Započítané turnaje hráče
UŠO > Započítané turnaje hráče (1-50/569)
 NáhledTiskNahoru

Pecha Ondřej

Legie Praha

Odehrané turnaje ČP - 2017-2019

Další statistické přehledy | Jednotlivci smíšení | Kategorie: C | Pořadí: 11 | Turnajů: 569 | Body: 569

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Kat
Pořadí
Body
Akce
31.12.20190Open dvojiceŠlehofr David04Praha - Sportbar HostivařC3.1
31.12.20190Open jednotlivciŠlehofr David04Praha - Sportbar HostivařC7.1
30.12.20190Středočeský pohár dvojiceŠulc Petr08Praha - Klub AjetoC4.1
30.12.20190Středočeský pohár základníŠulc Petr08Praha - Klub AjetoC5.1
27.12.20190Středočeský pohár dvojiceBrettschneiderová Simona08Praha - Club KamykC1.1
27.12.20190Středočeský pohár základníBrettschneiderová Simona08Praha - Club KamykC2.1
26.12.20190Středočeský pohár dvojiceŠlehofr David04Praha - Sportbar HostivařC1.1
26.12.20190Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar HostivařC17.1
23.12.20190Středočeský pohár dvojiceŠulc Petr08Praha - Klub AjetoC1.1
23.12.20190Středočeský pohár základníŠulc Petr08Praha - Klub AjetoC2.1
21.12.20190Středočeský pohár dvojiceMenšík Radek10Praha 4 - U PipkinaC9.1
21.12.20190Středočeský pohár zvýhodněnýMenšík Radek10Praha 4 - U PipkinaC9.1
19.12.20190Středočeský pohár dvojiceŠlehofr David04Praha - Sportbar HostivařC2.1
19.12.20190Středočeský pohár zvýhodněnýŠlehofr David04Praha - Sportbar HostivařC3.1
18.12.20190Středočeský pohár dvojiceMenšík Radek10Praha 4 - U PipkinaC1.1
18.12.20190Středočeský pohár zvýhodněnýMenšík Radek10Praha 4 - U PipkinaC9.1
14.12.20190Open jednotlivciŠulc PetrKamenice - Kulturní centrumC9.1
13.12.20190Středočeský pohár dvojiceProcházková Monika08Praha - Klub AjetoC3.1
13.12.20190Středočeský pohár základníProcházková Monika08Praha - Klub AjetoC17.1
12.12.20190Středočeský pohár dvojiceŠlehofr David04Praha - Sportbar HostivařC7.1
12.12.20190Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar HostivařC33.1
11.12.20190Středočeský pohár dvojiceMenšík Radek10Praha 4 - U PipkinaC1.1
11.12.20190Středočeský pohár základníMenšík Radek10Praha 4 - U PipkinaC4.1
10.12.20190Středočeský pohár dvojiceŠlehofr David04Praha - Sportbar HostivařC2.1
10.12.20190Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar HostivařC17.1
9.12.20190Středočeský pohár dvojiceMurín Milan04Praha - Bar ChrpaC3.1
9.12.20190Středočeský pohár základníMurín Milan04Praha - Bar ChrpaC2.1
4.12.20190Středočeský pohár dvojiceMenšík Radek10Praha 4 - U PipkinaC3.1
4.12.20190Středočeský pohár základníMenšík Radek10Praha 4 - U PipkinaC1.1
3.12.20190Středočeský pohár dvojiceŠlehofr David04Praha - Sportbar HostivařC9.1
3.12.20190Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar HostivařC13.1
30.11.20190Středočeský pohár dvojiceŠlehofr David04Praha - Sportbar HostivařC4.1
30.11.20190Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar HostivařC33.1
29.11.20190Středočeský pohár dvojiceProcházková Monika08Praha - Klub AjetoC7.1
29.11.20190Středočeský pohár základníProcházková Monika08Praha - Klub AjetoC1.1
22.11.20190RGP zahřívákVylíčil OndřejŽďár nad Sázavou - Dům kulturyC49.1
21.11.20190Středočeský pohár dvojiceŠlehofr David04Praha - Sportbar HostivařC1.1
21.11.20190Středočeský pohár zvýhodněnýŠlehofr David04Praha - Sportbar HostivařC17.1
18.11.20190Středočeský pohár dvojiceRoubalová Lucie10Praha - PipkinC2.1
18.11.20190Středočeský pohár zvýhodněnýRoubalová Lucie10Praha - PipkinC1.1
15.11.20190Středočeský pohár dvojiceŠulc Petr08Praha - Klub AjetoC4.1
15.11.20190Středočeský pohár základníŠulc Petr08Praha - Klub AjetoC17.1
14.11.20190Středočeský pohár dvojiceŠlehofr David04Praha - Sportbar HostivařC9.1
14.11.20190Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar HostivařC1.1
13.11.20190Středočeský pohár dvojiceMenšík Radek10Praha 4 - U PipkinaC5.1
13.11.20190Středočeský pohár základníMenšík Radek10Praha 4 - U PipkinaC9.1
12.11.20190Středočeský pohár dvojiceŠlehofr David04Praha - Sportbar HostivařC7.1
12.11.20190Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar HostivařC17.1
11.11.20190Středočeský pohár dvojiceMurín Milan04Praha - Bar ChrpaC4.1
11.11.20190Středočeský pohár základníMurín Milan04Praha - Bar ChrpaC3.1
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 28.5.2024 07:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 28.5.2024 08:45:05
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement