Bohunický cajk, Brno | |
18:00 | Vaněk Vojtěch | 28 | : | 16 | Horčička Jan |
|
| 12. | Čt | 1.2.2024 | DC Bufál Brno | 10 | : | 8 | Hezky Pěkně | Bohunický cajk, Brno | |
18:00 | Vaněk Vojtěch | 22 | : | 22 | Augusta David |
|
| 12. | Čt | 1.2.2024 | DC Raptors Brankovice | 13 | : | 5 | Grácie Brno | Obecní hospoda Brankovice, Brankovice | |
18:00 | Majerčák Petr | 30 | : | 17 | Chudá Martina |
|
| 12. | Čt | 1.2.2024 | Stefanplus Brno | 12 | : | 6 | Rozruch Beerhouse Brno | Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno | |
18:00 | Balej Josef | 28 | : | 21 | Horčička Jan |
|
| 12. | Čt | 1.2.2024 | Saňaři Sokolnice | 14 | : | 4 | To je Vonoo Bílovice nad Svitavou | Pizzerie Na Sokolovně, Sokolnice | |
18:00 | Kroupa Tomáš | 30 | : | 14 | Rozmahel Filip |
|
| 12. | Út | 13.2.2024 | Psí Vojáci Bučovice | 6 | : | 12 | Rychlé šípy Rajhrad | Restaurace Litovel Bučovice, Bučovice | |
18:00 | Židlík Tomáš | 19 | : | 27 | Mlčoch Ondřej |
|
| 13. | Čt | 15.2.2024 | DC Bufál Brno | 12 | : | 6 | Psí Vojáci Bučovice | Bohunický cajk, Brno | |
18:00 | Vaněk Vojtěch | 28 | : | 16 | Krška Jan |
|
| 13. | Čt | 15.2.2024 | Rozruch Beerhouse Brno | 13 | : | 5 | Saňaři Sokolnice | Bat Beerhouse, Brno | |
18:00 | Horčička Jan | 30 | : | 14 | Kroupa Tomáš |
|
| 13. | Čt | 15.2.2024 | Grácie Brno | 7 | : | 11 | Stefanplus Brno | Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno | |
18:00 | Chudá Martina | 17 | : | 26 | Balej Josef |
Zadal: | Roik Natalia | 16.2.2024 09:47 | Autorizoval: | Automat | 21.2.2024 02:00 |
|
| 13. | Čt | 15.2.2024 | Šilingrák team Brno C | 12 | : | 6 | DC Raptors Brankovice | Brno - Šilingrák, Brno - střed | |
18:00 | Tichá Martina | 25 | : | 18 | Majerčák Petr |
|
| 13. | Čt | 15.2.2024 | Hezky Pěkně | 12 | : | 6 | Komárov Brno | Patro Pub, Tišnov | |
18:00 | Augusta David | 26 | : | 17 | Uma Jan |
|
| 13. | Čt | 15.2.2024 | To je Vonoo Bílovice nad Svitavou | 6 | : | 12 | Rychlé šípy Rajhrad | rest.Na blbým místě, Brno | |
18:00 | Rozmahel Filip | 16 | : | 28 | Penčák Ctibor |
|
| 14. | Čt | 22.2.2024 | DC Raptors Brankovice | 8 | : | 10 | Hezky Pěkně | Obecní hospoda Brankovice, Brankovice | |
18:00 | Majerčák Petr | 19 | : | 23 | Augusta David |
|
| 14. | Čt | 22.2.2024 | Stefanplus Brno | 4 | : | 14 | Šilingrák team Brno C | Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno | |
18:00 | Balej Josef | 10 | : | 31 | Tichá Martina |
Zadal: | Tichá Martina | 23.2.2024 10:20 | Autorizoval: | Automat | 28.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Čt | 22.2.2024 | Rychlé šípy Rajhrad | 10 | : | 9 | Rozruch Beerhouse Brno | Rajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad | |
18:00 | Pulpit Miroslav | 22 | : | 22 | Horčička Jan |
|
| 14. | Čt | 22.2.2024 | Psí Vojáci Bučovice | 10 | : | 8 | To je Vonoo Bílovice nad Svitavou | Restaurace Litovel Bučovice, Bučovice | |
18:00 | Židlík Viktor | 27 | : | 21 | Rozmahel Filip |
|
| 15. | Čt | 29.2.2024 | Komárov Brno | 10 | : | 8 | Psí Vojáci Bučovice | Rest. U Mikešů, Brno | |
18:00 | | 20 | : | 26 | |
|
| 15. | Čt | 29.2.2024 | Šilingrák team Brno C | 15 | : | 3 | Saňaři Sokolnice | Brno - Šilingrák, Brno - střed | |
18:00 | Tichá Martina | 31 | : | 14 | Kroupa Tomáš |
|
| 15. | Čt | 29.2.2024 | Hezky Pěkně | 7 | : | 11 | Stefanplus Brno | Patro Pub, Tišnov | |
18:00 | Augusta David | 20 | : | 23 | Willmann Miloš |
Zadal: | Augusta David | 1.3.2024 13:04 | Autorizoval: | Automat | 6.3.2024 02:00 |
|
| 15. | Čt | 29.2.2024 | DC Bufál Brno | 6 | : | 12 | DC Raptors Brankovice | Bohunický cajk, Brno | |
18:00 | Vaněk Vojtěch | 18 | : | 26 | Majerčák Petr |
|
| 15. | Čt | 29.2.2024 | Rozruch Beerhouse Brno | 10 | : | 9 | To je Vonoo Bílovice nad Svitavou | Bat Beerhouse, Brno | |
18:00 | Horčička Jan | 24 | : | 19 | Jebáček Lukáš |
|
| 15. | Čt | 29.2.2024 | Grácie Brno | 9 | : | 10 | Rychlé šípy Rajhrad | Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno | |
18:00 | Chudá Martina | 22 | : | 23 | Mlčoch Ondřej |
|
| 14. | Út | 5.3.2024 | Saňaři Sokolnice | 15 | : | 3 | Grácie Brno | Pizzerie Na Sokolovně, Sokolnice | |
18:00 | Kroupa Tomáš | 32 | : | 8 | Andoniadu Markéta |
Zadal: | Kroupa Tomáš | 5.3.2024 22:25 | Autorizoval: | Automat | 11.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Čt | 7.3.2024 | DC Raptors Brankovice | 8 | : | 10 | Komárov Brno | Obecní hospoda Brankovice, Brankovice | |
18:00 | Majerčák Petr | 20 | : | 22 | Uma Jan |
|
| 16. | Čt | 7.3.2024 | Stefanplus Brno | 10 | : | 8 | DC Bufál Brno | Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno | |
18:00 | Štefan Karel | 25 | : | 18 | Churý Jakub |
|
| 16. | Čt | 7.3.2024 | Saňaři Sokolnice | 8 | : | 10 | Hezky Pěkně | Pizzerie Na Sokolovně, Sokolnice | |
18:00 | Kroupa Tomáš | 21 | : | 22 | Augusta David |
|
| 16. | Čt | 7.3.2024 | Rychlé šípy Rajhrad | 4 | : | 14 | Šilingrák team Brno C | Rajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad | |
18:00 | Mlčoch Ondřej | 12 | : | 29 | Tichá Martina |
Zadal: | Tichá Martina | 8.3.2024 10:33 | Autorizoval: | Automat | 13.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Čt | 7.3.2024 | To je Vonoo Bílovice nad Svitavou | 6 | : | 12 | Grácie Brno | rest.Na blbým místě, Brno | |
18:00 | Rozmahel Filip | 16 | : | 28 | Chudá Martina |
|
| 16. | Čt | 7.3.2024 | Psí Vojáci Bučovice | 14 | : | 4 | Rozruch Beerhouse Brno | Restaurace Litovel Bučovice, Bučovice | |
18:00 | Židlík Viktor | 29 | : | 14 | Horčička Jan |
|
| 17. | Čt | 14.3.2024 | DC Raptors Brankovice | 11 | : | 7 | Psí Vojáci Bučovice | Obecní hospoda Brankovice, Brankovice | |
18:00 | Majerčák Petr | 27 | : | 19 | Krška Jan |
|
| 17. | Čt | 14.3.2024 | DC Bufál Brno | 12 | : | 6 | Saňaři Sokolnice | Bohunický cajk, Brno | |
18:00 | Vaněk Vojtěch | 24 | : | 17 | Kroupa Tomáš |
|
| 17. | Čt | 14.3.2024 | Komárov Brno | 14 | : | 4 | Stefanplus Brno | Rest. U Mikešů, Brno | |
18:00 | Uma Jan | 31 | : | 13 | Balej Josef |
|
| 17. | Čt | 14.3.2024 | Grácie Brno | 6 | : | 12 | Rozruch Beerhouse Brno | Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno | |
18:00 | Chudá Martina | 16 | : | 28 | Horčička Jan |
|
| 17. | Čt | 14.3.2024 | Šilingrák team Brno C | 16 | : | 2 | To je Vonoo Bílovice nad Svitavou | Brno - Šilingrák, Brno - střed | |
18:00 | Tichá Martina | 33 | : | 7 | Rozmahel Filip |
|
| 18. | Čt | 21.3.2024 | Stefanplus Brno | 9 | : | 10 | DC Raptors Brankovice | Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno | |
18:00 | Balej Josef | 22 | : | 24 | Majerčák Petr |
|
| 18. | Čt | 21.3.2024 | Saňaři Sokolnice | 9 | : | 10 | Komárov Brno | Pizzerie Na Sokolovně, Sokolnice | |
18:00 | Kroupa Tomáš | 25 | : | 23 | Slavík Jiří |
|
| 18. | Čt | 21.3.2024 | Rychlé šípy Rajhrad | 9 | : | 10 | DC Bufál Brno | Rajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad | |
18:00 | Mlčoch Ondřej | 22 | : | 24 | Vaněk Vojtěch |
|
| 18. | Čt | 21.3.2024 | To je Vonoo Bílovice nad Svitavou | 7 | : | 11 | Hezky Pěkně | rest.Na blbým místě, Brno | |
18:00 | Rozmahel Filip | 17 | : | 24 | Augusta David |
|
| 18. | Čt | 21.3.2024 | Rozruch Beerhouse Brno | 5 | : | 13 | Šilingrák team Brno C | Bat Beerhouse, Brno | |
18:00 | Horčička Jan | 16 | : | 28 | Tichá Martina |
|
| 18. | Čt | 21.3.2024 | Psí Vojáci Bučovice | 15 | : | 3 | Grácie Brno | Restaurace Litovel Bučovice, Bučovice | |
18:00 | Židlík Viktor | 31 | : | 10 | Chudá Martina |
|
| 14. | Po | 25.3.2024 | Komárov Brno | 0 | : | 18 | DC Bufál Brno | Rest. U Mikešů, Brno | |
18:00 | Uma Jan | 0 | : | 36 | Vaněk Vojtěch |
|
| 12. | Čt | 28.3.2024 | Komárov Brno | 7 | : | 11 | Šilingrák team Brno C | Rest. U Mikešů, Brno | |
18:00 | Slavík Jiří | 18 | : | 27 | Tichá Martina |
|
| 19. | Čt | 4.4.2024 | Stefanplus Brno | 15 | : | 3 | Psí Vojáci Bučovice | Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno | |
18:00 | Štefan Karel | 31 | : | 13 | Židlík Viktor |
|
| 19. | Čt | 4.4.2024 | DC Raptors Brankovice | 13 | : | 5 | Saňaři Sokolnice | Obecní hospoda Brankovice, Brankovice | |
18:00 | Majerčák Petr | 28 | : | 13 | Kroupa Tomáš |
Zadal: | Majerčák Petr | 5.4.2024 09:52 | Autorizoval: | Automat | 10.4.2024 02:00 |
|
| 19. | Čt | 4.4.2024 | Šilingrák team Brno C | 14 | : | 4 | Grácie Brno | Brno - Šilingrák, Brno - střed | |
18:00 | Tichá Martina | 29 | : | 13 | Chudá Martina |
|
| 19. | Čt | 4.4.2024 | Hezky Pěkně | 10 | : | 8 | Rozruch Beerhouse Brno | Patro Pub, Tišnov | |
18:00 | Augusta David | 26 | : | 16 | Horčička Jan |
|
| 19. | Čt | 4.4.2024 | DC Bufál Brno | 13 | : | 5 | To je Vonoo Bílovice nad Svitavou | Bohunický cajk, Brno | |
18:00 | Vaněk Vojtěch | 28 | : | 18 | Jebáček Lukáš |
Zadal: | Vaněk Vojtěch | 5.4.2024 10:47 | Autorizoval: | Automat | 10.4.2024 02:00 |
|
| 19. | Čt | 4.4.2024 | Komárov Brno | 11 | : | 7 | Rychlé šípy Rajhrad | Rest. U Mikešů, Brno | |
18:00 | Uma Jan | 24 | : | 18 | Mlčoch Ondřej |
Zadal: | Uma Jan | 7.4.2024 13:04 | Autorizoval: | Automat | 10.4.2024 02:00 |
|
| 20. | Čt | 11.4.2024 | Saňaři Sokolnice | 11 | : | 7 | Stefanplus Brno | Pizzerie Na Sokolovně, Sokolnice | |
18:00 | Kroupa Tomáš | 29 | : | 20 | Balej Josef |
|
| 20. | Čt | 11.4.2024 | Rychlé šípy Rajhrad | 4 | : | 14 | DC Raptors Brankovice | Rajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad | |
18:00 | Pulpit Miroslav | 16 | : | 30 | Majerčák Petr |
|
| 20. | Čt | 11.4.2024 | To je Vonoo Bílovice nad Svitavou | 9 | : | 10 | Komárov Brno | rest.Na blbým místě, Brno | |
18:00 | Rozmahel Filip | 24 | : | 25 | Uma Jan |
|
| 20. | Čt | 11.4.2024 | Rozruch Beerhouse Brno | 6 | : | 12 | DC Bufál Brno | Bat Beerhouse, Brno | |
18:00 | Horčička Jan | 19 | : | 25 | Vaněk Vojtěch |
|
| 20. | Čt | 11.4.2024 | Grácie Brno | 4 | : | 14 | Hezky Pěkně | Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno | |
18:00 | Chudá Martina | 14 | : | 28 | Augusta David |
|
| 20. | Čt | 11.4.2024 | Psí Vojáci Bučovice | 2 | : | 16 | Šilingrák team Brno C | Restaurace Litovel Bučovice, Bučovice | |
18:00 | Krška Jan | 9 | : | 32 | Tichá Martina |
Zadal: | Tichá Martina | 12.4.2024 09:19 | Autorizoval: | Automat | 17.4.2024 02:00 |
|
| 17. | St | 17.4.2024 | Hezky Pěkně | 14 | : | 4 | Rychlé šípy Rajhrad | Patro Pub, Tišnov | |
18:00 | Augusta David | 28 | : | 13 | Mlčoch Ondřej |
|
| 21. | Čt | 18.4.2024 | Saňaři Sokolnice | 8 | : | 10 | Psí Vojáci Bučovice | Pizzerie Na Sokolovně, Sokolnice | |
18:00 | Kroupa Tomáš | 21 | : | 24 | Židlík Viktor |
|
| 21. | Čt | 18.4.2024 | Hezky Pěkně | 6 | : | 12 | Šilingrák team Brno C | Patro Pub, Tišnov | |
18:00 | Hřib Jan | 15 | : | 29 | Tichá Martina |
|
| 21. | Čt | 18.4.2024 | DC Bufál Brno | 6 | : | 12 | Grácie Brno | Bohunický cajk, Brno | |
18:00 | Churý Jakub | 15 | : | 26 | Chudá Martina |
|
| 21. | Čt | 18.4.2024 | Komárov Brno | 11 | : | 7 | Rozruch Beerhouse Brno | Rest. U Mikešů, Brno | |
18:00 | Uma Jan | 26 | : | 16 | Horčička Jan |
|
| 21. | Čt | 18.4.2024 | DC Raptors Brankovice | 8 | : | 10 | To je Vonoo Bílovice nad Svitavou | Obecní hospoda Brankovice, Brankovice | |
18:00 | Majerčák Petr | 21 | : | 21 | Novotný Jakub |
|
| 21. | Čt | 18.4.2024 | Stefanplus Brno | 10 | : | 8 | Rychlé šípy Rajhrad | Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno | |
18:00 | Balej Josef | 23 | : | 20 | Penčák Ctibor |
|
| 22. | Čt | 25.4.2024 | Rychlé šípy Rajhrad | | | | Saňaři Sokolnice | Rajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad | |
18:00 | | | | | |
|
| 22. | Čt | 25.4.2024 | To je Vonoo Bílovice nad Svitavou | | | | Stefanplus Brno | rest.Na blbým místě, Brno | |
18:00 | | | | | |
|
| 22. | Čt | 25.4.2024 | Rozruch Beerhouse Brno | | | | DC Raptors Brankovice | Bat Beerhouse, Brno | |
18:00 | | | | | |
|
| 22. | Čt | 25.4.2024 | Grácie Brno | | | | Komárov Brno | Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno | |
18:00 | | | | | |
|
| 22. | Čt | 25.4.2024 | Šilingrák team Brno C | | | | DC Bufál Brno | Brno - Šilingrák, Brno - střed | |
18:00 | | | | | |
|
| 22. | Čt | 25.4.2024 | Psí Vojáci Bučovice | | | | Hezky Pěkně | Restaurace Litovel Bučovice, Bučovice | |
18:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 17.9.2023 | WC Šipkouni Brno | 8 | : | 10 | DC FoFo Otnice | Snack Bar Jerry, Brno | |
15:00 | Bařina Milan | 18 | : | 24 | Jochman Jiří |
Zadal: | Bařina Milan | 18.9.2023 10:48 | Autorizoval: | Automat | 23.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 17.9.2023 | Ferrari bar Kyjov B | 12 | : | 6 | ŠK Popovice | L.H.Club - Ferrari Bar, Kyjov | |
15:00 | Příkaský Robert | 28 | : | 16 | Brůžek Jan |
|
| 1. | Ne | 17.9.2023 | O tečku Brno | 6 | : | 12 | ZTP Kupé Brno | Restaurace Gambrinus, Brno | |
15:00 | Dvořák Jaroslav | 16 | : | 29 | Lang Marek |
|
| 1. | Ne | 17.9.2023 | DC Bejvávalo U Kolečka Brno | 8 | : | 10 | Pohodáři - šipky nás baví Brno | Bejvávalo U Kolečka, Brno | |
15:00 | Pisarovičová Lucie | 21 | : | 24 | Sedlmajerová Alena |
|
| 1. | Ne | 17.9.2023 | DC Double Tops Omega Brno | 7 | : | 11 | Dragon Darts Team Brno | Hotel Omega - Krušovická restaurace, Brno | |
15:00 | Martišek Tomáš | 22 | : | 25 | Leník Pavel |
|
| 1. | Ne | 17.9.2023 | Šmoulové z PBL Brno | 7 | : | 11 | Prckové z Pivního baru Brno | Pivní bar Lidická, Brno | |
15:00 | Dohnalová Denisa | 18 | : | 24 | Kalivoda Jiří |
|
| 1. | Ne | 24.9.2023 | Siga Brno | 10 | : | 8 | m13 darts club Brno | Restaurace HATTRICK, Brno | |
15:00 | Suchý Roman | 25 | : | 23 | Kopuletý Michal |
Zadal: | Suchý Roman | 24.9.2023 21:10 | Autorizoval: | Automat | 30.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | WC Šipkouni Brno | 7 | : | 11 | Ferrari bar Kyjov B | Snack Bar Jerry, Brno | |
15:00 | Bařina Milan | 16 | : | 23 | Příkaský Robert |
Zadal: | Bařina Milan | 2.10.2023 09:33 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | m13 darts club Brno | 12 | : | 6 | Šmoulové z PBL Brno | M 13 Darts Club, Brno | |
15:00 | Kopuletý Michal | 27 | : | 16 | Machek David |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Dragon Darts Team Brno | 7 | : | 11 | Siga Brno | M 13 Darts Club, Brno | |
15:00 | Leník Pavel | 18 | : | 25 | Suchý Roman |
Zadal: | Suchý Roman | 3.10.2023 17:22 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Pohodáři - šipky nás baví Brno | 15 | : | 3 | DC Double Tops Omega Brno | Bejvávalo U Kolečka, Brno | |
15:00 | Sedlmajerová Alena | 32 | : | 10 | Martišek Tomáš |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | ZTP Kupé Brno | 8 | : | 10 | DC Bejvávalo U Kolečka Brno | Hotel Omega - Krušovická restaurace, Brno | |
15:00 | Lang Marek | 20 | : | 24 | Pisarovičová Lucie |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | ŠK Popovice | 10 | : | 8 | O tečku Brno | Hospoda Popovice, Popovice u Rajhradu | |
15:00 | Brůžek Jan | 26 | : | 20 | Tlamka Martin |
Zadal: | Brůžek Jan | 1.10.2023 19:35 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | DC FoFo Otnice | 12 | : | 6 | Prckové z Pivního baru Brno | Pohostinství U Marků, Otnice | |
15:00 | Jochman Jiří | 28 | : | 16 | Kalivoda Jiří |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | Ferrari bar Kyjov B | 13 | : | 5 | DC FoFo Otnice | L.H.Club - Ferrari Bar, Kyjov | |
15:00 | Příkaský Robert | 27 | : | 16 | Jochman Jiří |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | O tečku Brno | 13 | : | 5 | WC Šipkouni Brno | Restaurace Gambrinus, Brno | |
15:00 | Dvořák Jaroslav | 31 | : | 13 | Bařina Milan |
Zadal: | Tlamka Martin | 8.10.2023 20:00 | Autorizoval: | Automat | 14.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | DC Bejvávalo U Kolečka Brno | 8 | : | 10 | ŠK Popovice | Bejvávalo U Kolečka, Brno | |
15:00 | Pisarovičová Lucie | 17 | : | 21 | Brůžek Jan |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | DC Double Tops Omega Brno | 3 | : | 15 | ZTP Kupé Brno | Hotel Omega - Krušovická restaurace, Brno | |
15:00 | Martišek Tomáš | 13 | : | 30 | Lang Marek |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | Siga Brno | 10 | : | 8 | Pohodáři - šipky nás baví Brno | Restaurace HATTRICK, Brno | |
15:00 | Suchý Roman | 25 | : | 20 | Sedlmajerová Alena |
Zadal: | Suchý Roman | 8.10.2023 20:32 | Autorizoval: | Automat | 14.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | Šmoulové z PBL Brno | 13 | : | 5 | Dragon Darts Team Brno | Pivní bar Lidická, Brno | |
15:00 | Machek David | 27 | : | 19 | Leník Pavel |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | Prckové z Pivního baru Brno | 7 | : | 11 | m13 darts club Brno | Pivní bar Lidická, Brno | |
15:00 | Kalivoda Jiří | 20 | : | 27 | Kopuletý Michal |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | WC Šipkouni Brno | 8 | : | 10 | DC Bejvávalo U Kolečka Brno | Snack Bar Jerry, Brno | |
15:00 | Bařina Milan | 19 | : | 24 | Pisarovičová Lucie |
Zadal: | Bařina Milan | 16.10.2023 09:03 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | Ferrari bar Kyjov B | 16 | : | 2 | O tečku Brno | L.H.Club - Ferrari Bar, Kyjov | |
15:00 | Příkaský Robert | 34 | : | 8 | Dvořák Jaroslav |
Zadal: | Kučera Jaromír | 15.10.2023 19:08 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | Dragon Darts Team Brno | 8 | : | 10 | Prckové z Pivního baru Brno | M 13 Darts Club, Brno | |
15:00 | Leník Pavel | 22 | : | 27 | Kalivoda Jiří |
Zadal: | Leník Pavel | 16.10.2023 06:52 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | Pohodáři - šipky nás baví Brno | 8 | : | 10 | Šmoulové z PBL Brno | Bejvávalo U Kolečka, Brno | |
15:00 | Sedlmajerová Alena | 20 | : | 23 | Machek David |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | ZTP Kupé Brno | 11 | : | 7 | Siga Brno | Hotel Omega - Krušovická restaurace, Brno | |
15:00 | Lang Marek | 27 | : | 21 | Suchý Roman |
Zadal: | Lang Marek | 15.10.2023 20:53 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | ŠK Popovice | 10 | : | 9 | DC Double Tops Omega Brno | Hospoda Popovice, Popovice u Rajhradu | |
15:00 | Brůžek Jan | 25 | : | 23 | Martišek Tomáš |
Zadal: | Brůžek Jan | 15.10.2023 22:34 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | DC FoFo Otnice | 6 | : | 12 | m13 darts club Brno | Pohostinství U Marků, Otnice | |
15:00 | Jochman Jiří | 15 | : | 27 | Kopuletý Michal |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | O tečku Brno | 7 | : | 11 | DC FoFo Otnice | Restaurace Gambrinus, Brno | |
15:00 | Dvořák Jaroslav | 21 | : | 27 | Merhaut Miroslav |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | DC Bejvávalo U Kolečka Brno | 9 | : | 10 | Ferrari bar Kyjov B | Bejvávalo U Kolečka, Brno | |
15:00 | Pisarovičová Lucie | 22 | : | 21 | Příkaský Robert |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | DC Double Tops Omega Brno | 7 | : | 11 | WC Šipkouni Brno | Hotel Omega - Krušovická restaurace, Brno | |
15:00 | Martišek Tomáš | 19 | : | 23 | Bařina Milan |
Zadal: | Martišek Tomáš | 23.10.2023 11:21 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Siga Brno | 15 | : | 3 | ŠK Popovice | Restaurace HATTRICK, Brno | |
15:00 | Suchý Roman | 31 | : | 14 | Brůžek Jan |
Zadal: | Suchý Roman | 22.10.2023 20:22 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Prckové z Pivního baru Brno | 8 | : | 10 | Pohodáři - šipky nás baví Brno | Pivní bar Lidická, Brno | |
15:00 | Kalivoda Jiří | 19 | : | 22 | Sedlmajerová Alena |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | m13 darts club Brno | 11 | : | 7 | Dragon Darts Team Brno | M 13 Darts Club, Brno | |
15:00 | Belokostolský Marek | 25 | : | 17 | Hanke Gabriel |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | WC Šipkouni Brno | 6 | : | 12 | Siga Brno | Snack Bar Jerry, Brno | |
15:00 | Bařina Milan | 19 | : | 29 | Suchý Roman |
Zadal: | Bařina Milan | 30.10.2023 11:29 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Ferrari bar Kyjov B | 13 | : | 5 | DC Double Tops Omega Brno | L.H.Club - Ferrari Bar, Kyjov | |
15:00 | Příkaský Robert | 28 | : | 14 | Dostál Jan |
Zadal: | Vavřina Martin | 29.10.2023 18:59 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | O tečku Brno | 6 | : | 12 | DC Bejvávalo U Kolečka Brno | Restaurace Gambrinus, Brno | |
15:00 | Dvořák Jaroslav | 16 | : | 26 | Pisarovičová Lucie |
Zadal: | Tlamka Martin | 29.10.2023 20:43 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Pohodáři - šipky nás baví Brno | 10 | : | 9 | m13 darts club Brno | Bejvávalo U Kolečka, Brno | |
15:00 | Sedlmajerová Alena | 23 | : | 21 | Jelínek David |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | ZTP Kupé Brno | 13 | : | 5 | Prckové z Pivního baru Brno | Hotel Omega - Krušovická restaurace, Brno | |
15:00 | Lang Marek | 29 | : | 18 | Kalivoda Jiří |
Zadal: | Lang Marek | 29.10.2023 20:55 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | ŠK Popovice | 10 | : | 9 | Šmoulové z PBL Brno | Hospoda Popovice, Popovice u Rajhradu | |
15:00 | Brůžek Jan | 26 | : | 25 | Javorský Zdeněk |
Zadal: | Brůžek Jan | 30.10.2023 07:11 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | DC FoFo Otnice | 8 | : | 10 | Dragon Darts Team Brno | Pohostinství U Marků, Otnice | |
15:00 | Jochman Jiří | 20 | : | 26 | Hanke Gabriel |
|
| 7. | So | 4.11.2023 | Prckové z Pivního baru Brno | 9 | : | 10 | ŠK Popovice | Pivní bar Lidická, Brno | |
15:00 | Kalivoda Jiří | 20 | : | 25 | Brůžek Jan |
Zadal: | Kalivoda Jiří | 4.11.2023 21:25 | Autorizoval: | Automat | 10.11.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 5.11.2023 | Šmoulové z PBL Brno | 8 | : | 10 | ZTP Kupé Brno | Pivní bar Lidická, Brno | |
15:00 | Machek David | 22 | : | 22 | Lang Marek |
Zadal: | Lang Marek | 5.11.2023 20:49 | Autorizoval: | Automat | 11.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | DC Bejvávalo U Kolečka Brno | 10 | : | 9 | DC FoFo Otnice | Bejvávalo U Kolečka, Brno | |
15:00 | Pisarovičová Lucie | 25 | : | 23 | Jochman Jiří |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | DC Double Tops Omega Brno | 8 | : | 10 | O tečku Brno | Hotel Omega - Krušovická restaurace, Brno | |
15:00 | Martišek Tomáš | 21 | : | 25 | Dvořák Jaroslav |
Zadal: | Martišek Tomáš | 12.11.2023 22:13 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Siga Brno | 12 | : | 6 | Ferrari bar Kyjov B | Restaurace HATTRICK, Brno | |
15:00 | Suchý Roman | 29 | : | 19 | Příkaský Robert |
Zadal: | Suchý Roman | 12.11.2023 21:25 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Šmoulové z PBL Brno | 15 | : | 3 | WC Šipkouni Brno | Pivní bar Lidická, Brno | |
15:00 | Machek David | 32 | : | 13 | Bařina Milan |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | m13 darts club Brno | 5 | : | 13 | ZTP Kupé Brno | M 13 Darts Club, Brno | |
15:00 | Kopuletý Michal | 17 | : | 28 | Lang Marek |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Dragon Darts Team Brno | 10 | : | 9 | Pohodáři - šipky nás baví Brno | M 13 Darts Club, Brno | |
15:00 | Leník Pavel | 21 | : | 21 | Sedlmajerová Alena |
Zadal: | Leník Pavel | 13.11.2023 07:28 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | WC Šipkouni Brno | 9 | : | 10 | Prckové z Pivního baru Brno | Snack Bar Jerry, Brno | |
15:00 | Bařina Milan | 21 | : | 22 | Kalivoda Jiří |
Zadal: | Bařina Milan | 20.11.2023 09:05 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Ferrari bar Kyjov B | 12 | : | 6 | Šmoulové z PBL Brno | L.H.Club - Ferrari Bar, Kyjov | |
15:00 | Příkaský Robert | 28 | : | 17 | Machek David |
Zadal: | Kučera Jaromír | 19.11.2023 19:19 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | O tečku Brno | 11 | : | 7 | Siga Brno | Restaurace Gambrinus, Brno | |
15:00 | Dvořák Jaroslav | 23 | : | 21 | Suchý Roman |
Zadal: | Tlamka Martin | 19.11.2023 20:58 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | DC Bejvávalo U Kolečka Brno | 13 | : | 5 | DC Double Tops Omega Brno | Bejvávalo U Kolečka, Brno | |
15:00 | Pisarovičová Lucie | 30 | : | 13 | Pouzar Zbyněk |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | ZTP Kupé Brno | 12 | : | 6 | Dragon Darts Team Brno | Hotel Omega - Krušovická restaurace, Brno | |
15:00 | Lang Marek | 26 | : | 17 | Hanke Gabriel |
Zadal: | Lang Marek | 19.11.2023 21:22 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | ŠK Popovice | 8 | : | 10 | m13 darts club Brno | Hospoda Popovice, Popovice u Rajhradu | |
15:00 | Pařez Martin | 19 | : | 22 | Kopuletý Michal |
Zadal: | Brůžek Jan | 19.11.2023 21:02 | Změnil: | Brůžek Jan | 19.11.2023 21:03 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | DC FoFo Otnice | 10 | : | 9 | Pohodáři - šipky nás baví Brno | Pohostinství U Marků, Otnice | |
15:00 | Jochman Jiří | 23 | : | 24 | Sedlmajerová Alena |
Zadal: | Jochman Jiří | 19.11.2023 19:45 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | DC Double Tops Omega Brno | 5 | : | 13 | DC FoFo Otnice | Hotel Omega - Krušovická restaurace, Brno | |
15:00 | Martišek Tomáš | 13 | : | 28 | Jochman Jiří |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Siga Brno | 11 | : | 7 | DC Bejvávalo U Kolečka Brno | Restaurace HATTRICK, Brno | |
15:00 | Suchý Roman | 25 | : | 20 | Drahuta Štefan |
Zadal: | Suchý Roman | 26.11.2023 21:23 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Šmoulové z PBL Brno | 8 | : | 10 | O tečku Brno | Pivní bar Lidická, Brno | |
15:00 | Machek David | 20 | : | 26 | Dvořák Jaroslav |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Prckové z Pivního baru Brno | 9 | : | 10 | Ferrari bar Kyjov B | Pivní bar Lidická, Brno | |
15:00 | Kalivoda Jiří | 23 | : | 23 | Horňák Michal |
Zadal: | Kalivoda Jiří | 26.11.2023 23:18 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | m13 darts club Brno | 10 | : | 9 | WC Šipkouni Brno | M 13 Darts Club, Brno | |
15:00 | Kopuletý Michal | 22 | : | 21 | Huml Robin |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Dragon Darts Team Brno | 11 | : | 7 | ŠK Popovice | M 13 Darts Club, Brno | |
15:00 | Leník Pavel | 24 | : | 18 | Brůžek Jan |
Zadal: | Leník Pavel | 27.11.2023 11:21 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Pohodáři - šipky nás baví Brno | 9 | : | 10 | ZTP Kupé Brno | Bejvávalo U Kolečka, Brno | |
15:00 | Sedlmajerová Alena | 20 | : | 23 | Lang Marek |
Zadal: | Lang Marek | 26.11.2023 21:01 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 3.12.2023 | WC Šipkouni Brno | 5 | : | 13 | Dragon Darts Team Brno | Snack Bar Jerry, Brno | |
15:00 | Huml Robin | 15 | : | 28 | Leník Pavel |
Zadal: | Leník Pavel | 4.12.2023 09:32 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 3.12.2023 | O tečku Brno | 10 | : | 8 | Prckové z Pivního baru Brno | Restaurace Gambrinus, Brno | |
15:00 | Dvořák Jaroslav | 24 | : | 22 | Kalivoda Jiří |
|
| 10. | Ne | 3.12.2023 | DC Bejvávalo U Kolečka Brno | 10 | : | 9 | Šmoulové z PBL Brno | Bejvávalo U Kolečka, Brno | |
15:00 | Pisarovičová Lucie | 22 | : | 24 | Machek David |
|
| 10. | Ne | 3.12.2023 | DC Double Tops Omega Brno | 5 | : | 13 | Siga Brno | Hotel Omega - Krušovická restaurace, Brno | |
15:00 | Martišek Tomáš | 14 | : | 29 | Suchý Roman |
|
| 10. | Ne | 3.12.2023 | ŠK Popovice | 12 | : | 6 | Pohodáři - šipky nás baví Brno | Hospoda Popovice, Popovice u Rajhradu | |
15:00 | Brůžek Jan | 27 | : | 17 | Sedlmajerová Alena |
Zadal: | Brůžek Jan | 3.12.2023 19:16 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 3.12.2023 | DC FoFo Otnice | 11 | : | 7 | ZTP Kupé Brno | Pohostinství U Marků, Otnice | |
15:00 | Jochman Jiří | 26 | : | 20 | Lang Marek |
|
| 11. | Ne | 10.12.2023 | Siga Brno | 9 | : | 10 | DC FoFo Otnice | Restaurace HATTRICK, Brno | |
15:00 | Suchý Roman | 21 | : | 23 | Jochman Jiří |
|
| 11. | Ne | 10.12.2023 | Šmoulové z PBL Brno | 9 | : | 10 | DC Double Tops Omega Brno | Pivní bar Lidická, Brno | |
15:00 | Machek David | 22 | : | 23 | Martišek Tomáš |
|
| 11. | Ne | 10.12.2023 | Prckové z Pivního baru Brno | 13 | : | 5 | DC Bejvávalo U Kolečka Brno | Pivní bar Lidická, Brno | |
15:00 | Kalivoda Jiří | 28 | : | 20 | Pisarovičová Lucie |
Zadal: | Kalivoda Jiří | 11.12.2023 15:32 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 10.12.2023 | m13 darts club Brno | 8 | : | 10 | O tečku Brno | M 13 Darts Club, Brno | |
15:00 | Kopuletý Michal | 22 | : | 21 | Dvořák Jaroslav |
|
| 11. | Ne | 10.12.2023 | Dragon Darts Team Brno | 5 | : | 13 | Ferrari bar Kyjov B | M 13 Darts Club, Brno | |
15:00 | Leník Pavel | 14 | : | 27 | Příkaský Robert |
Zadal: | Leník Pavel | 11.12.2023 07:46 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 10.12.2023 | Pohodáři - šipky nás baví Brno | 11 | : | 7 | WC Šipkouni Brno | Bejvávalo U Kolečka, Brno | |
15:00 | Sedlmajerová Alena | 24 | : | 19 | Bařina Milan |
|
| 11. | Ne | 10.12.2023 | ZTP Kupé Brno | 10 | : | 9 | ŠK Popovice | Hotel Omega - Krušovická restaurace, Brno | |
15:00 | Lang Marek | 24 | : | 21 | Brůžek Jan |
Zadal: | Lang Marek | 10.12.2023 20:49 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 7.1.2024 | Ferrari bar Kyjov B | 11 | : | 7 | m13 darts club Brno | L.H.Club - Ferrari Bar, Kyjov | |
15:00 | Příkaský Robert | 27 | : | 15 | Kopuletý Michal |
|
| 12. | Ne | 14.1.2024 | WC Šipkouni Brno | 5 | : | 13 | ZTP Kupé Brno | Snack Bar Jerry, Brno | |
15:00 | Bařina Milan | 14 | : | 26 | Lang Marek |
Zadal: | Lang Marek | 14.1.2024 19:35 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 14.1.2024 | Ferrari bar Kyjov B | 15 | : | 3 | Pohodáři - šipky nás baví Brno | L.H.Club - Ferrari Bar, Kyjov | |
15:00 | Příkaský Robert | 31 | : | 12 | Sedlmajerová Alena |
|
| 12. | Ne | 14.1.2024 | DC Bejvávalo U Kolečka Brno | 8 | : | 10 | m13 darts club Brno | Bejvávalo U Kolečka, Brno | |
15:00 | Pisarovičová Lucie | 20 | : | 24 | Kopuletý Michal |
|
| 12. | Ne | 14.1.2024 | DC Double Tops Omega Brno | 8 | : | 10 | Prckové z Pivního baru Brno | Hotel Omega - Krušovická restaurace, Brno | |
15:00 | Martišek Tomáš | 20 | : | 24 | Kalivoda Jiří |
|
| 12. | Ne | 14.1.2024 | Siga Brno | 14 | : | 4 | Šmoulové z PBL Brno | Restaurace HATTRICK, Brno | |
15:00 | Suchý Roman | 30 | : | 11 | Machek David |
Zadal: | Suchý Roman | 14.1.2024 20:49 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 14.1.2024 | DC FoFo Otnice | 13 | : | 5 | ŠK Popovice | Pohostinství U Marků, Otnice | |
15:00 | Jochman Jiří | 27 | : | 17 | Brůžek Jan |
|
| 13. | Ne | 21.1.2024 | Šmoulové z PBL Brno | 4 | : | 14 | DC FoFo Otnice | Pivní bar Lidická, Brno | |
15:00 | Machek David | 11 | : | 31 | Jochman Jiří |
|
| 13. | Ne | 21.1.2024 | Prckové z Pivního baru Brno | 7 | : | 11 | Siga Brno | Pivní bar Lidická, Brno | |
15:00 | Kalivoda Jiří | 20 | : | 26 | Suchý Roman |
Zadal: | Kalivoda Jiří | 22.1.2024 10:54 | Autorizoval: | Automat | 27.1.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 21.1.2024 | m13 darts club Brno | 13 | : | 5 | DC Double Tops Omega Brno | M 13 Darts Club, Brno | |
15:00 | Kopuletý Michal | 29 | : | 14 | Martišek Tomáš |
|
| 13. | Ne | 21.1.2024 | Dragon Darts Team Brno | 8 | : | 10 | DC Bejvávalo U Kolečka Brno | M 13 Darts Club, Brno | |
15:00 | Leník Pavel | 21 | : | 23 | Pisarovičová Lucie |
Zadal: | Leník Pavel | 22.1.2024 13:15 | Autorizoval: | Automat | 27.1.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 21.1.2024 | Pohodáři - šipky nás baví Brno | 10 | : | 9 | O tečku Brno | Bejvávalo U Kolečka, Brno | |
15:00 | Sedlmajerová Alena | 22 | : | 23 | Tlamka Martin |
|
| 13. | Ne | 21.1.2024 | ZTP Kupé Brno | 10 | : | 9 | Ferrari bar Kyjov B | Hotel Omega - Krušovická restaurace, Brno | |
15:00 | Lang Marek | 22 | : | 20 | Příkaský Robert |
|
| 13. | Ne | 21.1.2024 | ŠK Popovice | 11 | : | 7 | WC Šipkouni Brno | Hospoda Popovice, Popovice u Rajhradu | |
15:00 | Brůžek Jan | 27 | : | 17 | Bařina Milan |
Zadal: | Brůžek Jan | 21.1.2024 20:00 | Autorizoval: | Automat | 27.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 28.1.2024 | O tečku Brno | 11 | : | 7 | Dragon Darts Team Brno | Restaurace Gambrinus, Brno | |
15:00 | Dvořák Jaroslav | 26 | : | 15 | Hanke Gabriel |
Zadal: | Tlamka Martin | 29.1.2024 09:59 | Autorizoval: | Automat | 3.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Pá | 2.2.2024 | m13 darts club Brno | 7 | : | 11 | Siga Brno | M 13 Darts Club, Brno | |
15:00 | Kopuletý Michal | 20 | : | 24 | Suchý Roman |
|
| 14. | Ne | 4.2.2024 | DC FoFo Otnice | 12 | : | 6 | WC Šipkouni Brno | Pohostinství U Marků, Otnice | |
15:00 | Jochman Jiří | 26 | : | 15 | Bařina Milan |
|
| 14. | Ne | 4.2.2024 | ŠK Popovice | 8 | : | 10 | Ferrari bar Kyjov B | Hospoda Popovice, Popovice u Rajhradu | |
15:00 | Brůžek Jan | 19 | : | 26 | Příkaský Robert |
|
| 14. | Ne | 4.2.2024 | ZTP Kupé Brno | 10 | : | 8 | O tečku Brno | Hotel Omega - Krušovická restaurace, Brno | |
15:00 | Lang Marek | 26 | : | 19 | Dvořák Jaroslav |
|
| 14. | Ne | 4.2.2024 | Pohodáři - šipky nás baví Brno | 7 | : | 11 | DC Bejvávalo U Kolečka Brno | Bejvávalo U Kolečka, Brno | |
15:00 | Sedlmajerová Alena | 19 | : | 24 | Pisarovičová Lucie |
|
| 14. | Ne | 4.2.2024 | Dragon Darts Team Brno | 12 | : | 6 | DC Double Tops Omega Brno | M 13 Darts Club, Brno | |
15:00 | Leník Pavel | 27 | : | 15 | Martišek Tomáš |
Zadal: | Leník Pavel | 5.2.2024 07:22 | Autorizoval: | Automat | 10.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 4.2.2024 | Prckové z Pivního baru Brno | 9 | : | 10 | Šmoulové z PBL Brno | Pivní bar Lidická, Brno | |
15:00 | Kalivoda Jiří | 24 | : | 24 | Dohnalová Denisa |
Zadal: | Kalivoda Jiří | 4.2.2024 17:23 | Autorizoval: | Automat | 10.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Ferrari bar Kyjov B | 16 | : | 2 | WC Šipkouni Brno | L.H.Club - Ferrari Bar, Kyjov | |
15:00 | Příkaský Robert | 34 | : | 7 | Bařina Milan |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Šmoulové z PBL Brno | 5 | : | 13 | m13 darts club Brno | Pivní bar Lidická, Brno | |
15:00 | Machek David | 16 | : | 29 | Kopuletý Michal |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Siga Brno | 10 | : | 8 | Dragon Darts Team Brno | Restaurace HATTRICK, Brno | |
15:00 | Suchý Roman | 26 | : | 19 | Hanke Gabriel |
Zadal: | Suchý Roman | 11.2.2024 20:22 | Autorizoval: | Automat | 17.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | DC Double Tops Omega Brno | 5 | : | 13 | Pohodáři - šipky nás baví Brno | Hotel Omega - Krušovická restaurace, Brno | |
15:00 | Martišek Tomáš | 14 | : | 28 | Sedlmajerová Alena |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | DC Bejvávalo U Kolečka Brno | 10 | : | 8 | ZTP Kupé Brno | Bejvávalo U Kolečka, Brno | |
15:00 | Pisarovičová Lucie | 22 | : | 21 | Lang Marek |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | O tečku Brno | 10 | : | 8 | ŠK Popovice | Restaurace Gambrinus, Brno | |
15:00 | Dvořák Jaroslav | 24 | : | 19 | Brůžek Jan |
Zadal: | Tlamka Martin | 11.2.2024 21:12 | Autorizoval: | Automat | 17.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Prckové z Pivního baru Brno | 8 | : | 10 | DC FoFo Otnice | Pivní bar Lidická, Brno | |
15:00 | Kalivoda Jiří | 20 | : | 24 | Jochman Jiří |
|
| 16. | Ne | 18.2.2024 | DC FoFo Otnice | 11 | : | 7 | Ferrari bar Kyjov B | Pohostinství U Marků, Otnice | |
15:00 | Jochman Jiří | 28 | : | 18 | Příkaský Robert |
|
| 16. | Ne | 18.2.2024 | WC Šipkouni Brno | 8 | : | 10 | O tečku Brno | Snack Bar Jerry, Brno | |
15:00 | Bařina Milan | 21 | : | 24 | Dvořák Jaroslav |
Zadal: | Bařina Milan | 19.2.2024 09:57 | Autorizoval: | Automat | 24.2.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 18.2.2024 | ŠK Popovice | 10 | : | 8 | DC Bejvávalo U Kolečka Brno | Hospoda Popovice, Popovice u Rajhradu | |
15:00 | Brůžek Jan | 23 | : | 23 | Pisarovičová Lucie |
Zadal: | Brůžek Jan | 18.2.2024 20:26 | Autorizoval: | Automat | 24.2.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 18.2.2024 | ZTP Kupé Brno | 14 | : | 4 | DC Double Tops Omega Brno | Hotel Omega - Krušovická restaurace, Brno | |
15:00 | Lang Marek | 31 | : | 12 | Martišek Tomáš |
Zadal: | Lang Marek | 18.2.2024 20:35 | Autorizoval: | Automat | 24.2.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 18.2.2024 | Pohodáři - šipky nás baví Brno | 9 | : | 10 | Siga Brno | Bejvávalo U Kolečka, Brno | |
15:00 | Sedlmajerová Alena | 21 | : | 24 | Suchý Roman |
|
| 16. | Ne | 18.2.2024 | Dragon Darts Team Brno | 14 | : | 4 | Šmoulové z PBL Brno | M 13 Darts Club, Brno | |
15:00 | Leník Pavel | 31 | : | 15 | Machek David |
|
| 16. | Ne | 18.2.2024 | m13 darts club Brno | 10 | : | 9 | Prckové z Pivního baru Brno | M 13 Darts Club, Brno | |
15:00 | Kopuletý Michal | 22 | : | 26 | Kalivoda Jiří |
|
| 17. | Ne | 25.2.2024 | DC Bejvávalo U Kolečka Brno | 13 | : | 5 | WC Šipkouni Brno | Bejvávalo U Kolečka, Brno | |
15:00 | Pisarovičová Lucie | 28 | : | 16 | Bařina Milan |
|
| 17. | Ne | 25.2.2024 | O tečku Brno | 5 | : | 13 | Ferrari bar Kyjov B | Restaurace Gambrinus, Brno | |
15:00 | Dvořák Jaroslav | 18 | : | 28 | Příkaský Robert |
Zadal: | Tlamka Martin | 26.2.2024 06:56 | Autorizoval: | Automat | 2.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 25.2.2024 | Prckové z Pivního baru Brno | 13 | : | 5 | Dragon Darts Team Brno | Pivní bar Lidická, Brno | |
15:00 | Kalivoda Jiří | 29 | : | 18 | Leník Pavel |
Zadal: | Kalivoda Jiří | 25.2.2024 22:30 | Autorizoval: | Automat | 2.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 25.2.2024 | Šmoulové z PBL Brno | 12 | : | 6 | Pohodáři - šipky nás baví Brno | Pivní bar Lidická, Brno | |
15:00 | Javorský Zdeněk | 27 | : | 18 | Sedlmajerová Alena |
|
| 17. | Ne | 25.2.2024 | Siga Brno | 4 | : | 14 | ZTP Kupé Brno | Restaurace HATTRICK, Brno | |
15:00 | Suchý Roman | 15 | : | 29 | Lang Marek |
|
| 17. | Ne | 25.2.2024 | DC Double Tops Omega Brno | 7 | : | 11 | ŠK Popovice | Hotel Omega - Krušovická restaurace, Brno | |
15:00 | Martišek Tomáš | 17 | : | 25 | Brůžek Jan |
|
| 17. | Ne | 25.2.2024 | m13 darts club Brno | 9 | : | 10 | DC FoFo Otnice | M 13 Darts Club, Brno | |
15:00 | Kopuletý Michal | 18 | : | 23 | Jochman Jiří |
|
| 18. | Ne | 3.3.2024 | DC FoFo Otnice | 12 | : | 6 | O tečku Brno | Pohostinství U Marků, Otnice | |
15:00 | Merhaut Miroslav | 29 | : | 17 | Dvořák Jaroslav |
|
| 18. | Ne | 3.3.2024 | Ferrari bar Kyjov B | 15 | : | 3 | DC Bejvávalo U Kolečka Brno | L.H.Club - Ferrari Bar, Kyjov | |
15:00 | Příkaský Robert | 31 | : | 11 | Pisarovičová Lucie |
|
| 18. | Ne | 3.3.2024 | WC Šipkouni Brno | 8 | : | 10 | DC Double Tops Omega Brno | Snack Bar Jerry, Brno | |
15:00 | Bařina Milan | 19 | : | 25 | Martišek Tomáš |
|
| 18. | Ne | 3.3.2024 | ŠK Popovice | 3 | : | 15 | Siga Brno | Hospoda Popovice, Popovice u Rajhradu | |
15:00 | Drahoš Jiří | 11 | : | 31 | Suchý Roman |
|
| 18. | Ne | 3.3.2024 | ZTP Kupé Brno | 8 | : | 10 | Šmoulové z PBL Brno | Hotel Omega - Krušovická restaurace, Brno | |
15:00 | Lang Marek | 19 | : | 23 | Machek David |
Zadal: | Lang Marek | 3.3.2024 21:26 | Autorizoval: | Automat | 9.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 3.3.2024 | Pohodáři - šipky nás baví Brno | 10 | : | 9 | Prckové z Pivního baru Brno | Bejvávalo U Kolečka, Brno | |
15:00 | Sedlmajerová Alena | 24 | : | 20 | Kalivoda Jiří |
|
| 18. | Ne | 3.3.2024 | Dragon Darts Team Brno | 11 | : | 7 | m13 darts club Brno | M 13 Darts Club, Brno | |
15:00 | Leník Pavel | 27 | : | 17 | Kopuletý Michal |
Zadal: | Leník Pavel | 4.3.2024 10:09 | Autorizoval: | Automat | 9.3.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 10.3.2024 | DC Double Tops Omega Brno | 1 | : | 17 | Ferrari bar Kyjov B | Hotel Omega - Krušovická restaurace, Brno | |
15:00 | Martišek Tomáš | 11 | : | 35 | Kučera Jaromír |
|
| 19. | Ne | 10.3.2024 | DC Bejvávalo U Kolečka Brno | 5 | : | 13 | O tečku Brno | Bejvávalo U Kolečka, Brno | |
15:00 | Pisarovičová Lucie | 15 | : | 27 | Dvořák Jaroslav |
|
| 19. | Ne | 10.3.2024 | m13 darts club Brno | 10 | : | 8 | Pohodáři - šipky nás baví Brno | M 13 Darts Club, Brno | |
15:00 | Kopuletý Michal | 22 | : | 22 | Sedlmajerová Alena |
|
| 19. | Ne | 10.3.2024 | Prckové z Pivního baru Brno | 10 | : | 9 | ZTP Kupé Brno | Pivní bar Lidická, Brno | |
15:00 | Kalivoda Jiří | 21 | : | 22 | Toužín Jiří |
Zadal: | Lang Marek | 10.3.2024 20:34 | Autorizoval: | Automat | 16.3.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 10.3.2024 | Šmoulové z PBL Brno | 13 | : | 5 | ŠK Popovice | Pivní bar Lidická, Brno | |
15:00 | Machek David | 27 | : | 15 | Brůžek Jan |
|
| 19. | Ne | 10.3.2024 | Dragon Darts Team Brno | 10 | : | 9 | DC FoFo Otnice | M 13 Darts Club, Brno | |
15:00 | Leník Pavel | 25 | : | 20 | Jochman Jiří |
Zadal: | Leník Pavel | 11.3.2024 11:37 | Autorizoval: | Automat | 16.3.2024 02:00 |
|
| 20. | Ne | 17.3.2024 | DC FoFo Otnice | 14 | : | 4 | DC Bejvávalo U Kolečka Brno | Pohostinství U Marků, Otnice | |
15:00 | Jochman Jiří | 29 | : | 12 | Kačanolli Fitim |
|
| 20. | Ne | 17.3.2024 | O tečku Brno | 8 | : | 10 | DC Double Tops Omega Brno | Restaurace Gambrinus, Brno | |
15:00 | Dvořák Jaroslav | 20 | : | 23 | Martišek Tomáš |
Zadal: | Tlamka Martin | 17.3.2024 20:49 | Autorizoval: | Automat | 23.3.2024 02:00 |
|
| 20. | Ne | 17.3.2024 | Ferrari bar Kyjov B | 11 | : | 7 | Siga Brno | L.H.Club - Ferrari Bar, Kyjov | |
15:00 | Příkaský Robert | 26 | : | 17 | Suchý Roman |
|
| 20. | Ne | 17.3.2024 | WC Šipkouni Brno | 5 | : | 13 | Šmoulové z PBL Brno | Snack Bar Jerry, Brno | |
15:00 | Bařina Milan | 15 | : | 30 | Machek David |
|
| 20. | Ne | 17.3.2024 | ŠK Popovice | 8 | : | 10 | Prckové z Pivního baru Brno | Hospoda Popovice, Popovice u Rajhradu | |
15:00 | Brůžek Jan | 21 | : | 24 | Kalivoda Jiří |
Zadal: | Drahoš Jiří | 17.3.2024 19:54 | Autorizoval: | Automat | 23.3.2024 02:00 |
|
| 20. | Ne | 17.3.2024 | ZTP Kupé Brno | 10 | : | 8 | m13 darts club Brno | Hotel Omega - Krušovická restaurace, Brno | |
15:00 | Lang Marek | 22 | : | 21 | Kopuletý Michal |
Zadal: | Lang Marek | 17.3.2024 20:41 | Autorizoval: | Automat | 23.3.2024 02:00 |
|
| 20. | Ne | 17.3.2024 | Pohodáři - šipky nás baví Brno | 10 | : | 8 | Dragon Darts Team Brno | Bejvávalo U Kolečka, Brno | |
15:00 | Sedlmajerová Alena | 23 | : | 23 | Hanke Gabriel |
|
| 19. | So | 23.3.2024 | Siga Brno | 16 | : | 2 | WC Šipkouni Brno | Restaurace HATTRICK, Brno | |
15:00 | Suchý Roman | 34 | : | 8 | Bařina Milan |
Zadal: | Suchý Roman | 24.3.2024 07:14 | Autorizoval: | Automat | 29.3.2024 02:00 |
|
| 21. | Ne | 7.4.2024 | Prckové z Pivního baru Brno | 15 | : | 3 | WC Šipkouni Brno | Pivní bar Lidická, Brno | |
15:00 | Kalivoda Jiří | 31 | : | 14 | Bařina Milan |
Zadal: | Kalivoda Jiří | 7.4.2024 22:10 | Autorizoval: | Automat | 13.4.2024 02:00 |
|
| 21. | Ne | 7.4.2024 | Šmoulové z PBL Brno | 7 | : | 11 | Ferrari bar Kyjov B | Pivní bar Lidická, Brno | |
15:00 | Machek David | 20 | : | 24 | Příkaský Robert |
|
| 21. | Ne | 7.4.2024 | Siga Brno | 11 | : | 7 | O tečku Brno | Restaurace HATTRICK, Brno | |
15:00 | Suchý Roman | 24 | : | 21 | Dvořák Jaroslav |
|
| 21. | Ne | 7.4.2024 | DC Double Tops Omega Brno | 4 | : | 14 | DC Bejvávalo U Kolečka Brno | Hotel Omega - Krušovická restaurace, Brno | |
15:00 | Martišek Tomáš | 13 | : | 28 | Pisarovičová Lucie |
|
| 21. | Ne | 7.4.2024 | Dragon Darts Team Brno | 7 | : | 11 | ZTP Kupé Brno | M 13 Darts Club, Brno | |
15:00 | Leník Pavel | 19 | : | 25 | Lang Marek |
|
| 21. | Ne | 7.4.2024 | m13 darts club Brno | 10 | : | 8 | ŠK Popovice | M 13 Darts Club, Brno | |
15:00 | Kopuletý Michal | 23 | : | 22 | Brůžek Jan |
|
| 21. | Ne | 7.4.2024 | Pohodáři - šipky nás baví Brno | 10 | : | 9 | DC FoFo Otnice | Bejvávalo U Kolečka, Brno | |
15:00 | Sedlmajerová Alena | 21 | : | 22 | Jochman Jiří |
|
| 22. | Ne | 14.4.2024 | DC FoFo Otnice | 10 | : | 8 | DC Double Tops Omega Brno | Pohostinství U Marků, Otnice | |
15:00 | Jochman Jiří | 25 | : | 17 | Martišek Tomáš |
|
| 22. | Ne | 14.4.2024 | DC Bejvávalo U Kolečka Brno | 10 | : | 8 | Siga Brno | Bejvávalo U Kolečka, Brno | |
15:00 | Pisarovičová Lucie | 26 | : | 21 | Suchý Roman |
|
| 22. | Ne | 14.4.2024 | O tečku Brno | 12 | : | 6 | Šmoulové z PBL Brno | Restaurace Gambrinus, Brno | |
15:00 | Tlamka Martin | 25 | : | 19 | Javorský Zdeněk |
Zadal: | Tlamka Martin | 14.4.2024 20:34 | Autorizoval: | Automat | 20.4.2024 02:00 |
|
| 22. | Ne | 14.4.2024 | Ferrari bar Kyjov B | 15 | : | 3 | Prckové z Pivního baru Brno | L.H.Club - Ferrari Bar, Kyjov | |
15:00 | Horňák Michal | 33 | : | 9 | Kalivoda Jiří |
|
| 22. | Ne | 14.4.2024 | WC Šipkouni Brno | 7 | : | 11 | m13 darts club Brno | Snack Bar Jerry, Brno | |
15:00 | Huml Robin | 21 | : | 28 | Kopuletý Michal |
|
| 22. | Ne | 14.4.2024 | ŠK Popovice | 5 | : | 13 | Dragon Darts Team Brno | Hospoda Popovice, Popovice u Rajhradu | |
15:00 | Brůžek Jan | 11 | : | 30 | Leník Pavel |
Zadal: | Brůžek Jan | 14.4.2024 19:00 | Autorizoval: | Automat | 20.4.2024 02:00 |
|
| 22. | Ne | 14.4.2024 | ZTP Kupé Brno | 13 | : | 5 | Pohodáři - šipky nás baví Brno | Hotel Omega - Krušovická restaurace, Brno | |
15:00 | Lang Marek | 30 | : | 15 | Sedlmajerová Alena |
Zadal: | Lang Marek | 14.4.2024 22:10 | Autorizoval: | Automat | 20.4.2024 02:00 |
|
| 23. | Ne | 21.4.2024 | Dragon Darts Team Brno | | | | WC Šipkouni Brno | M 13 Darts Club, Brno | |
15:00 | | | | | |
|
| 23. | Ne | 21.4.2024 | m13 darts club Brno | | | | Ferrari bar Kyjov B | M 13 Darts Club, Brno | |
15:00 | | | | | |
|
| 23. | Ne | 21.4.2024 | Prckové z Pivního baru Brno | | | | O tečku Brno | Pivní bar Lidická, Brno | |
15:00 | | | | | |
|
| 23. | Ne | 21.4.2024 | Šmoulové z PBL Brno | | | | DC Bejvávalo U Kolečka Brno | Pivní bar Lidická, Brno | |
15:00 | | | | | |
|
| 23. | Ne | 21.4.2024 | Siga Brno | | | | DC Double Tops Omega Brno | Restaurace HATTRICK, Brno | |
15:00 | | | | | |
|
| 23. | Ne | 21.4.2024 | Pohodáři - šipky nás baví Brno | | | | ŠK Popovice | Bejvávalo U Kolečka, Brno | |
15:00 | | | | | |
|
| 23. | Ne | 21.4.2024 | ZTP Kupé Brno | | | | DC FoFo Otnice | Hotel Omega - Krušovická restaurace, Brno | |
15:00 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 28.4.2024 | DC FoFo Otnice | | | | Siga Brno | Pohostinství U Marků, Otnice | |
15:00 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 28.4.2024 | DC Double Tops Omega Brno | | | | Šmoulové z PBL Brno | Hotel Omega - Krušovická restaurace, Brno | |
15:00 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 28.4.2024 | DC Bejvávalo U Kolečka Brno | | | | Prckové z Pivního baru Brno | Bejvávalo U Kolečka, Brno | |
15:00 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 28.4.2024 | O tečku Brno | | | | m13 darts club Brno | Restaurace Gambrinus, Brno | |
15:00 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 28.4.2024 | Ferrari bar Kyjov B | | | | Dragon Darts Team Brno | L.H.Club - Ferrari Bar, Kyjov | |
15:00 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 28.4.2024 | WC Šipkouni Brno | | | | Pohodáři - šipky nás baví Brno | Snack Bar Jerry, Brno | |
15:00 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 28.4.2024 | ŠK Popovice | | | | ZTP Kupé Brno | Hospoda Popovice, Popovice u Rajhradu | |
15:00 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 12.5.2024 | ZTP Kupé Brno | | | | WC Šipkouni Brno | Hotel Omega - Krušovická restaurace, Brno | |
15:00 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 12.5.2024 | Pohodáři - šipky nás baví Brno | | | | Ferrari bar Kyjov B | Bejvávalo U Kolečka, Brno | |
15:00 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 12.5.2024 | Dragon Darts Team Brno | | | | O tečku Brno | M 13 Darts Club, Brno | |
15:00 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 12.5.2024 | m13 darts club Brno | | | | DC Bejvávalo U Kolečka Brno | M 13 Darts Club, Brno | |
15:00 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 12.5.2024 | Prckové z Pivního baru Brno | | | | DC Double Tops Omega Brno | Pivní bar Lidická, Brno | |
15:00 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 12.5.2024 | Šmoulové z PBL Brno | | | | Siga Brno | Pivní bar Lidická, Brno | |
15:00 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 12.5.2024 | ŠK Popovice | | | | DC FoFo Otnice | Hospoda Popovice, Popovice u Rajhradu | |
15:00 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 19.5.2024 | DC FoFo Otnice | | | | Šmoulové z PBL Brno | Pohostinství U Marků, Otnice | |
15:00 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 19.5.2024 | Siga Brno | | | | Prckové z Pivního baru Brno | Restaurace HATTRICK, Brno | |
15:00 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 19.5.2024 | DC Double Tops Omega Brno | | | | m13 darts club Brno | Hotel Omega - Krušovická restaurace, Brno | |
15:00 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 19.5.2024 | DC Bejvávalo U Kolečka Brno | | | | Dragon Darts Team Brno | Bejvávalo U Kolečka, Brno | |
15:00 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 19.5.2024 | O tečku Brno | | | | Pohodáři - šipky nás baví Brno | Restaurace Gambrinus, Brno | |
15:00 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 19.5.2024 | Ferrari bar Kyjov B | | | | ZTP Kupé Brno | L.H.Club - Ferrari Bar, Kyjov | |
15:00 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 19.5.2024 | WC Šipkouni Brno | | | | ŠK Popovice | Snack Bar Jerry, Brno | |
15:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 17.9.2023 | Minibaroni na Kuželně Brno | 9 | : | 10 | Royal Darts Team Ivančice | Pivnice Na Kuželně, Brno | |
15:00 | Němec Ondřej | 24 | : | 24 | Horák Jiří |
Zadal: | Němec Ondřej | 18.9.2023 09:05 | Autorizoval: | Automat | 23.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 17.9.2023 | DC Sport Barbarians Třebíč | 13 | : | 5 | Galaxy Team Brno | Sport Aréna Třebíč, Třebíč | |
15:00 | Papoušek Jan | 28 | : | 17 | Barteček Luboš |
|
| 1. | Ne | 17.9.2023 | Klub R Podchod Brno | 9 | : | 10 | DC Angry Birds Osmička Brno | Podchod klub, Brno | |
15:00 | Šidlík Michal | 20 | : | 27 | Bučík Tomáš |
|
| 1. | Ne | 17.9.2023 | Yellow Fish B Brno | 8 | : | 10 | Podchod klub Brno | Brno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno | |
15:00 | Fanta Martin | 20 | : | 26 | Forberger Pavel |
|
| 1. | Ne | 17.9.2023 | DC Štiky Rosice A | 11 | : | 7 | Rumoví pralinky Brno | Sport bar Cristal, Rosice | |
15:00 | Nezdařil Luboš | 25 | : | 19 | Reml Petr |
|
| 1. | Ne | 17.9.2023 | Těsně vedle Brno | 15 | : | 3 | Zálesáci B Třebíč | Pivnice Kalinka, Brno | |
15:00 | Hermanová Kateřina | 31 | : | 8 | Němec Jiří |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Minibaroni na Kuželně Brno | 10 | : | 8 | DC Sport Barbarians Třebíč | Pivnice Na Kuželně, Brno | |
15:00 | Němec Ondřej | 23 | : | 19 | Pavlík Vojtěch |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Rumoví pralinky Brno | 7 | : | 11 | Těsně vedle Brno | Pivnice U Remlina, Brno | |
15:00 | Reml Petr | 20 | : | 26 | Špičák Jakub |
Zadal: | Reml Petr | 3.10.2023 12:15 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Podchod klub Brno | 5 | : | 13 | DC Štiky Rosice A | Podchod klub, Brno | |
15:00 | Lang Josef | 13 | : | 28 | Nezdařil Luboš |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | DC Angry Birds Osmička Brno | 7 | : | 11 | DC Šumáci Kolečko | Pivnice Osmička, Brno | |
15:00 | Bučík Tomáš | 19 | : | 25 | Kummer David |
Zadal: | Dočkal Jakub | 1.10.2023 19:22 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Galaxy Team Brno | 12 | : | 6 | Klub R Podchod Brno | Rocky bar, Brno | |
15:00 | Barteček Luboš | 26 | : | 19 | Cvingráf Marek |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Royal Darts Team Ivančice | 15 | : | 3 | Zálesáci B Třebíč | Royal bar Ivančice, Ivančice | |
15:00 | Horák Jiří | 32 | : | 17 | Němec Jiří |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | DC Sport Barbarians Třebíč | 11 | : | 7 | Royal Darts Team Ivančice | Sport Aréna Třebíč, Třebíč | |
15:00 | Jaroš Marek | 25 | : | 21 | Horák Jiří |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | Klub R Podchod Brno | 5 | : | 13 | Minibaroni na Kuželně Brno | Podchod klub, Brno | |
15:00 | Šidlík Michal | 13 | : | 28 | Němec Ondřej |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | DC Šumáci Kolečko | 13 | : | 5 | Galaxy Team Brno | Bejvávalo U Kolečka, Brno | |
15:00 | Kummer David | 26 | : | 16 | Barteček Luboš |
Zadal: | Kummer David | 8.10.2023 19:12 | Autorizoval: | Automat | 14.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | Yellow Fish B Brno | 10 | : | 8 | DC Angry Birds Osmička Brno | Brno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno | |
15:00 | Fanta Martin | 24 | : | 23 | Dočkal Jakub |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | Těsně vedle Brno | 14 | : | 4 | Podchod klub Brno | Pivnice Kalinka, Brno | |
15:00 | Hermanová Kateřina | 29 | : | 12 | Lang Josef |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | Minibaroni na Kuželně Brno | 10 | : | 8 | DC Šumáci Kolečko | Pivnice Na Kuželně, Brno | |
15:00 | Táborský Miloslav | 24 | : | 20 | Kummer David |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | DC Sport Barbarians Třebíč | 13 | : | 5 | Klub R Podchod Brno | Sport Aréna Třebíč, Třebíč | |
15:00 | Papoušek Jan | 26 | : | 15 | Šidlík Michal |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | Podchod klub Brno | 10 | : | 9 | Zálesáci B Třebíč | Podchod klub, Brno | |
15:00 | Lang Josef | 23 | : | 24 | Němec Jiří |
Zadal: | Lang Josef | 15.10.2023 19:45 | Změnil: | Lang Josef | 17.10.2023 19:02 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | DC Angry Birds Osmička Brno | 9 | : | 10 | DC Štiky Rosice A | Pivnice Osmička, Brno | |
15:00 | Bučík Tomáš | 21 | : | 23 | Hanák Dušan |
Zadal: | Dočkal Jakub | 15.10.2023 20:16 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | Galaxy Team Brno | 10 | : | 8 | Yellow Fish B Brno | Rocky bar, Brno | |
15:00 | Jedlička Tomáš | 26 | : | 22 | Horáček Tomáš |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | Royal Darts Team Ivančice | 13 | : | 5 | Rumoví pralinky Brno | Royal bar Ivančice, Ivančice | |
15:00 | Horák Jiří | 28 | : | 14 | Zalaba Petr |
Zadal: | Horák Jiří | 16.10.2023 18:28 | Změnil: | Horák Jiří | 16.10.2023 19:15 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Klub R Podchod Brno | 3 | : | 15 | Royal Darts Team Ivančice | Podchod klub, Brno | |
15:00 | Šidlík Michal | 12 | : | 32 | Horák Jiří |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | DC Šumáci Kolečko | 6 | : | 12 | DC Sport Barbarians Třebíč | Bejvávalo U Kolečka, Brno | |
15:00 | Kummer David | 16 | : | 28 | Jaroš Marek |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Yellow Fish B Brno | 7 | : | 11 | Minibaroni na Kuželně Brno | Brno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno | |
15:00 | Fanta Martin | 16 | : | 26 | Němec Ondřej |
Zadal: | Němec Ondřej | 22.10.2023 21:04 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | DC Štiky Rosice A | 10 | : | 8 | Galaxy Team Brno | Sport bar Cristal, Rosice | |
15:00 | Nezdařil Luboš | 26 | : | 21 | Jedlička Tomáš |
Zadal: | Nezdařil Luboš | 22.10.2023 19:29 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Těsně vedle Brno | 12 | : | 6 | DC Angry Birds Osmička Brno | Pivnice Kalinka, Brno | |
15:00 | Hermanová Kateřina | 26 | : | 16 | Bučík Tomáš |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Rumoví pralinky Brno | 10 | : | 8 | Podchod klub Brno | Pivnice U Remlina, Brno | |
15:00 | Reml Petr | 23 | : | 20 | Lang Josef |
Zadal: | Reml Petr | 23.10.2023 15:33 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Minibaroni na Kuželně Brno | 4 | : | 14 | DC Štiky Rosice A | Pivnice Na Kuželně, Brno | |
15:00 | Němec Ondřej | 12 | : | 30 | Hanák Dušan |
Zadal: | Němec Ondřej | 29.10.2023 21:11 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | DC Sport Barbarians Třebíč | 14 | : | 4 | Yellow Fish B Brno | Sport Aréna Třebíč, Třebíč | |
15:00 | Papoušek Jan | 31 | : | 11 | Fanta Martin |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Klub R Podchod Brno | 8 | : | 10 | DC Šumáci Kolečko | Podchod klub, Brno | |
15:00 | Cvingráf Marek | 21 | : | 24 | Kummer David |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | DC Angry Birds Osmička Brno | 13 | : | 5 | Zálesáci B Třebíč | Pivnice Osmička, Brno | |
15:00 | Bučík Tomáš | 27 | : | 17 | Němec Jiří |
Zadal: | Dočkal Jakub | 29.10.2023 19:52 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Galaxy Team Brno | 4 | : | 14 | Těsně vedle Brno | Rocky bar, Brno | |
15:00 | Barteček Luboš | 11 | : | 29 | Hermanová Kateřina |
Zadal: | Barteček Luboš | 29.10.2023 20:27 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Royal Darts Team Ivančice | 11 | : | 7 | Podchod klub Brno | Royal bar Ivančice, Ivančice | |
15:00 | Horák Jiří | 24 | : | 16 | Lang Josef |
Zadal: | Horák Jiří | 29.10.2023 20:01 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 14. | So | 4.11.2023 | Podchod klub Brno | 15 | : | 3 | Yellow Fish B Brno | Podchod klub, Brno | |
18:00 | Lang Josef | 31 | : | 8 | Slavětínský Lukáš |
|
| 3. | Ne | 5.11.2023 | Zálesáci B Třebíč | 9 | : | 10 | Rumoví pralinky Brno | Pohostinství u Lesíka, Třebíč | |
15:00 | Němec Jiří | 20 | : | 22 | Vylášek František |
Zadal: | Macálka Martin | 5.11.2023 21:16 | Autorizoval: | Automat | 11.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | DC Šumáci Kolečko | 10 | : | 9 | Royal Darts Team Ivančice | Bejvávalo U Kolečka, Brno | |
15:00 | Kummer David | 23 | : | 21 | Horák Jiří |
Zadal: | Kummer David | 12.11.2023 18:59 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | DC Štiky Rosice A | 8 | : | 10 | DC Sport Barbarians Třebíč | Sport bar Cristal, Rosice | |
15:00 | Nezdařil Luboš | 24 | : | 23 | Papoušek Jan |
Zadal: | Nezdařil Luboš | 12.11.2023 19:06 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Těsně vedle Brno | 7 | : | 11 | Minibaroni na Kuželně Brno | Pivnice Kalinka, Brno | |
15:00 | Hermanová Kateřina | 19 | : | 23 | Němec Ondřej |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Zálesáci B Třebíč | 11 | : | 7 | Galaxy Team Brno | Pohostinství u Lesíka, Třebíč | |
15:00 | Němec Jiří | 25 | : | 20 | Barteček Luboš |
Zadal: | Macálka Martin | 12.11.2023 19:26 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Rumoví pralinky Brno | 13 | : | 5 | DC Angry Birds Osmička Brno | Pivnice U Remlina, Brno | |
15:00 | Reml Petr | 29 | : | 13 | Bučík Tomáš |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Yellow Fish B Brno | 8 | : | 10 | Klub R Podchod Brno | Brno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno | |
18:00 | Fanta Martin | 18 | : | 22 | Cvingráf Marek |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Minibaroni na Kuželně Brno | 13 | : | 5 | Zálesáci B Třebíč | Pivnice Na Kuželně, Brno | |
15:00 | Los Jaroslav | 30 | : | 16 | Němec Jiří |
Zadal: | Němec Ondřej | 19.11.2023 19:55 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | DC Sport Barbarians Třebíč | 8 | : | 10 | Těsně vedle Brno | Sport Aréna Třebíč, Třebíč | |
15:00 | Papoušek Jan | 19 | : | 26 | Hermanová Kateřina |
Zadal: | Papoušek Jan | 19.11.2023 19:12 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Klub R Podchod Brno | 6 | : | 12 | DC Štiky Rosice A | Podchod klub, Brno | |
15:00 | Šidlík Michal | 15 | : | 28 | Nezdařil Luboš |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | DC Šumáci Kolečko | 10 | : | 8 | Yellow Fish B Brno | Bejvávalo U Kolečka, Brno | |
15:00 | Kummer David | 24 | : | 17 | Fanta Martin |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | DC Angry Birds Osmička Brno | 12 | : | 6 | Podchod klub Brno | Pivnice Osmička, Brno | |
15:00 | Bučík Tomáš | 26 | : | 19 | Lang Josef |
Zadal: | Dočkal Jakub | 19.11.2023 19:43 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Galaxy Team Brno | 5 | : | 13 | Rumoví pralinky Brno | Rocky bar, Brno | |
15:00 | Barteček Luboš | 17 | : | 26 | Vylášek František |
Zadal: | Barteček Luboš | 20.11.2023 12:42 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Yellow Fish B Brno | 3 | : | 15 | Royal Darts Team Ivančice | Brno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno | |
15:00 | Fanta Martin | 10 | : | 30 | Horák Jiří |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | DC Štiky Rosice A | 13 | : | 5 | DC Šumáci Kolečko | Sport bar Cristal, Rosice | |
15:00 | Nezdařil Luboš | 31 | : | 16 | Kummer David |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Těsně vedle Brno | 14 | : | 4 | Klub R Podchod Brno | Pivnice Kalinka, Brno | |
15:00 | Hermanová Kateřina | 29 | : | 12 | Šidlík Michal |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Zálesáci B Třebíč | 7 | : | 11 | DC Sport Barbarians Třebíč | Pohostinství u Lesíka, Třebíč | |
15:00 | Němec Jiří | 18 | : | 27 | Papoušek Jan |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Rumoví pralinky Brno | 7 | : | 11 | Minibaroni na Kuželně Brno | Pivnice U Remlina, Brno | |
15:00 | Reml Petr | 20 | : | 24 | Němec Ondřej |
Zadal: | Němec Ondřej | 26.11.2023 21:32 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Podchod klub Brno | 7 | : | 11 | Galaxy Team Brno | Podchod klub, Brno | |
15:00 | Lang Josef | 18 | : | 26 | Jedlička Tomáš |
Zadal: | Barteček Luboš | 26.11.2023 19:08 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 3.12.2023 | Minibaroni na Kuželně Brno | 14 | : | 4 | Podchod klub Brno | Pivnice Na Kuželně, Brno | |
15:00 | Němec Ondřej | 31 | : | 14 | Forberger Pavel |
Zadal: | Němec Ondřej | 3.12.2023 21:46 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 3.12.2023 | DC Sport Barbarians Třebíč | 13 | : | 5 | Rumoví pralinky Brno | Sport Aréna Třebíč, Třebíč | |
15:00 | Jaroš Marek | 28 | : | 15 | Vylášek František |
Zadal: | Jaroš Marek | 3.12.2023 18:13 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 3.12.2023 | Klub R Podchod Brno | 12 | : | 6 | Zálesáci B Třebíč | Podchod klub, Brno | |
15:00 | Šidlík Michal | 26 | : | 18 | Kocur Martin |
|
| 10. | Ne | 3.12.2023 | DC Šumáci Kolečko | 2 | : | 16 | Těsně vedle Brno | Bejvávalo U Kolečka, Brno | |
15:00 | Kummer David | 9 | : | 33 | Hermanová Kateřina |
|
| 10. | Ne | 3.12.2023 | Yellow Fish B Brno | 4 | : | 14 | DC Štiky Rosice A | Brno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno | |
15:00 | Fanta Martin | 11 | : | 30 | Nezdařil Luboš |
|
| 10. | Ne | 3.12.2023 | Royal Darts Team Ivančice | 12 | : | 6 | DC Angry Birds Osmička Brno | Royal bar Ivančice, Ivančice | |
15:00 | Horák Jiří | 28 | : | 17 | Bučík Tomáš |
Zadal: | Horák Jiří | 3.12.2023 19:49 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 10.12.2023 | DC Štiky Rosice A | 13 | : | 5 | Royal Darts Team Ivančice | Sport bar Cristal, Rosice | |
15:00 | Nezdařil Luboš | 28 | : | 14 | Horák Jiří |
|
| 11. | Ne | 10.12.2023 | Těsně vedle Brno | 11 | : | 7 | Yellow Fish B Brno | Pivnice Kalinka, Brno | |
15:00 | Hermanová Kateřina | 26 | : | 19 | Fanta Martin |
|
| 11. | Ne | 10.12.2023 | Zálesáci B Třebíč | 10 | : | 8 | DC Šumáci Kolečko | Pohostinství u Lesíka, Třebíč | |
15:00 | Němec Jiří | 21 | : | 21 | Krejčí Petr |
Zadal: | Macálka Martin | 10.12.2023 19:27 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 10.12.2023 | Rumoví pralinky Brno | 14 | : | 4 | Klub R Podchod Brno | Pivnice U Remlina, Brno | |
15:00 | Reml Petr | 29 | : | 18 | Šidlík Martin |
Zadal: | Reml Petr | 10.12.2023 20:48 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 10.12.2023 | Podchod klub Brno | 2 | : | 16 | DC Sport Barbarians Třebíč | Podchod klub, Brno | |
15:00 | Lang Josef | 10 | : | 33 | Papoušek Jan |
|
| 11. | Ne | 10.12.2023 | DC Angry Birds Osmička Brno | 13 | : | 5 | Galaxy Team Brno | Pivnice Osmička, Brno | |
15:00 | Bučík Tomáš | 29 | : | 13 | Barteček Luboš |
Zadal: | Dočkal Jakub | 10.12.2023 19:49 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 14.1.2024 | Minibaroni na Kuželně Brno | 14 | : | 4 | DC Angry Birds Osmička Brno | Pivnice Na Kuželně, Brno | |
15:00 | Němec Ondřej | 30 | : | 12 | Bučík Tomáš |
Zadal: | Němec Ondřej | 14.1.2024 22:00 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 14.1.2024 | Klub R Podchod Brno | 9 | : | 10 | Podchod klub Brno | Podchod klub, Brno | |
15:00 | Šidlík Michal | 21 | : | 26 | Lang Josef |
|
| 12. | Ne | 14.1.2024 | DC Šumáci Kolečko | 10 | : | 8 | Rumoví pralinky Brno | Bejvávalo U Kolečka, Brno | |
15:00 | Kummer David | 24 | : | 19 | Reml Petr |
Zadal: | Kummer David | 14.1.2024 19:22 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 14.1.2024 | Yellow Fish B Brno | 10 | : | 9 | Zálesáci B Třebíč | Brno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno | |
15:00 | Fanta Martin | 24 | : | 22 | Němec Jiří |
|
| 12. | Ne | 14.1.2024 | DC Štiky Rosice A | 4 | : | 14 | Těsně vedle Brno | Sport bar Cristal, Rosice | |
15:00 | Nezdařil Luboš | 13 | : | 31 | Hermanová Kateřina |
|
| 12. | Ne | 14.1.2024 | Royal Darts Team Ivančice | 12 | : | 6 | Galaxy Team Brno | Royal bar Ivančice, Ivančice | |
15:00 | Horák Jiří | 24 | : | 18 | Barteček Luboš |
Zadal: | Horák Jiří | 14.1.2024 19:11 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 21.1.2024 | Těsně vedle Brno | 10 | : | 8 | Royal Darts Team Ivančice | Pivnice Kalinka, Brno | |
15:00 | Hermanová Kateřina | 26 | : | 21 | Horák Jiří |
|
| 13. | Ne | 21.1.2024 | Zálesáci B Třebíč | 8 | : | 10 | DC Štiky Rosice A | Pohostinství u Lesíka, Třebíč | |
15:00 | Němec Jiří | 21 | : | 22 | Nezdařil Luboš |
|
| 13. | Ne | 21.1.2024 | Rumoví pralinky Brno | 10 | : | 8 | Yellow Fish B Brno | Pivnice U Remlina, Brno | |
15:00 | Reml Petr | 22 | : | 20 | Fanta Martin |
|
| 13. | Ne | 21.1.2024 | Podchod klub Brno | 3 | : | 15 | DC Šumáci Kolečko | Podchod klub, Brno | |
15:00 | Lang Josef | 14 | : | 32 | Kummer David |
Zadal: | Lang Josef | 22.1.2024 10:57 | Autorizoval: | Automat | 27.1.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 21.1.2024 | DC Angry Birds Osmička Brno | 7 | : | 11 | DC Sport Barbarians Třebíč | Pivnice Osmička, Brno | |
15:00 | Bučík Tomáš | 20 | : | 27 | Papoušek Jan |
Zadal: | Dočkal Jakub | 21.1.2024 19:57 | Autorizoval: | Automat | 27.1.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 21.1.2024 | Galaxy Team Brno | 8 | : | 10 | Minibaroni na Kuželně Brno | Rocky bar, Brno | |
15:00 | Barteček Luboš | 17 | : | 23 | Němec Ondřej |
Zadal: | Němec Ondřej | 21.1.2024 20:58 | Autorizoval: | Automat | 27.1.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 4.2.2024 | Royal Darts Team Ivančice | 13 | : | 5 | Minibaroni na Kuželně Brno | Royal bar Ivančice, Ivančice | |
15:00 | Horák Jiří | 29 | : | 16 | Obšil Michal |
|
| 14. | Ne | 4.2.2024 | Galaxy Team Brno | 5 | : | 13 | DC Sport Barbarians Třebíč | Rocky bar, Brno | |
15:00 | Barteček Luboš | 14 | : | 28 | Papoušek Jan |
|
| 14. | Ne | 4.2.2024 | DC Angry Birds Osmička Brno | 10 | : | 9 | Klub R Podchod Brno | Pivnice Osmička, Brno | |
15:00 | Bučík Tomáš | 24 | : | 21 | Cvingráf Marek |
Zadal: | Dočkal Jakub | 4.2.2024 20:36 | Autorizoval: | Automat | 10.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 4.2.2024 | Rumoví pralinky Brno | 7 | : | 11 | DC Štiky Rosice A | Pivnice U Remlina, Brno | |
15:00 | Reml Petr | 19 | : | 25 | Košařová Markéta |
Zadal: | Reml Petr | 4.2.2024 20:59 | Autorizoval: | Automat | 10.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 4.2.2024 | Zálesáci B Třebíč | 7 | : | 11 | Těsně vedle Brno | Pohostinství u Lesíka, Třebíč | |
15:00 | Němec Jiří | 19 | : | 24 | Hermanová Kateřina |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | DC Sport Barbarians Třebíč | 6 | : | 12 | Minibaroni na Kuželně Brno | Sport Aréna Třebíč, Třebíč | |
15:00 | Papoušek Jan | 18 | : | 26 | Němec Ondřej |
Zadal: | Papoušek Jan | 11.2.2024 19:16 | Autorizoval: | Automat | 17.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Těsně vedle Brno | 10 | : | 8 | Rumoví pralinky Brno | Pivnice Kalinka, Brno | |
15:00 | Hermanová Kateřina | 24 | : | 18 | Reml Petr |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | DC Štiky Rosice A | 13 | : | 5 | Podchod klub Brno | Sport bar Cristal, Rosice | |
15:00 | Košařová Markéta | 28 | : | 16 | Lipovský Radek |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | DC Šumáci Kolečko | 11 | : | 7 | DC Angry Birds Osmička Brno | Bejvávalo U Kolečka, Brno | |
15:00 | Kummer David | 25 | : | 20 | Bučík Tomáš |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Klub R Podchod Brno | 10 | : | 8 | Galaxy Team Brno | Podchod klub, Brno | |
15:00 | Cvingráf Radek | 23 | : | 20 | Barteček Jaroslav |
Zadal: | Šidlík Michal | 12.2.2024 08:37 | Autorizoval: | Automat | 17.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Zálesáci B Třebíč | 11 | : | 7 | Royal Darts Team Ivančice | Pohostinství u Lesíka, Třebíč | |
15:00 | Němec Jiří | 26 | : | 19 | Horák Jiří |
|
| 16. | Ne | 18.2.2024 | Royal Darts Team Ivančice | 10 | : | 9 | DC Sport Barbarians Třebíč | Royal bar Ivančice, Ivančice | |
15:00 | Horák Jiří | 21 | : | 22 | Jaroš Marek |
Zadal: | Horák Jiří | 18.2.2024 19:10 | Autorizoval: | Automat | 24.2.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 18.2.2024 | Minibaroni na Kuželně Brno | 11 | : | 7 | Klub R Podchod Brno | Pivnice Na Kuželně, Brno | |
15:00 | Němec Ondřej | 25 | : | 19 | Šidlík Michal |
Zadal: | Němec Ondřej | 18.2.2024 23:17 | Autorizoval: | Automat | 24.2.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 18.2.2024 | Galaxy Team Brno | 3 | : | 15 | DC Šumáci Kolečko | Rocky bar, Brno | |
15:00 | Barteček Luboš | 12 | : | 32 | Krejčí Petr |
|
| 16. | Ne | 18.2.2024 | DC Angry Birds Osmička Brno | 11 | : | 7 | Yellow Fish B Brno | Pivnice Osmička, Brno | |
15:00 | Bučík Tomáš | 27 | : | 15 | Fanta Martin |
Zadal: | Dočkal Jakub | 18.2.2024 19:23 | Autorizoval: | Automat | 24.2.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 18.2.2024 | Podchod klub Brno | 6 | : | 12 | Těsně vedle Brno | Podchod klub, Brno | |
15:00 | Lang Josef | 15 | : | 26 | Hermanová Kateřina |
|
| 16. | Ne | 18.2.2024 | Rumoví pralinky Brno | 16 | : | 2 | Zálesáci B Třebíč | Pivnice U Remlina, Brno | |
15:00 | Reml Petr | 33 | : | 10 | Šenkyřík Michal |
Zadal: | Reml Petr | 19.2.2024 10:50 | Autorizoval: | Automat | 24.2.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 25.2.2024 | DC Šumáci Kolečko | 11 | : | 7 | Minibaroni na Kuželně Brno | Bejvávalo U Kolečka, Brno | |
15:00 | Kummer David | 25 | : | 19 | Němec Ondřej |
|
| 17. | Ne | 25.2.2024 | Klub R Podchod Brno | 10 | : | 8 | DC Sport Barbarians Třebíč | Podchod klub, Brno | |
15:00 | Šidlík Michal | 24 | : | 22 | Papoušek Jan |
|
| 17. | Ne | 25.2.2024 | Zálesáci B Třebíč | 7 | : | 11 | Podchod klub Brno | Pohostinství u Lesíka, Třebíč | |
15:00 | Němec Jiří | 20 | : | 26 | Lang Josef |
|
| 17. | Ne | 25.2.2024 | DC Štiky Rosice A | 14 | : | 4 | DC Angry Birds Osmička Brno | Sport bar Cristal, Rosice | |
15:00 | Košařová Markéta | 29 | : | 14 | Dočkal Jakub |
|
| 17. | Ne | 25.2.2024 | Yellow Fish B Brno | 10 | : | 9 | Galaxy Team Brno | Brno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno | |
15:00 | Fanta Martin | 24 | : | 25 | Barteček Luboš |
|
| 17. | Ne | 25.2.2024 | Rumoví pralinky Brno | 6 | : | 12 | Royal Darts Team Ivančice | Pivnice U Remlina, Brno | |
15:00 | Reml Petr | 18 | : | 27 | Horák Jiří |
Zadal: | Reml Petr | 26.2.2024 12:22 | Autorizoval: | Automat | 2.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 3.3.2024 | Royal Darts Team Ivančice | 15 | : | 3 | Klub R Podchod Brno | Royal bar Ivančice, Ivančice | |
15:00 | Horák Jiří | 30 | : | 8 | Šidlík Michal |
Zadal: | Horák Jiří | 4.3.2024 21:21 | Autorizoval: | Automat | 9.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 3.3.2024 | DC Sport Barbarians Třebíč | 15 | : | 3 | DC Šumáci Kolečko | Sport Aréna Třebíč, Třebíč | |
15:00 | Papoušek Jan | 32 | : | 12 | Kummer David |
Zadal: | Papoušek Jan | 3.3.2024 18:56 | Autorizoval: | Automat | 9.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 3.3.2024 | Minibaroni na Kuželně Brno | 10 | : | 9 | Yellow Fish B Brno | Pivnice Na Kuželně, Brno | |
15:00 | Němec Ondřej | 21 | : | 22 | Fanta Martin |
|
| 18. | Ne | 3.3.2024 | Galaxy Team Brno | 8 | : | 10 | DC Štiky Rosice A | Rocky bar, Brno | |
15:00 | Barteček Luboš | 21 | : | 25 | Košařová Markéta |
|
| 18. | Ne | 3.3.2024 | DC Angry Birds Osmička Brno | 6 | : | 12 | Těsně vedle Brno | Pivnice Osmička, Brno | |
15:00 | Bučík Tomáš | 16 | : | 26 | Hermanová Kateřina |
Zadal: | Dočkal Jakub | 3.3.2024 19:28 | Autorizoval: | Automat | 9.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 3.3.2024 | Podchod klub Brno | 3 | : | 15 | Rumoví pralinky Brno | Podchod klub, Brno | |
15:00 | Lang Josef | 11 | : | 32 | Reml Petr |
Zadal: | Lang Josef | 4.3.2024 14:14 | Autorizoval: | Automat | 9.3.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 10.3.2024 | DC Štiky Rosice A | 8 | : | 10 | Minibaroni na Kuželně Brno | Sport bar Cristal, Rosice | |
15:00 | Košařová Markéta | 20 | : | 25 | Němec Ondřej |
Zadal: | Němec Ondřej | 10.3.2024 21:00 | Autorizoval: | Automat | 16.3.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 10.3.2024 | Yellow Fish B Brno | 3 | : | 15 | DC Sport Barbarians Třebíč | Brno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno | |
15:00 | Fanta Martin | 13 | : | 32 | Pavlík Vojtěch |
|
| 19. | Ne | 10.3.2024 | DC Šumáci Kolečko | 9 | : | 10 | Klub R Podchod Brno | Bejvávalo U Kolečka, Brno | |
15:00 | Kummer David | 24 | : | 24 | Šidlík Michal |
Zadal: | Kummer David | 10.3.2024 19:35 | Autorizoval: | Automat | 16.3.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 10.3.2024 | Zálesáci B Třebíč | 10 | : | 8 | DC Angry Birds Osmička Brno | Pohostinství u Lesíka, Třebíč | |
15:00 | Němec Jiří | 23 | : | 23 | Dočkal Jakub |
|
| 19. | Ne | 10.3.2024 | Těsně vedle Brno | 14 | : | 4 | Galaxy Team Brno | Pivnice Kalinka, Brno | |
15:00 | Hermanová Kateřina | 31 | : | 12 | Barteček Luboš |
|
| 19. | Ne | 10.3.2024 | Podchod klub Brno | 10 | : | 8 | Royal Darts Team Ivančice | Podchod klub, Brno | |
15:00 | Lang Josef | 24 | : | 23 | Horák Jiří |
Zadal: | Lang Josef | 10.3.2024 20:11 | Autorizoval: | Automat | 16.3.2024 02:00 |
|
| 20. | Ne | 17.3.2024 | Royal Darts Team Ivančice | 12 | : | 6 | DC Šumáci Kolečko | Royal bar Ivančice, Ivančice | |
15:00 | Horák Jiří | 27 | : | 18 | Kummer David |
|
| 20. | Ne | 17.3.2024 | Klub R Podchod Brno | 8 | : | 10 | Yellow Fish B Brno | Podchod klub, Brno | |
15:00 | Cvingráf Marek | 19 | : | 24 | Fanta Martin |
|
| 20. | Ne | 17.3.2024 | DC Sport Barbarians Třebíč | 14 | : | 4 | DC Štiky Rosice A | Sport Aréna Třebíč, Třebíč | |
15:00 | Papoušek Jan | 29 | : | 10 | Košařová Markéta |
Zadal: | Papoušek Jan | 17.3.2024 17:54 | Autorizoval: | Automat | 23.3.2024 02:00 |
|
| 20. | Ne | 17.3.2024 | Minibaroni na Kuželně Brno | 8 | : | 10 | Těsně vedle Brno | Pivnice Na Kuželně, Brno | |
15:00 | Němec Ondřej | 19 | : | 24 | Hermanová Kateřina |
|
| 20. | Ne | 17.3.2024 | Galaxy Team Brno | 13 | : | 5 | Zálesáci B Třebíč | Rocky bar, Brno | |
15:00 | Barteček Luboš | 27 | : | 16 | Rambousek Martin |
|
| 20. | Ne | 17.3.2024 | DC Angry Birds Osmička Brno | 8 | : | 10 | Rumoví pralinky Brno | Pivnice Osmička, Brno | |
15:00 | Dočkal Jakub | 22 | : | 23 | Vylášek František |
Zadal: | Dočkal Jakub | 17.3.2024 20:30 | Autorizoval: | Automat | 23.3.2024 02:00 |
|
| 21. | Ne | 7.4.2024 | Zálesáci B Třebíč | 13 | : | 5 | Minibaroni na Kuželně Brno | Pohostinství u Lesíka, Třebíč | |
15:00 | Němec Jiří | 28 | : | 15 | Němec Ondřej |
Zadal: | Němec Ondřej | 8.4.2024 08:51 | Autorizoval: | Automat | 13.4.2024 02:00 |
|
| 21. | Ne | 7.4.2024 | Těsně vedle Brno | 10 | : | 8 | DC Sport Barbarians Třebíč | Pivnice Kalinka, Brno | |
15:00 | Hermanová Kateřina | 23 | : | 22 | Jaroš Marek |
|
| 21. | Ne | 7.4.2024 | DC Štiky Rosice A | 14 | : | 4 | Klub R Podchod Brno | Sport bar Cristal, Rosice | |
15:00 | Košařová Markéta | 28 | : | 13 | Šidlík Michal |
|
| 21. | Ne | 7.4.2024 | Yellow Fish B Brno | 10 | : | 8 | DC Šumáci Kolečko | Brno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno | |
15:00 | Fanta Martin | 23 | : | 20 | Irsenský Miroslav |
|
| 21. | Ne | 7.4.2024 | Podchod klub Brno | 4 | : | 14 | DC Angry Birds Osmička Brno | Podchod klub, Brno | |
15:00 | Lang Josef | 18 | : | 32 | Bučík Tomáš |
|
| 21. | Ne | 7.4.2024 | Rumoví pralinky Brno | 10 | : | 8 | Galaxy Team Brno | Pivnice U Remlina, Brno | |
15:00 | Reml Petr | 24 | : | 20 | Barteček Luboš |
Zadal: | Reml Petr | 8.4.2024 13:01 | Autorizoval: | Automat | 13.4.2024 02:00 |
|
| 22. | Ne | 14.4.2024 | Royal Darts Team Ivančice | 10 | : | 8 | Yellow Fish B Brno | Royal bar Ivančice, Ivančice | |
15:00 | Horák Jiří | 24 | : | 23 | Fanta Martin |
|
| 22. | Ne | 14.4.2024 | DC Šumáci Kolečko | 15 | : | 3 | DC Štiky Rosice A | Bejvávalo U Kolečka, Brno | |
15:00 | Kummer David | 31 | : | 14 | Košařová Markéta |
Zadal: | Kummer David | 14.4.2024 19:10 | Autorizoval: | Automat | 20.4.2024 02:00 |
|
| 22. | Ne | 14.4.2024 | Klub R Podchod Brno | 6 | : | 12 | Těsně vedle Brno | Podchod klub, Brno | |
15:00 | Šidlík Michal | 17 | : | 27 | Hermanová Kateřina |
|
| 22. | Ne | 14.4.2024 | DC Sport Barbarians Třebíč | 16 | : | 2 | Zálesáci B Třebíč | Sport Aréna Třebíč, Třebíč | |
15:00 | Papoušek Jan | 33 | : | 6 | Němec Jiří |
Zadal: | Papoušek Jan | 14.4.2024 18:05 | Autorizoval: | Automat | 20.4.2024 02:00 |
|
| 22. | Ne | 14.4.2024 | Minibaroni na Kuželně Brno | 13 | : | 5 | Rumoví pralinky Brno | Pivnice Na Kuželně, Brno | |
15:00 | Němec Ondřej | 29 | : | 15 | Krčál Aleš |
Zadal: | Němec Ondřej | 14.4.2024 22:09 | Autorizoval: | Automat | 20.4.2024 02:00 |
|
| 22. | Ne | 14.4.2024 | Galaxy Team Brno | 10 | : | 8 | Podchod klub Brno | Rocky bar, Brno | |
15:00 | Jedlička Tomáš | 23 | : | 21 | Lang Josef |
|
| 23. | Ne | 21.4.2024 | Podchod klub Brno | | | | Minibaroni na Kuželně Brno | Podchod klub, Brno | |
15:00 | | | | | |
|
| 23. | Ne | 21.4.2024 | Rumoví pralinky Brno | | | | DC Sport Barbarians Třebíč | Pivnice U Remlina, Brno | |
15:00 | | | | | |
|
| 23. | Ne | 21.4.2024 | Zálesáci B Třebíč | | | | Klub R Podchod Brno | Pohostinství u Lesíka, Třebíč | |
15:00 | | | | | |
|
| 23. | Ne | 21.4.2024 | Těsně vedle Brno | | | | DC Šumáci Kolečko | Pivnice Kalinka, Brno | |
15:00 | | | | | |
|
| 23. | Ne | 21.4.2024 | DC Štiky Rosice A | | | | Yellow Fish B Brno | Sport bar Cristal, Rosice | |
15:00 | | | | | |
|
| 23. | Ne | 21.4.2024 | DC Angry Birds Osmička Brno | | | | Royal Darts Team Ivančice | Pivnice Osmička, Brno | |
15:00 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 28.4.2024 | Royal Darts Team Ivančice | | | | DC Štiky Rosice A | Royal bar Ivančice, Ivančice | |
15:00 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 28.4.2024 | Yellow Fish B Brno | | | | Těsně vedle Brno | Brno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno | |
15:00 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 28.4.2024 | DC Šumáci Kolečko | | | | Zálesáci B Třebíč | Bejvávalo U Kolečka, Brno | |
15:00 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 28.4.2024 | Klub R Podchod Brno | | | | Rumoví pralinky Brno | Podchod klub, Brno | |
15:00 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 28.4.2024 | DC Sport Barbarians Třebíč | | | | Podchod klub Brno | Sport Aréna Třebíč, Třebíč | |
15:00 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 28.4.2024 | Galaxy Team Brno | | | | DC Angry Birds Osmička Brno | Rocky bar, Brno | |
15:00 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 5.5.2024 | Zálesáci B Třebíč | | | | Yellow Fish B Brno | Pohostinství u Lesíka, Třebíč | |
15:00 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 12.5.2024 | DC Angry Birds Osmička Brno | | | | Minibaroni na Kuželně Brno | Pivnice Osmička, Brno | |
15:00 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 12.5.2024 | Podchod klub Brno | | | | Klub R Podchod Brno | Podchod klub, Brno | |
15:00 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 12.5.2024 | Rumoví pralinky Brno | | | | DC Šumáci Kolečko | Pivnice U Remlina, Brno | |
15:00 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 12.5.2024 | Těsně vedle Brno | | | | DC Štiky Rosice A | Pivnice Kalinka, Brno | |
15:00 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 12.5.2024 | Galaxy Team Brno | | | | Royal Darts Team Ivančice | Rocky bar, Brno | |
15:00 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 19.5.2024 | Royal Darts Team Ivančice | | | | Těsně vedle Brno | Royal bar Ivančice, Ivančice | |
15:00 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 19.5.2024 | DC Štiky Rosice A | | | | Zálesáci B Třebíč | Sport bar Cristal, Rosice | |
15:00 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 19.5.2024 | Yellow Fish B Brno | | | | Rumoví pralinky Brno | Brno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno | |
15:00 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 19.5.2024 | DC Šumáci Kolečko | | | | Podchod klub Brno | Bejvávalo U Kolečka, Brno | |
15:00 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 19.5.2024 | DC Sport Barbarians Třebíč | | | | DC Angry Birds Osmička Brno | Sport Aréna Třebíč, Třebíč | |
15:00 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 19.5.2024 | Minibaroni na Kuželně Brno | | | | Galaxy Team Brno | Pivnice Na Kuželně, Brno | |
15:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 17.9.2023 | Alejak Sokec Boskovice | 4 | : | 14 | DC Na Středy Rudka | Sokolovna Boskovice, Boskovice | |
15:00 | Král Petr | 14 | : | 29 | Bartoň Jan |
|
| 1. | Ne | 17.9.2023 | DC Vandals Blansko D | 2 | : | 16 | Bulldog Javorek | Restaurace Papučárna, Blansko | |
15:00 | Kocman Libor | 8 | : | 34 | Lupač Jan |
Zadal: | Kocman Libor | 18.9.2023 18:29 | Autorizoval: | Automat | 23.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 17.9.2023 | DC Pitbulls Adamov | 14 | : | 4 | DC Haluzáři Cetkovice | Šipkový klub Adamov, Adamov | |
15:00 | Foret Jakub | 29 | : | 15 | Lizna Martin |
|
| 1. | Ne | 17.9.2023 | 1. Šipkařská kapela Šošůvka | 6 | : | 12 | Trabl Stvolová | Hospůdka U Mě a U Tebe Šošůvka, Šošůvka | |
15:00 | Skoupý David | 19 | : | 29 | Hladil Petr |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Alejak Sokec Boskovice | 11 | : | 7 | Hoteliéři Usobrno A | Sokolovna Boskovice, Boskovice | |
15:00 | Král Petr | 26 | : | 18 | Ščudla Pavel |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | DC Haluzáři Cetkovice | 10 | : | 8 | 1. Šipkařská kapela Šošůvka | Pohostinství Smékal, Cetkovice | |
15:00 | Lizna Martin | 24 | : | 19 | Skoupý David |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Bulldog Javorek | 12 | : | 6 | DC Pitbulls Adamov | Klubovna SDH, Sněžné | |
15:00 | Lupač Jan | 26 | : | 14 | Foret Jakub |
Zadal: | Havlík Lubor | 1.10.2023 17:50 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | DC Na Středy Rudka | 12 | : | 6 | Trabl Stvolová | Hotel Rudka, Kunštát | |
15:00 | Bartoň Jan | 28 | : | 16 | Hladil Petr |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | Hoteliéři Usobrno A | 10 | : | 8 | DC Na Středy Rudka | Hospoda U Hoteliérů, Usobrno | |
15:00 | Ščudla Pavel | 25 | : | 21 | Bartoň Jan |
Zadal: | Kalivoda Pavel | 8.10.2023 18:53 | Autorizoval: | Automat | 14.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | Laziwood Lazinov | 11 | : | 7 | Alejak Sokec Boskovice | Pohostinství Lazinov, Lazinov | |
15:00 | Konupka Miloslav | 25 | : | 18 | Král Petr |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | Trabl Stvolová | 15 | : | 3 | DC Haluzáři Cetkovice | Bistro A.T.E.L., Stvolová u Letovic | |
15:00 | Hladil Petr | 31 | : | 8 | Lizna Martin |
|
| 3. | So | 14.10.2023 | 1. Šipkařská kapela Šošůvka | 3 | : | 15 | Bulldog Javorek | Hospůdka U Mě a U Tebe Šošůvka, Šošůvka | |
15:00 | Skoupý David | 12 | : | 30 | Lupač Jan |
Zadal: | Skoupý David | 16.10.2023 11:14 | Autorizoval: | Automat | 20.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | Alejak Sokec Boskovice | 12 | : | 6 | DC Vandals Blansko D | Sokolovna Boskovice, Boskovice | |
15:00 | Král Petr | 27 | : | 17 | Kocman Libor |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | Hoteliéři Usobrno A | 10 | : | 8 | Laziwood Lazinov | Hospoda U Hoteliérů, Usobrno | |
15:00 | Ščudla Pavel | 24 | : | 19 | Konupka Miloslav |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | Bulldog Javorek | 12 | : | 6 | Trabl Stvolová | Klubovna SDH, Sněžné | |
15:00 | Lupač Jan | 25 | : | 18 | Hladil Petr |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | DC Na Středy Rudka | 17 | : | 1 | DC Haluzáři Cetkovice | Hotel Rudka, Kunštát | |
15:00 | Bartoň Jan | 34 | : | 9 | Lizna Martin |
Zadal: | Kalivoda Pavel | 15.10.2023 18:20 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Laziwood Lazinov | 10 | : | 9 | DC Na Středy Rudka | Pohostinství Lazinov, Lazinov | |
15:00 | Konupka Miloslav | 23 | : | 23 | Bartoň Jan |
Zadal: | Kalivoda Pavel | 22.10.2023 18:07 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | DC Vandals Blansko D | 6 | : | 12 | Hoteliéři Usobrno A | Restaurace Papučárna, Blansko | |
15:00 | Kocman Libor | 19 | : | 27 | Ščudla Pavel |
Zadal: | Kocman Libor | 23.10.2023 16:31 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | DC Pitbulls Adamov | 7 | : | 11 | Alejak Sokec Boskovice | Šipkový klub Adamov, Adamov | |
15:00 | Foret Jakub | 15 | : | 25 | Nárožný Vladimír |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | DC Haluzáři Cetkovice | 7 | : | 11 | Bulldog Javorek | Pohostinství Smékal, Cetkovice | |
15:00 | Lizna Martin | 21 | : | 26 | Lupač Jan |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Alejak Sokec Boskovice | 14 | : | 4 | 1. Šipkařská kapela Šošůvka | Sokolovna Boskovice, Boskovice | |
15:00 | Král Petr | 30 | : | 11 | Skoupý David |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Hoteliéři Usobrno A | 10 | : | 8 | DC Pitbulls Adamov | Hospoda U Hoteliérů, Usobrno | |
15:00 | Ščudla Pavel | 24 | : | 17 | Foret Jakub |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Laziwood Lazinov | 13 | : | 5 | DC Vandals Blansko D | Pohostinství Lazinov, Lazinov | |
15:00 | Konupka Miloslav | 30 | : | 13 | Kocman Libor |
|
| 6. | Ne | 5.11.2023 | DC Na Středy Rudka | 10 | : | 8 | Bulldog Javorek | Hotel Rudka, Kunštát | |
15:00 | Bartoň Jan | 24 | : | 20 | Lupač Jan |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | DC Vandals Blansko D | 2 | : | 16 | DC Na Středy Rudka | Restaurace Papučárna, Blansko | |
15:00 | Loula Roman | 12 | : | 32 | Bartoň Jan |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | DC Pitbulls Adamov | 7 | : | 11 | Laziwood Lazinov | Šipkový klub Adamov, Adamov | |
15:00 | Foret Jakub | 21 | : | 24 | Konupka Miloslav |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | 1. Šipkařská kapela Šošůvka | 7 | : | 11 | Hoteliéři Usobrno A | Hospůdka U Mě a U Tebe Šošůvka, Šošůvka | |
15:00 | Skoupý Leopold | 18 | : | 27 | Ščudla Pavel |
Zadal: | Skoupý Leopold | 12.11.2023 19:58 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Trabl Stvolová | 10 | : | 8 | Alejak Sokec Boskovice | Bistro A.T.E.L., Stvolová u Letovic | |
15:00 | Hladil Petr | 22 | : | 19 | Král Petr |
Zadal: | Hladil Petr | 12.11.2023 18:30 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Alejak Sokec Boskovice | 12 | : | 6 | DC Haluzáři Cetkovice | Sokolovna Boskovice, Boskovice | |
15:00 | Král Petr | 28 | : | 18 | Lizna Martin |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Hoteliéři Usobrno A | 11 | : | 7 | Trabl Stvolová | Hospoda U Hoteliérů, Usobrno | |
15:00 | Ščudla Pavel | 27 | : | 21 | Hladil Petr |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | DC Vandals Blansko D | 8 | : | 10 | DC Pitbulls Adamov | Restaurace Papučárna, Blansko | |
15:00 | Kocman Libor | 22 | : | 26 | Foret Jakub |
Zadal: | Kocman Libor | 19.11.2023 20:38 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | DC Pitbulls Adamov | 6 | : | 12 | DC Na Středy Rudka | Šipkový klub Adamov, Adamov | |
15:00 | Foret Jakub | 18 | : | 28 | Bartoň Jan |
Zadal: | Kalivoda Pavel | 26.11.2023 17:33 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | 1. Šipkařská kapela Šošůvka | 11 | : | 7 | DC Vandals Blansko D | Hospůdka U Mě a U Tebe Šošůvka, Šošůvka | |
15:00 | Skoupý David | 24 | : | 19 | Kocman Libor |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Trabl Stvolová | 7 | : | 11 | Laziwood Lazinov | Bistro A.T.E.L., Stvolová u Letovic | |
15:00 | Hladil Petr | 19 | : | 24 | Konupka Miloslav |
Zadal: | Hladil Petr | 26.11.2023 17:30 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | DC Haluzáři Cetkovice | 6 | : | 12 | Hoteliéři Usobrno A | Pohostinství Smékal, Cetkovice | |
15:00 | Lizna Martin | 19 | : | 29 | Ščudla Pavel |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Bulldog Javorek | 7 | : | 11 | Alejak Sokec Boskovice | Klubovna SDH, Sněžné | |
15:00 | Lupač Jan | 20 | : | 24 | Král Petr |
Zadal: | Havlík Lubor | 26.11.2023 17:44 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 3.12.2023 | Hoteliéři Usobrno A | 12 | : | 6 | Bulldog Javorek | Hospoda U Hoteliérů, Usobrno | |
15:00 | Ščudla Pavel | 29 | : | 17 | Havlík Lubor |
Zadal: | Ščudla Pavel | 3.12.2023 17:36 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 3.12.2023 | Laziwood Lazinov | 12 | : | 6 | DC Haluzáři Cetkovice | Pohostinství Lazinov, Lazinov | |
15:00 | Konupka Miloslav | 26 | : | 14 | Lizna Martin |
|
| 10. | Ne | 3.12.2023 | DC Vandals Blansko D | 7 | : | 11 | Trabl Stvolová | Restaurace Papučárna, Blansko | |
15:00 | Kocman Libor | 19 | : | 24 | Hladil Petr |
Zadal: | Kocman Libor | 3.12.2023 18:09 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 3.12.2023 | DC Pitbulls Adamov | 14 | : | 4 | 1. Šipkařská kapela Šošůvka | Šipkový klub Adamov, Adamov | |
15:00 | Foret Jakub | 29 | : | 12 | Skoupý David |
|
| 11. | Ne | 10.12.2023 | Trabl Stvolová | 10 | : | 8 | DC Pitbulls Adamov | Bistro A.T.E.L., Stvolová u Letovic | |
15:00 | Hladil Petr | 26 | : | 19 | Foret Jakub |
Zadal: | Hladil Petr | 10.12.2023 18:15 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 10.12.2023 | DC Haluzáři Cetkovice | 7 | : | 11 | DC Vandals Blansko D | Pohostinství Smékal, Cetkovice | |
15:00 | Lizna Martin | 20 | : | 25 | Kocman Libor |
Zadal: | Lizna Martin | 11.12.2023 15:41 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 10.12.2023 | Bulldog Javorek | 10 | : | 8 | Laziwood Lazinov | Klubovna SDH, Sněžné | |
15:00 | Lupač Jan | 22 | : | 20 | Konupka Miloslav |
|
| 8. | So | 16.12.2023 | Laziwood Lazinov | 12 | : | 6 | 1. Šipkařská kapela Šošůvka | Pohostinství Lazinov, Lazinov | |
15:00 | Konupka Miloslav | 27 | : | 17 | Skoupý David |
|
| 11. | So | 13.1.2024 | 1. Šipkařská kapela Šošůvka | 8 | : | 10 | DC Na Středy Rudka | Hospůdka U Mě a U Tebe Šošůvka, Šošůvka | |
15:00 | Skoupý David | 20 | : | 24 | Bartoň Jan |
|
| 12. | Ne | 4.2.2024 | DC Na Středy Rudka | 8 | : | 10 | Alejak Sokec Boskovice | Hotel Rudka, Kunštát | |
15:00 | Bartoň Jan | 20 | : | 23 | Král Petr |
|
| 12. | Ne | 4.2.2024 | Bulldog Javorek | 15 | : | 3 | DC Vandals Blansko D | Klubovna SDH, Sněžné | |
15:00 | Lupač Jan | 33 | : | 12 | Kocman Libor |
|
| 12. | Ne | 4.2.2024 | DC Haluzáři Cetkovice | 10 | : | 8 | DC Pitbulls Adamov | Pohostinství Smékal, Cetkovice | |
15:00 | Lizna Martin | 23 | : | 20 | Foret Jakub |
|
| 12. | Ne | 4.2.2024 | Trabl Stvolová | 10 | : | 9 | 1. Šipkařská kapela Šošůvka | Bistro A.T.E.L., Stvolová u Letovic | |
15:00 | Hladil Petr | 21 | : | 21 | Skoupý David |
Zadal: | Hladil Petr | 4.2.2024 19:43 | Autorizoval: | Automat | 10.2.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 11.2.2024 | Hoteliéři Usobrno A | 10 | : | 8 | Alejak Sokec Boskovice | Hospoda U Hoteliérů, Usobrno | |
15:00 | Ščudla Pavel | 24 | : | 20 | Král Petr |
Zadal: | Ščudla Pavel | 12.2.2024 12:37 | Autorizoval: | Automat | 17.2.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 11.2.2024 | 1. Šipkařská kapela Šošůvka | 11 | : | 7 | DC Haluzáři Cetkovice | Hospůdka U Mě a U Tebe Šošůvka, Šošůvka | |
15:00 | Skoupý David | 26 | : | 20 | Lizna Martin |
|
| 13. | Ne | 11.2.2024 | DC Pitbulls Adamov | 5 | : | 13 | Bulldog Javorek | Šipkový klub Adamov, Adamov | |
15:00 | Foret Jakub | 13 | : | 28 | Forchtsam Ondřej |
|
| 13. | Ne | 11.2.2024 | Trabl Stvolová | 5 | : | 13 | DC Na Středy Rudka | Bistro A.T.E.L., Stvolová u Letovic | |
15:00 | Hladil Petr | 17 | : | 28 | Bartoň Jan |
Zadal: | Wolf Matěj | 11.2.2024 18:07 | Autorizoval: | Automat | 17.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 18.2.2024 | DC Na Středy Rudka | 8 | : | 10 | Hoteliéři Usobrno A | Hotel Rudka, Kunštát | |
15:00 | Bartoň Jan | 21 | : | 21 | Ščudla Pavel |
|
| 14. | Ne | 18.2.2024 | Alejak Sokec Boskovice | 13 | : | 5 | Laziwood Lazinov | Sokolovna Boskovice, Boskovice | |
15:00 | Král Petr | 30 | : | 13 | Konupka Miloslav |
|
| 14. | Ne | 18.2.2024 | Bulldog Javorek | 10 | : | 8 | 1. Šipkařská kapela Šošůvka | Klubovna SDH, Sněžné | |
15:00 | Lupač Jan | 24 | : | 20 | Skoupý David |
Zadal: | Havlík Lubor | 18.2.2024 16:36 | Autorizoval: | Automat | 24.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 18.2.2024 | DC Haluzáři Cetkovice | 9 | : | 10 | Trabl Stvolová | Pohostinství Smékal, Cetkovice | |
15:00 | Lizna Martin | 22 | : | 25 | Hladil Petr |
|
| 15. | Ne | 25.2.2024 | DC Vandals Blansko D | 4 | : | 14 | Alejak Sokec Boskovice | Restaurace Papučárna, Blansko | |
15:00 | Kocman Libor | 11 | : | 30 | Král Petr |
Zadal: | Kocman Libor | 26.2.2024 15:46 | Autorizoval: | Automat | 2.3.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 25.2.2024 | Laziwood Lazinov | 6 | : | 12 | Hoteliéři Usobrno A | Pohostinství Lazinov, Lazinov | |
15:00 | Konupka Miloslav | 15 | : | 28 | Ščudla Pavel |
|
| 15. | Ne | 25.2.2024 | Trabl Stvolová | 11 | : | 7 | Bulldog Javorek | Bistro A.T.E.L., Stvolová u Letovic | |
15:00 | Hladil Petr | 27 | : | 19 | Lupač Jan |
Zadal: | Hladil Petr | 25.2.2024 17:36 | Autorizoval: | Automat | 2.3.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 25.2.2024 | DC Haluzáři Cetkovice | 5 | : | 13 | DC Na Středy Rudka | Pohostinství Smékal, Cetkovice | |
15:00 | Lizna Martin | 15 | : | 28 | Bartoň Jan |
|
| 16. | Ne | 3.3.2024 | DC Na Středy Rudka | 10 | : | 8 | Laziwood Lazinov | Hotel Rudka, Kunštát | |
15:00 | Bartoň Jan | 28 | : | 20 | Konupka Miloslav |
|
| 16. | Ne | 3.3.2024 | Hoteliéři Usobrno A | 13 | : | 5 | DC Vandals Blansko D | Hospoda U Hoteliérů, Usobrno | |
15:00 | Ščudla Pavel | 28 | : | 15 | Kocman Libor |
|
| 16. | Ne | 3.3.2024 | Alejak Sokec Boskovice | 9 | : | 10 | DC Pitbulls Adamov | Sokolovna Boskovice, Boskovice | |
15:00 | Král Petr | 22 | : | 24 | Foret Jakub |
|
| 16. | Ne | 3.3.2024 | Bulldog Javorek | 16 | : | 2 | DC Haluzáři Cetkovice | Klubovna SDH, Sněžné | |
15:00 | Lupač Jan | 33 | : | 10 | Lizna Martin |
Zadal: | Havlík Lubor | 3.3.2024 18:32 | Autorizoval: | Automat | 9.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | 1. Šipkařská kapela Šošůvka | 4 | : | 14 | Alejak Sokec Boskovice | Hospůdka U Mě a U Tebe Šošůvka, Šošůvka | |
15:00 | Skoupý David | 15 | : | 31 | Král Petr |
Zadal: | Skoupý David | 10.3.2024 20:43 | Autorizoval: | Automat | 16.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | DC Pitbulls Adamov | 5 | : | 13 | Hoteliéři Usobrno A | Šipkový klub Adamov, Adamov | |
15:00 | Foret Jakub | 18 | : | 29 | Ščudla Pavel |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | DC Vandals Blansko D | 4 | : | 14 | Laziwood Lazinov | Restaurace Papučárna, Blansko | |
15:00 | Kocman Libor | 12 | : | 31 | Holas Vojtěch |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Bulldog Javorek | 7 | : | 11 | DC Na Středy Rudka | Klubovna SDH, Sněžné | |
15:00 | Lupač Jan | 20 | : | 27 | Bartoň Jan |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | DC Na Středy Rudka | 14 | : | 4 | DC Vandals Blansko D | Hotel Rudka, Kunštát | |
15:00 | Bartoň Jan | 29 | : | 15 | Kocman Libor |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Laziwood Lazinov | 14 | : | 4 | DC Pitbulls Adamov | Pohostinství Lazinov, Lazinov | |
15:00 | Konupka Miloslav | 30 | : | 11 | Foret Jakub |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Hoteliéři Usobrno A | 14 | : | 4 | 1. Šipkařská kapela Šošůvka | Hospoda U Hoteliérů, Usobrno | |
15:00 | Ščudla Pavel | 28 | : | 12 | Skoupý David |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Alejak Sokec Boskovice | 10 | : | 9 | Trabl Stvolová | Sokolovna Boskovice, Boskovice | |
15:00 | Král Petr | 23 | : | 18 | Hladík Zdeněk |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | DC Haluzáři Cetkovice | 8 | : | 10 | Alejak Sokec Boskovice | Pohostinství Smékal, Cetkovice | |
15:00 | Lizna Martin | 16 | : | 25 | Král Petr |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Trabl Stvolová | 9 | : | 10 | Hoteliéři Usobrno A | Bistro A.T.E.L., Stvolová u Letovic | |
15:00 | Hladil Petr | 24 | : | 23 | Švec Jiří |
Zadal: | Hladil Petr | 8.4.2024 16:11 | Autorizoval: | Automat | 13.4.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | 1. Šipkařská kapela Šošůvka | 7 | : | 11 | Laziwood Lazinov | Hospůdka U Mě a U Tebe Šošůvka, Šošůvka | |
15:00 | Skoupý David | 17 | : | 25 | Konupka Miloslav |
Zadal: | Skoupý David | 7.4.2024 20:49 | Autorizoval: | Automat | 13.4.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | DC Pitbulls Adamov | 11 | : | 7 | DC Vandals Blansko D | Šipkový klub Adamov, Adamov | |
15:00 | Foret Jakub | 26 | : | 20 | Kocman Libor |
Zadal: | Foret Jakub | 7.4.2024 19:13 | Autorizoval: | Automat | 13.4.2024 02:00 |
|
| 20. | Ne | 14.4.2024 | DC Na Středy Rudka | 11 | : | 7 | DC Pitbulls Adamov | Hotel Rudka, Kunštát | |
15:00 | Bartoň Jan | 27 | : | 17 | Lamač Zdeněk |
|
| 20. | Ne | 14.4.2024 | DC Vandals Blansko D | 0 | : | 18 | 1. Šipkařská kapela Šošůvka | Restaurace Papučárna, Blansko | |
15:00 | | 0 | : | 36 | |
Zadal: | Automat | 18.4.2024 02:00 | Autorizoval: | Automat | 20.4.2024 02:00 |
|
| 20. | Ne | 14.4.2024 | Laziwood Lazinov | 7 | : | 11 | Trabl Stvolová | Pohostinství Lazinov, Lazinov | |
15:00 | Konupka Miloslav | 20 | : | 26 | Hladil Petr |
|
| 20. | Ne | 14.4.2024 | Hoteliéři Usobrno A | 13 | : | 5 | DC Haluzáři Cetkovice | Hospoda U Hoteliérů, Usobrno | |
15:00 | Ščudla Pavel | 29 | : | 17 | Lizna Martin |
|
| 20. | Ne | 14.4.2024 | Alejak Sokec Boskovice | 10 | : | 8 | Bulldog Javorek | Sokolovna Boskovice, Boskovice | |
15:00 | Král Petr | 24 | : | 23 | Lupač Jan |
|
| 21. | Ne | 21.4.2024 | Bulldog Javorek | | | | Hoteliéři Usobrno A | Klubovna SDH, Sněžné | |
15:00 | | | | | |
|
| 21. | Ne | 21.4.2024 | DC Haluzáři Cetkovice | | | | Laziwood Lazinov | Pohostinství Smékal, Cetkovice | |
15:00 | | | | | |
|
| 21. | Ne | 21.4.2024 | Trabl Stvolová | | | | DC Vandals Blansko D | Bistro A.T.E.L., Stvolová u Letovic | |
15:00 | | | | | |
|
| 21. | Ne | 21.4.2024 | 1. Šipkařská kapela Šošůvka | | | | DC Pitbulls Adamov | Hospůdka U Mě a U Tebe Šošůvka, Šošůvka | |
15:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 28.4.2024 | DC Na Středy Rudka | | | | 1. Šipkařská kapela Šošůvka | Hotel Rudka, Kunštát | |
15:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 28.4.2024 | DC Pitbulls Adamov | | | | Trabl Stvolová | Šipkový klub Adamov, Adamov | |
15:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 28.4.2024 | DC Vandals Blansko D | | | | DC Haluzáři Cetkovice | Restaurace Papučárna, Blansko | |
15:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 28.4.2024 | Laziwood Lazinov | | | | Bulldog Javorek | Pohostinství Lazinov, Lazinov | |
15:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | St | 20.9.2023 | Letka Brno | 8 | : | 10 | Bestie Bučovice | Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno | |
18:00 | Nesnídal Petr | 22 | : | 24 | Calta Josef |
|
| 1. | Čt | 21.9.2023 | Netáhla Těšany | 1 | : | 17 | Darts Hodějice | Na hřišti Těšany, Těšany | |
18:00 | Vahala Michal | 11 | : | 35 | Cigánek Josef |
|
| 1. | Čt | 21.9.2023 | DC Motobar Brno | 6 | : | 12 | Puboši Brno | JS Motorbar Club, Brno | |
18:00 | Spurný Jaroslav | 17 | : | 27 | Hladík Radim |
|
| 1. | Čt | 21.9.2023 | UDO Holštejn | 7 | : | 11 | ŠK Trabi Tvarožná | Holštejn - Hostinec pod hradem, Holštejn | |
18:00 | Bejčková Veronika | 21 | : | 26 | Košina David |
|
| 1. | Čt | 21.9.2023 | DC Štěstí Brno | 13 | : | 5 | DT ka - Brňáci | Pivnice Na Vyhlídce, Brno | |
18:00 | Nesnídalová Michaela | 27 | : | 16 | Pelinka Jakub |
|
| 2. | St | 27.9.2023 | Letka Brno | 11 | : | 7 | DC Štěstí Brno | Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno | |
18:00 | Nesnídal Petr | 26 | : | 19 | Mičkal Jiří |
|
| 2. | Čt | 28.9.2023 | Skurut Hai | 8 | : | 10 | UDO Holštejn | Pivnice U Svatých, Brno-střed | |
18:00 | Kříž Milan | 23 | : | 26 | Bejčková Veronika |
|
| 2. | Čt | 28.9.2023 | ŠK Trabi Tvarožná | 12 | : | 6 | DC Motobar Brno | Restaurace Las Velas, Velatice | |
18:00 | Krček Štěpán | 27 | : | 17 | Spurný Jaroslav |
Zadal: | Štor Jan | 1.10.2023 20:11 | Autorizoval: | Automat | 4.10.2023 02:00 |
|
| 2. | Čt | 28.9.2023 | Puboši Brno | 13 | : | 5 | Netáhla Těšany | Pivnice U Ričího, Brno | |
18:00 | Hladík Radim | 31 | : | 17 | Vahala Michal |
|
| 2. | St | 4.10.2023 | Bestie Bučovice | 7 | : | 11 | Darts Hodějice | Restaurace Litovel Bučovice, Bučovice | |
18:00 | Calta Josef | 18 | : | 25 | Cigánek Josef |
|
| 3. | Čt | 5.10.2023 | Darts Hodějice | 14 | : | 4 | Puboši Brno | Sokolovna Hodějice, Hodějice | |
18:00 | Bezděk Martin | 30 | : | 12 | Florian Roman |
|
| 3. | Čt | 5.10.2023 | Netáhla Těšany | 11 | : | 7 | ŠK Trabi Tvarožná | Na hřišti Těšany, Těšany | |
18:00 | Vahala Michal | 25 | : | 18 | Krček Štěpán |
|
| 3. | Čt | 5.10.2023 | DC Motobar Brno | 6 | : | 12 | Skurut Hai | JS Motorbar Club, Brno | |
18:00 | Spurný Jaroslav | 15 | : | 28 | Kříž Milan |
Zadal: | Kříž Milan | 5.10.2023 22:53 | Autorizoval: | Automat | 11.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Čt | 5.10.2023 | UDO Holštejn | 13 | : | 5 | DT ka - Brňáci | Holštejn - Hostinec pod hradem, Holštejn | |
18:00 | Bejčková Veronika | 29 | : | 15 | Pelinka Jakub |
|
| 3. | Čt | 5.10.2023 | DC Victoria(e) Brno | 13 | : | 5 | Letka Brno | Hospůdka Brno, Brno | |
18:00 | Vejmělek Jan | 29 | : | 17 | Nesnídal Petr |
|
| 3. | Čt | 5.10.2023 | DC Štěstí Brno | 4 | : | 14 | Bestie Bučovice | Pivnice Na Vyhlídce, Brno | |
18:00 | Mičkal Jiří | 12 | : | 31 | Calta Josef |
|
| 4. | St | 11.10.2023 | Letka Brno | 8 | : | 10 | UDO Holštejn | Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno | |
18:00 | Čupr Kamil | 19 | : | 23 | Bejčková Veronika |
Zadal: | Čupr Kamil | 12.10.2023 14:15 | Autorizoval: | Automat | 17.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Čt | 12.10.2023 | Bestie Bučovice | 11 | : | 7 | Puboši Brno | Restaurace Litovel Bučovice, Bučovice | |
18:00 | Calta Josef | 25 | : | 18 | Lang Richard |
Zadal: | Calta Josef | 12.10.2023 22:06 | Autorizoval: | Automat | 18.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Čt | 12.10.2023 | DT ka - Brňáci | 12 | : | 6 | DC Motobar Brno | JS Motorbar Club, Brno | |
18:00 | Pelinka Jakub | 29 | : | 17 | Spurný Jaroslav |
Zadal: | Pelinka Jakub | 13.10.2023 12:36 | Autorizoval: | Automat | 18.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Čt | 12.10.2023 | Skurut Hai | 10 | : | 8 | Netáhla Těšany | Pivnice U Svatých, Brno-střed | |
18:00 | Kříž Milan | 24 | : | 20 | Vahala Michal |
|
| 4. | Čt | 12.10.2023 | ŠK Trabi Tvarožná | 4 | : | 14 | Darts Hodějice | Restaurace Las Velas, Velatice | |
18:00 | Košina David | 15 | : | 29 | Bezděk Martin |
|
| 4. | Čt | 12.10.2023 | DC Štěstí Brno | 5 | : | 13 | DC Victoria(e) Brno | Pivnice Na Vyhlídce, Brno | |
18:00 | Vrbková Veronika | 11 | : | 29 | Vejmělek Jan |
|
| 5. | Čt | 19.10.2023 | Puboši Brno | 15 | : | 3 | ŠK Trabi Tvarožná | Pivnice U Ričího, Brno | |
18:00 | Lang Richard | 32 | : | 15 | Košina David |
|
| 5. | Čt | 19.10.2023 | Darts Hodějice | 13 | : | 5 | Skurut Hai | Sokolovna Hodějice, Hodějice | |
18:00 | Bezděk Martin | 29 | : | 12 | Kříž Milan |
|
| 5. | Čt | 19.10.2023 | Netáhla Těšany | 7 | : | 11 | DT ka - Brňáci | Na hřišti Těšany, Těšany | |
18:00 | Vahala Michal | 18 | : | 25 | Pelinka Jakub |
|
| 5. | Čt | 19.10.2023 | DC Motobar Brno | 10 | : | 8 | Letka Brno | JS Motorbar Club, Brno | |
18:00 | Spurný Jaroslav | 24 | : | 20 | Nesnídal Petr |
|
| 5. | Čt | 19.10.2023 | UDO Holštejn | 13 | : | 5 | DC Štěstí Brno | Holštejn - Hostinec pod hradem, Holštejn | |
18:00 | Bejčková Veronika | 28 | : | 16 | Vrbková Veronika |
|
| 6. | St | 25.10.2023 | Letka Brno | 8 | : | 10 | Netáhla Těšany | Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno | |
18:00 | Nesnídal Petr | 20 | : | 24 | Vahala Michal |
|
| 6. | Čt | 26.10.2023 | Bestie Bučovice | 12 | : | 6 | ŠK Trabi Tvarožná | Restaurace Litovel Bučovice, Bučovice | |
18:00 | Calta Josef | 29 | : | 18 | Košina David |
Zadal: | Calta Josef | 26.10.2023 21:33 | Autorizoval: | Automat | 1.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Čt | 26.10.2023 | DT ka - Brňáci | 3 | : | 15 | Darts Hodějice | JS Motorbar Club, Brno | |
18:00 | Pelinka Jakub | 13 | : | 33 | Bezděk Martin |
|
| 6. | Čt | 26.10.2023 | Skurut Hai | 5 | : | 13 | Puboši Brno | Pivnice U Svatých, Brno-střed | |
18:00 | Kříž Milan | 16 | : | 28 | Přichystal Aleš |
|
| 6. | Čt | 26.10.2023 | DC Victoria(e) Brno | 10 | : | 8 | UDO Holštejn | Hospůdka Brno, Brno | |
18:00 | Vejmělek Jan | 23 | : | 19 | Bejčková Veronika |
|
| 6. | Čt | 26.10.2023 | DC Štěstí Brno | 10 | : | 9 | DC Motobar Brno | Pivnice Na Vyhlídce, Brno | |
18:00 | Nesnídalová Michaela | 23 | : | 22 | Svoboda Roman |
|
| 7. | Čt | 2.11.2023 | ŠK Trabi Tvarožná | 10 | : | 8 | Skurut Hai | Restaurace Las Velas, Velatice | |
18:00 | Košina David | 23 | : | 21 | Kříž Milan |
Zadal: | Košina David | 2.11.2023 21:32 | Autorizoval: | Automat | 8.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Čt | 2.11.2023 | Puboši Brno | 10 | : | 9 | DT ka - Brňáci | Pivnice U Ričího, Brno | |
18:00 | Hladík Radim | 25 | : | 23 | Pelinka Jakub |
Zadal: | Hladík Radim | 2.11.2023 22:46 | Autorizoval: | Automat | 8.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Čt | 2.11.2023 | Netáhla Těšany | 11 | : | 7 | DC Štěstí Brno | Na hřišti Těšany, Těšany | |
18:00 | Vahala Michal | 25 | : | 20 | Nesnídalová Michaela |
|
| 7. | Čt | 2.11.2023 | DC Motobar Brno | 5 | : | 13 | DC Victoria(e) Brno | JS Motorbar Club, Brno | |
18:00 | Zeman Stanislav | 15 | : | 29 | Vejmělek Jan |
Zadal: | Vejmělek Jan | 3.11.2023 17:17 | Autorizoval: | Automat | 8.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Čt | 2.11.2023 | UDO Holštejn | 7 | : | 11 | Bestie Bučovice | Holštejn - Hostinec pod hradem, Holštejn | |
18:00 | Bejčková Veronika | 21 | : | 25 | Calta Josef |
|
| 8. | St | 8.11.2023 | Letka Brno | 10 | : | 8 | Puboši Brno | Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno | |
18:00 | Nesnídal Petr | 24 | : | 19 | Přichystal Aleš |
Zadal: | Nesnídal Petr | 9.11.2023 09:05 | Autorizoval: | Automat | 14.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Čt | 9.11.2023 | Bestie Bučovice | 11 | : | 7 | Skurut Hai | Restaurace Litovel Bučovice, Bučovice | |
18:00 | Calta Josef | 26 | : | 16 | Kříž Milan |
|
| 8. | Čt | 9.11.2023 | DT ka - Brňáci | 15 | : | 3 | ŠK Trabi Tvarožná | JS Motorbar Club, Brno | |
18:00 | Pelinka Jakub | 31 | : | 10 | Košina David |
|
| 8. | Čt | 9.11.2023 | DC Victoria(e) Brno | 7 | : | 11 | Netáhla Těšany | Hospůdka Brno, Brno | |
18:00 | Vejmělek Jan | 18 | : | 25 | Vahala Michal |
|
| 8. | Čt | 9.11.2023 | DC Štěstí Brno | 6 | : | 12 | Darts Hodějice | Pivnice Na Vyhlídce, Brno | |
18:00 | Nesnídalová Michaela | 15 | : | 27 | Bezděk Martin |
|
| 9. | Čt | 16.11.2023 | Skurut Hai | 10 | : | 9 | DT ka - Brňáci | Pivnice U Svatých, Brno-střed | |
18:00 | Kříž Milan | 24 | : | 20 | Pelinka Jakub |
Zadal: | Kříž Milan | 16.11.2023 22:52 | Autorizoval: | Automat | 22.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Čt | 16.11.2023 | ŠK Trabi Tvarožná | 5 | : | 13 | Letka Brno | Restaurace Las Velas, Velatice | |
18:00 | Krček Štěpán | 16 | : | 28 | Nesnídal Petr |
Zadal: | Nesnídal Petr | 17.11.2023 16:53 | Autorizoval: | Automat | 22.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Čt | 16.11.2023 | Puboši Brno | 8 | : | 10 | DC Štěstí Brno | Pivnice U Ričího, Brno | |
18:00 | Lang Richard | 21 | : | 24 | Nesnídalová Michaela |
Zadal: | Hladík Radim | 16.11.2023 23:15 | Autorizoval: | Automat | 22.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Čt | 16.11.2023 | Darts Hodějice | 13 | : | 5 | DC Victoria(e) Brno | Sokolovna Hodějice, Hodějice | |
18:00 | Bezděk Martin | 29 | : | 13 | Vejmělek Jan |
|
| 9. | Čt | 16.11.2023 | Netáhla Těšany | 11 | : | 7 | UDO Holštejn | Na hřišti Těšany, Těšany | |
18:00 | Vahala Michal | 25 | : | 20 | Bejčková Veronika |
|
| 9. | Čt | 16.11.2023 | DC Motobar Brno | 10 | : | 8 | Bestie Bučovice | JS Motorbar Club, Brno | |
18:00 | Svoboda Roman | 24 | : | 19 | Calta Josef |
Zadal: | Calta Josef | 16.11.2023 23:58 | Autorizoval: | Automat | 22.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Po | 20.11.2023 | UDO Holštejn | 8 | : | 10 | DC Motobar Brno | Holštejn - Hostinec pod hradem, Holštejn | |
18:00 | Bejčková Veronika | 25 | : | 22 | Svoboda Roman |
|
| 10. | St | 22.11.2023 | Letka Brno | 10 | : | 8 | Skurut Hai | Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno | |
18:00 | Nesnídal Petr | 22 | : | 21 | Kříž Milan |
|
| 10. | Čt | 23.11.2023 | Bestie Bučovice | 11 | : | 7 | DT ka - Brňáci | Restaurace Litovel Bučovice, Bučovice | |
18:00 | Calta Josef | 25 | : | 20 | Pelinka Jakub |
|
| 10. | Čt | 23.11.2023 | DC Motobar Brno | 5 | : | 13 | Netáhla Těšany | JS Motorbar Club, Brno | |
18:00 | Spurný Jaroslav | 18 | : | 29 | Vahala Michal |
|
| 10. | Čt | 23.11.2023 | UDO Holštejn | 6 | : | 12 | Darts Hodějice | Holštejn - Hostinec pod hradem, Holštejn | |
18:00 | Bejčková Veronika | 17 | : | 27 | Cigánek Adam |
|
| 10. | Čt | 23.11.2023 | DC Victoria(e) Brno | 6 | : | 12 | Puboši Brno | Hospůdka Brno, Brno | |
18:00 | Vejmělek Jan | 15 | : | 24 | Hladík Radim |
|
| 10. | Čt | 23.11.2023 | DC Štěstí Brno | 5 | : | 13 | ŠK Trabi Tvarožná | Pivnice Na Vyhlídce, Brno | |
18:00 | Mičkal Jiří | 16 | : | 28 | Košina David |
Zadal: | Mičkal Jiří | 24.11.2023 13:27 | Autorizoval: | Automat | 29.11.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 26.11.2023 | DC Victoria(e) Brno | 6 | : | 12 | Bestie Bučovice | Hospůdka Brno, Brno | |
18:00 | Machková Michaela | 18 | : | 27 | Calta Josef |
|
| 11. | Čt | 30.11.2023 | DT ka - Brňáci | 11 | : | 7 | Letka Brno | JS Motorbar Club, Brno | |
18:00 | Pelinka Jakub | 23 | : | 18 | Nesnídal Petr |
|
| 11. | Čt | 30.11.2023 | Skurut Hai | 11 | : | 7 | DC Štěstí Brno | Pivnice U Svatých, Brno-střed | |
18:00 | Kříž Milan | 28 | : | 20 | Mičkal Jiří |
|
| 11. | Čt | 30.11.2023 | ŠK Trabi Tvarožná | 6 | : | 12 | DC Victoria(e) Brno | Restaurace Las Velas, Velatice | |
18:00 | Košina David | 15 | : | 27 | Vejmělek Jan |
Zadal: | Vejmělek Jan | 1.12.2023 12:21 | Autorizoval: | Automat | 6.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Čt | 30.11.2023 | Puboši Brno | 10 | : | 8 | UDO Holštejn | Pivnice U Ričího, Brno | |
18:00 | Lang Richard | 25 | : | 20 | Bejčková Veronika |
|
| 11. | Čt | 30.11.2023 | Darts Hodějice | 16 | : | 2 | DC Motobar Brno | Sokolovna Hodějice, Hodějice | |
18:00 | Bezděk Martin | 33 | : | 7 | Svoboda Roman |
Zadal: | Cigánek Josef | 30.11.2023 21:21 | Autorizoval: | Automat | 6.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Čt | 30.11.2023 | Netáhla Těšany | 9 | : | 10 | Bestie Bučovice | Na hřišti Těšany, Těšany | |
18:00 | Vahala Michal | 22 | : | 22 | Calta Josef |
|
| 7. | St | 6.12.2023 | Darts Hodějice | 17 | : | 1 | Letka Brno | Sokolovna Hodějice, Hodějice | |
18:00 | Bezděk Martin | 34 | : | 2 | Nesnídal Petr |
|
| 1. | Čt | 7.12.2023 | DC Victoria(e) Brno | 11 | : | 7 | Skurut Hai | Hospůdka Brno, Brno | |
18:00 | Vejmělek Jan | 26 | : | 18 | Kříž Milan |
|
| 2. | Čt | 14.12.2023 | DT ka - Brňáci | 10 | : | 8 | DC Victoria(e) Brno | JS Motorbar Club, Brno | |
18:00 | Pelinka Jakub | 22 | : | 22 | Vejmělek Jan |
|
| 12. | Čt | 1.2.2024 | Darts Hodějice | 12 | : | 6 | Netáhla Těšany | Sokolovna Hodějice, Hodějice | |
18:00 | Bezděk Martin | 27 | : | 16 | Vahala Michal |
Zadal: | Cigánek Josef | 1.2.2024 21:14 | Autorizoval: | Automat | 7.2.2024 02:00 |
|
| 12. | Čt | 1.2.2024 | Puboši Brno | 13 | : | 5 | DC Motobar Brno | Pivnice U Ričího, Brno | |
18:00 | Lang Richard | 29 | : | 17 | Spurný Jaroslav |
Zadal: | Hladík Radim | 1.2.2024 22:34 | Autorizoval: | Automat | 7.2.2024 02:00 |
|
| 12. | Čt | 1.2.2024 | ŠK Trabi Tvarožná | 4 | : | 14 | UDO Holštejn | Restaurace Las Velas, Velatice | |
18:00 | Košina David | 13 | : | 30 | Bejčková Veronika |
|
| 12. | Čt | 1.2.2024 | Skurut Hai | 6 | : | 12 | DC Victoria(e) Brno | Pivnice U Svatých, Brno-střed | |
18:00 | Kříž Milan | 17 | : | 28 | Vejmělek Jan |
|
| 12. | Čt | 1.2.2024 | DT ka - Brňáci | 12 | : | 6 | DC Štěstí Brno | JS Motorbar Club, Brno | |
18:00 | Pelinka Jakub | 27 | : | 17 | Nesnídalová Michaela |
Zadal: | Pelinka Jakub | 2.2.2024 11:31 | Autorizoval: | Automat | 7.2.2024 02:00 |
|
| 12. | Čt | 1.2.2024 | Bestie Bučovice | 12 | : | 6 | Letka Brno | Restaurace Litovel Bučovice, Bučovice | |
18:00 | Calta Josef | 24 | : | 14 | Nesnídal Petr |
Zadal: | Calta Josef | 1.2.2024 21:27 | Autorizoval: | Automat | 7.2.2024 02:00 |
|
| 13. | Čt | 15.2.2024 | Darts Hodějice | 11 | : | 7 | Bestie Bučovice | Sokolovna Hodějice, Hodějice | |
18:00 | Bezděk Martin | 27 | : | 21 | Calta Josef |
|
| 13. | Čt | 15.2.2024 | DC Victoria(e) Brno | 12 | : | 6 | DT ka - Brňáci | Hospůdka Brno, Brno | |
18:00 | Vejmělek Jan | 27 | : | 18 | Pelinka Jakub |
Zadal: | Vejmělek Jan | 16.2.2024 07:03 | Autorizoval: | Automat | 21.2.2024 02:00 |
|
| 13. | Čt | 15.2.2024 | UDO Holštejn | 8 | : | 10 | Skurut Hai | Holštejn - Hostinec pod hradem, Holštejn | |
18:00 | Bejčková Veronika | 23 | : | 24 | Kříž Milan |
|
| 13. | Čt | 15.2.2024 | DC Motobar Brno | 8 | : | 10 | ŠK Trabi Tvarožná | JS Motorbar Club, Brno | |
18:00 | Spurný Jaroslav | 20 | : | 25 | Košina David |
|
| 13. | Čt | 15.2.2024 | Netáhla Těšany | 12 | : | 6 | Puboši Brno | Na hřišti Těšany, Těšany | |
18:00 | Vahala Michal | 27 | : | 19 | Přichystal Aleš |
|
| 13. | Čt | 15.2.2024 | DC Štěstí Brno | 7 | : | 11 | Letka Brno | Pivnice Na Vyhlídce, Brno | |
18:00 | Mičkal Jiří | 17 | : | 23 | Nesnídal Petr |
|
| 14. | St | 21.2.2024 | Letka Brno | 14 | : | 4 | DC Victoria(e) Brno | Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno | |
18:00 | Nesnídal Petr | 29 | : | 17 | Vejmělek Jan |
|
| 14. | Čt | 22.2.2024 | Puboši Brno | 5 | : | 13 | Darts Hodějice | Pivnice U Ričího, Brno | |
18:00 | Hladík Radim | 15 | : | 27 | Bezděk Martin |
|
| 14. | Čt | 22.2.2024 | ŠK Trabi Tvarožná | 3 | : | 15 | Netáhla Těšany | Restaurace Las Velas, Velatice | |
18:00 | Košina David | 14 | : | 31 | Vahala Michal |
|
| 14. | Čt | 22.2.2024 | Skurut Hai | 15 | : | 3 | DC Motobar Brno | Pivnice U Svatých, Brno-střed | |
18:00 | Kříž Milan | 32 | : | 9 | Raus Aleš |
Zadal: | Kříž Milan | 22.2.2024 21:52 | Autorizoval: | Automat | 28.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Čt | 22.2.2024 | DT ka - Brňáci | 11 | : | 7 | UDO Holštejn | JS Motorbar Club, Brno | |
18:00 | Pelinka Jakub | 26 | : | 18 | Bejčková Veronika |
|
| 14. | Čt | 22.2.2024 | Bestie Bučovice | 14 | : | 4 | DC Štěstí Brno | Restaurace Litovel Bučovice, Bučovice | |
18:00 | Calta Josef | 29 | : | 14 | Mičkal Jiří |
|
| 15. | Čt | 29.2.2024 | Puboši Brno | 12 | : | 6 | Bestie Bučovice | Pivnice U Ričího, Brno | |
18:00 | Hladík Radim | 28 | : | 17 | Calta Josef |
|
| 15. | Čt | 29.2.2024 | DC Motobar Brno | 5 | : | 13 | DT ka - Brňáci | JS Motorbar Club, Brno | |
18:00 | Spurný Jaroslav | 15 | : | 28 | Pelinka Jakub |
Zadal: | Pelinka Jakub | 1.3.2024 18:42 | Autorizoval: | Automat | 6.3.2024 02:00 |
|
| 15. | Čt | 29.2.2024 | Netáhla Těšany | 13 | : | 5 | Skurut Hai | Na hřišti Těšany, Těšany | |
18:00 | Vahala Michal | 26 | : | 18 | Kříž Milan |
|
| 15. | Čt | 29.2.2024 | Darts Hodějice | 15 | : | 3 | ŠK Trabi Tvarožná | Sokolovna Hodějice, Hodějice | |
18:00 | Bezděk Martin | 31 | : | 11 | Košina David |
Zadal: | Bezděk Martin | 29.2.2024 21:04 | Autorizoval: | Automat | 6.3.2024 02:00 |
|
| 15. | Čt | 29.2.2024 | DC Victoria(e) Brno | 11 | : | 7 | DC Štěstí Brno | Hospůdka Brno, Brno | |
18:00 | Vejmělek Jan | 26 | : | 18 | Mičkal Jiří |
|
| 15. | Čt | 29.2.2024 | UDO Holštejn | 11 | : | 7 | Letka Brno | Holštejn - Hostinec pod hradem, Holštejn | |
18:00 | Bejčková Veronika | 25 | : | 19 | Nesnídal Petr |
|
| 16. | St | 6.3.2024 | Letka Brno | 14 | : | 4 | DC Motobar Brno | Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno | |
18:00 | Nesnídal Petr | 31 | : | 13 | Svoboda Roman |
|
| 16. | Čt | 7.3.2024 | ŠK Trabi Tvarožná | 2 | : | 16 | Puboši Brno | Restaurace Las Velas, Velatice | |
18:00 | Košina David | 10 | : | 34 | Přichystal Aleš |
|
| 16. | Čt | 7.3.2024 | Skurut Hai | 10 | : | 9 | Darts Hodějice | Pivnice U Svatých, Brno-střed | |
18:00 | Kříž Milan | 28 | : | 24 | Bezděk Martin |
|
| 16. | Čt | 7.3.2024 | DT ka - Brňáci | 3 | : | 15 | Netáhla Těšany | JS Motorbar Club, Brno | |
18:00 | Pelinka Jakub | 8 | : | 32 | Vahala Michal |
|
| 16. | Čt | 7.3.2024 | DC Štěstí Brno | 10 | : | 9 | UDO Holštejn | Pivnice Na Vyhlídce, Brno | |
18:00 | Mičkal Jiří | 25 | : | 24 | Bejčková Veronika |
|
| 16. | Čt | 7.3.2024 | Bestie Bučovice | 12 | : | 6 | DC Victoria(e) Brno | Restaurace Litovel Bučovice, Bučovice | |
18:00 | Calta Josef | 27 | : | 17 | Vejmělek Jan |
|
| 17. | Čt | 14.3.2024 | ŠK Trabi Tvarožná | 7 | : | 11 | Bestie Bučovice | Restaurace Las Velas, Velatice | |
18:00 | Košina David | 19 | : | 26 | Kovář Zdeněk |
Zadal: | Košina David | 14.3.2024 21:42 | Autorizoval: | Automat | 20.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Čt | 14.3.2024 | Darts Hodějice | 15 | : | 3 | DT ka - Brňáci | Sokolovna Hodějice, Hodějice | |
18:00 | Bezděk Martin | 33 | : | 8 | Pelinka Jakub |
Zadal: | Bezděk Martin | 14.3.2024 21:11 | Autorizoval: | Automat | 20.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Čt | 14.3.2024 | Puboši Brno | 13 | : | 5 | Skurut Hai | Pivnice U Ričího, Brno | |
18:00 | Lang Richard | 28 | : | 18 | Kříž Milan |
|
| 17. | Čt | 14.3.2024 | UDO Holštejn | 11 | : | 7 | DC Victoria(e) Brno | Holštejn - Hostinec pod hradem, Holštejn | |
18:00 | Bejčková Veronika | 26 | : | 24 | Vejmělek Jan |
|
| 17. | Čt | 14.3.2024 | DC Motobar Brno | 4 | : | 14 | DC Štěstí Brno | JS Motorbar Club, Brno | |
18:00 | Svoboda Roman | 15 | : | 30 | Nesnídalová Michaela |
Zadal: | Vrbka Jan | 18.3.2024 18:37 | Autorizoval: | Automat | 20.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Čt | 14.3.2024 | Netáhla Těšany | 11 | : | 7 | Letka Brno | Na hřišti Těšany, Těšany | |
18:00 | Vahala Michal | 23 | : | 19 | Nesnídal Petr |
|
| 18. | St | 20.3.2024 | Letka Brno | 7 | : | 11 | Darts Hodějice | Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno | |
18:00 | Čupr Kamil | 20 | : | 25 | Bezděk Martin |
|
| 18. | Čt | 21.3.2024 | Skurut Hai | 13 | : | 5 | ŠK Trabi Tvarožná | Pivnice U Svatých, Brno-střed | |
18:00 | Kříž Milan | 31 | : | 17 | Košina David |
Zadal: | Kříž Milan | 22.3.2024 07:04 | Autorizoval: | Automat | 28.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Čt | 21.3.2024 | DT ka - Brňáci | 5 | : | 13 | Puboši Brno | JS Motorbar Club, Brno | |
18:00 | Pelinka Jakub | 15 | : | 29 | Lang Richard |
|
| 18. | Čt | 21.3.2024 | DC Štěstí Brno | 3 | : | 15 | Netáhla Těšany | Pivnice Na Vyhlídce, Brno | |
18:00 | Nesnídalová Michaela | 13 | : | 31 | Vahala Michal |
|
| 18. | Čt | 21.3.2024 | DC Victoria(e) Brno | 15 | : | 3 | DC Motobar Brno | Hospůdka Brno, Brno | |
18:00 | Vejmělek Jan | 31 | : | 11 | Spurný Jaroslav |
Zadal: | Vejmělek Jan | 22.3.2024 12:24 | Autorizoval: | Automat | 28.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Čt | 21.3.2024 | Bestie Bučovice | 13 | : | 5 | UDO Holštejn | Restaurace Litovel Bučovice, Bučovice | |
18:00 | Kovář Zdeněk | 29 | : | 14 | Bejčková Veronika |
Zadal: | Kovář Zdeněk | 22.3.2024 19:05 | Autorizoval: | Automat | 28.3.2024 02:00 |
|
| 19. | Čt | 4.4.2024 | Skurut Hai | 8 | : | 10 | Bestie Bučovice | Pivnice U Svatých, Brno-střed | |
18:00 | Kříž Milan | 21 | : | 21 | Kovář Zdeněk |
Zadal: | Kříž Milan | 5.4.2024 05:39 | Autorizoval: | Automat | 10.4.2024 02:00 |
|
| 19. | Čt | 4.4.2024 | Netáhla Těšany | 11 | : | 7 | DC Victoria(e) Brno | Na hřišti Těšany, Těšany | |
18:00 | Vahala Michal | 26 | : | 18 | Vejmělek Jan |
|
| 19. | Čt | 4.4.2024 | Darts Hodějice | 12 | : | 6 | DC Štěstí Brno | Sokolovna Hodějice, Hodějice | |
18:00 | Bezděk Martin | 25 | : | 16 | Mičkal Jiří |
Zadal: | Bezděk Martin | 4.4.2024 20:57 | Autorizoval: | Automat | 10.4.2024 02:00 |
|
| 19. | Čt | 4.4.2024 | Puboši Brno | 9 | : | 10 | Letka Brno | Pivnice U Ričího, Brno | |
18:00 | Lang Richard | 22 | : | 23 | Nesnídal Petr |
Zadal: | Nesnídal Petr | 6.4.2024 10:59 | Autorizoval: | Automat | 10.4.2024 02:00 |
|
| 19. | Po | 8.4.2024 | DC Motobar Brno | 5 | : | 13 | UDO Holštejn | JS Motorbar Club, Brno | |
18:00 | Spurný Jaroslav | 13 | : | 27 | Bejčková Veronika |
|
| 20. | St | 10.4.2024 | Letka Brno | 13 | : | 5 | ŠK Trabi Tvarožná | Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno | |
18:00 | Nesnídal Petr | 28 | : | 15 | Košina David |
Zadal: | Nesnídal Petr | 11.4.2024 09:07 | Autorizoval: | Automat | 16.4.2024 02:00 |
|
| 20. | Čt | 11.4.2024 | DT ka - Brňáci | 6 | : | 12 | Skurut Hai | JS Motorbar Club, Brno | |
18:00 | Pelinka Jakub | 19 | : | 24 | Kříž Milan |
|
| 20. | Čt | 11.4.2024 | DC Štěstí Brno | 10 | : | 8 | Puboši Brno | Pivnice Na Vyhlídce, Brno | |
18:00 | Mičkal Jiří | 22 | : | 19 | Přichystal Aleš |
Zadal: | Mičkal Jiří | 11.4.2024 21:35 | Autorizoval: | Automat | 17.4.2024 02:00 |
|
| 20. | Čt | 11.4.2024 | DC Victoria(e) Brno | 10 | : | 9 | Darts Hodějice | Hospůdka Brno, Brno | |
18:00 | Vejmělek Jan | 23 | : | 21 | Bezděk Martin |
|
| 20. | Čt | 11.4.2024 | UDO Holštejn | 3 | : | 15 | Netáhla Těšany | Holštejn - Hostinec pod hradem, Holštejn | |
18:00 | Bejčková Veronika | 9 | : | 30 | Vahala Michal |
|
| 20. | Čt | 11.4.2024 | Bestie Bučovice | 15 | : | 3 | DC Motobar Brno | Restaurace Litovel Bučovice, Bučovice | |
18:00 | Kovář Zdeněk | 32 | : | 15 | Chlupová Kateřina |
Zadal: | Kovář Zdeněk | 13.4.2024 14:36 | Autorizoval: | Automat | 17.4.2024 02:00 |
|
| 19. | Pá | 12.4.2024 | ŠK Trabi Tvarožná | 7 | : | 11 | DT ka - Brňáci | Restaurace Las Velas, Velatice | |
18:00 | Košina David | 22 | : | 26 | Pelinka Jakub |
|
| 21. | Čt | 18.4.2024 | DT ka - Brňáci | | | | Bestie Bučovice | JS Motorbar Club, Brno | |
18:00 | | | | | |
|
| 21. | Čt | 18.4.2024 | Netáhla Těšany | 12 | : | 6 | DC Motobar Brno | Na hřišti Těšany, Těšany | |
18:00 | Vahala Michal | 26 | : | 20 | Spurný Jaroslav |
|
| 21. | Čt | 18.4.2024 | Darts Hodějice | 12 | : | 6 | UDO Holštejn | Sokolovna Hodějice, Hodějice | |
18:00 | Bezděk Martin | 26 | : | 17 | Bejčková Veronika |
|
| 21. | Čt | 18.4.2024 | Puboši Brno | 11 | : | 7 | DC Victoria(e) Brno | Pivnice U Ričího, Brno | |
18:00 | Přichystal Aleš | 26 | : | 19 | Vejmělek Jan |
|
| 21. | Čt | 18.4.2024 | ŠK Trabi Tvarožná | 7 | : | 11 | DC Štěstí Brno | Restaurace Las Velas, Velatice | |
18:00 | Košina David | 19 | : | 25 | Mičkal Jiří |
|
| 21. | Čt | 18.4.2024 | Skurut Hai | 6 | : | 12 | Letka Brno | Pivnice U Svatých, Brno-střed | |
18:00 | Kříž Milan | 19 | : | 28 | Nesnídal Petr |
|
| 22. | St | 24.4.2024 | Letka Brno | | | | DT ka - Brňáci | Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno | |
18:00 | | | | | |
|
| 22. | Čt | 25.4.2024 | DC Štěstí Brno | | | | Skurut Hai | Pivnice Na Vyhlídce, Brno | |
18:00 | | | | | |
|
| 22. | Čt | 25.4.2024 | DC Victoria(e) Brno | | | | ŠK Trabi Tvarožná | Hospůdka Brno, Brno | |
18:00 | | | | | |
|
| 22. | Čt | 25.4.2024 | UDO Holštejn | | | | Puboši Brno | Holštejn - Hostinec pod hradem, Holštejn | |
18:00 | | | | | |
|
| 22. | Čt | 25.4.2024 | DC Motobar Brno | | | | Darts Hodějice | JS Motorbar Club, Brno | |
18:00 | | | | | |
|
| 22. | Čt | 25.4.2024 | Bestie Bučovice | | | | Netáhla Těšany | Restaurace Litovel Bučovice, Bučovice | |
18:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 17.9.2023 | Stará Parta Budišov | 7 | : | 11 | DC Štiky Rosice B | Restaurace u Kazdů, Budišov | |
15:00 | Pospíšil Ladislav | 19 | : | 25 | Vitamvás Ambrož |
|
| 1. | Ne | 17.9.2023 | DC Rychlé šipky Bosonohy | 12 | : | 6 | Ex na Ex Brno | Pivnice u Meka, Bosonohy | |
15:00 | Dočekal Jaromír | 28 | : | 17 | Fečo Karel |
Zadal: | Zelina Martin | 18.9.2023 12:48 | Autorizoval: | Automat | 23.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 17.9.2023 | DC Zmije Třebíč | 11 | : | 7 | Strmeň Kohoutovice | Synottip Bar Třebíč, Třebíč | |
15:00 | Kudláček Lukáš | 25 | : | 20 | Wujčík Martin |
|
| 1. | Ne | 24.9.2023 | DC Angry Birds Osmička Brno B | 5 | : | 13 | Šipkaři Budišov | Pivnice Osmička, Brno | |
15:00 | Benda Zbyněk | 19 | : | 28 | Ujčíková Jarmila |
Zadal: | Benda Zbyněk | 24.9.2023 20:12 | Autorizoval: | Automat | 30.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Stará Parta Budišov | 3 | : | 15 | DC Rychlé šipky Bosonohy | Restaurace u Kazdů, Budišov | |
15:00 | Pospíšil Ladislav | 11 | : | 31 | Dočekal Jaromír |
Zadal: | Čech Dominik | 1.10.2023 19:39 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Šipkaři Budišov | 11 | : | 7 | DC Zmije Třebíč | Hospoda U Floriánka, Budišov | |
15:00 | Tesař Petr | 25 | : | 19 | Kudláček Lukáš |
Zadal: | Tesař Petr | 1.10.2023 18:58 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Bastr team Brno | 14 | : | 4 | DC Angry Birds Osmička Brno B | Bystrcká oáza, Brno | |
15:00 | Pazio Marek | 29 | : | 18 | Benda Zbyněk |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Ex na Ex Brno | 6 | : | 12 | Topas Club Brno | Na Kulecu, Brno | |
15:00 | Fečo Karel | 19 | : | 29 | Kříž Martin |
Zadal: | Fečo Karel | 3.10.2023 16:09 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | DC Štiky Rosice B | 7 | : | 11 | Strmeň Kohoutovice | Sport bar Cristal, Rosice | |
15:00 | Vitamvás Ambrož | 16 | : | 26 | Wujčík Martin |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | DC Rychlé šipky Bosonohy | 12 | : | 6 | DC Štiky Rosice B | Pivnice u Meka, Bosonohy | |
15:00 | Dočekal Jaromír | 27 | : | 19 | Vitamvás Ambrož |
Zadal: | Zelina Martin | 8.10.2023 21:09 | Autorizoval: | Automat | 14.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | Topas Club Brno | 12 | : | 6 | Stará Parta Budišov | Topas Club, Brno | |
15:00 | Kříž Martin | 28 | : | 17 | Pospíšil Ladislav |
Zadal: | Kříž Martin | 8.10.2023 19:59 | Autorizoval: | Automat | 14.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | DC Zmije Třebíč | 11 | : | 7 | Bastr team Brno | Synottip Bar Třebíč, Třebíč | |
15:00 | Kudláček Lukáš | 27 | : | 18 | Zemčák Štefan |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | Strmeň Kohoutovice | 7 | : | 11 | Šipkaři Budišov | Rest.Fotbalové hřiště, Brno | |
15:00 | Wujčík Martin | 19 | : | 24 | Tesař Petr |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | DC Rychlé šipky Bosonohy | 7 | : | 11 | Topas Club Brno | Pivnice u Meka, Bosonohy | |
15:00 | Dočekal Jaromír | 18 | : | 26 | Kříž Martin |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | Bastr team Brno | 11 | : | 7 | Strmeň Kohoutovice | Bystrcká oáza, Brno | |
15:00 | Zemčák Štefan | 24 | : | 18 | Wujčík Martin |
Zadal: | Pazio Marek | 15.10.2023 19:33 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | Ex na Ex Brno | 12 | : | 6 | DC Angry Birds Osmička Brno B | Na Kulecu, Brno | |
15:00 | Fečo Karel | 29 | : | 15 | Benda Zbyněk |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | DC Štiky Rosice B | 7 | : | 11 | Šipkaři Budišov | Sport bar Cristal, Rosice | |
15:00 | Vitamvás Ambrož | 18 | : | 25 | Tesař Petr |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Topas Club Brno | 12 | : | 6 | DC Štiky Rosice B | Topas Club, Brno | |
15:00 | Kříž Martin | 27 | : | 16 | Pavlík Martin |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | DC Angry Birds Osmička Brno B | 7 | : | 11 | Stará Parta Budišov | Pivnice Osmička, Brno | |
15:00 | Benda Zbyněk | 18 | : | 24 | Pospíšil Ladislav |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | DC Zmije Třebíč | 11 | : | 7 | Ex na Ex Brno | Synottip Bar Třebíč, Třebíč | |
15:00 | Kudláček Lukáš | 27 | : | 20 | Fečo Karel |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Šipkaři Budišov | 8 | : | 10 | Bastr team Brno | Hospoda U Floriánka, Budišov | |
15:00 | Ujčíková Jarmila | 21 | : | 23 | Holešinský Roman |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Stará Parta Budišov | 5 | : | 13 | DC Zmije Třebíč | Restaurace u Kazdů, Budišov | |
15:00 | Pospíšil Ladislav | 19 | : | 28 | Kudláček Lukáš |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | DC Rychlé šipky Bosonohy | 10 | : | 8 | DC Angry Birds Osmička Brno B | Pivnice u Meka, Bosonohy | |
15:00 | Dočekal Jaromír | 26 | : | 19 | Benda Zbyněk |
Zadal: | Zelina Martin | 29.10.2023 20:18 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Ex na Ex Brno | 9 | : | 10 | Strmeň Kohoutovice | Na Kulecu, Brno | |
15:00 | Fečo Karel | 23 | : | 22 | Wujčík Martin |
Zadal: | Fečo Karel | 30.10.2023 16:45 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | DC Štiky Rosice B | 6 | : | 12 | Bastr team Brno | Sport bar Cristal, Rosice | |
15:00 | Pavlík Martin | 17 | : | 29 | Zemčák Štefan |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | DC Angry Birds Osmička Brno B | 5 | : | 13 | Topas Club Brno | Pivnice Osmička, Brno | |
15:00 | Benda Zbyněk | 14 | : | 27 | Kříž Martin |
Zadal: | Benda Zbyněk | 12.11.2023 19:59 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | DC Zmije Třebíč | 10 | : | 9 | DC Rychlé šipky Bosonohy | Synottip Bar Třebíč, Třebíč | |
15:00 | Kudláček Lukáš | 23 | : | 21 | Dočekal Jaromír |
Zadal: | Kudláček Lukáš | 12.11.2023 20:42 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Strmeň Kohoutovice | 12 | : | 6 | Stará Parta Budišov | Rest.Fotbalové hřiště, Brno | |
15:00 | Wujčík Martin | 27 | : | 18 | Čech Mojmír |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Šipkaři Budišov | 11 | : | 7 | Ex na Ex Brno | Hospoda U Floriánka, Budišov | |
15:00 | Ujčíková Jarmila | 27 | : | 15 | Fečo Karel |
Zadal: | Tesař Petr | 12.11.2023 19:29 | Změnil: | Tesař Petr | 13.11.2023 19:39 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Stará Parta Budišov | 6 | : | 12 | Šipkaři Budišov | Restaurace u Kazdů, Budišov | |
15:00 | Čech Dominik | 19 | : | 27 | Ujčíková Jarmila |
Zadal: | Čech Dominik | 19.11.2023 17:38 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | DC Rychlé šipky Bosonohy | 7 | : | 11 | Strmeň Kohoutovice | Pivnice u Meka, Bosonohy | |
15:00 | Dočekal Jaromír | 21 | : | 25 | Wujčík Martin |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Topas Club Brno | 11 | : | 7 | DC Zmije Třebíč | Topas Club, Brno | |
15:00 | Kříž Martin | 26 | : | 16 | Kudláček Lukáš |
Zadal: | Kříž Martin | 19.11.2023 19:07 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Ex na Ex Brno | 8 | : | 10 | Bastr team Brno | Na Kulecu, Brno | |
15:00 | Fečo Karel | 24 | : | 26 | Zemčák Štefan |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | DC Angry Birds Osmička Brno B | 10 | : | 9 | DC Štiky Rosice B | Pivnice Osmička, Brno | |
15:00 | Benda Zbyněk | 22 | : | 24 | Vitamvás Ambrož |
Zadal: | Benda Zbyněk | 26.11.2023 22:15 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Strmeň Kohoutovice | 7 | : | 11 | Topas Club Brno | Rest.Fotbalové hřiště, Brno | |
15:00 | Wujčík Martin | 17 | : | 26 | Kříž Martin |
Zadal: | Wujčík Martin | 26.11.2023 23:20 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Šipkaři Budišov | 10 | : | 8 | DC Rychlé šipky Bosonohy | Hospoda U Floriánka, Budišov | |
15:00 | Ujčíková Jarmila | 24 | : | 21 | Zelina Martin |
Zadal: | Tesař Petr | 26.11.2023 19:35 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Bastr team Brno | 10 | : | 9 | Stará Parta Budišov | Bystrcká oáza, Brno | |
15:00 | Zemčák Štefan | 22 | : | 24 | Čech Dominik |
Zadal: | Pazio Marek | 26.11.2023 20:28 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 3.12.2023 | DC Rychlé šipky Bosonohy | 9 | : | 10 | Bastr team Brno | Pivnice u Meka, Bosonohy | |
15:00 | Dočekal Jaromír | 22 | : | 24 | Pazio Marek |
Zadal: | Zelina Martin | 3.12.2023 20:10 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 3.12.2023 | Topas Club Brno | 10 | : | 8 | Šipkaři Budišov | Topas Club, Brno | |
15:00 | Kříž Martin | 23 | : | 17 | Tesař Petr |
Zadal: | Kříž Martin | 3.12.2023 18:57 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 3.12.2023 | DC Angry Birds Osmička Brno B | 2 | : | 16 | DC Zmije Třebíč | Pivnice Osmička, Brno | |
15:00 | Rollingerová Eliška | 9 | : | 33 | Kudláček Lukáš |
|
| 10. | Ne | 3.12.2023 | DC Štiky Rosice B | 6 | : | 12 | Ex na Ex Brno | Sport bar Cristal, Rosice | |
15:00 | Pavlík Martin | 20 | : | 25 | Fečo Karel |
Zadal: | Pavlík Martin | 4.12.2023 08:43 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 10.12.2023 | DC Zmije Třebíč | 12 | : | 6 | DC Štiky Rosice B | Synottip Bar Třebíč, Třebíč | |
15:00 | Kudláček Lukáš | 28 | : | 16 | Pavlík Martin |
Zadal: | Kudláček Lukáš | 10.12.2023 20:48 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 10.12.2023 | Strmeň Kohoutovice | 13 | : | 5 | DC Angry Birds Osmička Brno B | Rest.Fotbalové hřiště, Brno | |
15:00 | Wujčík Martin | 28 | : | 14 | Benda Zbyněk |
|
| 11. | Ne | 10.12.2023 | Bastr team Brno | 3 | : | 15 | Topas Club Brno | Bystrcká oáza, Brno | |
15:00 | Pazio Marek | 13 | : | 30 | Kříž Martin |
|
| 11. | Ne | 10.12.2023 | Ex na Ex Brno | 5 | : | 13 | Stará Parta Budišov | Na Kulecu, Brno | |
15:00 | Fečo Karel | 17 | : | 27 | Čech Dominik |
Zadal: | Fečo Karel | 12.12.2023 19:40 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 4.2.2024 | DC Štiky Rosice B | 8 | : | 10 | Stará Parta Budišov | Sport bar Cristal, Rosice | |
15:00 | Vitamvás Ambrož | 21 | : | 22 | Čech Mojmír |
|
| 12. | Ne | 4.2.2024 | Ex na Ex Brno | 10 | : | 9 | DC Rychlé šipky Bosonohy | Na Kulecu, Brno | |
15:00 | Fečo Karel | 23 | : | 20 | Dočekal Jaromír |
Zadal: | Fečo Karel | 5.2.2024 19:41 | Autorizoval: | Automat | 10.2.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 4.2.2024 | Šipkaři Budišov | 10 | : | 9 | DC Angry Birds Osmička Brno B | Hospoda U Floriánka, Budišov | |
15:00 | Tesař Petr | 25 | : | 23 | Benda Zbyněk |
Zadal: | Tesař Petr | 4.2.2024 21:24 | Autorizoval: | Automat | 10.2.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 4.2.2024 | Strmeň Kohoutovice | 8 | : | 10 | DC Zmije Třebíč | Rest.Fotbalové hřiště, Brno | |
15:00 | Wujčík Martin | 22 | : | 25 | Kudláček Lukáš |
Zadal: | Wujčík Martin | 4.2.2024 21:04 | Autorizoval: | Automat | 10.2.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 11.2.2024 | DC Rychlé šipky Bosonohy | 10 | : | 8 | Stará Parta Budišov | Pivnice u Meka, Bosonohy | |
15:00 | Dočekal Jaromír | 23 | : | 23 | Čech Dominik |
|
| 13. | Ne | 11.2.2024 | DC Zmije Třebíč | 10 | : | 9 | Šipkaři Budišov | Synottip Bar Třebíč, Třebíč | |
15:00 | Kudláček Lukáš | 22 | : | 21 | Zahrádka Vojtěch |
|
| 13. | Ne | 11.2.2024 | DC Angry Birds Osmička Brno B | 5 | : | 13 | Bastr team Brno | Pivnice Osmička, Brno | |
15:00 | Benda Zbyněk | 14 | : | 26 | Kocourek Roman |
Zadal: | Benda Zbyněk | 11.2.2024 19:32 | Autorizoval: | Automat | 17.2.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 11.2.2024 | Topas Club Brno | 12 | : | 6 | Ex na Ex Brno | Topas Club, Brno | |
15:00 | Kříž Martin | 26 | : | 16 | Fečo Karel |
|
| 13. | Ne | 11.2.2024 | Strmeň Kohoutovice | 13 | : | 5 | DC Štiky Rosice B | Rest.Fotbalové hřiště, Brno | |
15:00 | Wujčík Martin | 28 | : | 15 | Vitamvás Ambrož |
Zadal: | Wujčík Martin | 11.2.2024 20:50 | Autorizoval: | Automat | 17.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 18.2.2024 | DC Štiky Rosice B | 8 | : | 10 | DC Rychlé šipky Bosonohy | Sport bar Cristal, Rosice | |
15:00 | Pavlík Martin | 19 | : | 22 | Dočekal Jaromír |
Zadal: | Pavlík Martin | 18.2.2024 19:50 | Autorizoval: | Automat | 24.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 18.2.2024 | Stará Parta Budišov | 10 | : | 8 | Topas Club Brno | Restaurace u Kazdů, Budišov | |
15:00 | Čech Dominik | 21 | : | 21 | Kříž Martin |
Zadal: | Čech Dominik | 18.2.2024 18:22 | Autorizoval: | Automat | 24.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 18.2.2024 | Bastr team Brno | 12 | : | 6 | DC Zmije Třebíč | Bystrcká oáza, Brno | |
15:00 | Pazio Marek | 26 | : | 13 | Kudláček Lukáš |
|
| 14. | Ne | 18.2.2024 | Šipkaři Budišov | 5 | : | 13 | Strmeň Kohoutovice | Hospoda U Floriánka, Budišov | |
15:00 | Ujčíková Jarmila | 16 | : | 26 | Wujčík Martin |
|
| 15. | Ne | 25.2.2024 | Topas Club Brno | 15 | : | 3 | DC Rychlé šipky Bosonohy | Topas Club, Brno | |
15:00 | Kříž Martin | 31 | : | 10 | Dočekal Jaromír |
Zadal: | Kříž Martin | 25.2.2024 19:59 | Autorizoval: | Automat | 2.3.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 25.2.2024 | Strmeň Kohoutovice | 5 | : | 13 | Bastr team Brno | Rest.Fotbalové hřiště, Brno | |
15:00 | Wujčík Martin | 15 | : | 30 | Pazio Marek |
|
| 15. | Ne | 25.2.2024 | DC Angry Birds Osmička Brno B | 6 | : | 12 | Ex na Ex Brno | Pivnice Osmička, Brno | |
15:00 | Benda Zbyněk | 15 | : | 28 | Fečo Karel |
Zadal: | Benda Zbyněk | 25.2.2024 20:53 | Autorizoval: | Automat | 2.3.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 25.2.2024 | Šipkaři Budišov | 10 | : | 8 | DC Štiky Rosice B | Hospoda U Floriánka, Budišov | |
15:00 | Ujčíková Jarmila | 24 | : | 21 | Vitamvás Ambrož |
|
| 16. | Ne | 3.3.2024 | DC Štiky Rosice B | 8 | : | 10 | Topas Club Brno | Sport bar Cristal, Rosice | |
15:00 | Vitamvás Ambrož | 20 | : | 24 | Kříž Martin |
|
| 16. | Ne | 3.3.2024 | Stará Parta Budišov | 10 | : | 8 | DC Angry Birds Osmička Brno B | Restaurace u Kazdů, Budišov | |
15:00 | Čech Dominik | 22 | : | 20 | Benda Zbyněk |
|
| 16. | Ne | 3.3.2024 | Ex na Ex Brno | 6 | : | 12 | DC Zmije Třebíč | Na Kulecu, Brno | |
15:00 | Fečo Karel | 18 | : | 26 | Kudláček Lukáš |
Zadal: | Fečo Karel | 5.3.2024 16:57 | Autorizoval: | Automat | 9.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 3.3.2024 | Bastr team Brno | 8 | : | 10 | Šipkaři Budišov | Bystrcká oáza, Brno | |
15:00 | Holešinský Roman | 22 | : | 21 | Tesař Petr |
Zadal: | Pazio Marek | 3.3.2024 17:16 | Autorizoval: | Automat | 9.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | DC Zmije Třebíč | 8 | : | 10 | Stará Parta Budišov | Synottip Bar Třebíč, Třebíč | |
15:00 | Kudláček Lukáš | 19 | : | 26 | Čech Dominik |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | DC Angry Birds Osmička Brno B | 12 | : | 6 | DC Rychlé šipky Bosonohy | Pivnice Osmička, Brno | |
15:00 | Benda Zbyněk | 27 | : | 16 | Dočekal Jaromír |
Zadal: | Benda Zbyněk | 10.3.2024 20:03 | Autorizoval: | Automat | 16.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Strmeň Kohoutovice | 14 | : | 4 | Ex na Ex Brno | Rest.Fotbalové hřiště, Brno | |
15:00 | Wujčík Martin | 31 | : | 16 | Fečo Karel |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Bastr team Brno | 13 | : | 5 | DC Štiky Rosice B | Bystrcká oáza, Brno | |
15:00 | Kocourek Roman | 28 | : | 11 | Vitamvás Ambrož |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Topas Club Brno | 11 | : | 7 | DC Angry Birds Osmička Brno B | Topas Club, Brno | |
15:00 | Kříž Martin | 27 | : | 16 | Benda Zbyněk |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Ex na Ex Brno | 3 | : | 15 | Šipkaři Budišov | Na Kulecu, Brno | |
15:00 | Fečo Karel | 12 | : | 31 | Ujčíková Jarmila |
|
| 18. | Ne | 24.3.2024 | Stará Parta Budišov | 3 | : | 15 | Strmeň Kohoutovice | Restaurace u Kazdů, Budišov | |
15:00 | Pospíšil Ladislav | 11 | : | 32 | Wujčík Martin |
Zadal: | Čech Dominik | 24.3.2024 20:14 | Autorizoval: | Automat | 30.3.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Šipkaři Budišov | 7 | : | 11 | Stará Parta Budišov | Hospoda U Floriánka, Budišov | |
15:00 | Tesař Petr | 17 | : | 24 | Čech Mojmír |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Strmeň Kohoutovice | 12 | : | 6 | DC Rychlé šipky Bosonohy | Rest.Fotbalové hřiště, Brno | |
15:00 | Wujčík Martin | 30 | : | 18 | Dočekal Jaromír |
Zadal: | Wujčík Martin | 7.4.2024 22:50 | Autorizoval: | Automat | 13.4.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | DC Zmije Třebíč | 10 | : | 8 | Topas Club Brno | Synottip Bar Třebíč, Třebíč | |
15:00 | Kudláček Lukáš | 25 | : | 21 | Kříž Martin |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Bastr team Brno | 15 | : | 3 | Ex na Ex Brno | Bystrcká oáza, Brno | |
15:00 | Pazio Marek | 32 | : | 9 | Fečo Karel |
Zadal: | Pazio Marek | 7.4.2024 19:44 | Autorizoval: | Automat | 13.4.2024 02:00 |
|
| 18. | So | 13.4.2024 | DC Rychlé šipky Bosonohy | 7 | : | 11 | DC Zmije Třebíč | Pivnice u Meka, Bosonohy | |
15:00 | Dočekal Jaromír | 17 | : | 26 | Kudláček Lukáš |
|
| 20. | Ne | 14.4.2024 | DC Štiky Rosice B | 6 | : | 12 | DC Angry Birds Osmička Brno B | Sport bar Cristal, Rosice | |
15:00 | Vitamvás Ambrož | 16 | : | 25 | Benda Zbyněk |
Zadal: | Pavlík Martin | 14.4.2024 22:07 | Autorizoval: | Automat | 20.4.2024 02:00 |
|
| 20. | Ne | 14.4.2024 | Topas Club Brno | 11 | : | 7 | Strmeň Kohoutovice | Topas Club, Brno | |
15:00 | Kříž Martin | 26 | : | 20 | Wujčík Martin |
|
| 20. | Ne | 14.4.2024 | DC Rychlé šipky Bosonohy | 8 | : | 10 | Šipkaři Budišov | Pivnice u Meka, Bosonohy | |
15:00 | Dočekal Jaromír | 18 | : | 23 | Tesař Petr |
|
| 20. | Ne | 14.4.2024 | Stará Parta Budišov | 6 | : | 12 | Bastr team Brno | Restaurace u Kazdů, Budišov | |
15:00 | Čech Dominik | 16 | : | 27 | Pazio Marek |
|
| 21. | Ne | 21.4.2024 | Bastr team Brno | | | | DC Rychlé šipky Bosonohy | Bystrcká oáza, Brno | |
15:00 | | | | | |
|
| 21. | Ne | 21.4.2024 | Šipkaři Budišov | | | | Topas Club Brno | Hospoda U Floriánka, Budišov | |
15:00 | | | | | |
|
| 21. | Ne | 21.4.2024 | DC Zmije Třebíč | | | | DC Angry Birds Osmička Brno B | Synottip Bar Třebíč, Třebíč | |
15:00 | | | | | |
|
| 21. | Ne | 21.4.2024 | Ex na Ex Brno | | | | DC Štiky Rosice B | Na Kulecu, Brno | |
15:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 28.4.2024 | DC Štiky Rosice B | | | | DC Zmije Třebíč | Sport bar Cristal, Rosice | |
15:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 28.4.2024 | DC Angry Birds Osmička Brno B | | | | Strmeň Kohoutovice | Pivnice Osmička, Brno | |
15:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 28.4.2024 | Topas Club Brno | | | | Bastr team Brno | Topas Club, Brno | |
15:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 28.4.2024 | Stará Parta Budišov | | | | Ex na Ex Brno | Restaurace u Kazdů, Budišov | |
15:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 17.9.2023 | Tricksters Brno | 8 | : | 10 | DC Újezd u Brna | Pivnice Litovel, Brno | |
15:00 | Přikryl Pavel | 18 | : | 26 | Lorenc Jaromír |
Zadal: | Vlach Patrik | 18.9.2023 17:48 | Autorizoval: | Automat | 23.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 17.9.2023 | Golden Monsters Velvet Blansko | 13 | : | 5 | Námořníci z PBL Brno | Pivnice Velvet, Blansko | |
15:00 | Palášková Barbora | 29 | : | 14 | Sedláček Michal |
|
| 1. | Ne | 17.9.2023 | Dragons Hor Boj Bojanovice | 2 | : | 16 | Bodači Šakvice | Obecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice | |
15:00 | Sigmundová Kamila | 7 | : | 32 | Nevídal Roman |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Bodači Šakvice | 9 | : | 10 | DC Újezd u Brna | Restaurace u Stroma, Šakvice | |
15:00 | Nevídal Roman | 23 | : | 24 | Lorenc Jaromír |
Zadal: | Nevídal Roman | 1.10.2023 20:46 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Námořníci z PBL Brno | 8 | : | 10 | DC Fagani | Pivní bar Lidická, Brno | |
15:00 | Sedláček Michal | 22 | : | 23 | Kalivoda Zdeněk |
Zadal: | Šmerda Martin | 1.10.2023 21:07 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | DC Poňaváci Lelekovice | 4 | : | 14 | DC Mojitos Brno | Restaurace na Poňavě, Lelekovice | |
15:00 | Lancman Pavel | 16 | : | 30 | Hroz Vladimír |
Zadal: | Hroz Vladimír | 3.10.2023 08:10 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Dragons Hor Boj Bojanovice | 7 | : | 11 | Golden Monsters Velvet Blansko | Obecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice | |
15:00 | Sigmundová Kamila | 19 | : | 25 | Palášková Barbora |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | Tricksters Brno | 16 | : | 2 | DC Poňaváci Lelekovice | Pivnice Litovel, Brno | |
15:00 | Přikryl Pavel | 33 | : | 10 | Lancman Pavel |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | DC Fagani | 12 | : | 6 | Dragons Hor Boj Bojanovice | Sokolovna Březina, Březina | |
15:00 | Kalivoda Zdeněk | 27 | : | 17 | Sigmundová Kamila |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | Golden Monsters Velvet Blansko | 6 | : | 12 | Bodači Šakvice | Pivnice Velvet, Blansko | |
15:00 | Palášková Barbora | 16 | : | 28 | Nevídal Roman |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | Námořníci z PBL Brno | 4 | : | 14 | DC Mojitos Brno | Pivní bar Lidická, Brno | |
15:00 | Sedláček Michal | 11 | : | 31 | Hroz Vladimír |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | DC Poňaváci Lelekovice | 6 | : | 12 | DC Újezd u Brna | Restaurace na Poňavě, Lelekovice | |
15:00 | Lancman Pavel | 17 | : | 27 | Lorenc Jaromír |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | Golden Monsters Velvet Blansko | 5 | : | 13 | DC Fagani | Pivnice Velvet, Blansko | |
15:00 | Palášková Barbora | 15 | : | 27 | Kalivoda Zdeněk |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Tricksters Brno | 15 | : | 3 | Námořníci z PBL Brno | Pivnice Litovel, Brno | |
15:00 | Přikryl Pavel | 33 | : | 13 | Sedláček Michal |
Zadal: | Vlach Patrik | 23.10.2023 17:12 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | DC Mojitos Brno | 12 | : | 6 | Dragons Hor Boj Bojanovice | Hřiště Chrlice, Brno Chrlice | |
15:00 | Hroz Vladimír | 27 | : | 14 | Sigmundová Kamila |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | DC Fagani | 2 | : | 16 | Bodači Šakvice | Sokolovna Březina, Březina | |
15:00 | Kalivoda Zdeněk | 9 | : | 33 | Nevídal Roman |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Bodači Šakvice | 15 | : | 3 | DC Poňaváci Lelekovice | Restaurace u Stroma, Šakvice | |
15:00 | Nevídal Roman | 32 | : | 10 | Lancman Pavel |
Zadal: | Nevídal Roman | 29.10.2023 19:36 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Námořníci z PBL Brno | 6 | : | 12 | DC Újezd u Brna | Pivní bar Lidická, Brno | |
15:00 | Sedláček Michal | 17 | : | 27 | Lorenc Jaromír |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Golden Monsters Velvet Blansko | 11 | : | 7 | DC Mojitos Brno | Pivnice Velvet, Blansko | |
15:00 | Palášková Barbora | 26 | : | 19 | Hroz Vladimír |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Dragons Hor Boj Bojanovice | 2 | : | 16 | Tricksters Brno | Obecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice | |
15:00 | Sigmundová Kamila | 8 | : | 33 | Přikryl Pavel |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | DC Újezd u Brna | 12 | : | 6 | Dragons Hor Boj Bojanovice | Restaurace Fako, Brno | |
15:00 | Lorenc Jaromír | 26 | : | 17 | Sigmundová Kamila |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Tricksters Brno | 12 | : | 6 | Golden Monsters Velvet Blansko | Pivnice Litovel, Brno | |
15:00 | Přikryl Pavel | 27 | : | 15 | Palášková Barbora |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | DC Mojitos Brno | 12 | : | 6 | DC Fagani | Hřiště Chrlice, Brno Chrlice | |
15:00 | Hroz Vladimír | 26 | : | 18 | Kalivoda Zdeněk |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Námořníci z PBL Brno | 10 | : | 9 | DC Poňaváci Lelekovice | Pivní bar Lidická, Brno | |
15:00 | Sedláček Michal | 24 | : | 20 | Lancman Pavel |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | DC Fagani | 4 | : | 14 | Tricksters Brno | Sokolovna Březina, Březina | |
15:00 | Kalivoda Zdeněk | 13 | : | 30 | Přikryl Pavel |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Golden Monsters Velvet Blansko | 7 | : | 11 | DC Újezd u Brna | Pivnice Velvet, Blansko | |
15:00 | Palášková Barbora | 21 | : | 27 | Lorenc Jaromír |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | DC Poňaváci Lelekovice | 16 | : | 2 | Dragons Hor Boj Bojanovice | Restaurace na Poňavě, Lelekovice | |
15:00 | Lancman Pavel | 33 | : | 8 | Sigmundová Kamila |
Zadal: | Lancman Pavel | 26.11.2023 20:26 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | DC Újezd u Brna | 10 | : | 8 | DC Fagani | Restaurace Fako, Brno | |
15:00 | Struhař Aleš | 25 | : | 22 | Kalivoda Zdeněk |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | DC Mojitos Brno | 8 | : | 10 | Bodači Šakvice | Hřiště Chrlice, Brno Chrlice | |
15:00 | Hroz Vladimír | 18 | : | 23 | Nevídal Roman |
|
| 10. | Ne | 3.12.2023 | Bodači Šakvice | 17 | : | 1 | Námořníci z PBL Brno | Restaurace u Stroma, Šakvice | |
15:00 | Šefránek Dalibor | 35 | : | 9 | Sedláček Michal |
|
| 10. | Ne | 3.12.2023 | DC Mojitos Brno | 10 | : | 8 | Tricksters Brno | Hřiště Chrlice, Brno Chrlice | |
15:00 | Hroz Vladimír | 24 | : | 20 | Přikryl Pavel |
|
| 10. | Ne | 3.12.2023 | Golden Monsters Velvet Blansko | 12 | : | 6 | DC Poňaváci Lelekovice | Pivnice Velvet, Blansko | |
15:00 | Palášková Barbora | 27 | : | 16 | Lancman Pavel |
|
| 11. | Ne | 10.12.2023 | DC Poňaváci Lelekovice | 8 | : | 10 | DC Fagani | Restaurace na Poňavě, Lelekovice | |
15:00 | Lancman Pavel | 20 | : | 24 | Kalivoda Zdeněk |
|
| 11. | Ne | 10.12.2023 | DC Újezd u Brna | 11 | : | 7 | DC Mojitos Brno | Restaurace Fako, Brno | |
15:00 | Lorenc Jaromír | 25 | : | 17 | Hroz Vladimír |
|
| 11. | Ne | 10.12.2023 | Tricksters Brno | 7 | : | 11 | Bodači Šakvice | Pivnice Litovel, Brno | |
15:00 | Přikryl Pavel | 22 | : | 28 | Nevídal Roman |
Zadal: | Nevídal Roman | 10.12.2023 21:39 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Námořníci z PBL Brno | 10 | : | 9 | Dragons Hor Boj Bojanovice | Pivní bar Lidická, Brno | |
15:00 | Sedláček Michal | 25 | : | 22 | Sigmundová Kamila |
|
| 12. | Ne | 4.2.2024 | DC Újezd u Brna | 11 | : | 7 | Tricksters Brno | Restaurace Fako, Brno | |
15:00 | Lorenc Jaromír | 26 | : | 18 | Přikryl Pavel |
|
| 12. | Ne | 4.2.2024 | Námořníci z PBL Brno | 3 | : | 15 | Golden Monsters Velvet Blansko | Pivní bar Lidická, Brno | |
15:00 | Sedláček Michal | 10 | : | 31 | Palášková Barbora |
|
| 12. | Ne | 4.2.2024 | Bodači Šakvice | 13 | : | 5 | Dragons Hor Boj Bojanovice | Restaurace u Stroma, Šakvice | |
15:00 | Nevídal Roman | 29 | : | 16 | Sigmundová Kamila |
|
| 13. | Ne | 11.2.2024 | DC Újezd u Brna | 10 | : | 8 | Bodači Šakvice | Restaurace Fako, Brno | |
15:00 | Lorenc Jaromír | 22 | : | 18 | Nevídal Roman |
|
| 13. | Ne | 11.2.2024 | DC Fagani | 10 | : | 8 | Námořníci z PBL Brno | Sokolovna Březina, Březina | |
15:00 | Kalivoda Zdeněk | 24 | : | 18 | Sedláček Michal |
|
| 13. | Ne | 11.2.2024 | DC Mojitos Brno | 8 | : | 10 | DC Poňaváci Lelekovice | Hřiště Chrlice, Brno Chrlice | |
15:00 | Hroz Vladimír | 21 | : | 24 | Majer Martin |
Zadal: | Hroz Vladimír | 12.2.2024 07:26 | Autorizoval: | Automat | 17.2.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 11.2.2024 | Golden Monsters Velvet Blansko | 13 | : | 5 | Dragons Hor Boj Bojanovice | Pivnice Velvet, Blansko | |
15:00 | Palášková Barbora | 29 | : | 15 | Sigmundová Kamila |
|
| 14. | Ne | 18.2.2024 | DC Poňaváci Lelekovice | 6 | : | 12 | Tricksters Brno | Restaurace na Poňavě, Lelekovice | |
15:00 | Mrázková Kateřina | 18 | : | 27 | Přikryl Pavel |
Zadal: | Vlach Patrik | 19.2.2024 14:54 | Autorizoval: | Automat | 24.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 18.2.2024 | Dragons Hor Boj Bojanovice | 8 | : | 10 | DC Fagani | Obecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice | |
15:00 | Sigmundová Kamila | 18 | : | 23 | Kalivoda Zdeněk |
|
| 14. | Ne | 18.2.2024 | Bodači Šakvice | 10 | : | 8 | Golden Monsters Velvet Blansko | Restaurace u Stroma, Šakvice | |
15:00 | Nevídal Roman | 25 | : | 20 | Palášková Barbora |
Zadal: | Nevídal Roman | 18.2.2024 19:14 | Autorizoval: | Automat | 24.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 25.2.2024 | DC Mojitos Brno | 9 | : | 10 | Námořníci z PBL Brno | Hřiště Chrlice, Brno Chrlice | |
15:00 | Hroz Vladimír | 24 | : | 24 | Sedláček Michal |
Zadal: | Hroz Vladimír | 25.2.2024 21:23 | Autorizoval: | Automat | 2.3.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 25.2.2024 | DC Újezd u Brna | 10 | : | 9 | DC Poňaváci Lelekovice | Restaurace Fako, Brno | |
15:00 | Lorenc Jaromír | 25 | : | 23 | Majer Martin |
|
| 15. | Ne | 25.2.2024 | DC Fagani | 3 | : | 15 | Golden Monsters Velvet Blansko | Sokolovna Březina, Březina | |
15:00 | Kalivoda Zdeněk | 10 | : | 31 | Palášková Barbora |
|
| 16. | Ne | 3.3.2024 | Námořníci z PBL Brno | 8 | : | 10 | Tricksters Brno | Pivní bar Lidická, Brno | |
15:00 | Sedláček Michal | 18 | : | 26 | Přikryl Pavel |
|
| 16. | Ne | 3.3.2024 | Dragons Hor Boj Bojanovice | 7 | : | 11 | DC Mojitos Brno | Obecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice | |
15:00 | Sigmundová Kamila | 18 | : | 25 | Hroz Vladimír |
|
| 16. | Ne | 3.3.2024 | Bodači Šakvice | 17 | : | 1 | DC Fagani | Restaurace u Stroma, Šakvice | |
15:00 | Nevídal Roman | 35 | : | 6 | Kalivoda Zdeněk |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | DC Poňaváci Lelekovice | 2 | : | 16 | Bodači Šakvice | Restaurace na Poňavě, Lelekovice | |
15:00 | Majer Martin | 7 | : | 34 | Nevídal Roman |
Zadal: | Nevídal Roman | 10.3.2024 20:05 | Autorizoval: | Automat | 16.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | DC Újezd u Brna | 15 | : | 3 | Námořníci z PBL Brno | Restaurace Fako, Brno | |
15:00 | Lorenc Jaromír | 32 | : | 11 | Sedláček Michal |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Tricksters Brno | 15 | : | 3 | Dragons Hor Boj Bojanovice | Pivnice Litovel, Brno | |
15:00 | Přikryl Pavel | 32 | : | 7 | Sigmundová Kamila |
Zadal: | Vlach Patrik | 10.3.2024 20:38 | Autorizoval: | Automat | 16.3.2024 02:00 |
|
| 17. | So | 16.3.2024 | DC Mojitos Brno | 14 | : | 4 | Golden Monsters Velvet Blansko | Hřiště Chrlice, Brno Chrlice | |
15:00 | Hroz Vladimír | 28 | : | 10 | Palášková Barbora |
Zadal: | Hroz Vladimír | 16.3.2024 17:08 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Dragons Hor Boj Bojanovice | 6 | : | 12 | DC Újezd u Brna | Obecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice | |
15:00 | Sigmundová Kamila | 15 | : | 26 | Lorenc Jaromír |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Golden Monsters Velvet Blansko | 1 | : | 17 | Tricksters Brno | Pivnice Velvet, Blansko | |
15:00 | Palášková Barbora | 12 | : | 34 | Přikryl Pavel |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | DC Fagani | 5 | : | 13 | DC Mojitos Brno | Sokolovna Březina, Březina | |
15:00 | Kalivoda Zdeněk | 16 | : | 27 | Hroz Vladimír |
|
| 21. | Ne | 24.3.2024 | Námořníci z PBL Brno | 3 | : | 15 | Bodači Šakvice | Pivní bar Lidická, Brno | |
15:00 | Sedláček Michal | 11 | : | 33 | Nevídal Roman |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | DC Poňaváci Lelekovice | 10 | : | 8 | Námořníci z PBL Brno | Restaurace na Poňavě, Lelekovice | |
15:00 | Lancman Pavel | 24 | : | 19 | Sedláček Michal |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Tricksters Brno | 10 | : | 8 | DC Fagani | Pivnice Litovel, Brno | |
15:00 | Přikryl Pavel | 27 | : | 17 | Kalivoda Zdeněk |
Zadal: | Vlach Patrik | 8.4.2024 21:01 | Autorizoval: | Automat | 13.4.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | DC Újezd u Brna | 10 | : | 8 | Golden Monsters Velvet Blansko | Restaurace Fako, Brno | |
15:00 | Lorenc Jaromír | 23 | : | 21 | Palášková Barbora |
|
| 20. | Ne | 14.4.2024 | Dragons Hor Boj Bojanovice | 18 | : | 0 | DC Poňaváci Lelekovice | Obecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice | |
15:00 | | 36 | : | 0 | |
|
| 20. | Ne | 14.4.2024 | DC Fagani | 6 | : | 12 | DC Újezd u Brna | Sokolovna Březina, Březina | |
15:00 | Kalivoda Zdeněk | 18 | : | 24 | Lorenc Jaromír |
|
| 20. | Ne | 14.4.2024 | Bodači Šakvice | 10 | : | 8 | DC Mojitos Brno | Restaurace u Stroma, Šakvice | |
15:00 | Nevídal Roman | 24 | : | 21 | Hroz Vladimír |
|
| 21. | Ne | 21.4.2024 | Tricksters Brno | | | | DC Mojitos Brno | Pivnice Litovel, Brno | |
15:00 | | | | | |
|
| 21. | Ne | 21.4.2024 | DC Poňaváci Lelekovice | | | | Golden Monsters Velvet Blansko | Restaurace na Poňavě, Lelekovice | |
15:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 28.4.2024 | Dragons Hor Boj Bojanovice | | | | Námořníci z PBL Brno | Obecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice | |
15:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 28.4.2024 | DC Fagani | | | | DC Poňaváci Lelekovice | Sokolovna Březina, Březina | |
15:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 28.4.2024 | DC Mojitos Brno | | | | DC Újezd u Brna | Hřiště Chrlice, Brno Chrlice | |
15:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 28.4.2024 | Bodači Šakvice | | | | Tricksters Brno | Restaurace u Stroma, Šakvice | |
15:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 17.9.2023 | DC Triple X Letovice | 13 | : | 5 | DC Zenit Deštná A | Pohostinství Deštná, Letovice | |
15:00 | Kulhavý Petr | 30 | : | 15 | Stöhrová Ivana |
Zadal: | Kulhavý Petr | 18.9.2023 08:18 | Autorizoval: | Automat | 23.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 17.9.2023 | ŠK Jedničky Boskovice | 12 | : | 6 | DC Vandals Blansko C | Bar Jednička Boskovice, Boskovice | |
15:00 | Šimonová Pavla | 26 | : | 17 | Coufal Ivoš |
|
| 1. | Ne | 17.9.2023 | Hoteliéři Usobrno C | 7 | : | 11 | Die Kurwe Jaroměřice | Hospoda U Hoteliérů, Usobrno | |
15:00 | Smejkal Dušan | 20 | : | 25 | Spilka Pavel |
|
| 1. | Ne | 24.9.2023 | Dělníci Blansko | 8 | : | 10 | DC Poškoláci Valchov | Restaurace U Slunce Blansko, Blansko | |
15:00 | Jirků Radek | 22 | : | 22 | Dokoupil Stanislav |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | DC Orli Ráječko | 5 | : | 13 | DC Zenit Deštná A | Pizzerie u Zajíce, Skalice u Svitavy | |
15:00 | Kotlán Tomáš | 12 | : | 28 | Stöhrová Ivana |
Zadal: | Kotlán Tomáš | 2.10.2023 18:38 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Die Kurwe Jaroměřice | 5 | : | 13 | Dělníci Blansko | Restaurace Hanácká Krčma, Jevíčko | |
15:00 | Spilka Pavel | 14 | : | 28 | Jirků Radek |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | DC Poškoláci Valchov | 7 | : | 11 | ŠK Jedničky Boskovice | Osvěžovna ve škole, Valchov u Boskovic | |
15:00 | Dokoupil Stanislav | 20 | : | 26 | Šimonová Pavla |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | DC Šipky Sloup B | 9 | : | 10 | Rumíci Krhov | Pivárna Sloup, Sloup | |
15:00 | Strachoň Štěpán | 22 | : | 25 | Kejduš Jan |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Hoteliéři Usobrno B | 5 | : | 13 | DC Triple X Letovice | Hospoda U Hoteliérů, Usobrno | |
15:00 | Langer Patrik | 13 | : | 26 | Kulhavý Petr |
Zadal: | Langer Patrik | 1.10.2023 17:33 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | ŠK Bystřické letky | 14 | : | 4 | Hoteliéři Usobrno C | Restaurace Hotelovka, Bystřice nad Pernštejnem | |
15:00 | Hulák Martin | 32 | : | 15 | Smejkal Dušan |
|
| 1. | Čt | 5.10.2023 | Rumíci Krhov | 7 | : | 11 | Hoteliéři Usobrno B | Popelka bar, Boskovice | |
15:00 | Kejduš Jan | 21 | : | 25 | Langer Patrik |
Zadal: | Langer Patrik | 5.10.2023 18:36 | Autorizoval: | Automat | 11.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | DC Zenit Deštná A | 8 | : | 10 | Hoteliéři Usobrno B | Pohostinství Deštná, Letovice | |
15:00 | Stöhrová Ivana | 20 | : | 23 | Langer Patrik |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | DC Triple X Letovice | 11 | : | 7 | DC Šipky Sloup B | Pohostinství Deštná, Letovice | |
15:00 | Kulhavý Petr | 26 | : | 20 | Strachoň Štěpán |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | Rumíci Krhov | 13 | : | 5 | DC Vandals Blansko C | Popelka bar, Boskovice | |
15:00 | Kejduš Jan | 29 | : | 15 | Novotný Jakub |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | ŠK Jedničky Boskovice | 15 | : | 3 | Die Kurwe Jaroměřice | Bar Jednička Boskovice, Boskovice | |
15:00 | Šimonová Pavla | 31 | : | 16 | Spilka Pavel |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | Hoteliéři Usobrno C | 2 | : | 16 | DC Orli Ráječko | Hospoda U Hoteliérů, Usobrno | |
15:00 | Smejkal Dušan | 11 | : | 32 | Kotlán Tomáš |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | DC Orli Ráječko | 6 | : | 12 | Hoteliéři Usobrno B | Pizzerie u Zajíce, Skalice u Svitavy | |
15:00 | Kotlán Tomáš | 21 | : | 27 | Langer Patrik |
Zadal: | Kotlán Tomáš | 15.10.2023 18:24 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | DC Poškoláci Valchov | 10 | : | 8 | Rumíci Krhov | Osvěžovna ve škole, Valchov u Boskovic | |
15:00 | Dlábek Ladislav | 24 | : | 19 | Kejduš Jan |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | DC Vandals Blansko C | 3 | : | 15 | DC Triple X Letovice | Restaurace Papučárna, Blansko | |
15:00 | Novotný Jakub | 12 | : | 32 | Prudil David |
Zadal: | Novotný Jakub | 18.10.2023 21:12 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | DC Šipky Sloup B | 6 | : | 12 | DC Zenit Deštná A | Pivárna Sloup, Sloup | |
15:00 | Strachoň Štěpán | 14 | : | 25 | Stöhrová Ivana |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | Hoteliéři Usobrno C | 3 | : | 15 | Dělníci Blansko | Hospoda U Hoteliérů, Usobrno | |
15:00 | Smejkal Dušan | 13 | : | 32 | Jirků Radek |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | ŠK Bystřické letky | 14 | : | 4 | ŠK Jedničky Boskovice | Restaurace Hotelovka, Bystřice nad Pernštejnem | |
15:00 | Hulák Martin | 29 | : | 16 | Šimonová Pavla |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Hoteliéři Usobrno B | 13 | : | 5 | DC Šipky Sloup B | Hospoda U Hoteliérů, Usobrno | |
15:00 | Langer Patrik | 28 | : | 16 | Lehotsky Juraj |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | DC Zenit Deštná A | 11 | : | 7 | DC Vandals Blansko C | Pohostinství Deštná, Letovice | |
15:00 | Stöhrová Ivana | 24 | : | 17 | Novotný Jakub |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | DC Triple X Letovice | 10 | : | 8 | DC Poškoláci Valchov | Pohostinství Deštná, Letovice | |
15:00 | Kulhavý Petr | 24 | : | 19 | Dlábek Ladislav |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Rumíci Krhov | 12 | : | 6 | Die Kurwe Jaroměřice | Popelka bar, Boskovice | |
15:00 | Kejduš Jan | 27 | : | 14 | Spilka Pavel |
Zadal: | Kejduš Jan | 22.10.2023 17:43 | Změnil: | Kejduš Jan | 23.10.2023 16:25 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | ŠK Jedničky Boskovice | 15 | : | 3 | Hoteliéři Usobrno C | Bar Jednička Boskovice, Boskovice | |
15:00 | Šimonová Pavla | 32 | : | 10 | Smejkal Martin |
Zadal: | Šimonová Pavla | 22.10.2023 19:13 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Dělníci Blansko | 12 | : | 6 | DC Orli Ráječko | Restaurace U Slunce Blansko, Blansko | |
15:00 | Jirků Radek | 28 | : | 18 | Kotlán Tomáš |
Zadal: | Jirků Radek | 22.10.2023 19:16 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | DC Orli Ráječko | 9 | : | 10 | DC Šipky Sloup B | Pizzerie u Zajíce, Skalice u Svitavy | |
15:00 | Kotlán Tomáš | 21 | : | 26 | Lehotsky Juraj |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Die Kurwe Jaroměřice | 5 | : | 13 | DC Triple X Letovice | Restaurace Hanácká Krčma, Jevíčko | |
15:00 | Spilka Pavel | 12 | : | 28 | Prudil David |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | DC Poškoláci Valchov | 5 | : | 13 | DC Zenit Deštná A | Osvěžovna ve škole, Valchov u Boskovic | |
15:00 | Dlábek Ladislav | 13 | : | 28 | Stöhrová Ivana |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | DC Vandals Blansko C | 11 | : | 7 | Hoteliéři Usobrno B | Restaurace Papučárna, Blansko | |
15:00 | Novotný Jakub | 24 | : | 20 | Langer Patrik |
Zadal: | Novotný Jakub | 1.11.2023 15:31 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Dělníci Blansko | 11 | : | 7 | ŠK Jedničky Boskovice | Restaurace U Slunce Blansko, Blansko | |
15:00 | Jirků Radek | 27 | : | 18 | Šimonová Pavla |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | ŠK Bystřické letky | 7 | : | 11 | Rumíci Krhov | Restaurace Hotelovka, Bystřice nad Pernštejnem | |
15:00 | Hulák Martin | 19 | : | 24 | Kejduš Jan |
Zadal: | Hulák Martin | 30.10.2023 13:42 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 5.11.2023 | Dělníci Blansko | 9 | : | 10 | ŠK Bystřické letky | Restaurace U Slunce Blansko, Blansko | |
15:00 | Jirků Radek | 23 | : | 26 | Hulák Martin |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | DC Šipky Sloup B | 15 | : | 3 | DC Vandals Blansko C | Pivárna Sloup, Sloup | |
15:00 | Strachoň Štěpán | 31 | : | 11 | Novotný Jakub |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Hoteliéři Usobrno B | 7 | : | 11 | DC Poškoláci Valchov | Hospoda U Hoteliérů, Usobrno | |
15:00 | Langer Patrik | 19 | : | 28 | Dlábek Ladislav |
Zadal: | Langer Patrik | 13.11.2023 14:00 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | DC Zenit Deštná A | 12 | : | 6 | Die Kurwe Jaroměřice | Pohostinství Deštná, Letovice | |
15:00 | Stöhrová Ivana | 25 | : | 14 | Spilka Pavel |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | DC Triple X Letovice | 10 | : | 8 | ŠK Bystřické letky | Pohostinství Deštná, Letovice | |
15:00 | Prudil David | 23 | : | 21 | Hulák Martin |
Zadal: | Hulák Martin | 14.11.2023 12:28 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Rumíci Krhov | 15 | : | 3 | Hoteliéři Usobrno C | Popelka bar, Boskovice | |
15:00 | Kejduš Jan | 33 | : | 7 | Lajšner Rostislav |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | ŠK Jedničky Boskovice | 8 | : | 10 | DC Orli Ráječko | Bar Jednička Boskovice, Boskovice | |
15:00 | Šimonová Pavla | 20 | : | 23 | Přibyl Martin |
Zadal: | Šimonová Pavla | 12.11.2023 21:03 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 1. | So | 18.11.2023 | ŠK Bystřické letky | 13 | : | 5 | DC Orli Ráječko | Restaurace Hotelovka, Bystřice nad Pernštejnem | |
15:00 | Hulák Martin | 28 | : | 18 | Kotlán Tomáš |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | DC Orli Ráječko | 10 | : | 8 | DC Vandals Blansko C | Pizzerie u Zajíce, Skalice u Svitavy | |
15:00 | Kotlán Tomáš | 24 | : | 19 | Novotný Jakub |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Die Kurwe Jaroměřice | 7 | : | 11 | Hoteliéři Usobrno B | Restaurace Hanácká Krčma, Jevíčko | |
15:00 | Spilka Pavel | 19 | : | 25 | Langer Patrik |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | DC Poškoláci Valchov | 13 | : | 5 | DC Šipky Sloup B | Osvěžovna ve škole, Valchov u Boskovic | |
15:00 | Dlábek Ladislav | 29 | : | 16 | Strachoň Štěpán |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Dělníci Blansko | 8 | : | 10 | Rumíci Krhov | Restaurace U Slunce Blansko, Blansko | |
15:00 | Jirků Radek | 23 | : | 27 | Kejduš Jan |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Hoteliéři Usobrno C | 9 | : | 10 | DC Triple X Letovice | Hospoda U Hoteliérů, Usobrno | |
15:00 | Smejkal Dušan | 22 | : | 23 | Kulhavý Petr |
Zadal: | Hrouzek Matyáš | 19.11.2023 20:39 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | DC Šipky Sloup B | 16 | : | 2 | Die Kurwe Jaroměřice | Pivárna Sloup, Sloup | |
15:00 | Strachoň Štěpán | 34 | : | 11 | Janošová Tereza |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Hoteliéři Usobrno B | 8 | : | 10 | ŠK Bystřické letky | Hospoda U Hoteliérů, Usobrno | |
15:00 | Langer Patrik | 21 | : | 23 | Hulák Martin |
Zadal: | Langer Patrik | 26.11.2023 18:19 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | DC Zenit Deštná A | 13 | : | 5 | Hoteliéři Usobrno C | Pohostinství Deštná, Letovice | |
15:00 | Stöhrová Ivana | 30 | : | 13 | Smejkal Martin |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | DC Triple X Letovice | 12 | : | 6 | Dělníci Blansko | Pohostinství Deštná, Letovice | |
15:00 | Kulhavý Petr | 29 | : | 15 | Jirků Radek |
Zadal: | Kulhavý Petr | 26.11.2023 18:19 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Rumíci Krhov | 11 | : | 7 | ŠK Jedničky Boskovice | Popelka bar, Boskovice | |
15:00 | Kejduš Jan | 23 | : | 20 | Slezák Zdeněk |
|
| 10. | Ne | 3.12.2023 | DC Orli Ráječko | 9 | : | 10 | DC Poškoláci Valchov | Pizzerie u Zajíce, Skalice u Svitavy | |
15:00 | Kotlán Tomáš | 21 | : | 20 | Dlábek Ladislav |
|
| 10. | Ne | 3.12.2023 | Die Kurwe Jaroměřice | 6 | : | 12 | DC Vandals Blansko C | Restaurace Hanácká Krčma, Jevíčko | |
15:00 | Spilka Pavel | 16 | : | 26 | Novotný Jakub |
|
| 10. | Ne | 3.12.2023 | ŠK Jedničky Boskovice | 10 | : | 9 | DC Triple X Letovice | Bar Jednička Boskovice, Boskovice | |
15:00 | Šimonová Pavla | 22 | : | 20 | Kulhavý Petr |
|
| 10. | Ne | 3.12.2023 | Dělníci Blansko | 10 | : | 9 | DC Zenit Deštná A | Restaurace U Slunce Blansko, Blansko | |
15:00 | Jirků Radek | 24 | : | 23 | Stöhr Jindřich |
Zadal: | Jirků Radek | 4.12.2023 10:52 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 3.12.2023 | Hoteliéři Usobrno C | 3 | : | 15 | Hoteliéři Usobrno B | Hospoda U Hoteliérů, Usobrno | |
15:00 | Smejkal Dušan | 11 | : | 32 | Langer Patrik |
Zadal: | Smejkal Dušan | 5.12.2023 14:21 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 3.12.2023 | ŠK Bystřické letky | 11 | : | 7 | DC Šipky Sloup B | Restaurace Hotelovka, Bystřice nad Pernštejnem | |
15:00 | Hulák Martin | 25 | : | 18 | Strachoň Štěpán |
|
| 11. | Ne | 10.12.2023 | DC Poškoláci Valchov | 13 | : | 5 | Die Kurwe Jaroměřice | Osvěžovna ve škole, Valchov u Boskovic | |
15:00 | Dlábek Ladislav | 28 | : | 13 | Spilka Pavel |
|
| 11. | Ne | 10.12.2023 | DC Vandals Blansko C | 8 | : | 10 | ŠK Bystřické letky | Restaurace Papučárna, Blansko | |
15:00 | Novotný Jakub | 19 | : | 22 | Hulák Martin |
|
| 11. | Ne | 10.12.2023 | DC Šipky Sloup B | 12 | : | 6 | Hoteliéři Usobrno C | Pivárna Sloup, Sloup | |
15:00 | Strachoň Štěpán | 29 | : | 15 | Smejkal Dušan |
|
| 11. | Ne | 10.12.2023 | Hoteliéři Usobrno B | 11 | : | 7 | Dělníci Blansko | Hospoda U Hoteliérů, Usobrno | |
15:00 | Langer Patrik | 23 | : | 20 | Jirků Radek |
Zadal: | Langer Patrik | 10.12.2023 17:56 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 10.12.2023 | DC Zenit Deštná A | 10 | : | 8 | ŠK Jedničky Boskovice | Pohostinství Deštná, Letovice | |
15:00 | Stöhrová Ivana | 25 | : | 20 | Šimonová Pavla |
|
| 11. | Ne | 10.12.2023 | Rumíci Krhov | 12 | : | 6 | DC Orli Ráječko | Popelka bar, Boskovice | |
15:00 | Kejduš Jan | 28 | : | 20 | Kotlán Tomáš |
|
| 8. | Ne | 17.12.2023 | ŠK Bystřické letky | 12 | : | 6 | DC Zenit Deštná A | Restaurace Hotelovka, Bystřice nad Pernštejnem | |
15:00 | Hulák Martin | 27 | : | 17 | Stöhrová Ivana |
Zadal: | Hulák Martin | 18.12.2023 16:32 | Autorizoval: | Automat | 23.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 7.1.2024 | DC Vandals Blansko C | 8 | : | 10 | DC Poškoláci Valchov | Restaurace Papučárna, Blansko | |
15:00 | Novotný Jakub | 22 | : | 23 | Dlábek Ladislav |
Zadal: | Novotný Jakub | 7.1.2024 21:08 | Autorizoval: | Automat | 13.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 14.1.2024 | DC Orli Ráječko | 13 | : | 5 | Die Kurwe Jaroměřice | Pizzerie u Zajíce, Skalice u Svitavy | |
15:00 | Kotlán Tomáš | 29 | : | 17 | Spilka Pavel |
|
| 12. | Ne | 14.1.2024 | Rumíci Krhov | 10 | : | 9 | DC Triple X Letovice | Popelka bar, Boskovice | |
15:00 | Kejduš Jan | 20 | : | 22 | Kulhavý Petr |
Zadal: | Kejduš Jan | 14.1.2024 22:15 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 14.1.2024 | ŠK Jedničky Boskovice | 11 | : | 7 | Hoteliéři Usobrno B | Bar Jednička Boskovice, Boskovice | |
15:00 | Šimonová Pavla | 26 | : | 18 | Langer Patrik |
|
| 12. | Ne | 14.1.2024 | Dělníci Blansko | 11 | : | 7 | DC Šipky Sloup B | Restaurace U Slunce Blansko, Blansko | |
15:00 | Jirků Radek | 26 | : | 22 | Skoupá Dominika |
|
| 12. | Ne | 14.1.2024 | Hoteliéři Usobrno C | 7 | : | 11 | DC Vandals Blansko C | Hospoda U Hoteliérů, Usobrno | |
15:00 | Smejkal Dušan | 19 | : | 24 | Novotný Jakub |
|
| 12. | Ne | 14.1.2024 | ŠK Bystřické letky | 10 | : | 8 | DC Poškoláci Valchov | Restaurace Hotelovka, Bystřice nad Pernštejnem | |
15:00 | Hulák Martin | 24 | : | 18 | Dlábek Ladislav |
|
| 13. | Ne | 21.1.2024 | Die Kurwe Jaroměřice | 5 | : | 13 | ŠK Bystřické letky | Restaurace Hanácká Krčma, Jevíčko | |
15:00 | Spilka Pavel | 13 | : | 26 | Hulák Martin |
|
| 13. | Ne | 21.1.2024 | DC Poškoláci Valchov | 13 | : | 5 | Hoteliéři Usobrno C | Osvěžovna ve škole, Valchov u Boskovic | |
15:00 | Dlábek Ladislav | 29 | : | 16 | Smejkal Dušan |
|
| 13. | Ne | 21.1.2024 | DC Vandals Blansko C | 8 | : | 10 | Dělníci Blansko | Restaurace Papučárna, Blansko | |
15:00 | Novotný Jakub | 20 | : | 23 | Jirků Radek |
Zadal: | Novotný Jakub | 22.1.2024 01:25 | Autorizoval: | Automat | 27.1.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 21.1.2024 | DC Šipky Sloup B | 12 | : | 6 | ŠK Jedničky Boskovice | Pivárna Sloup, Sloup | |
15:00 | Strachoň Štěpán | 26 | : | 18 | Šimonová Pavla |
|
| 13. | Ne | 21.1.2024 | DC Zenit Deštná A | 12 | : | 6 | Rumíci Krhov | Pohostinství Deštná, Letovice | |
15:00 | Stöhrová Ivana | 26 | : | 14 | Kejduš Jan |
|
| 13. | Ne | 21.1.2024 | DC Triple X Letovice | 7 | : | 11 | DC Orli Ráječko | Pohostinství Deštná, Letovice | |
15:00 | Kulhavý Petr | 19 | : | 25 | Kotlán Tomáš |
Zadal: | Kotlán Tomáš | 23.1.2024 18:08 | Autorizoval: | Automat | 27.1.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 4.2.2024 | DC Zenit Deštná A | 10 | : | 9 | DC Triple X Letovice | Pohostinství Deštná, Letovice | |
15:00 | Stöhrová Ivana | 23 | : | 20 | Kulhavý Petr |
|
| 14. | Ne | 4.2.2024 | Hoteliéři Usobrno B | 10 | : | 8 | Rumíci Krhov | Hospoda U Hoteliérů, Usobrno | |
15:00 | Langer Patrik | 25 | : | 20 | Kejduš Jan |
Zadal: | Langer Patrik | 4.2.2024 17:57 | Autorizoval: | Automat | 10.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 4.2.2024 | DC Vandals Blansko C | 12 | : | 6 | ŠK Jedničky Boskovice | Restaurace Papučárna, Blansko | |
15:00 | Novotný Jakub | 26 | : | 16 | Zemach Filip |
|
| 14. | Ne | 4.2.2024 | DC Poškoláci Valchov | 10 | : | 8 | Dělníci Blansko | Osvěžovna ve škole, Valchov u Boskovic | |
15:00 | Kopečný Vojtěch | 26 | : | 20 | Jirků Radek |
|
| 14. | Ne | 4.2.2024 | Die Kurwe Jaroměřice | 10 | : | 8 | Hoteliéři Usobrno C | Restaurace Hanácká Krčma, Jevíčko | |
15:00 | Spilka Pavel | 26 | : | 19 | Smejkal Dušan |
|
| 14. | Ne | 4.2.2024 | DC Orli Ráječko | 2 | : | 16 | ŠK Bystřické letky | Pizzerie u Zajíce, Skalice u Svitavy | |
15:00 | Kotlán Tomáš | 11 | : | 32 | Hulák Martin |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | DC Zenit Deštná A | 12 | : | 6 | DC Orli Ráječko | Pohostinství Deštná, Letovice | |
15:00 | Stöhrová Ivana | 26 | : | 17 | Kotlán Tomáš |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Dělníci Blansko | 13 | : | 5 | Die Kurwe Jaroměřice | Restaurace U Slunce Blansko, Blansko | |
15:00 | Jirků Radek | 29 | : | 14 | Spilka Pavel |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | ŠK Jedničky Boskovice | 6 | : | 12 | DC Poškoláci Valchov | Bar Jednička Boskovice, Boskovice | |
15:00 | Šimonová Pavla | 20 | : | 28 | Langr Antonín |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Rumíci Krhov | 9 | : | 10 | DC Šipky Sloup B | Popelka bar, Boskovice | |
15:00 | Kejduš Jan | 22 | : | 21 | Strachoňová Jitka |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | DC Triple X Letovice | 8 | : | 10 | Hoteliéři Usobrno B | Pohostinství Deštná, Letovice | |
15:00 | Kulhavý Petr | 19 | : | 24 | Přikryl Michal |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Hoteliéři Usobrno C | 6 | : | 12 | ŠK Bystřické letky | Hospoda U Hoteliérů, Usobrno | |
15:00 | Smejkal Dušan | 18 | : | 27 | Hulák Martin |
|
| 16. | Ne | 18.2.2024 | Hoteliéři Usobrno B | 3 | : | 15 | DC Zenit Deštná A | Hospoda U Hoteliérů, Usobrno | |
15:00 | Langer Patrik | 12 | : | 32 | Stöhrová Ivana |
Zadal: | Langer Patrik | 18.2.2024 18:08 | Autorizoval: | Automat | 24.2.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 18.2.2024 | DC Šipky Sloup B | 6 | : | 12 | DC Triple X Letovice | Pivárna Sloup, Sloup | |
15:00 | Strachoňová Jitka | 18 | : | 25 | Kulhavý Petr |
|
| 16. | Ne | 18.2.2024 | DC Vandals Blansko C | 8 | : | 10 | Rumíci Krhov | Restaurace Papučárna, Blansko | |
15:00 | Novotný Jakub | 22 | : | 26 | Kejduš Jan |
Zadal: | Novotný Jakub | 18.2.2024 18:30 | Autorizoval: | Automat | 24.2.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 18.2.2024 | Die Kurwe Jaroměřice | 5 | : | 13 | ŠK Jedničky Boskovice | Restaurace Hanácká Krčma, Jevíčko | |
15:00 | Spilka Pavel | 16 | : | 29 | Šimonová Pavla |
|
| 16. | Ne | 18.2.2024 | ŠK Bystřické letky | 10 | : | 8 | Dělníci Blansko | Restaurace Hotelovka, Bystřice nad Pernštejnem | |
15:00 | Hulák Martin | 21 | : | 16 | Jirků Radek |
|
| 16. | Ne | 18.2.2024 | DC Orli Ráječko | 12 | : | 6 | Hoteliéři Usobrno C | Pizzerie u Zajíce, Skalice u Svitavy | |
15:00 | Kotlán Tomáš | 29 | : | 16 | Smejkal Dušan |
Zadal: | Kotlán Tomáš | 21.2.2024 19:14 | Autorizoval: | Automat | 24.2.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 25.2.2024 | Hoteliéři Usobrno B | 8 | : | 10 | DC Orli Ráječko | Hospoda U Hoteliérů, Usobrno | |
15:00 | Langer Patrik | 21 | : | 23 | Kotlán Tomáš |
Zadal: | Langer Patrik | 25.2.2024 17:52 | Autorizoval: | Automat | 2.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 25.2.2024 | Rumíci Krhov | 5 | : | 13 | DC Poškoláci Valchov | Popelka bar, Boskovice | |
15:00 | Kejduš Jan | 15 | : | 29 | Dlábek Ladislav |
|
| 17. | Ne | 25.2.2024 | DC Triple X Letovice | 12 | : | 6 | DC Vandals Blansko C | Pohostinství Deštná, Letovice | |
15:00 | Kulhavý Petr | 28 | : | 13 | Novotný Jakub |
Zadal: | Novotný Jakub | 25.2.2024 18:06 | Autorizoval: | Automat | 2.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 25.2.2024 | DC Zenit Deštná A | 10 | : | 8 | DC Šipky Sloup B | Pohostinství Deštná, Letovice | |
15:00 | Stöhrová Ivana | 25 | : | 19 | Strachoň Štěpán |
|
| 17. | Ne | 25.2.2024 | Dělníci Blansko | 13 | : | 5 | Hoteliéři Usobrno C | Restaurace U Slunce Blansko, Blansko | |
15:00 | Jirků Radek | 29 | : | 16 | Smejkal Dušan |
|
| 17. | Ne | 25.2.2024 | ŠK Jedničky Boskovice | 9 | : | 10 | ŠK Bystřické letky | Bar Jednička Boskovice, Boskovice | |
15:00 | Šimonová Pavla | 19 | : | 21 | Hulák Martin |
|
| 18. | Ne | 3.3.2024 | DC Šipky Sloup B | 10 | : | 8 | Hoteliéři Usobrno B | Pivárna Sloup, Sloup | |
15:00 | Strachoň Štěpán | 24 | : | 21 | Langer Patrik |
|
| 18. | Ne | 3.3.2024 | DC Vandals Blansko C | 8 | : | 10 | DC Zenit Deštná A | Restaurace Papučárna, Blansko | |
15:00 | Novotný Jakub | 20 | : | 27 | Stöhrová Ivana |
Zadal: | Novotný Jakub | 3.3.2024 18:50 | Autorizoval: | Automat | 9.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 3.3.2024 | DC Poškoláci Valchov | 11 | : | 7 | DC Triple X Letovice | Osvěžovna ve škole, Valchov u Boskovic | |
15:00 | Dlábek Ladislav | 26 | : | 18 | Kuchařík Bohuslav |
|
| 18. | Ne | 3.3.2024 | Die Kurwe Jaroměřice | 9 | : | 10 | Rumíci Krhov | Restaurace Hanácká Krčma, Jevíčko | |
15:00 | Spilka Pavel | 20 | : | 24 | Kejduš Jan |
|
| 18. | Ne | 3.3.2024 | Hoteliéři Usobrno C | 5 | : | 13 | ŠK Jedničky Boskovice | Hospoda U Hoteliérů, Usobrno | |
15:00 | Smejkal Dušan | 15 | : | 29 | Zezula Tomáš JUDr. |
|
| 18. | Ne | 3.3.2024 | DC Orli Ráječko | 11 | : | 7 | Dělníci Blansko | Pizzerie u Zajíce, Skalice u Svitavy | |
15:00 | Kotlán Tomáš | 25 | : | 18 | Jirků Radek |
Zadal: | Kotlán Tomáš | 3.3.2024 17:19 | Autorizoval: | Automat | 9.3.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 10.3.2024 | DC Šipky Sloup B | 10 | : | 9 | DC Orli Ráječko | Pivárna Sloup, Sloup | |
15:00 | Strachoň Štěpán | 23 | : | 24 | Kotlán Tomáš |
|
| 19. | Ne | 10.3.2024 | DC Triple X Letovice | 6 | : | 12 | Die Kurwe Jaroměřice | Pohostinství Deštná, Letovice | |
15:00 | Kulhavý Petr | 20 | : | 27 | Spilka Pavel |
|
| 19. | Ne | 10.3.2024 | DC Zenit Deštná A | 12 | : | 6 | DC Poškoláci Valchov | Pohostinství Deštná, Letovice | |
15:00 | Stöhrová Ivana | 26 | : | 20 | Dlábek Ladislav |
|
| 19. | Ne | 10.3.2024 | Hoteliéři Usobrno B | 12 | : | 6 | DC Vandals Blansko C | Hospoda U Hoteliérů, Usobrno | |
15:00 | Langer Patrik | 27 | : | 15 | Novotný Jakub |
|
| 19. | Ne | 10.3.2024 | ŠK Jedničky Boskovice | 5 | : | 13 | Dělníci Blansko | Bar Jednička Boskovice, Boskovice | |
15:00 | Šimonová Pavla | 17 | : | 29 | Jirků Radek |
|
| 19. | Ne | 10.3.2024 | Rumíci Krhov | 8 | : | 10 | ŠK Bystřické letky | Popelka bar, Boskovice | |
15:00 | Kejduš Jan | 22 | : | 25 | Hulák Martin |
|
| 20. | Ne | 17.3.2024 | DC Vandals Blansko C | 11 | : | 7 | DC Šipky Sloup B | Restaurace Papučárna, Blansko | |
15:00 | Novotný Jakub | 27 | : | 18 | Strachoňová Jitka |
Zadal: | Novotný Jakub | 17.3.2024 18:20 | Autorizoval: | Automat | 23.3.2024 02:00 |
|
| 20. | Ne | 17.3.2024 | DC Poškoláci Valchov | 10 | : | 8 | Hoteliéři Usobrno B | Osvěžovna ve škole, Valchov u Boskovic | |
15:00 | Dlábek Ladislav | 23 | : | 17 | Langer Patrik |
|
| 20. | Ne | 17.3.2024 | Die Kurwe Jaroměřice | 4 | : | 14 | DC Zenit Deštná A | Restaurace Hanácká Krčma, Jevíčko | |
15:00 | Spilka Pavel | 12 | : | 32 | Stöhrová Ivana |
|
| 20. | Ne | 17.3.2024 | ŠK Bystřické letky | 12 | : | 6 | DC Triple X Letovice | Restaurace Hotelovka, Bystřice nad Pernštejnem | |
15:00 | Hulák Martin | 28 | : | 16 | Kulhavý Petr |
Zadal: | Hulák Martin | 18.3.2024 17:13 | Autorizoval: | Automat | 23.3.2024 02:00 |
|
| 20. | Ne | 17.3.2024 | Hoteliéři Usobrno C | 5 | : | 13 | Rumíci Krhov | Hospoda U Hoteliérů, Usobrno | |
15:00 | Smejkal Dušan | 15 | : | 28 | Kejduš Jan |
|
| 20. | Ne | 17.3.2024 | DC Orli Ráječko | 10 | : | 9 | ŠK Jedničky Boskovice | Pizzerie u Zajíce, Skalice u Svitavy | |
15:00 | Kotlán Tomáš | 23 | : | 22 | Šimonová Pavla |
|
| 21. | Ne | 7.4.2024 | DC Vandals Blansko C | 10 | : | 8 | DC Orli Ráječko | Restaurace Papučárna, Blansko | |
15:00 | Novotný Jakub | 24 | : | 23 | Kotlán Tomáš |
|
| 21. | Ne | 7.4.2024 | Hoteliéři Usobrno B | 11 | : | 7 | Die Kurwe Jaroměřice | Hospoda U Hoteliérů, Usobrno | |
15:00 | Langer Patrik | 27 | : | 22 | Spilka Pavel |
Zadal: | Langer Patrik | 7.4.2024 18:25 | Autorizoval: | Automat | 13.4.2024 02:00 |
|
| 21. | Ne | 7.4.2024 | DC Šipky Sloup B | 8 | : | 10 | DC Poškoláci Valchov | Pivárna Sloup, Sloup | |
15:00 | Strachoň Štěpán | 18 | : | 24 | Dlábek Ladislav |
|
| 21. | Ne | 7.4.2024 | Rumíci Krhov | 11 | : | 7 | Dělníci Blansko | Popelka bar, Boskovice | |
15:00 | Kejduš Jan | 25 | : | 19 | Jirků Radek |
|
| 21. | Ne | 7.4.2024 | DC Triple X Letovice | 10 | : | 8 | Hoteliéři Usobrno C | Pohostinství Deštná, Letovice | |
15:00 | Kulhavý Petr | 24 | : | 23 | Smejkal Dušan |
Zadal: | Kulhavý Petr | 9.4.2024 06:33 | Autorizoval: | Automat | 13.4.2024 02:00 |
|
| 21. | Ne | 7.4.2024 | DC Zenit Deštná A | 4 | : | 14 | ŠK Bystřické letky | Pohostinství Deštná, Letovice | |
15:00 | Stöhrová Ivana | 13 | : | 29 | Hulák Martin |
|
| 22. | Ne | 14.4.2024 | DC Poškoláci Valchov | 10 | : | 8 | DC Vandals Blansko C | Osvěžovna ve škole, Valchov u Boskovic | |
15:00 | Dlábek Ladislav | 22 | : | 20 | Novotný Jakub |
|
| 22. | Ne | 14.4.2024 | Die Kurwe Jaroměřice | 7 | : | 11 | DC Šipky Sloup B | Restaurace Hanácká Krčma, Jevíčko | |
15:00 | Spilka Pavel | 18 | : | 25 | Strachoň Štěpán |
|
| 22. | Ne | 14.4.2024 | Hoteliéři Usobrno C | 3 | : | 15 | DC Zenit Deštná A | Hospoda U Hoteliérů, Usobrno | |
15:00 | Smejkal Martin | 10 | : | 31 | Stöhrová Ivana |
|
| 22. | Ne | 14.4.2024 | Dělníci Blansko | 9 | : | 10 | DC Triple X Letovice | Restaurace U Slunce Blansko, Blansko | |
15:00 | Jirků Radek | 23 | : | 21 | Kulhavý Petr |
Zadal: | Jirků Radek | 15.4.2024 09:02 | Autorizoval: | Automat | 20.4.2024 02:00 |
|
| 22. | Ne | 14.4.2024 | ŠK Jedničky Boskovice | 9 | : | 10 | Rumíci Krhov | Bar Jednička Boskovice, Boskovice | |
15:00 | Šimonová Pavla | 19 | : | 23 | Kejduš Jan |
|
| 23. | Ne | 21.4.2024 | DC Poškoláci Valchov | | | | DC Orli Ráječko | Osvěžovna ve škole, Valchov u Boskovic | |
15:00 | | | | | |
|
| 23. | Ne | 21.4.2024 | DC Vandals Blansko C | | | | Die Kurwe Jaroměřice | Restaurace Papučárna, Blansko | |
15:00 | | | | | |
|
| 23. | Ne | 21.4.2024 | DC Triple X Letovice | | | | ŠK Jedničky Boskovice | Pohostinství Deštná, Letovice | |
15:00 | | | | | |
|
| 23. | Ne | 21.4.2024 | DC Zenit Deštná A | | | | Dělníci Blansko | Pohostinství Deštná, Letovice | |
15:00 | | | | | |
|
| 23. | Ne | 21.4.2024 | Hoteliéři Usobrno B | | | | Hoteliéři Usobrno C | Hospoda U Hoteliérů, Usobrno | |
15:00 | | | | | |
|
| 23. | Ne | 21.4.2024 | DC Šipky Sloup B | | | | ŠK Bystřické letky | Pivárna Sloup, Sloup | |
15:00 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 28.4.2024 | Die Kurwe Jaroměřice | | | | DC Poškoláci Valchov | Restaurace Hanácká Krčma, Jevíčko | |
15:00 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 28.4.2024 | ŠK Bystřické letky | | | | DC Vandals Blansko C | Restaurace Hotelovka, Bystřice nad Pernštejnem | |
15:00 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 28.4.2024 | Hoteliéři Usobrno C | | | | DC Šipky Sloup B | Hospoda U Hoteliérů, Usobrno | |
15:00 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 28.4.2024 | Dělníci Blansko | | | | Hoteliéři Usobrno B | Restaurace U Slunce Blansko, Blansko | |
15:00 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 28.4.2024 | ŠK Jedničky Boskovice | | | | DC Zenit Deštná A | Bar Jednička Boskovice, Boskovice | |
15:00 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 28.4.2024 | DC Orli Ráječko | | | | Rumíci Krhov | Pizzerie u Zajíce, Skalice u Svitavy | |
15:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 5.5.2024 | ŠK Bystřické letky | | | | Hoteliéři Usobrno B | Restaurace Hotelovka, Bystřice nad Pernštejnem | |
15:00 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 12.5.2024 | Die Kurwe Jaroměřice | | | | DC Orli Ráječko | Restaurace Hanácká Krčma, Jevíčko | |
15:00 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 12.5.2024 | DC Triple X Letovice | | | | Rumíci Krhov | Pohostinství Deštná, Letovice | |
15:00 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 12.5.2024 | Hoteliéři Usobrno B | | | | ŠK Jedničky Boskovice | Hospoda U Hoteliérů, Usobrno | |
15:00 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 12.5.2024 | DC Šipky Sloup B | | | | Dělníci Blansko | Pivárna Sloup, Sloup | |
15:00 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 12.5.2024 | DC Vandals Blansko C | | | | Hoteliéři Usobrno C | Restaurace Papučárna, Blansko | |
15:00 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 12.5.2024 | DC Poškoláci Valchov | | | | ŠK Bystřické letky | Osvěžovna ve škole, Valchov u Boskovic | |
15:00 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 19.5.2024 | ŠK Bystřické letky | | | | Die Kurwe Jaroměřice | Restaurace Hotelovka, Bystřice nad Pernštejnem | |
15:00 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 19.5.2024 | Hoteliéři Usobrno C | | | | DC Poškoláci Valchov | Hospoda U Hoteliérů, Usobrno | |
15:00 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 19.5.2024 | Dělníci Blansko | | | | DC Vandals Blansko C | Restaurace U Slunce Blansko, Blansko | |
15:00 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 19.5.2024 | ŠK Jedničky Boskovice | | | | DC Šipky Sloup B | Bar Jednička Boskovice, Boskovice | |
15:00 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 19.5.2024 | Rumíci Krhov | | | | DC Zenit Deštná A | Popelka bar, Boskovice | |
15:00 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 19.5.2024 | DC Orli Ráječko | | | | DC Triple X Letovice | Pizzerie u Zajíce, Skalice u Svitavy | |
15:00 | | | | | |
|