Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/178)
 NáhledTiskNahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Jižní Čechy

MJČ - Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 178 | Turnajů: 19

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Slípek Petr CZE074418České Budějovice5555
2.Homola Zdeněk CZE061643AHoši z Piváku - T.U.P Č.Budějovice4444
2.Holubová Štěpánka CZE076947České Budějovice4444
2.Slípková Renata CZE075331České Budějovice4444
2.Hes Pavel CZE010656CJiskra Jindřichův Hradec4444
2.Matějková Anna CZE069524CJiskra Jindřichův Hradec4444
2.Lukš Josef CZE000396AŠvejci České Budějovice4444
2.Zselenák Vojtěch CZE029402Hamr4444
9.Sarganek Martin CZE068826AŠvejci České Budějovice3333
9.Zelníčková Kristýna CZE068662Nehážu nic U Kalicha Č. Budějovice3333
9.Kelbl Michal CZE047797BFarao team T.Sviny3333
9.Pastyřík Petr CZE066633Pikeťáci z Hradce3333
9.Hovorková Romana CZE076554Jindřichův Hradec3333
9.Granov Radek CZE001597AŠvejci České Budějovice3333
9.Chytil Martin CZE060097AŠvejci České Budějovice3333
9.Sháněl Dominik CZE072852Cobra České Budějovice3333
9.Skála David CZE053778AŠvejci České Budějovice3333
9.Linhart Zdeněk CZE043683BHoši z Piváku - T.U.P Č.Budějovice3333
9.Linhartová Hana CZE045575ASuper Ženy České Budějovice3333
9.Necuda Richard CZE000992CAll Stars Zvíkov Písek3333
9.Ludvík Václav CZE026857AAll Stars Zvíkov Písek3333
22.Sviták Pavel CZE000026AStřelci Český Krumlov2222
22.Soukupová Milena CZE072599Grófky Dubičné2222
22.Kasperová Miluše CZE077158České Budějovice2222
22.Mikolášová Jindřiška CZE036330CSuper Ženy České Budějovice2222
22.Vlásková Marie CZE072754České Budějovice2222
22.Koranda Zdeněk CZE042427CRatata Hospříz2222
22.Kalina Tomáš 1979CZE052865CJiskra Jindřichův Hradec2222
22.Vojta Adam CZE048857CPikeťáci z Hradce2222
22.Hajník Jan CZE038327BPredators Dubičné2222
22.Tancošová Štěpánka CZE053580CGrófky Dubičné2222
22.Čech Petr CZE069891BPanteři České Budějovice2222
22.Oškrobaný Eduard CZE068020České Budějovice2222
22.Duda Martin CZE023896AVlčáci Č.Budějovice2222
22.Gruber Michal CZE076221AŠvejci České Budějovice2222
22.Moser Michal CZE000118AStřelci Český Krumlov2222
22.Melichar Vojtěch CZE043684BT.U.P.É - Vlčáci "B" České Budějovice2222
22.Šulista Martin CZE071170ACrazy České Budějovice2222
22.Kasper Vilém CZE077157České Budějovice2222
22.Vlásek Michal CZE072755České Budějovice2222
22.Filaus Dominik CZE077087Blatná2222
22.Lepša Jan CZE049632BBenešov nad Černou2222
22.Boček Josef 1995CZE048948BPanzer Division Štěpánovice2222
22.Drab Lukáš CZE070335CPlatan team Protivín2222
22.Šaub Jiří CZE067648BPiráti Štěpánovice2222
22.Mlýnek Dušan CZE074877CPanzer Division Štěpánovice2222
22.Pliška Martin CZE050284AT.U.P.Ý Vltava Č. Budějovice2222
22.Bína Jaroslav CZE065369AT.U.P.Ý Vltava Č. Budějovice2222
22.Vozábal Břetislav CZE071186CDC Lev Kájov2222
22.Michal David CZE052746CAC Moskyt Praha2222
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 19.6.2024 16:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 19.6.2024 16:08:56
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement