Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/985)
 NáhledTiskNahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Jižní Morava

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 985 | Turnajů: 624

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Košařová Markéta CZE023339ADC Štiky Rosice477818181
2.Tichá Martina CZE054116BŠilingrák Team Brno474787878
3.Rollingerová Eliška CZE075564DDC Angry Birds Osmička Brno468727272
4.Sedláček Michal CZE050944CPBL 45 Brno252545454
5.Nimmrichter Jan CZE005000BTornádo Destroyers Brno53535353
5.Šeregely Roman CZE001239Brno53535353
5.Vojta Radim CZE037412AYellov fish251535353
8.Benda Zbyněk CZE054098CDC Angry Birds Osmička Brno250525252
9.Bičan Robert CZE065745ATěsně vedle Brno447515151
10.Stjepan Miroslav CZE046561DPBL 45 Brno50505050
10.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno446505050
12.Hermanová Kateřina CZE065746CTěsně vedle Brno445494949
13.Skopík Jiří CZE039971CDC Angry Birds Osmička Brno46464646
13.Miklovič Martin CZE068840ARumoví pralinky343464646
13.Kříž Martin CZE062122CTopas Club Brno442464646
13.Plevák Vítězslav CZE070216CDC Angry Birds Osmička Brno145464646
13.Nesnídal Petr CZE019744CLetka Brno145464646
13.Opltová Veronika CZE076176DTopas Club Brno244464646
19.Funk Michal CZE055518BTornádo Destroyers Brno144454545
20.Vlček Roman CZE070771DDC Zmije Třebíč42424242
21.Kozáková Berenika CZE050901DDC Újezd u Brna437414141
21.Voborný Jiří CZE036875BDC Bejvávalo U Kolečka140414141
23.Minaříček Pavel CZE075940DTopas Club Brno237393939
24.Šiková Jarmila CZE063529DStrmeň Kohoutovice434383838
24.Lorenc Jaromír CZE063853CDC Újezd u Brna335383838
26.Polívka Leoš CZE039261CSurikaty37373737
27.Kozlová Kateřina CZE033162BŠilingrák Team Brno432363636
27.Matuška Osvald CZE004192CTopas Club Brno432363636
27.Košťál Jiří CZE042985BDC Fako Tuřany234363636
27.Tashkov Christo CZE069846AYellov fish432363636
31.Vymazal Stanislav CZE006276Brno 35353535
31.Novotná Kateřina CZE060496Brno35353535
31.Fridrich David CZE041320AŠilingrák Team Brno233353535
31.Vacek Jindřich CZE056037ASnipers Brno431353535
35.Kvarda Josef CZE064034ATěsně vedle Brno231333333
35.Javorský Zdeněk CZE052341CPBL 45 Brno231333333
37.Farkaš Jakub CZE060155DDělníci Blansko32323232
37.Přibyl Pavel 1971CZE000066AŠilingrák Team Brno329323232
37.Král Roman CZE061381ASnipers Brno428323232
40.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno427313131
41.Charvát Petr 1974CZE065402DDC Poškoláci Valchov30303030
41.Knotek Petr CZE070431Třebíč30303030
41.Přichystal Marek CZE028464Brno30303030
41.Štefaneková Jana CZE059941Brno30303030
45.Kolegar Richard CZE047751BStavba Brno29292929
45.Rozkopal Bronislav CZE044541BDC Fako Tuřany29292929
45.Smutný Tomáš CZE062341DDC Mojitos Brno29292929
45.Zelina Martin CZE000159DDC Rychlé šipky Bosonohy29292929
45.Havlík Pavel CZE070903DDC Zmije Třebíč29292929
45.Poláček Lukáš CZE053203Brno29292929
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 14.4.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 14.4.2024 09:35:35
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement