Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1074)
 NáhledTiskNahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Jižní Morava

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 1074 | Turnajů: 1147

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Košařová Markéta CZE023339BDC Štiky Rosice8127135135135
2.Šeregely Roman CZE001239Brno1133134134134
2.Tichá Martina CZE054116CŠilingrák Team Brno4130134134134
4.Miklovič Martin CZE068840ARumoví pralinky8117125125125
5.Skopík Jiří CZE039971CDC Angry Birds Osmička Brno6116122122122
6.Vojta Radim CZE037412AYellov fish6115121121121
7.Nimmrichter Jan CZE005000CTornádo Destroyers Brno897105105105
8.Kozlová Kateřina CZE033162BBrno896104104104
9.Stjepan Miroslav CZE046561PBL 45 Brno103103103103
10.Kačanolli Fitim CZE017097BDC Bejvávalo U Kolečka891999999
11.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno887959595
11.Funk Michal CZE055518CTornádo Destroyers Brno491959595
13.Pomahačová Jana CZE073597Havlíčkův Brod886949494
14.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno885939393
15.Sedláček Michal CZE050944DPBL 45 Brno185868686
15.Matuška Osvald CZE004192ATopas Club Brno581868686
17.Petřík Josef CZE007612CŠílené labutě Brno874828282
17.Táborský Patrik CZE072342DMinibaroni na Kuželně Brno775828282
19.Fridrich David CZE041320AŠilingrák Team Brno576818181
20.Knotek Petr CZE070431Třebíč80808080
21.Voborný Jiří CZE036875BDC Bejvávalo U Kolečka376797979
21.Lorenc Jaromír CZE063853DDC Újezd u Brna475797979
23.Zelina Martin CZE000159CDC Rychlé šipky Bosonohy175767676
24.Přibyl Pavel 1971CZE000066AŠilingrák Team Brno867757575
24.Košťál Jiří CZE042985CDC Fako Tuřany570757575
24.Tashkov Christo CZE069846BYellov fish570757575
24.Pazio Marek CZE067121BBastr team Brno669757575
28.Šiková Jarmila CZE063529DStrmeň Kohoutovice272747474
29.Vlček Roman 1977CZE070771DC Zmije Třebíč72727272
30.Franěk Radim CZE065925CDC Nafrakk Ivančice665717171
31.Bičan Robert CZE065745BTěsně vedle Brno664707070
31.Javorský Zdeněk CZE052341DPBL 45 Brno466707070
31.Kocur Martin CZE064289CZálesáci70707070
31.Novotná Kateřina CZE060496Brno70707070
35.Polívka Leoš CZE039261CSurikaty67676767
35.Poláček Lukáš CZE053203Brno67676767
35.Benda Zbyněk CZE054098DDC Angry Birds Osmička Brno166676767
38.Körting Pavel CZE056712DDC Angry Birds Osmička Brno263656565
38.Šmerda Martin CZE059463PBL 45 Brno65656565
38.Lasovský Dušan CZE033525DPBL 45 Brno65656565
41.Skoupý Leopold CZE059712B1. Šipkařská kapela Šošůvka64646464
42.Kupsa Tomáš CZE070616CPBL 45 Brno63636363
42.Kvarda Josef CZE064034ATěsně vedle Brno657636363
44.Havlík Pavel CZE070903DC Zmije Třebíč60606060
45.Čech Dominik CZE063463DStará Parta59595959
45.Farkaš Jakub CZE060155DDělníci Blansko59595959
45.Přichystal Marek CZE028464Brno59595959
48.Nesnídal Petr CZE019744CLetka Brno58585858
49.Hermanová Kateřina CZE065746CTěsně vedle Brno453575757
49.Poráň David CZE051226APBL 45 Brno651575757
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2023 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2023 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2023 | Poslední synchronizace: 21.9.2023 17:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2023 Unie šipkových organizací dne 21.9.2023 17:26:32
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement