Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/122)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Jižní Moravy 2024 - muži kat. A

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 122 | Turnajů: 509

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno373747475 060
2.Bičan Robert CZE065745ATěsně vedle Brno353947474 870
3.Vojta Radim CZE037412AYellov fish154046543 960
4.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno382738383 940
5.Přibyl Pavel CZE000066AŠilingrák Team Brno342734343 840
6.Tashkov Christo CZE069846AYellov fish343542423 400
7.Kvarda Josef CZE064034ATěsně vedle Brno243945453 360
8.Vacek Jindřich CZE056037ASnipers Brno234045483 240
9.Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov322328282 740
10.Miklovič Martin CZE068840ARumoví pralinky334046492 720
11.Vymazal Lukáš CZE058327ADC Šipky Sloup32326262 690
12.Vavřina Vratislav CZE065421AŠK Excalibur Bzenec22224242 420
13.Poráň David CZE051226APBL 45 Brno321722222 310
14.Fridrich David CZE041320AŠilingrák Team Brno142732322 170
15.Bezůšek Pavel CZE000499AŠilingrák Team Brno222226262 050
16.Král Roman CZE061381ASnipers Brno222630301 950
16.Chválek Ladislav 2003CZE069022AŠK Modřice132428281 950
18.Kučera Jiří CZE047020ADC Vandals Blansko21618181 890
18.Huňař Kamil CZE007800ADC Hor Boj Elita21820201 890
20.Ondrůj David CZE043010APBL 45 Brno21921211 850
21.Augusta David CZE001578AHezky Pěkně21517171 760
22.Vozár Otmar CZE001462ASnipers Brno222428281 720
23.Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov321116161 710
24.Loula Roman CZE010041ADC Vandals Blansko121720201 650
25.Marek Lukáš CZE060987ASnipers Brno122427271 630
26.Štolpa Roman CZE051406ADC Šipky Sloup1818181 620
27.Toncar Martin CZE018306ADC Hor Boj Elita11415151 580
28.Pelánek Josef CZE032954ADC Újezd u Brna21820201 520
29.Staňek Rudolf CZE002630ARakol Brno21719191 500
29.Dulínek Zdeněk CZE009274ADC Hor Boj Elita21618181 500
31.Balaštík Jiří CZE047017ATitáni Hodonín21820201 470
32.Blaha Jiří CZE053266AŠK Excalibur Bzenec11617171 440
33.Picmaus Petr CZE039836APBL 45 Brno21416161 420
34.Kotas Tomáš CZE017802AŠilingrák Team Brno22022221 410
35.Toman Petr CZE020690ADC Hor Boj Elita21719191 350
36.Musil Marcel CZE077380AALK Brumov11617171 270
36.Dobrovolný Miroslav CZE025635ADC Hurricane Adamov11819191 270
38.Pejchal Petr CZE049072ASnipers Brno131216161 240
39.Závodník Jindřich CZE000053AŠenkýři1212121 080
40.Otřísal Jiří CZE050759ADC Hor Boj Elita11213131 050
41.Řezáč Tomáš CZE036169AYellov fish11617171 000
42.Nešpůrek Pavel CZE010106AŠilingrák Team Brno2181111990
43.Vašek Tomáš CZE073704AŠK Modřice1281111950
44.Krátký Lukáš CZE063414ADC Hurricane Adamov31121616880
45.Kovařík Lukáš CZE012859ATrabl Stvolová1788860
46.Kováč Jakub CZE055566ARakol Brno21477850
47.Ševčík Lukáš CZE067064AŠK Paleta Vyškov191010780
48.Kulík Petr CZE037460AŠK Paleta Vyškov191010750
49.Babyrád Pavel CZE021839AŠK Paleta Vyškov1191111740
50.Svoboda Lukáš CZE055083ASnipers Brno2101212730
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 16.6.2024 20:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 16.6.2024 20:51:17
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement