Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/654)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Jižní Moravy 2024 - muži absolutní pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 654 | Turnajů: 484

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Bičan Robert CZE065745ATěsně vedle Brno223135353 530
2.Vojta Radim CZE037412AYellov fish133842423 420
3.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno222933333 090
4.Nimmrichter Jan CZE005000BTornádo Destroyers Brno3737372 890
5.Sedláček Michal CZE050944CPBL 45 Brno133640402 770
6.Vymazal Stanislav CZE006276Brno 22527272 590
7.Kříž Martin CZE062122CTopas Club Brno242733332 540
8.Lorenc Jaromír CZE063853CDC Újezd u Brna212528282 490
9.Minaříček Pavel CZE075940DTopas Club Brno152531312 460
10.Voborný Jiří CZE036875BDC Bejvávalo U Kolečka142833332 350
11.Přibyl Pavel 1971CZE000066AŠilingrák Team Brno221620202 280
12.Tashkov Christo CZE069846AYellov fish222428282 140
13.Charvát Petr CZE065402DDC Poškoláci Valchov22628282 120
13.Stjepan Miroslav CZE046561DPBL 45 Brno33740402 120
15.Matuška Osvald CZE004192CTopas Club Brno221822222 110
16.Vacek Jindřich CZE056037ASnipers Brno212831312 060
17.Pátek Jaroslav CZE000158Brno 231419192 020
18.Polívka Leoš CZE039261CSurikaty22628282 000
18.Přichystal Marek CZE028464Brno22426262 000
20.Kvarda Josef CZE064034ATěsně vedle Brno112527271 980
21.Daška Pavel CZE001049CSiga131822221 960
22.Vlach Patrik CZE037496DTricksters Brno121922221 930
23.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno211821211 900
24.Miklovič Martin CZE068840ARumoví pralinky212831311 790
25.Funk Michal CZE055518BTornádo Destroyers Brno112830301 780
26.Kolegar Richard CZE047751BStavba Brno21820201 740
27.Knotek Petr CZE070431Třebíč22123231 710
27.Farkaš Jakub CZE060155DDělníci Blansko22123231 710
29.Benda Zbyněk CZE054098CDC Angry Birds Osmička Brno143843431 680
30.Skopík Jiří CZE039971CDC Angry Birds Osmička Brno32528281 660
31.Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov211316161 650
32.Havlík Pavel CZE070903DDC Zmije Třebíč21921211 610
33.Smutný Tomáš CZE062341DDC Mojitos Brno22325251 570
34.Vymazal Lukáš CZE058327ADC Šipky Sloup21315151 560
34.Šeregely Roman CZE001239Brno42832321 560
36.Fridrich David CZE041320AŠilingrák Team Brno122124241 520
37.Poláček Lukáš CZE053203Brno22123231 510
37.Vlček Roman CZE070771DDC Zmije Třebíč22931311 510
39.Nesnídal Petr CZE019744CLetka Brno122528281 500
39.Plevák Vítězslav CZE070216CDC Angry Birds Osmička Brno123639391 500
41.Zelina Martin CZE000159DDC Rychlé šipky Bosonohy22224241 490
42.Jarolímek Lukáš CZE071939Třebíč11718181 460
43.Vašata Milan CZE070824BŠilingrák Team Brno211316161 430
43.Král Roman CZE061381ASnipers Brno212124241 430
45.Košťál Jiří CZE042985BDC Fako Tuřany122326261 410
46.Vavřina Vratislav CZE065421AŠK Excalibur Bzenec11314141 350
47.Rozkopal Bronislav CZE044541BDC Fako Tuřany22224241 310
48.Štolpa Roman CZE051406ADC Šipky Sloup1414141 280
48.Dočekal Jaromír CZE001401DDC Rychlé šipky Bosonohy21921211 280
50.Lehotsky Juraj WRD076026DDC Šipky Sloup21719191 270
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 17.4.2024 02:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 17.4.2024 02:40:26
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement