Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/130)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Jižní Moravy 2024 - ženy absolutní pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 130 | Turnajů: 609

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
3.Rollingerová Eliška CZE075564DDC Angry Birds Osmička Brno384051832 620
4.Opltová Veronika CZE076176DTopas Club Brno263947472 590
8.Kozáková Berenika CZE050901DDC Újezd u Brna223539392 080
9.Šiková Jarmila CZE063529DStrmeň Kohoutovice243339391 920
10.Špíšková Renata CZE077064DDC Hor Boj Elita142530301 670
14.Otřísalová Lenka CZE077063DDC Hor Boj Elita42327271 440
17.Zipserová Veronika CZE075160DDC Újezd u Brna222226261 230
18.Skoupá Dominika CZE063449DDC Šipky Sloup22426261 210
22.Strachoňová Jitka CZE052015DDC Šipky Sloup21820201 080
23.Dočekalová Martina CZE000034DDC Rychlé šipky Bosonohy21517171 070
25.Palášková Barbora CZE065555DGolden Monsters Velvet Blansko11718181 010
51.Sigmundová Kamila CZE077062DDC Hor Boj Elita111111550
58.Otřísalová Jana CZE051793DDC Hor Boj Elita101010500
71.Havlíková Jana CZE071722DDC Zmije Třebíč666290
79.Henzlová Šárka CZE069827DDC Poškoláci Valchov444210
85.Kolářová Lenka CZE007630DGolden Monsters Velvet Blansko444180
94.Mašterová Petra CZE070990DDC Zmije Třebíč333120
102.Makkaiová Šárka CZE061375DDarda Radim11190
108.Vojtěchová Michaela CZE049598DStrmeň Kohoutovice11160
114.Boudová Marie CZE055159DDC Pivárna Sloup11150
124.Dočkalova Monika CZE071970DDC Angry Birds Osmička Brno11130
7.Hermanová Kateřina CZE065746CTěsně vedle Brno343542422 260
16.Staňková Michaela CZE016753CDC Vandals Blansko12223231 320
20.Nečasová Kristýna CZE039263CDC Vandals Blansko22022221 180
23.Stöhrová Ivana CZE000628CDC Zenit Deštná1818181 070
26.Suchá Michaela CZE031968CDC Angry Birds Osmička Brno211720201 000
34.Hanáková Kateřina CZE075302CGalaxy Team Brno1171818860
38.Krásná Lucie CZE070953CGalaxy Team Brno12101313780
43.Cuřínová Kristýna CZE060291CMolly Darts Club3588690
73.Dohnalová Denisa CZE055755CPBL 45 Brno555270
75.Nesnídalová Michaela CZE042112CDC Štěstí Brno666260
76.Havlenová Kateřina CZE056022CDC Sport Barbarians Třebíč1455250
77.Homolová Leontýna Rozárie CZE069614CStavba Brno222240
79.Mandíková Kamila CZE060857CDC Fagani444210
94.Vrbková Veronika CZE054254CDC Štěstí Brno111120
102.Pomahačová Jana CZE073597CHavlíčkův Brod11190
108.Pešková Iveta CZE048526CMordorští Vrhači Pardubice11160
114.Chlupová Kateřina CZE077827CDC Motobar Brno11150
117.Tomková Jana CZE078241CDC Motobar Brno11140
1.Tichá Martina CZE054116BŠilingrák Team Brno384051854 300
11.Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno211417171 630
21.Kozlová Kateřina CZE033162BŠilingrák Team Brno321520201 150
29.Pisarovičová Lucie CZE018890BDC Bejvávalo U Kolečka1151616930
43.Pokorná Tereza CZE042274BGrácie Brno333690
63.Kolečková Monika CZE051890BGrácie Brno777410
79.Plevová Jana CZE050557BŘízci z Výškovic111210
99.Blažková Jarmila CZE047935BDC Vandals Blansko222110
2.Košařová Markéta CZE023339ADC Štiky Rosice384051944 180
15.Chválková Ilona CZE046204AŠK Modřice311923231 360
19.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko111618181 190
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.5.2024 22:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.5.2024 22:33:59
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement