|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | DC Hurricane Adamov | 11 | : | 7 | DC Hor Boj Elita H. Bojanovice | Šipkový klub Adamov, Adamov | |
15:00 | Dudík Milan | 24 | : | 19 | Dulínek Zdeněk |
Zadal: | Dudík Milan | 30.10.2023 08:53 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Titáni Hodonín | 6 | : | 12 | Šenkýři Brno | Pivnice U Haryho, Hodonín | |
15:00 | Budiš Miroslav | 13 | : | 26 | Kobzák Pavel |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | DC Šipky Sloup | 10 | : | 9 | ALK Brumov | Pivárna Sloup, Sloup | |
15:00 | Vymazal Lukáš | 23 | : | 22 | Palinek Michal |
Zadal: | Vymazal Lukáš | 29.10.2023 19:53 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Mistři netrénujou Šlapanice | 6 | : | 12 | DC Frogs Žabčice | Tenisová hala, Šlapanice | |
15:00 | Zukal Tomáš | 19 | : | 26 | Fröhlich Lukáš |
Zadal: | Zukal Tomáš | 29.10.2023 20:49 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Adalbertus Medlov | 7 | : | 11 | ŠK Excalibur Bzenec | Medlovská hospoda, Medlov | |
15:00 | Vorsa Michal | 17 | : | 25 | Jandora Pavel |
Zadal: | Lachman Milan | 29.10.2023 18:21 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 6. | Čt | 26.10.2023 | ŠK Paleta Vyškov | 14 | : | 4 | ŠK Modřice | Cafe bar na Paletě, Vyškov | |
18:00 | Hynšt Vítězslav | 29 | : | 13 | Matušňák Pavol |
|
| 6. | Čt | 26.10.2023 | Šilingrák Team Brno B | 13 | : | 5 | Zámečtí páni z Rebešovic | Brno - Šilingrák, Brno - střed | |
18:00 | Bezůšek Pavel | 28 | : | 16 | Šabata Petr |
|
| 6. | Čt | 26.10.2023 | Snipers Brno | 7 | : | 11 | Kavárka Brno | Na Kulecu, Brno | |
18:00 | Pejchal Petr | 20 | : | 27 | Gric Dan |
|
| 6. | Čt | 26.10.2023 | Snipers Brno B | 13 | : | 5 | Pardálové Brno | Na Kulecu, Brno | |
18:00 | Marek Lukáš | 26 | : | 16 | Vališ Antonín |
|
| 6. | Čt | 26.10.2023 | DC Rakol Brno | 8 | : | 10 | Šilingrák Team Brno | Pivnice U Ričího, Brno | |
18:00 | Staňek Rudolf | 18 | : | 23 | Barnek Roman |
|
| 6. | Čt | 26.10.2023 | Frogs Žabčice | 8 | : | 10 | Yellow fish Brno | Přísnotice - V zatáčce, Přísnotice | |
18:00 | Mráz Hanuš | 19 | : | 23 | Dozbaba Martin |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | DC Cobra Brno | 11 | : | 7 | Frčáci Ivančice | Pivnice Na Vyhlídce, Brno | |
15:00 | Medek Pavel | 28 | : | 20 | Matoušek Petr |
Zadal: | Medek Pavel | 30.10.2023 18:43 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Tornádo Destroyers Brno | 12 | : | 6 | Darts Třebíč | Bejvávalo U Kolečka, Brno | |
15:00 | Funk Michal | 27 | : | 15 | Šlouf Michal |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | DC Womitz killers Omice | 2 | : | 16 | DC Vandals Blansko | Womická hospůdka, Omice | |
15:00 | Pelikán Ivo | 9 | : | 33 | Hanák Martin |
Zadal: | Pelikán Ivo | 31.10.2023 00:29 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | DC Fako Tuřany | 6 | : | 12 | DC Nafrakk Ivančice | Restaurace Fako, Brno | |
15:00 | Košťál Zdeněk | 20 | : | 29 | Karásek Pavel |
Zadal: | Vodička Roman | 29.10.2023 21:00 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 6. | Čt | 26.10.2023 | Psí Vojáci Bučovice | 5 | : | 13 | DC Raptors Brankovice | Restaurace Litovel Bučovice, Bučovice | |
18:00 | Krška Jan | 15 | : | 27 | Majerčák Petr |
|
| 6. | Čt | 26.10.2023 | Saňaři Sokolnice | 11 | : | 7 | DC Bufál Brno | Pizzerie Na Sokolovně, Sokolnice | |
18:00 | Kroupa Tomáš | 26 | : | 17 | Vaněk Vojtěch |
|
| 6. | Čt | 26.10.2023 | Stefanplus Brno | 6 | : | 12 | Komárov Brno | Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno | |
18:00 | Balej Josef | 15 | : | 27 | Uma Jan |
Zadal: | Uma Jan | 27.10.2023 12:17 | Změnil: | Balej Josef | 30.10.2023 06:05 | Autorizoval: | Automat | 1.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Čt | 26.10.2023 | Rozruch Beerhouse Brno | 13 | : | 5 | Grácie Brno | Bat Beerhouse, Brno | |
18:00 | Horčička Jan | 28 | : | 13 | Chudá Martina |
|
| 6. | Čt | 26.10.2023 | To je Vonoo Bílovice nad Svitavou | 2 | : | 16 | Šilingrák team Brno C | rest.Na blbým místě, Brno | |
18:00 | Rozmahel Filip | 7 | : | 34 | Tichá Martina |
|
| 6. | Čt | 26.10.2023 | Rychlé šípy Rajhrad | 11 | : | 7 | Hezky Pěkně | Rajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad | |
18:00 | Mlčoch Ondřej | 26 | : | 15 | Klašková Lenka |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | WC Šipkouni Brno | 6 | : | 12 | Siga Brno | Snack Bar Jerry, Brno | |
15:00 | Bařina Milan | 19 | : | 29 | Suchý Roman |
Zadal: | Bařina Milan | 30.10.2023 11:29 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Ferrari bar Kyjov B | 13 | : | 5 | DC Double Tops Omega Brno | L.H.Club - Ferrari Bar, Kyjov | |
15:00 | Příkaský Robert | 28 | : | 14 | Dostál Jan |
Zadal: | Vavřina Martin | 29.10.2023 18:59 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | O tečku Brno | 6 | : | 12 | DC Bejvávalo U Kolečka Brno | Restaurace Gambrinus, Brno | |
15:00 | Dvořák Jaroslav | 16 | : | 26 | Pisarovičová Lucie |
Zadal: | Tlamka Martin | 29.10.2023 20:43 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Pohodáři - šipky nás baví Brno | 10 | : | 9 | m13 darts club Brno | Bejvávalo U Kolečka, Brno | |
15:00 | Sedlmajerová Alena | 23 | : | 21 | Jelínek David |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | ZTP Kupé Brno | 13 | : | 5 | Prckové z Pivního baru Brno | Hotel Omega - Krušovická restaurace, Brno | |
15:00 | Lang Marek | 29 | : | 18 | Kalivoda Jiří |
Zadal: | Lang Marek | 29.10.2023 20:55 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | ŠK Popovice | 10 | : | 9 | Šmoulové z PBL Brno | Hospoda Popovice, Popovice u Rajhradu | |
15:00 | Brůžek Jan | 26 | : | 25 | Javorský Zdeněk |
Zadal: | Brůžek Jan | 30.10.2023 07:11 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | DC FoFo Otnice | 8 | : | 10 | Dragon Darts Team Brno | Pohostinství U Marků, Otnice | |
15:00 | Jochman Jiří | 20 | : | 26 | Hanke Gabriel |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Minibaroni na Kuželně Brno | 4 | : | 14 | DC Štiky Rosice A | Pivnice Na Kuželně, Brno | |
15:00 | Němec Ondřej | 12 | : | 30 | Hanák Dušan |
Zadal: | Němec Ondřej | 29.10.2023 21:11 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | DC Sport Barbarians Třebíč | 14 | : | 4 | Yellow Fish B Brno | Sport Aréna Třebíč, Třebíč | |
15:00 | Papoušek Jan | 31 | : | 11 | Fanta Martin |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Klub R Podchod Brno | 8 | : | 10 | DC Šumáci Kolečko | Podchod klub, Brno | |
15:00 | Cvingráf Marek | 21 | : | 24 | Kummer David |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | DC Angry Birds Osmička Brno | 13 | : | 5 | Zálesáci B Třebíč | Pivnice Osmička, Brno | |
15:00 | Bučík Tomáš | 27 | : | 17 | Němec Jiří |
Zadal: | Dočkal Jakub | 29.10.2023 19:52 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Galaxy Team Brno | 4 | : | 14 | Těsně vedle Brno | Rocky bar, Brno | |
15:00 | Barteček Luboš | 11 | : | 29 | Hermanová Kateřina |
Zadal: | Barteček Luboš | 29.10.2023 20:27 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Royal Darts Team Ivančice | 11 | : | 7 | Podchod klub Brno | Royal bar Ivančice, Ivančice | |
15:00 | Horák Jiří | 24 | : | 16 | Lang Josef |
Zadal: | Horák Jiří | 29.10.2023 20:01 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Alejak Sokec Boskovice | 14 | : | 4 | 1. Šipkařská kapela Šošůvka | Sokolovna Boskovice, Boskovice | |
15:00 | Král Petr | 30 | : | 11 | Skoupý David |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Hoteliéři Usobrno A | 10 | : | 8 | DC Pitbulls Adamov | Hospoda U Hoteliérů, Usobrno | |
15:00 | Ščudla Pavel | 24 | : | 17 | Foret Jakub |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Laziwood Lazinov | 13 | : | 5 | DC Vandals Blansko D | Pohostinství Lazinov, Lazinov | |
15:00 | Konupka Miloslav | 30 | : | 13 | Kocman Libor |
|
| 6. | Ne | 5.11.2023 | DC Na Středy Rudka | 10 | : | 8 | Bulldog Javorek | Hotel Rudka, Kunštát | |
15:00 | Bartoň Jan | 24 | : | 20 | Lupač Jan |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 6. | St | 25.10.2023 | Letka Brno | 8 | : | 10 | Netáhla Těšany | Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno | |
18:00 | Nesnídal Petr | 20 | : | 24 | Vahala Michal |
|
| 6. | Čt | 26.10.2023 | Bestie Bučovice | 12 | : | 6 | ŠK Trabi Tvarožná | Restaurace Litovel Bučovice, Bučovice | |
18:00 | Calta Josef | 29 | : | 18 | Košina David |
Zadal: | Calta Josef | 26.10.2023 21:33 | Autorizoval: | Automat | 1.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Čt | 26.10.2023 | DT ka - Brňáci | 3 | : | 15 | Darts Hodějice | JS Motorbar Club, Brno | |
18:00 | Pelinka Jakub | 13 | : | 33 | Bezděk Martin |
|
| 6. | Čt | 26.10.2023 | Skurut Hai | 5 | : | 13 | Puboši Brno | Pivnice U Svatých, Brno-střed | |
18:00 | Kříž Milan | 16 | : | 28 | Přichystal Aleš |
|
| 6. | Čt | 26.10.2023 | DC Victoria(e) Brno | 10 | : | 8 | UDO Holštejn | Hospůdka Brno, Brno | |
18:00 | Vejmělek Jan | 23 | : | 19 | Bejčková Veronika |
|
| 6. | Čt | 26.10.2023 | DC Štěstí Brno | 10 | : | 9 | DC Motobar Brno | Pivnice Na Vyhlídce, Brno | |
18:00 | Nesnídalová Michaela | 23 | : | 22 | Svoboda Roman |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Stará Parta Budišov | 5 | : | 13 | DC Zmije Třebíč | Restaurace u Kazdů, Budišov | |
15:00 | Pospíšil Ladislav | 19 | : | 28 | Kudláček Lukáš |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | DC Rychlé šipky Bosonohy | 10 | : | 8 | DC Angry Birds Osmička Brno B | Pivnice u Meka, Bosonohy | |
15:00 | Dočekal Jaromír | 26 | : | 19 | Benda Zbyněk |
Zadal: | Zelina Martin | 29.10.2023 20:18 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Ex na Ex Brno | 9 | : | 10 | Strmeň Kohoutovice | Na Kulecu, Brno | |
15:00 | Fečo Karel | 23 | : | 22 | Wujčík Martin |
Zadal: | Fečo Karel | 30.10.2023 16:45 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | DC Štiky Rosice B | 6 | : | 12 | Bastr team Brno | Sport bar Cristal, Rosice | |
15:00 | Pavlík Martin | 17 | : | 29 | Zemčák Štefan |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Bodači Šakvice | 15 | : | 3 | DC Poňaváci Lelekovice | Restaurace u Stroma, Šakvice | |
15:00 | Nevídal Roman | 32 | : | 10 | Lancman Pavel |
Zadal: | Nevídal Roman | 29.10.2023 19:36 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Námořníci z PBL Brno | 6 | : | 12 | DC Újezd u Brna | Pivní bar Lidická, Brno | |
15:00 | Sedláček Michal | 17 | : | 27 | Lorenc Jaromír |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Golden Monsters Velvet Blansko | 11 | : | 7 | DC Mojitos Brno | Pivnice Velvet, Blansko | |
15:00 | Palášková Barbora | 26 | : | 19 | Hroz Vladimír |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Dragons Hor Boj Bojanovice | 2 | : | 16 | Tricksters Brno | Obecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice | |
15:00 | Sigmundová Kamila | 8 | : | 33 | Přikryl Pavel |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | DC Orli Ráječko | 9 | : | 10 | DC Šipky Sloup B | Pizzerie u Zajíce, Skalice u Svitavy | |
15:00 | Kotlán Tomáš | 21 | : | 26 | Lehotsky Juraj |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Die Kurwe Jaroměřice | 5 | : | 13 | DC Triple X Letovice | Restaurace Hanácká Krčma, Jevíčko | |
15:00 | Spilka Pavel | 12 | : | 28 | Prudil David |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | DC Poškoláci Valchov | 5 | : | 13 | DC Zenit Deštná A | Osvěžovna ve škole, Valchov u Boskovic | |
15:00 | Dlábek Ladislav | 13 | : | 28 | Stöhrová Ivana |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | DC Vandals Blansko C | 11 | : | 7 | Hoteliéři Usobrno B | Restaurace Papučárna, Blansko | |
15:00 | Novotný Jakub | 24 | : | 20 | Langer Patrik |
Zadal: | Novotný Jakub | 1.11.2023 15:31 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Dělníci Blansko | 11 | : | 7 | ŠK Jedničky Boskovice | Restaurace U Slunce Blansko, Blansko | |
15:00 | Jirků Radek | 27 | : | 18 | Šimonová Pavla |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | ŠK Bystřické letky | 7 | : | 11 | Rumíci Krhov | Restaurace Hotelovka, Bystřice nad Pernštejnem | |
15:00 | Hulák Martin | 19 | : | 24 | Kejduš Jan |
Zadal: | Hulák Martin | 30.10.2023 13:42 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 6. | So | 9.3.2024 | ŽL Grácie Brno | 7 | : | 4 | ŽL Vandals Blansko | Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno | |
15:00 | Chudá Martina | 16 | : | 9 | Nečasová Kristýna |
|
| 6. | So | 9.3.2024 | ŽL Knedla Team Brno | 3 | : | 8 | ŽL Šilingrák Team ženy | Rest.Fotbalové hřiště, Brno | |
15:00 | Dočekalová Martina | 9 | : | 18 | Tichá Martina |
|