Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-29/29)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master JMOŠS dvojice muži

15.4.2023| Brno- Obřany - Orlovna| Dvojice muži| Rozhodčí: Dubovec Juraj| Dvojic: 29| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
2.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov
Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
3.Pospíšil Martin CZE026771AŠK Vyškov
Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov
4.Přibyl Pavel 1971CZE000066AŠilingrák Team Brno
Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno
5.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno
Kadlec Jan CZE071630AŠilingrák Team Brno
5.Tashkov Christo CZE069846AYellov fish
Pátek Jaroslav CZE000158Brno
7.Damborský Tomáš CZE063074CDC Pitbulls Adamov
Hofírek David CZE064520CDC Pitbulls Adamov
7.Lorenc Jaromír CZE063853CDC Újezd u Brna
Urbánek Zdeněk CZE072359DDC Újezd u Brna
9.Gregor Richard CZE035518BTornádo Destroyers Brno
Přibyl Pavel 1993CZE045427BTornádo Destroyers Brno
9.Lamač Zdeněk CZE063075CDC Pitbulls Adamov
Václavek Jiří CZE076179CDC Pitbulls Adamov
9.Miklovič Martin CZE068840ARumoví pralinky
Javorský Zdeněk CZE052341CPBL 45 Brno
9.Poráň David CZE051226APBL 45 Brno
Maděránek Radek CZE018056AŠilingrák Team Brno
13.Abrahámek Dušan CZE002458BStavba Brno
Réda Martin CZE000437Adamov
13.Dobrovolný Miroslav CZE025635ADC Hurricane Adamov
Košťál Jiří CZE042985BDC Fako Tuřany
13.Kačanolli Fitim CZE017097BDC Bejvávalo U Kolečka
Dočkal Jakub CZE035906CDC Angry Birds Osmička Brno
13.Slezák Vladimír CZE035862Cm13 darts club Brno
Petřík Josef CZE007612CŠílené labutě Brno
17.Benda Zbyněk CZE054098CDC Angry Birds Osmička Brno
Plevák Vítězslav CZE070216CDC Angry Birds Osmička Brno
17.Gratcl Zdeněk CZE066602ADC FROGS Žabčice
Relovský Antonín CZE071271BStavba Brno
17.Nimmrichter Jan CZE005000BTornádo Destroyers Brno
Leret Andrij CZE064033BTornádo Destroyers Brno
17.Pejchal Petr CZE049072ASnipers Brno
Zicháček Marek CZE061020ASnipers Brno
17.Říčan Vítězslav CZE066119Brno
Chválek Ladislav CZE012512AŠK Modřice
17.Skopík Jiří CZE039971CDC Angry Birds Osmička Brno
Šeránek Zdeněk CZE063452CDC Angry Birds Osmička Brno
17.Vejmělek Jan CZE028772CDC Victoria(e) Brno
Šenk Oldřich CZE076443Brno
17.Vlach Patrik CZE037496DTricksters Brno
Urban Jaroslav CZE060559CLetka Brno
25.Fridrich David CZE041320AŠilingrák Team Brno
Vojta Radim CZE037412AYellov fish
25.Pazio Marek CZE067121DBastr team Brno
Zemčák Štefan CZE028582DBastr team Brno
25.Smílek David CZE073324DBastr team Brno
Matuška Tomáš CZE073329DBastr team Brno
25.Táborský Patrik CZE072342CMinibaroni na Kuželně Brno
Hryciow Richard CZE073331DBastr team Brno
25.Vymazal Stanislav CZE006276Brno
Kozák Martin CZE050900DFrogs Žabčice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 26.2.2024 19:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 26.2.2024 19:24:27
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement