Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/87)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master JMOŠS muži

13.1.2024| Brno- Obřany - Orlovna| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Dubovec Juraj| Hráčů: 87| Žebříčků: 11

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
49.Zeman Jaromír CZE070983BŠilingrák Team Brno
17.Vozár Otmar CZE001462ASnipers Brno
33.Volanka Alois CZE028528AŠK Paleta Vyškov
49.Vojta Radim CZE037412AYellov fish
33.Vlach Patrik CZE037496DTricksters Brno
25.Vejvalka Jakub CZE078285Topas Club Brno
25.Vašata Milan CZE070824BŠilingrák Team Brno
65.Vaněk Vojtěch CZE051463BDC Bufál
33.Václavek Jiří CZE076179CDC Pitbulls Adamov
33.Vacek Jindřich CZE056037ASnipers Brno
49.Turčín Ladislav CZE018323CWC Šipkouni
33.Tashkov Christo CZE069846AYellov fish
33.Táborský Patrik CZE072342CMinibaroni na Kuželně Brno
65.Šmerda Martin CZE059463DPBL 45 Brno
65.Šeránek Zdeněk CZE063452CDC Angry Birds Osmička Brno
9.Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
1.Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
17.Svoboda Lukáš CZE055083ASnipers Brno
65.Suchý Roman CZE032109CSiga
65.Sedláček Michal CZE050944CPBL 45 Brno
49.Sedláček Jan CZE075512AHydra Darts Bučovice
3.Přibyl Pavel 1971CZE000066AŠilingrák Team Brno
17.Přibyl Pavel 1993CZE045427BTornádo Destroyers Brno
25.Poráň David CZE051226APBL 45 Brno
13.Pokorný Michal CZE000501ADC FROGS Žabčice
25.Pokorný Filip CZE050230BStavba Brno
65.Plevák Vítězslav CZE070216CDC Angry Birds Osmička Brno
9.Pikna Pavel CZE070821BŠilingrák Team Brno
65.Petřík Josef CZE007612CŠílené labutě Brno
49.Pelech David CZE058116AŠilingrák Team Brno
49.Pazio Marek CZE067121DBastr team Brno
65.Páviš Kamil CZE001431ADC FROGS Žabčice
13.Pátek Jaroslav CZE000158Brno
4.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno
7.Nešpůrek Pavel CZE010106AŠilingrák Team Brno
65.Nesnídal Petr CZE019744CLetka Brno
25.Motka Robert CZE056105CPBL 45 Brno
49.Miklovič Martin CZE068840ARumoví pralinky
33.Matyáš Petr CZE063076CDC Pitbulls Adamov
9.Matuška Osvald CZE004192CTopas Club Brno
33.Marek Lukáš CZE060987ASnipers Brno
7.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
65.Loula Roman CZE010041ADC Vandals Blansko
17.Lorenc Jaromír CZE063853CDC Újezd u Brna
65.Leret Andrij CZE064033BTornádo Destroyers Brno
33.Lamač Zdeněk CZE063075CDC Pitbulls Adamov
5.Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov
65.Kučírek Martin CZE056839DPBL 45 Brno
49.Kříž Martin CZE062122CTopas Club Brno
49.Krátký Lukáš CZE063414ADC Hurricane Adamov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 19.5.2024 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 19.5.2024 07:57:33
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement