Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/129)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Jižní Moravy 2024 - ženy absolutní pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 129 | Turnajů: 586

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Tichá Martina CZE054116BŠilingrák Team Brno384051824 300
2.Košařová Markéta CZE023339ADC Štiky Rosice364049893 940
3.Opltová Veronika CZE076176DTopas Club Brno263846462 550
4.Rollingerová Eliška CZE075564DDC Angry Birds Osmička Brno364049802 460
5.Novotná Kateřina CZE060496Brno33639392 390
6.Hermanová Kateřina CZE065746CTěsně vedle Brno333541412 200
7.Kozáková Berenika CZE050901DDC Újezd u Brna213437371 970
8.Štefaneková Jana CZE059941Brno23335351 950
9.Šiková Jarmila CZE063529DStrmeň Kohoutovice243137371 830
10.Špíšková Renata CZE077064DDC Hor Boj Elita142227271 510
11.Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno211215151 450
12.Chválková Ilona CZE046204AŠK Modřice311923231 360
12.Otřísalová Lenka CZE077063DDC Hor Boj Elita42125251 360
14.Horká Kristýna CZE070788Brno212023231 340
15.Staňková Michaela CZE016753CDC Vandals Blansko12223231 320
16.Buchnarová Eva CZE007558DC Mojitos Brno12021211 250
17.Skoupá Dominika CZE063449DDC Šipky Sloup22426261 210
18.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko111618181 190
19.Nečasová Kristýna CZE039263CDC Vandals Blansko22022221 180
20.Kozlová Kateřina CZE033162BŠilingrák Team Brno321520201 150
21.Zipserová Veronika CZE075160DDC Újezd u Brna212225251 130
22.Stöhrová Ivana CZE000628CDC Zenit Deštná1818181 070
23.Strachoňová Jitka CZE052015DDC Šipky Sloup21719191 020
24.Palášková Barbora CZE065555DGolden Monsters Velvet Blansko11718181 010
25.Suchá Michaela CZE031968CDC Angry Birds Osmička Brno211720201 000
26.Dočekalová Martina CZE000034DDC Rychlé šipky Bosonohy2141616990
27.Valdová Leona CZE076166Kyjov2171919970
28.Vítková Gabriela CZE054737Brno1181919910
29.Pisarovičová Lucie CZE018890BDC Bejvávalo U Kolečka1141515890
29.Musílková Petra CZE061660Brno1181919890
31.Němcová Hana CZE077814Třebíč1171818860
32.Bukáčková Božena CZE060544Blansko1212222850
33.Červinková Julie CZE076539LL DC Chvalkovice1121313810
34.Janků Ilona CZE079066Deštná1181919800
35.Durďáková Soňa CZE071490Brno1131414780
35.Hanáková Kateřina CZE075302CGalaxy Team Brno171717780
37.Dobešová Romana CZE076216Brno2291313770
38.Venhudová Pavlína CZE035559LL DC Chvalkovice191010750
39.Bednářová Hana CZE060400Brno1171818740
40.Kafoňková Šárka CZE070991Třebíč171717720
41.Pokorná Tereza CZE042274BGrácie Brno333690
42.Krásná Lucie CZE070953CGalaxy Team Brno11101212680
43.Rozkopalová Hana CZE039678Brno1151616660
44.Veselá Michaela CZE074785Třebíč2131515650
45.Dörrerová Irena CZE056717Brno1171818640
46.Habartová Vlasta CZE071615Třebíč1899620
46.Cuřínová Kristýna CZE060291CMolly Darts Club3477620
48.Šebová Ivana CZE006924Třebíč 1161717600
48.Kozubjaková Kristýna CZE067380AJestřábi Ostrava222600
50.Sigmundová Kamila CZE077062DDC Hor Boj Elita111111550
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 19.5.2024 19:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 19.5.2024 19:37:37
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement