Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/87)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master JMOŠS muži

13.1.2024| Brno- Obřany - Orlovna| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Dubovec Juraj| Hráčů: 87| Žebříčků: 10

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
33.Effenberger Pavel CZE028207Přibice
65.Janošík Jakub CZE073790DC Angry Birds Osmička Brno
13.Pátek Jaroslav CZE000158Brno
25.Vejvalka Jakub CZE078285Topas Club Brno
9.Babyrád Pavel CZE021839AŠK Paleta Vyškov
2.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
33.Bezůšek Pavel CZE000499AŠilingrák Team Brno
13.Bičan Robert CZE065745ATěsně vedle Brno
17.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno
25.Brychta Darius CZE003244AŠK Paleta Vyškov
33.Chválek Ladislav 2003CZE069022AŠK Modřice
49.Chválek Ladislav 1980CZE012512AŠK Modřice
5.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov
65.Janíček Martin CZE009919ADC FROGS Žabčice
13.Kováč Jakub CZE055566ARakol Brno
17.Král Marek CZE053282AŠK Vyškov
25.Král Roman CZE061381ASnipers Brno
49.Krátký Lukáš CZE063414ADC Hurricane Adamov
5.Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov
65.Loula Roman CZE010041ADC Vandals Blansko
7.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
33.Marek Lukáš CZE060987ASnipers Brno
49.Miklovič Martin CZE068840ARumoví pralinky
7.Nešpůrek Pavel CZE010106AŠilingrák Team Brno
4.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno
65.Páviš Kamil CZE001431ADC FROGS Žabčice
49.Pelech David CZE058116AŠilingrák Team Brno
13.Pokorný Michal CZE000501ADC FROGS Žabčice
25.Poráň David CZE051226APBL 45 Brno
3.Přibyl Pavel 1971CZE000066AŠilingrák Team Brno
49.Sedláček Jan CZE075512AHydra Darts Bučovice
17.Svoboda Lukáš CZE055083ASnipers Brno
1.Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
9.Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
33.Tashkov Christo CZE069846AYellov fish
33.Vacek Jindřich CZE056037ASnipers Brno
49.Vojta Radim CZE037412AYellov fish
33.Volanka Alois CZE028528AŠK Paleta Vyškov
17.Vozár Otmar CZE001462ASnipers Brno
65.Abrahámek Dušan CZE002458BStavba Brno
65.Chabada Jan CZE070857BStavba Brno
49.Filo Martin CZE070927BStavba Brno
17.Franěk Radim CZE065925BDC Nafrakk Ivančice
49.Gregor Richard CZE035518BTornádo Destroyers Brno
25.Jurinek David CZE068782BDC Bufál
17.Kačanolli Fitim CZE017097BDC Bejvávalo U Kolečka
65.Leret Andrij CZE064033BTornádo Destroyers Brno
9.Pikna Pavel CZE070821BŠilingrák Team Brno
25.Pokorný Filip CZE050230BStavba Brno
17.Přibyl Pavel 1993CZE045427BTornádo Destroyers Brno
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.5.2024 12:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.5.2024 13:12:40
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement