Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/87)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master JMOŠS muži

13.1.2024| Brno- Obřany - Orlovna| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Dubovec Juraj| Hráčů: 87| Žebříčků: 11

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
2.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
3.Přibyl Pavel 1971CZE000066AŠilingrák Team Brno
4.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno
5.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov
5.Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov
7.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
7.Nešpůrek Pavel CZE010106AŠilingrák Team Brno
9.Babyrád Pavel CZE021839AŠK Paleta Vyškov
9.Matuška Osvald CZE004192CTopas Club Brno
9.Pikna Pavel CZE070821BŠilingrák Team Brno
9.Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
13.Bičan Robert CZE065745ATěsně vedle Brno
13.Kováč Jakub CZE055566ARakol Brno
13.Pátek Jaroslav CZE000158Brno
13.Pokorný Michal CZE000501ADC FROGS Žabčice
17.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno
17.Franěk Radim CZE065925BDC Nafrakk Ivančice
17.Kačanolli Fitim CZE017097BDC Bejvávalo U Kolečka
17.Král Marek CZE053282AŠK Vyškov
17.Lorenc Jaromír CZE063853CDC Újezd u Brna
17.Přibyl Pavel 1993CZE045427BTornádo Destroyers Brno
17.Svoboda Lukáš CZE055083ASnipers Brno
17.Vozár Otmar CZE001462ASnipers Brno
25.Brychta Darius CZE003244AŠK Paleta Vyškov
25.Jurinek David CZE068782BDC Bufál
25.Král Roman CZE061381ASnipers Brno
25.Motka Robert CZE056105CPBL 45 Brno
25.Pokorný Filip CZE050230BStavba Brno
25.Poráň David CZE051226APBL 45 Brno
25.Vašata Milan CZE070824BŠilingrák Team Brno
25.Vejvalka Jakub CZE078285Topas Club Brno
33.Bezůšek Pavel CZE000499AŠilingrák Team Brno
33.Chválek Ladislav 2003CZE069022AŠK Modřice
33.Damborský Tomáš CZE063074CDC Pitbulls Adamov
33.Effenberger Pavel CZE028207Přibice
33.Foret Jakub CZE063081CDC Pitbulls Adamov
33.Hladík Jiří CZE050991CLetka Brno
33.Kalina Jiří CZE075924DTopas Club Brno
33.Lamač Zdeněk CZE063075CDC Pitbulls Adamov
33.Marek Lukáš CZE060987ASnipers Brno
33.Matyáš Petr CZE063076CDC Pitbulls Adamov
33.Táborský Patrik CZE072342CMinibaroni na Kuželně Brno
33.Tashkov Christo CZE069846AYellov fish
33.Vacek Jindřich CZE056037ASnipers Brno
33.Václavek Jiří CZE076179CDC Pitbulls Adamov
33.Vlach Patrik CZE037496DTricksters Brno
33.Volanka Alois CZE028528AŠK Paleta Vyškov
49.Barteček Luboš CZE007186CGalaxy Team Brno
49.Chválek Ladislav 1980CZE012512AŠK Modřice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 19.5.2024 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 19.5.2024 08:22:22
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement