Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihočeský kraj > Výsledková listina turnaje (1-24/24)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice muži

20.4.2024| Chotýčany - Chotýčany| Dvojice muži| Rozhodčí: Hudák Radek| Dvojic: 24| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor
Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor
2.Cibula Vojtěch CZE068745ASněženka a Machři Hořice
Skála David CZE053778AŠvejci České Budějovice
3.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
Koudelka Miroslav CZE072533BŠkoláci Tipáč Písek
4.Vochozka Lubomír 2003CZE067641CAQ Sparta Velešín
Vochozka Lubomír 1974CZE048787CRafanda Kaplice
5.Hřebejk Miroslav CZE064244ATVT Písek
Kyral Vilém CZE039286BTVT Písek
5.Moser Michal CZE000118AStřelci Český Krumlov
Babouček Jiří CZE054844BFarao team T.Sviny
7.Barfus Karel CZE023110ACandát Vodňany
Vozábal Petr CZE023123ACandát Vodňany
7.Koptiš Marek CZE040097BSatanova legie České Budějovice
Dvořák Václav CZE017676BFarao team T.Sviny
9.Beneda Petr CZE017675BFarao team T.Sviny
Kelbl Radek CZE042331BFarao team T.Sviny
9.Dvořák Roman CZE042060BAQ Sparta Velešín
Troják Karel CZE058973CRafanda Kaplice
9.Profant Martin CZE031074Temelín
Necuda Richard CZE000992CAll Stars Zvíkov Písek
9.Šulista Martin CZE071170AStřelci Český Krumlov
Lepša Jan CZE049632BBenešov nad Černou
13.Kalina Tomáš CZE052865CJiskra Jindřichův Hradec
Hes Pavel CZE010656CJiskra Jindřichův Hradec
13.Kaucký Josef CZE072922BDC Atom Týn nad Vltavou
Mach Jiří CZE061776BŠupina Vodňany
13.Sarganek Martin CZE068826AŠvejci České Budějovice
Kroupa Jan CZE053777CDC Žabovřesky
13.Vozábal Jaroslav CZE000541AKozlíci Prachatice
Mráz Zdeněk CZE029516AKozlíci Prachatice
17.Chalus Ivan CZE057267ACandát Vodňany
Vozábal Lukáš CZE069453ACandát Vodňany
17.Kalík Petr CZE052859CSatanova legie České Budějovice
Gruber Michal CZE076221AŠvejci České Budějovice
17.Kelbl Michal CZE047797BFarao team T.Sviny
Vítek Jan CZE055329České Budějovice
17.Koprna Lukáš CZE069780CT.U.P. Pivní bar Č. Budějovice
Rychetský Matěj CZE077612Dříteň
17.Minařík David CZE077604Písek
Kovář Lukáš CZE076316Písek
17.Minařík Martin CZE068416Písek
Kulanda Martin CZE071508CAsfalti Písek
17.Moravec Kamil CZE064007CŠuměnky Horní Planá
Hockicko František CZE070482CŠuměnky Horní Planá
17.Sládek Ota CZE000566CStřelci Hradiště
Kropík Ladislav CZE067671CStřelci Hradiště
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.7.2024 13:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.7.2024 13:57:11
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement