Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/87)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master JMOŠS muži

13.1.2024| Brno- Obřany - Orlovna| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Dubovec Juraj| Hráčů: 87| Žebříčků: 11

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
33.Tashkov Christo CZE069846AYellov fish
49.Vojta Radim CZE037412AYellov fish
49.Turčín Ladislav CZE018323CWC Šipkouni
33.Vlach Patrik CZE037496DTricksters Brno
49.Gregor Richard CZE035518BTornádo Destroyers Brno
65.Leret Andrij CZE064033BTornádo Destroyers Brno
17.Přibyl Pavel 1993CZE045427BTornádo Destroyers Brno
33.Kalina Jiří CZE075924DTopas Club Brno
49.Kříž Martin CZE062122CTopas Club Brno
9.Matuška Osvald CZE004192CTopas Club Brno
25.Vejvalka Jakub CZE078285Topas Club Brno
13.Bičan Robert CZE065745ATěsně vedle Brno
5.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov
17.Král Marek CZE053282AŠK Vyškov
5.Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov
1.Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
9.Babyrád Pavel CZE021839AŠK Paleta Vyškov
25.Brychta Darius CZE003244AŠK Paleta Vyškov
33.Volanka Alois CZE028528AŠK Paleta Vyškov
33.Chválek Ladislav 2003CZE069022AŠK Modřice
49.Chválek Ladislav 1980CZE012512AŠK Modřice
33.Bezůšek Pavel CZE000499AŠilingrák Team Brno
17.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno
7.Nešpůrek Pavel CZE010106AŠilingrák Team Brno
4.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno
49.Pelech David CZE058116AŠilingrák Team Brno
9.Pikna Pavel CZE070821BŠilingrák Team Brno
3.Přibyl Pavel 1971CZE000066AŠilingrák Team Brno
25.Vašata Milan CZE070824BŠilingrák Team Brno
49.Zeman Jaromír CZE070983BŠilingrák Team Brno
65.Petřík Josef CZE007612CŠílené labutě Brno
65.Abrahámek Dušan CZE002458BStavba Brno
65.Chabada Jan CZE070857BStavba Brno
49.Filo Martin CZE070927BStavba Brno
25.Pokorný Filip CZE050230BStavba Brno
25.Král Roman CZE061381ASnipers Brno
33.Marek Lukáš CZE060987ASnipers Brno
17.Svoboda Lukáš CZE055083ASnipers Brno
33.Vacek Jindřich CZE056037ASnipers Brno
17.Vozár Otmar CZE001462ASnipers Brno
65.Suchý Roman CZE032109CSiga
49.Miklovič Martin CZE068840ARumoví pralinky
13.Kováč Jakub CZE055566ARakol Brno
33.Effenberger Pavel CZE028207Přibice
65.Janků Michal CZE059462CPBL 45 Brno
65.Javorský Zdeněk CZE052341CPBL 45 Brno
65.Kučírek Martin CZE056839DPBL 45 Brno
25.Motka Robert CZE056105CPBL 45 Brno
25.Poráň David CZE051226APBL 45 Brno
65.Sedláček Michal CZE050944CPBL 45 Brno
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 19.5.2024 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 19.5.2024 06:56:38
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement