Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/360)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Jižní Moravy 2024 - muži kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 360 | Turnajů: 717

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Vymazal Stanislav CZE006276Brno 64046504 940
2.Minaříček Pavel CZE075940DTopas Club Brno263947473 890
3.Havlík Pavel CZE070903DDC Zmije Třebíč33437372 980
4.Přichystal Marek CZE028464Brno43438382 910
5.Knotek Petr CZE070431Třebíč43438382 850
6.Charvát Petr CZE065402DDC Poškoláci Valchov23537372 830
7.Pátek Jaroslav CZE000158Brno 332127272 820
8.Jarolímek Lukáš CZE071939Třebíč33134342 760
9.Stjepan Miroslav CZE046561DPBL 45 Brno44044592 620
10.Šeregely Roman CZE001239Brno74047572 580
11.Farkaš Jakub CZE060155DDělníci Blansko32629292 300
12.Zelina Martin CZE000159DDC Rychlé šipky Bosonohy43236362 210
13.Vlček Roman CZE070771DDC Zmije Třebíč34043432 130
14.Pazio Marek CZE067121DBastr team Brno332531312 040
15.Dočekal Jaromír CZE001401DDC Rychlé šipky Bosonohy42933331 990
16.Vlach Patrik CZE037496DTricksters Brno121922221 930
16.Réda Martin CZE000437Adamov 21820201 930
18.Novotný Lukáš CZE075812DDC Triple X Letovice22022221 910
19.Kůst Filip CZE063064Brno123740401 900
20.Vejvalka Jakub CZE078285Topas Club Brno321823231 860
21.Smutný Tomáš CZE062341DDC Mojitos Brno22830301 800
22.Rambousek Martin CZE067311Zálesáci22931311 740
23.Lehotsky Juraj WRD076026DDC Šipky Sloup32427271 730
24.Říčan Vítězslav CZE066119Brno132731311 680
25.Hroz Vladimír CZE062720DDC Mojitos Brno22123231 650
25.Hrubý Martin CZE065810LL DC Angry Birds Osmička52530301 650
27.Červinka Jiří 2007CZE075918LL DC Chvalkovice11516161 630
27.Pacal Aleš CZE070822Třebíč22022221 630
29.Kuchařík Bohuslav CZE042729DDC Triple X Letovice21820201 560
30.Poláček Lukáš CZE053203Brno22224241 550
31.Kubíček František CZE075922DTopas Club Brno132428281 530
32.Strachoň Štěpán CZE049103DDC Šipky Sloup12122221 420
33.Peterka Radek CZE042791DDC Újezd u Brna22022221 410
33.Wujčík Martin CZE046748DStrmeň Kohoutovice22628281 410
33.Šmerda Martin CZE059463DPBL 45 Brno142429291 410
36.Bukáček Marek CZE060352Blansko22426261 400
37.Cuták David CZE076172Ferrari bar Kyjov22123231 370
38.Dlouhý Lukáš CZE077123Chrlice41822221 360
39.Pipek Libor CZE006489Brno 21517171 350
39.Holinka Petr CZE042924DTricksters Brno11718181 350
39.Častulík Vlastimil CZE027241LL DC Chvalkovice11516161 350
42.Machota Jan CZE061658DDC Mojitos Brno11213131 230
42.Liška Milan CZE060713Brno22022221 230
44.Gruber Roman CZE000710Brno 21113131 190
45.Huňař Kamil CZE078736DC Hor Boj Elita21820201 180
46.Urbánek Pavel CZE078164Brno21820201 170
47.Marek Leoš CZE049584Sloup v Mor. Kasu21820201 160
48.Kozák Martin CZE050900DFrogs Žabčice22022221 140
48.Kazda Jakub CZE074084DDC Zmije Třebíč21719191 140
48.Hasoň Jiří CZE050729DDC Šipky Sloup12021211 140
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 16.6.2024 20:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 16.6.2024 20:40:00
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement