Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/87)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master JMOŠS muži

13.1.2024| Brno- Obřany - Orlovna| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Dubovec Juraj| Hráčů: 87| Žebříčků: 10

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
49.Pazio Marek CZE067121DBastr team Brno
13.Pátek Jaroslav CZE000158Brno
65.Benda Zbyněk CZE054098CDC Angry Birds Osmička Brno
65.Bučík Tomáš CZE035995CDC Angry Birds Osmička Brno
49.Dočkal Jakub CZE035906CDC Angry Birds Osmička Brno
65.Janošík Jakub CZE073790DC Angry Birds Osmička Brno
65.Plevák Vítězslav CZE070216CDC Angry Birds Osmička Brno
65.Šeránek Zdeněk CZE063452CDC Angry Birds Osmička Brno
17.Kačanolli Fitim CZE017097BDC Bejvávalo U Kolečka
25.Jurinek David CZE068782BDC Bufál
65.Vaněk Vojtěch CZE051463BDC Bufál
65.Janíček Martin CZE009919ADC FROGS Žabčice
65.Páviš Kamil CZE001431ADC FROGS Žabčice
13.Pokorný Michal CZE000501ADC FROGS Žabčice
49.Krátký Lukáš CZE063414ADC Hurricane Adamov
9.Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
2.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
7.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
17.Franěk Radim CZE065925BDC Nafrakk Ivančice
33.Damborský Tomáš CZE063074CDC Pitbulls Adamov
33.Foret Jakub CZE063081CDC Pitbulls Adamov
49.Hofírek David CZE064520CDC Pitbulls Adamov
33.Lamač Zdeněk CZE063075CDC Pitbulls Adamov
33.Matyáš Petr CZE063076CDC Pitbulls Adamov
33.Václavek Jiří CZE076179CDC Pitbulls Adamov
65.Houra Filip CZE072518DDC Újezd u Brna
17.Lorenc Jaromír CZE063853CDC Újezd u Brna
65.Loula Roman CZE010041ADC Vandals Blansko
49.Kozák Martin CZE050900DFrogs Žabčice
49.Barteček Luboš CZE007186CGalaxy Team Brno
65.Dobeš Aleš CZE007777CGalaxy Team Brno
65.Jedlička Tomáš CZE070954CGalaxy Team Brno
49.Sedláček Jan CZE075512AHydra Darts Bučovice
33.Hladík Jiří CZE050991CLetka Brno
65.Nesnídal Petr CZE019744CLetka Brno
33.Táborský Patrik CZE072342CMinibaroni na Kuželně Brno
65.Janků Michal CZE059462CPBL 45 Brno
65.Javorský Zdeněk CZE052341CPBL 45 Brno
65.Kučírek Martin CZE056839DPBL 45 Brno
25.Motka Robert CZE056105CPBL 45 Brno
25.Poráň David CZE051226APBL 45 Brno
65.Sedláček Michal CZE050944CPBL 45 Brno
65.Šmerda Martin CZE059463DPBL 45 Brno
33.Effenberger Pavel CZE028207Přibice
13.Kováč Jakub CZE055566ARakol Brno
49.Miklovič Martin CZE068840ARumoví pralinky
65.Suchý Roman CZE032109CSiga
25.Král Roman CZE061381ASnipers Brno
33.Marek Lukáš CZE060987ASnipers Brno
17.Svoboda Lukáš CZE055083ASnipers Brno
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.5.2024 12:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.5.2024 12:48:09
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement