Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/130)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Jižní Moravy 2024 - ženy absolutní pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 130 | Turnajů: 609

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
43.Pokorná Tereza CZE042274BGrácie Brno333690
49.Kozubjaková Kristýna CZE067380AJestřábi Ostrava222600
62.Luklová Petra CZE064258Bílovice nad Svitavou222420
66.Homolová Lenka CZE020567AStavba Brno222330
66.Pekárková Eva CZE038844Šilingrák Team Brno222330
70.Otrubová Eva CZE029649Luleč222300
77.Homolová Leontýna Rozárie CZE069614CStavba Brno222240
79.Plevová Jana CZE050557BŘízci z Výškovic111210
91.Mrňková Markéta CZE000111Olomouc 111150
94.Vrbková Veronika CZE054254CDC Štěstí Brno111120
102.Makkaiová Šárka CZE061375DDarda Radim11190
102.Pomahačová Jana CZE073597CHavlíčkův Brod11190
108.Schimmerlova Gabriela CZE079102Adamov11160
108.Vojtěchová Michaela CZE049598DStrmeň Kohoutovice11160
108.Pešková Iveta CZE048526CMordorští Vrhači Pardubice11160
102.Lipovská Kristýna CZE078132Chrlice11190
114.Boudová Marie CZE055159DDC Pivárna Sloup11150
114.Bečková Pavla CZE029391Brno11150
114.Chlupová Kateřina CZE077827CDC Motobar Brno11150
117.Julínková Pavla CZE079072Brno11140
117.Štechová Alžběta CZE080207Blansko11140
117.Peterková Kristýna CZE060879Brno11140
117.Slouková Jana CZE063050Blansko11140
117.Hofferíková Ivana CZE081104Šitbořice11140
117.Foersterová Květoslava CZE044506Brno11140
117.Tomková Jana CZE078241CDC Motobar Brno11140
124.Růžičková Martina CZE079768Velké Opatovice11130
124.Hájková Martina CZE075878Šilingrák Team Brno11130
124.Hubáčková Sabina CZE080223Dolní Bojanovice11130
124.Halfarová Mája CZE078659Vranovice11130
124.Dočkalova Monika CZE071970DDC Angry Birds Osmička Brno11130
124.Titlová Monika CZE081061Blansko11130
124.Homolová Karolína CZE069613Křižanov11130
82.Kučírková Tereza CZE079796Chvalkovice1233200
93.Patermannová Kateřina CZE076383LL DC Chvalkovice222130
94.Antlová Jana CZE007213AKavárka Brno222120
99.Fridrichová Dita CZE064723Brno222110
99.Dočkalová Dörrerová Markéta CZE059323Brno222110
99.Blažková Jarmila CZE047935BDC Vandals Blansko222110
106.Krejčí Markéta CZE049938Brno22270
106.Šumpichová Olina CZE070859Brno22270
108.Klemerová Sabina CZE079487Brno-město22260
108.Rosůlková Naďa CZE079390Nový Bydžov22260
108.Šenkyříková Dana CZE050951Brno22260
66.Bártová Iveta CZE038627Bohdalice1344330
85.Vrtalova Lenka CZE074206Brno1344180
87.Neckařová Růžena CZE076007Břeclav1344160
94.Mašterová Petra CZE070990DDC Zmije Třebíč333120
102.Pleváková Pavla CZE079538Brno33390
76.Havlenová Kateřina CZE056022CDC Sport Barbarians Třebíč1455250
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.5.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.5.2024 16:20:40
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement