Ligový pohár
UŠO > Jihomoravský kraj > Ligový pohár
Ligový pohár 2023/2024 - losování 4. kola kat.AA+ - 27.2.2024 od 10.00 hod

21.2.2024 00:00 (aktualizováno 15.4.2024 10:29) | Pokorný Michal | Přečteno: 6495× | Příloh: 2

Ligový pohár 2023/2024

 

1. kolo kategorie A A +: sobota 18.11. 2023 od 15.00

 

1. kolo  - ŠK Vyškov - Rychlé šípy Rajhrad   21 : 2

 

Ostatní družstva mají volný los

Další termíny: 2.kolo 20.1. 2024

2. kolo kategorie A A+ :sobota 20.1. 2024

1. Tornádo Destroyers Brno - Šilingrák Team C  18 : 21

2. DC Nafrak - ŠK Vyškov   11 : 21

3. Šilingrák Team - PBL 45   21 : 12

4. Stavba Brno - Šilingrák Team B  12 : 21

5. DC Hurricane Adamov - Adalbertus Medlov   21 : 16

6. DC Horboj Elita - Pivárna Sloup  21 : 8

7. Mustang Brno - Vandals Blansko   21 : 5

8. Vandals Blansko B - Kavárka Brno   21 : 12

3. kolo 17.2. 2024

1. ŠK Vyškov - Mustang Brno  7 : 21

2. Šilingrák Team - Šilingrák Team B  21 : 7

3. Šilingrák Team C - DC Hurricane Adamov  9 : 21

4. Vandals Blansko B - DC Horboj Elita  21 : 17

Losování 4. kola se uskuteční v úterý 27.2. od 10.00 v kanceláři JMOSŠ

4. kolo 9.3.2024

1. DC Hurricane Adamov - Vandals Blansko B   21 : 10

2. Mustang Brno - Šilingrák Team  21 : 19

Postupují 2. nejlepší týmy.

Velké finále se uskuteční v neděli 24.3.2024 v DK Žďár nad Sázavou.

 

1. kolo kategorie C +: sobota 18.11. 2023 od 15.00

1. O tečku Brno – Angry Bird Osmička A  21 : 19

2. Laziwod Lazinov – 1. Šipkařská kapela Šošůvka  19 : 21

3. DC Šipky Sloup – Pitbuls Adamov  15 : 21

4. Prckové z Pivního baru – DC Štiky Rosice A   13 : 21

5. Netáhla Těšany – DC Vandals Blansko C   21 : 8

6. Topas Club – Dragon Hor Boj Bojanovice 21 : 3

7. Yellowfish B – DC Štiky Rosice B   21 : 13

8. Těsně vedle Brno – DC Fagani  21 : 4

9. Galaxy team Brno – Námořníci z PBL Brno  21 : 8

10. DC Angry Bird Osmička B – DC Štěstí  11 : 21

11. Darts Hodějice – DC Újezd u Brna   13 : 21

12. ZTP Kupé – DC Na středy Rudka       21 : 17

 

Další termíny: 2.kolo 20.1. 2024

2. kolo kategorie C+ : sobota 20.1. 2024

1. ZTP Kupé - DC Štěstí   21 : 13

2.Topas Club - Galaxy Team   21 : 17

3. Těsně vedle - 1. šipkařská kapela Šošůvka   21 : 15

4. Yellow fish B - DC Pitbulls Adamov   21 : 15

5. DC Újezd U Brna - DC Štiky Rosice A   9 : 21

6. Netáhla Těšany - O tečku Brno  21 : 17

 3. kolo 17.2. 2024

1. Těsně vedle - Netáhla Těšany  21 : 11

2. Topas Club - ZTP Kupé   21 : 20

3. Yellowfish B - Šipky Rosice A  10 : 21

Velké finále kat. C+ se uskuteční 5.5. 2024. Místo bude upřesněno.

Postupují 3. nejlepší týmy.

 

  

 

 

 

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 19.5.2024 18:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 19.5.2024 18:56:45
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement