Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/1123)
 NáhledTiskNahoru
Odehrané turnaje ČP - 2017-2019

Další statistické přehledy | Jednotlivci smíšení | Kategorie: B | Hráčů: 20854 | Turnajů: 41224

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
2.11.20190Reg.Master Plzeňského kraje - dv. mužiKuneš KarelOprechtice - Sál114B
2.11.20190Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyKuneš KarelOprechtice - Sál44B
2.11.20190Reg.Master Plzeňského kraje - mužiKuneš KarelOprechtice - Sál215B
2.11.20190Reg.Master Plzeňského kraje - ženyKuneš KarelOprechtice - Sál85B
26.10.20195Reg.Master KHK-J dvojice mužiBernard VladimírHradec Králové - U Bajerů174B
26.10.20195Reg.Master KHK-J dvojice ženyBernard VladimírHradec Králové - U Bajerů74B
26.10.20195Reg.Master KHK-J mužiBernard VladimírHradec Králové - U Bajerů505B
26.10.20195Reg.Master KHK-J ženyBernard VladimírHradec Králové - U Bajerů225B
26.10.20190Nominační RM Plzeňska (s TOP) - mužiŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň345B
26.10.20190Reg.Master Plzeňského kraje - dv. mužiŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň164B
26.10.20190Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň84B
26.10.20190Reg.Master Plzeňského kraje - ženyŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň165B
26.10.20190Regionální Master dvojice mužiZikmund PetrKolín - U Jána173B
26.10.20190Regionální Master dvojice mužiMenšík RadekPraha - DOUBLE'S163B
26.10.20190Regionální Master dvojice ženyZikmund PetrKolín - U Jána43B
26.10.20190Regionální Master dvojice ženyMenšík RadekPraha - DOUBLE'S53B
26.10.20190Regionální Master mužiZikmund PetrKolín - U Jána336B
26.10.20190Regionální Master mužiMenšík RadekPraha - DOUBLE'S336B
26.10.20190Regionální Master ženyZikmund PetrKolín - U Jána76B
26.10.20190Regionální Master ženyMenšík RadekPraha - DOUBLE'S106B
26.10.2019Nominační RM Jižních Čech (s TOP) - muži 5. RM Žabovřesky593B
26.10.2019Reg. Master Vysočina (Dušejov) - mužiNetolický MilanDušejov Sokolovna755B
26.10.2019Reg. Master Vysočina (Dušejov) - ženyNetolický MilanDušejov Sokolovna215B
26.10.2019Reg.Master JMOŠS dvojice mužiDubovec JurajBat Beerhause Brno314B
26.10.2019Reg.Master JMOŠS dvojice ženyDubovec JurajBat Beerhause Brno74B
26.10.2019Reg.Master JMOŠS mužiDubovec JurajBat Beerhause Brno675B
26.10.2019Reg.Master JMOŠS ženyDubovec JurajBat Beerhause Brno185B
26.10.2019Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice muži 5. RM Žabovřesky203B
26.10.2019Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice ženy 5. RM Žabovřesky103B
26.10.2019Reg.Master UŠO Jižní Čechy MLÁDEŽ 5. RM Žabovřesky106B
26.10.2019Reg.Master UŠO Jižní Čechy ženy 5. RM Žabovřesky284B
26.10.2019Reg.Master Vysočina dvojice mužiNetolický MilanDušejov Sokolovna404B
26.10.2019Reg.Master Vysočina dvojice ženyNetolický MilanDušejov Sokolovna104B
26.10.2019Reg.Master Vysočina juniořiNetolický MilanDušejov Sokolovna33B
26.10.2019Reg.Master Vysočina žáciNetolický MilanDušejov Sokolovna144B
26.10.2019TOP RM Plzeňska - mužiŠmrha JanPlzeň, Klub OKO Plzeň1210B
26.10.2019TOP RM UŠO Jižní Čechy muži 5 RM Žabovřesky129B
25.10.20195Reg.Master KHK-J mládežBernard VladimírHradec Králové - U Bajerů277B
20.10.20190Reg.Master Zlínsko dvojice mužiŠpička ZdeněkVsetín - Bar Trávníky64B
20.10.20190Reg.Master Zlínsko dvojice ženyŠpička ZdeněkVsetín - Bar Trávníky44B
20.10.20190Reg.Master Zlínsko mužiŠpička ZdeněkVsetín - Bar Trávníky145B
20.10.20190Reg.Master Zlínsko ženyŠpička ZdeněkVsetín - Bar Trávníky75B
19.10.201925TOP Master KHK-S mužiVylíčil OndřejJaroměř - Důstojnická beseda165B
19.10.201922TOP Master KHK-S ženyVylíčil OndřejJaroměř - Důstojnická beseda85B
19.10.20190Master KHK-S dvojice mužiVylíčil OndřejJaroměř - Důstojnická beseda294B
19.10.20190Master KHK-S dvojice ženyVylíčil OndřejJaroměř - Důstojnická beseda124B
19.10.20190Master KHK-S mládežVylíčil OndřejJaroměř - Důstojnická beseda55B
19.10.20190Master KHK-S mládežVylíčil OndřejJaroměř - Důstojnická beseda115B
19.10.20190Nominační Master KHK-S mužiVylíčil OndřejJaroměř - Důstojnická beseda675B
19.10.20190Nominační Master KHK-S ženyVylíčil OndřejJaroměř - Důstojnická beseda315B
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 2.3.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 2.3.2024 04:53:44
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement