Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1268)
 NáhledTiskNahoru
BDC Jižní Morava (54)

Bohemia Dart Cup | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 1268 | Turnajů: 1591

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Košařová Markéta CZE023339ADC Štiky Rosice418118518623 500
2.Tichá Martina CZE054116BŠilingrák Team Brno217818018121 010
3.Vojta Radim CZE037412AYellov fish413013413419 190
4.Nimmrichter Jan CZE005000BTornádo Destroyers Brno412512912918 660
5.Bičan Robert CZE065745ATěsně vedle Brno810311111118 290
6.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno810110910917 070
7.Miklovič Martin CZE068840ARumoví pralinky713514214216 650
8.Sedláček Michal CZE050944CPBL 45 Brno413513913916 550
9.Funk Michal CZE055518BTornádo Destroyers Brno312813113116 140
10.Lorenc Jaromír CZE063853CDC Újezd u Brna410711111115 900
11.Matuška Osvald CZE004192CTopas Club Brno810010810815 580
12.Rollingerová Eliška CZE075564DDC Angry Birds Osmička Brno413313713714 930
13.Skopík Jiří CZE039971CDC Angry Birds Osmička Brno211311511514 640
14.Stjepan Miroslav CZE046561DPBL 45 Brno13213213214 610
15.Šeregely Roman CZE001239Brno13713713714 540
16.Kozlová Kateřina CZE033162BŠilingrák Team Brno412012412414 160
17.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno878868613 780
18.Přibyl Pavel 1971CZE000066AŠilingrák Team Brno780878713 570
19.Kačanolli Fitim CZE017097BDC Bejvávalo U Kolečka890989813 210
20.Knotek Petr CZE070431Třebíč93939312 780
21.Vymazal Stanislav CZE006276Brno 82828212 320
22.Nesnídal Petr CZE019744CLetka Brno110010110112 220
23.Tashkov Christo CZE069846AYellov fish583888811 860
24.Kříž Martin 1995CZE062122CTopas Club Brno885939311 840
25.Pazio Marek CZE067121DBastr team Brno688949411 650
26.Petřík Josef CZE007612CŠílené labutě Brno780878711 430
27.Poráň David CZE051226APBL 45 Brno861696911 230
28.Zelina Martin CZE000159DDC Rychlé šipky Bosonohy93939311 190
29.Voborný Jiří CZE036875BDC Bejvávalo U Kolečka190919111 120
30.Fridrich David CZE041320AŠilingrák Team Brno286888810 940
31.Vlček Roman CZE070771DDC Zmije Třebíč95959510 690
32.Polívka Leoš CZE039261CSurikaty82828210 680
33.Košťál Jiří CZE042985BDC Fako Tuřany288909010 590
34.Javorský Zdeněk CZE052341CPBL 45 Brno478828210 560
35.Šiková Jarmila CZE063529DStrmeň Kohoutovice297999910 500
35.Farkaš Jakub CZE060155DDělníci Blansko78787810 500
35.Přichystal Marek CZE028464Brno80808010 500
38.Hermanová Kateřina CZE065746CTěsně vedle Brno487919110 440
39.Opltová Veronika CZE076176DTopas Club Brno28890909 950
40.Minaříček Pavel CZE075940DTopas Club Brno46973739 920
41.Benda Zbyněk CZE054098CDC Angry Birds Osmička Brno48892929 900
42.Kvarda Josef CZE064034ATěsně vedle Brno66066669 530
43.Táborský Patrik CZE072342CMinibaroni na Kuželně Brno66975759 430
44.Dočekal Jaromír CZE001401DDC Rychlé šipky Bosonohy8080809 300
45.Novotná Kateřina CZE060496Brno8181819 180
46.Dobeš Aleš CZE007777CGalaxy Team Brno46771719 160
47.Kozáková Berenika CZE050901DDC Újezd u Brna28385859 150
48.Havlík Pavel CZE070903DDC Zmije Třebíč6969699 110
49.Král Roman CZE061381ASnipers Brno46165658 960
50.Čermák Miroslav CZE059854BDarts Třebíč6161618 800
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 19.5.2024 20:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 19.5.2024 20:46:04
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement