Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-28/28)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master JMOŠS dvojice muži

14.10.2023| Brno- Obřany - Orlovna| Dvojice muži| Rozhodčí: Dubovec Juraj| Dvojic: 28| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
17.Kříž Martin CZE062122CTopas Club Brno
Matuška Osvald CZE004192CTopas Club Brno
17.Kubíček František CZE075922DTopas Club Brno
Minaříček Pavel CZE075940DTopas Club Brno
5.Bičan Robert CZE065745ATěsně vedle Brno
Kvarda Josef CZE064034ATěsně vedle Brno
9.Švarc Jakub CZE074526CTěsně vedle Brno
Špičák Jakub CZE063222CTěsně vedle Brno
3.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov
Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
25.Chválek Ladislav CZE012512AŠK Modřice
Havránek Bohumil CZE008345BPBL 45 Brno
13.Maděránek Radek CZE018056AŠilingrák Team Brno
Vojta Radim CZE037412AYellov fish
9.Nešpůrek Pavel CZE010106AŠilingrák Team Brno
Pelech David CZE058116AŠilingrák Team Brno
7.Přibyl Pavel CZE000066AŠilingrák Team Brno
Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno
2.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno
Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
17.Petřík Josef CZE007612CŠílené labutě Brno
Vacek Václav CZE064736CCentrála Kameničky
13.Pokorný Filip CZE050230BStavba Brno
Hladík Jiří CZE050991CLetka Brno
17.Javorský Zdeněk CZE052341CPBL 45 Brno
Miklovič Martin CZE068840ARumoví pralinky
5.Poráň David CZE051226APBL 45 Brno
Rus Jan CZE061077APBL 45 Brno
17.Nutil David CZE077283CNetáhla Těšany
Schönwälder Marek CZE077271CNetáhla Těšany
9.Ščudla Pavel CZE044609CHoteliéři Usobrno
Švec Jiří CZE048848CHoteliéři Usobrno
7.Foret Jakub CZE063081CDC Pitbulls Adamov
Lamač Zdeněk CZE063075CDC Pitbulls Adamov
4.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
Tomeš Lukáš CZE069604ADC Mustang Brno
17.Krátký Lukáš CZE063414ADC Hurricane Adamov
Václavek Jiří CZE076179CDC Pitbulls Adamov
1.Pokorný Michal CZE000501ADC FROGS Žabčice
Effenberger Pavel CZE028207Přibice
9.Krmníček Ondřej CZE038136CDC Double Tops Omega
Hanák Jiří CZE009845Brumovice (Břeclav)
13.Kačanolli Fitim CZE017097BDC Bejvávalo U Kolečka
Nimmrichter Jan CZE005000BTornádo Destroyers Brno
17.Benda Zbyněk CZE054098CDC Angry Birds Osmička Brno
Plevák Vítězslav CZE070216CDC Angry Birds Osmička Brno
25.Šeránek Zdeněk CZE063452CDC Angry Birds Osmička Brno
Körting Pavel CZE056712CDC Angry Birds Osmička Brno
13.Říčan Vítězslav CZE066119Brno
Vejmělek Jan CZE028772CDC Victoria(e) Brno
25.Průdek Roman CZE069673Brno
Průdek Václav CZE078405Brno
25.Trojan Michal CZE072470CBastr team Brno
Sedláček Michal CZE050944CPBL 45 Brno
17.Floder Radim CZE057076AAdalbertus Medlov
Lachman Milan CZE059036AAdalbertus Medlov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.4.2024 23:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.4.2024 23:48:20
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement