Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-39/39)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master JMOŠS dvojice muži

13.1.2024| Brno- Obřany - Orlovna| Dvojice muži| Rozhodčí: Dubovec Juraj| Dvojic: 39| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
33.Benda Zbyněk CZE054098CDC Angry Birds Osmička Brno
Janošík Jakub CZE073790DC Angry Birds Osmička Brno
33.Dočkal Jakub CZE035906CDC Angry Birds Osmička Brno
Bučík Tomáš CZE035995CDC Angry Birds Osmička Brno
33.Javorský Zdeněk CZE052341CPBL 45 Brno
Miklovič Martin CZE068840ARumoví pralinky
33.Nešpůrek Pavel CZE010106AŠilingrák Team Brno
Pelech David CZE058116AŠilingrák Team Brno
33.Pazio Marek CZE067121DBastr team Brno
Trojan Michal CZE072470CBastr team Brno
33.Sedláček Michal CZE050944CPBL 45 Brno
Kučírek Martin CZE056839DPBL 45 Brno
33.Vozár Otmar CZE001462ASnipers Brno
Vacek Jindřich CZE056037ASnipers Brno
25.Abrahámek Dušan CZE002458BStavba Brno
Chmelař Filip CZE059448BStavba Brno
25.Chabada Jan CZE070857BStavba Brno
Filo Martin CZE070927BStavba Brno
25.Daška Pavel CZE001049CSiga
Suchý Roman CZE032109CSiga
25.Kozák Martin CZE050900DFrogs Žabčice
Houra Filip CZE072518DDC Újezd u Brna
25.Krátký Lukáš CZE063414ADC Hurricane Adamov
Kišner Antonín CZE028616ADC Hurricane Adamov
25.Marek Lukáš CZE060987ASnipers Brno
Král Roman CZE061381ASnipers Brno
25.Obrdlík Milan CZE031887BStavba Brno
Relovský Antonín CZE071271BStavba Brno
25.Šeránek Zdeněk CZE063452CDC Angry Birds Osmička Brno
Turčín Ladislav CZE018323CWC Šipkouni
17.Bezůšek Pavel CZE000499AŠilingrák Team Brno
Chválek Ladislav CZE012512AŠK Modřice
17.Franěk Radim CZE065925BDC Nafrakk Ivančice
Barteček Luboš CZE007186CGalaxy Team Brno
17.Lamač Zdeněk CZE063075CDC Pitbulls Adamov
Matyáš Petr CZE063076CDC Pitbulls Adamov
17.Říčan Vítězslav CZE066119Brno
Vejmělek Jan CZE028772CDC Victoria(e) Brno
17.Tashkov Christo CZE069846AYellov fish
Vojta Radim CZE037412AYellov fish
17.Vaněk Vojtěch CZE051463BDC Bufál
Jurinek David CZE068782BDC Bufál
17.Vlach Patrik CZE037496DTricksters Brno
Táborský Patrik CZE072342CMinibaroni na Kuželně Brno
17.Volanka Alois CZE028528AŠK Paleta Vyškov
Brychta Darius CZE003244AŠK Paleta Vyškov
13.Hofírek David CZE064520CDC Pitbulls Adamov
Václavek Jiří CZE076179CDC Pitbulls Adamov
13.Jedlička Tomáš CZE070954CGalaxy Team Brno
Dobeš Aleš CZE007777CGalaxy Team Brno
13.Kačanolli Fitim CZE017097BDC Bejvávalo U Kolečka
Kováč Jakub CZE055566ARakol Brno
13.Kříž Martin CZE062122CTopas Club Brno
Matuška Osvald CZE004192CTopas Club Brno
9.Damborský Tomáš CZE063074CDC Pitbulls Adamov
Foret Jakub CZE063081CDC Pitbulls Adamov
9.Janíček Martin CZE009919ADC FROGS Žabčice
Páviš Kamil CZE001431ADC FROGS Žabčice
9.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno
Přibyl Pavel 1971CZE000066AŠilingrák Team Brno
9.Pokorný Michal CZE000501ADC FROGS Žabčice
Effenberger Pavel CZE028207Přibice
7.Král Marek CZE053282AŠK Vyškov
Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov
7.Pikna Pavel CZE070821BŠilingrák Team Brno
Vašata Milan CZE070824BŠilingrák Team Brno
5.Hladík Jiří CZE050991CLetka Brno
Pokorný Filip CZE050230BStavba Brno
5.Poráň David CZE051226APBL 45 Brno
Bičan Robert CZE065745ATěsně vedle Brno
4.Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov
3.Gregor Richard CZE035518BTornádo Destroyers Brno
Přibyl Pavel 1993CZE045427BTornádo Destroyers Brno
2.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno
Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
1.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.5.2024 07:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 18.5.2024 09:57:29
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement