Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/132)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Jižní Moravy 2024 - ženy absolutní pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 132 | Turnajů: 624

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Tichá Martina CZE054116BŠilingrák Team Brno384051874 320
2.Košařová Markéta CZE023339ADC Štiky Rosice384051954 220
3.Rollingerová Eliška CZE075564DDC Angry Birds Osmička Brno384051852 640
4.Opltová Veronika CZE076176DTopas Club Brno264048482 620
5.Štefaneková Jana CZE059941Brno63541412 530
6.Novotná Kateřina CZE060496Brno33740402 460
7.Hermanová Kateřina CZE065746CTěsně vedle Brno343542422 260
8.Kozáková Berenika CZE050901DDC Újezd u Brna223539392 080
9.Šiková Jarmila CZE063529DStrmeň Kohoutovice243339391 920
10.Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno211518181 700
11.Špíšková Renata CZE077064DDC Hor Boj Elita142530301 670
12.Horká Kristýna CZE070788Brno232025251 500
13.Buchnarová Eva CZE007558DC Mojitos Brno32124241 490
14.Chválková Ilona CZE046204AŠK Modřice321924241 460
15.Otřísalová Lenka CZE077063DDC Hor Boj Elita42327271 440
16.Staňková Michaela CZE016753CDC Vandals Blansko22224241 420
17.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko121619191 290
18.Nečasová Kristýna CZE039263CDC Vandals Blansko32023231 260
19.Stöhrová Ivana CZE000628CDC Zenit Deštná11920201 250
20.Zipserová Veronika CZE075160DDC Újezd u Brna222226261 230
21.Skoupá Dominika CZE063449DDC Šipky Sloup22426261 210
22.Kozlová Kateřina CZE033162BŠilingrák Team Brno321520201 150
23.Strachoňová Jitka CZE052015DDC Šipky Sloup21820201 080
24.Dočekalová Martina CZE000034DDC Rychlé šipky Bosonohy21517171 070
25.Palášková Barbora CZE065555DGolden Monsters Velvet Blansko11718181 010
25.Němcová Hana CZE077814Třebíč21820201 010
27.Suchá Michaela CZE031968CDC Angry Birds Osmička Brno211720201 000
28.Valdová Leona CZE076166Kyjov2171919970
28.Musílková Petra CZE061660Brno2182020970
30.Pisarovičová Lucie CZE018890BDC Bejvávalo U Kolečka1151616930
31.Vítková Gabriela CZE054737Brno1181919910
32.Kafoňková Šárka CZE070991Třebíč1181919900
32.Bukáčková Božena CZE060544Blansko1222323900
34.Dobešová Romana CZE076216Brno23101515890
35.Hanáková Kateřina CZE075302CGalaxy Team Brno1171818860
36.Červinková Julie CZE076539LL DC Chvalkovice1131414850
37.Janků Ilona CZE079066Deštná1192020840
38.Venhudová Pavlína CZE035559LL DC Chvalkovice1101111810
39.Bednářová Hana CZE060400Brno2171919800
40.Durďáková Soňa CZE071490Brno1131414780
40.Krásná Lucie CZE070953CGalaxy Team Brno12101313780
42.Veselá Michaela CZE074785Třebíč2141616700
42.Dörrerová Irena CZE056717Brno2171919700
44.Cuřínová Kristýna CZE060291CMolly Darts Club3588690
44.Pokorná Tereza CZE042274BGrácie Brno333690
46.Habartová Vlasta CZE071615Třebíč191010680
47.Rozkopalová Hana CZE039678Brno1151616660
48.Pejchalová Lucie CZE050021Brno1281111640
49.Šebová Ivana CZE006924Třebíč 1171818630
50.Řehoříková Kriistýna CZE080377DC Double Tops Omega2131515620
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 28.5.2024 09:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 28.5.2024 10:03:52
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement