Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/122)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Jižní Moravy 2024 - ženy absolutní pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 122 | Turnajů: 483

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Tichá Martina CZE054116BŠilingrák Team Brno374050643 870
2.Košařová Markéta CZE023339ADC Štiky Rosice354048723 640
3.Rollingerová Eliška CZE075564DDC Angry Birds Osmička Brno354048642 260
4.Opltová Veronika CZE076176DTopas Club Brno253239392 210
5.Hermanová Kateřina CZE065746CTěsně vedle Brno333137371 990
6.Novotná Kateřina CZE060496Brno22729291 760
7.Kozáková Berenika CZE050901DDC Újezd u Brna212932321 720
8.Štefaneková Jana CZE059941Brno22527271 540
9.Šiková Jarmila CZE063529DStrmeň Kohoutovice232530301 470
10.Špíšková Renata CZE077064DDC Hor Boj Elita131923231 300
11.Horká Kristýna CZE070788Brno211821211 270
12.Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno211013131 260
13.Chválková Ilona CZE046204AŠK Modřice311519191 200
14.Buchnarová Eva CZE007558DC Mojitos Brno11819191 170
15.Kozlová Kateřina CZE033162BŠilingrák Team Brno321520201 150
15.Skoupá Dominika CZE063449DDC Šipky Sloup22325251 150
17.Staňková Michaela CZE016753CDC Vandals Blansko11718181 090
18.Otřísalová Lenka CZE077063DDC Hor Boj Elita31821211 070
19.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko111315151 060
20.Zipserová Veronika CZE075160DDC Újezd u Brna212023231 030
21.Palášková Barbora CZE065555DGolden Monsters Velvet Blansko1151616920
22.Nečasová Kristýna CZE039263CDC Vandals Blansko2151717900
23.Suchá Michaela CZE031968CDC Angry Birds Osmička Brno21141717860
24.Bukáčková Božena CZE060544Blansko1202121810
25.Stöhrová Ivana CZE000628CDC Zenit Deštná141414790
26.Valdová Leona CZE076166Kyjov1151616770
27.Venhudová Pavlína CZE035559Chvalkovice 191010750
27.Vítková Gabriela CZE054737Brno1151616750
29.Dočekalová Martina CZE000034DDC Rychlé šipky Bosonohy1121313740
30.Němcová Hana CZE077814Třebíč1141515730
31.Strachoňová Jitka CZE052015DDC Šipky Sloup1141515720
32.Červinková Julie CZE076539Chvalkovice1101111690
32.Pokorná Tereza CZE042274BGrácie Brno333690
34.Durďáková Soňa CZE071490Brno1111212670
35.Musílková Petra CZE061660Brno1131414660
36.Habartová Vlasta CZE071615Třebíč1899620
36.Bednářová Hana CZE060400Brno1141515620
36.Dobešová Romana CZE076216Brno2171010620
36.Veselá Michaela CZE074785Třebíč2121414620
40.Pisarovičová Lucie CZE018890BDC Bejvávalo U Kolečka111111600
40.Janků Ilona CZE079066Deštná1141515600
40.Kozubjaková Kristýna CZE067380AJestřábi Ostrava222600
43.Hanáková Kateřina CZE075302CGalaxy Team Brno131313590
44.Rozkopalová Hana CZE039678Brno1131414570
45.Kafoňková Šárka CZE070991Třebíč131313560
46.Jurásková Monika CZE070913Brno1101111550
47.Cuřínová Kristýna CZE060291CMolly Darts Club3366530
47.Krásná Lucie CZE070953CGalaxy Team Brno11799530
47.Dörrerová Irena CZE056717Brno1141515530
50.Šebová Ivana CZE006924Třebíč 1131414490
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.4.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.4.2024 04:05:31
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement