Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/174)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Jižní Moravy 2024 - muži kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 174 | Turnajů: 600

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Lorenc Jaromír CZE063853CDC Újezd u Brna253744444 230
2.Matuška Osvald CZE004192CTopas Club Brno343542424 050
3.Sedláček Michal CZE050944CPBL 45 Brno164047683 750
4.Kříž Martin CZE062122CTopas Club Brno353947473 600
5.Polívka Leoš CZE039261CSurikaty33538382 800
6.Daška Pavel CZE001049CSiga142429292 590
7.Nesnídal Petr CZE019744CLetka Brno124043442 540
8.Lasovský Dušan CZE033525CPBL 45 Brno22729292 250
9.Skopík Jiří CZE039971CDC Angry Birds Osmička Brno53439392 190
10.Plevák Vítězslav CZE070216CDC Angry Birds Osmička Brno254047561 980
11.Dobeš Aleš CZE007777CGalaxy Team Brno142227271 950
12.Pešek Zdeněk CZE054570CDT ka - Brňáci32427271 930
13.Benda Zbyněk CZE054098CDC Angry Birds Osmička Brno164047501 920
14.Vacek Václav CZE064736CCentrála Kameničky121922221 890
15.Barteček Luboš CZE007186CGalaxy Team Brno222125251 820
16.Kocur Martin CZE064289CZálesáci42832321 800
17.Javorský Zdeněk CZE052341CPBL 45 Brno122023231 760
18.Turčín Ladislav CZE018323CWC Šipkouni132933331 740
19.Ryšavý Zdeněk CZE065335CWC Šipkouni21820201 700
20.Kopuletý Michal CZE020513Cm13 darts club Brno21921211 670
20.Kudláček Lukáš CZE069952CDC Zmije Třebíč12526261 670
20.Vavřina Martin CZE071437CFerrari bar Kyjov122326261 670
23.Mička Pavel CZE063451CDC Double Tops Omega33336361 660
24.Němec Jiří CZE006402CZálesáci22022221 610
25.Václavek Jiří CZE076179CDC Pitbulls Adamov221822221 580
26.Skoupý Leopold CZE059712C1. Šipkařská kapela Šošůvka21921211 540
27.Horák Jiří CZE054705CCentrála Kameničky21921211 470
28.Pavlík Vojtěch CZE032487CDC Sport Barbarians Třebíč21315151 460
29.Číhal Zdeněk CZE071101CDC Sport Barbarians Třebíč12122221 420
30.Jedlička Tomáš CZE070954CGalaxy Team Brno121518181 390
31.Petřík Josef CZE007612CŠílené labutě Brno321823231 380
32.Stöhr Jindřich CZE000231CDC Zenit Deštná11819191 370
32.Táborský Patrik CZE072342CMinibaroni na Kuželně Brno221822221 370
34.Titl Martin CZE050186CDělníci Blansko21618181 340
35.Příkaský Robert CZE003719CFerrari bar Kyjov11718181 330
35.Körting Pavel CZE056712CDC Angry Birds Osmička Brno22426261 330
35.Chomják Viktor CZE075338CDT ka - Brňáci22527271 330
38.Pospíšil Jiří CZE078729CFerrari bar Kyjov121013131 300
39.Zouhar Ivan CZE070849C1. Šipkařská kapela Šošůvka21820201 290
40.Hladík Radim CZE069527CPuboši Brno21517171 280
40.Šeránek Zdeněk CZE063452CDC Angry Birds Osmička Brno212023231 280
42.Suchý Roman CZE032109CSiga121417171 190
43.Bučík Tomáš CZE035995CDC Angry Birds Osmička Brno121720201 120
43.Bařina Milan CZE036795CWC Šipkouni21820201 120
45.Janků Michal CZE059462CPBL 45 Brno111921211 040
46.Šenkyřík Michal CZE039446CZálesáci21618181 010
47.Holas Vojtěch CZE057077CLaziwood Lazinov21214141 000
48.Lang Richard CZE055259CPuboši Brno2182020990
49.Horáček Tomáš CZE039580CYellow Fish B Brno1111212980
50.Dvořáček Jan CZE065405CGolden Monsters Velvet Blansko1111212970
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 16.6.2024 19:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 16.6.2024 19:48:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement