Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihočeský kraj > Výsledková listina turnaje (1-27/27)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice muži

21.1.2017| 1. RM Plav| Dvojice muži| Dvojic: 27| Žebříčků: 3

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
Čábelka Jan CZE005285AŠK Těmice
2.Dembkovský Michal CZE032838AKousci Český Krumlov
Vavrek Jiří CZE009166AStřelci Český Krumlov
3.Koníček Josef CZE017843CRatata Hospříz
Sviták Pavel CZE000026AStřelci Český Krumlov
4.Vaňásek Jaroslav CZE000818Srnín
Valenta Miloš CZE000624Dobrá Voda
5.Kalina Tomáš CZE052865CJiskra Jindřichův Hradec
Šamko Josef CZE036553BDart Shooters Hospříz
5.Šobr Jiří CZE046817AMatouš Team Slavče
Gryč Miloslav CZE002746BPDC Hluboká u Borovan
7.Beneš Jaroslav CZE021260BPredators Dubičné
Vosika Radek CZE050285BDC Rožmitál na Šumavě
7.Rešl Lukáš CZE030540Jindřichův Hradec
Gerl Jakub CZE046270BVohníváci České Budějovice
9.Beneda Petr CZE017675BFarao team T.Sviny
Dvořák Václav CZE017676BFarao team T.Sviny
9.Pavlů David CZE049477AJiskra Jindřichův Hradec
Boček Jiří CZE016428BDart Shooters Hospříz
9.Procházka Miloslav CZE001532BDC Skeleton Pelhřimov
Král Jaroslav CZE001507CDC Skeleton Pelhřimov
9.Slanina Radek CZE047922BMilli a její tygři ČB
Benkovský Michal CZE047923BŠvejci České Budějovice B
13.Herda Jan CZE038125CDC Draci České Budějovice
Finta Ivan CZE054929BPanteři České Budějovice
13.Rožumberg Jiří CZE004923České Budějovice
Havlis Michal CZE016852CCobra České Budějovice
13.Štrob Jiří CZE018345Větřní
Kroupa Michal CZE023706BKousci Český Krumlov
13.Tromler Lukáš CZE018278ACasablanca D.C. Tábor
Horák Jan CZE023812ADart Shooters Hospříz
17.Fišer Josef CZE050487BDC Volant Olešník
Voříšek Josef CZE035102CT.U.P.É - Vlčáci "B" České Budějovice
17.Hes Pavel CZE010656CJiskra Jindřichův Hradec
Dvořák Jaroslav CZE024315ARůžek team J. Hradec
17.Homolka Jiří CZE049048CChrobolská Ellytta
Mrázek Zdeněk CZE051786Prachatice
17.Hubáček Martin CZE029156Čepřovice
Švancar Jiří CZE035093BKozlíci Prachatice
17.Jonák Petr 1993CZE056132BDC Warriors Lidmaň
Jonák Petr 1966CZE047238BPlechová Pacov
17.Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor
Veselý Libor CZE000903Písek
17.Ryba Jakub CZE054731České Budějovice
Trachta Jiří CZE001139BMrška od Koníka Č. Budějovice
17.Vavera Jan CZE029534Vyšší Brod
Cvrkal Miroslav CZE051258DLiďák Kbely
25.Bednář Patrik CZE055069CPikeťáci z Hradce
Bláha Aleš CZE055070CŠK Devils Nová Bystřice
25.Jonák Jan CZE031127AŠK Těmice
Kubíska Petr CZE049704AŠK Těmice
25.Vrábek Michal CZE052765Hůrka
Babouček Jiří CZE054844BFarao team T.Sviny
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 22.7.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 22.7.2024 23:25:34
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement