Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/87)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master JMOŠS muži

13.1.2024| Brno- Obřany - Orlovna| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Dubovec Juraj| Hráčů: 87| Žebříčků: 11

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
65.Abrahámek Dušan CZE002458BStavba Brno
65.Benda Zbyněk CZE054098CDC Angry Birds Osmička Brno
65.Bučík Tomáš CZE035995CDC Angry Birds Osmička Brno
65.Chabada Jan CZE070857BStavba Brno
65.Dobeš Aleš CZE007777CGalaxy Team Brno
65.Houra Filip CZE072518DDC Újezd u Brna
65.Janíček Martin CZE009919ADC FROGS Žabčice
65.Janků Michal CZE059462CPBL 45 Brno
65.Janošík Jakub CZE073790DC Angry Birds Osmička Brno
65.Javorský Zdeněk CZE052341CPBL 45 Brno
65.Jedlička Tomáš CZE070954CGalaxy Team Brno
65.Kučírek Martin CZE056839DPBL 45 Brno
65.Leret Andrij CZE064033BTornádo Destroyers Brno
65.Loula Roman CZE010041ADC Vandals Blansko
65.Nesnídal Petr CZE019744CLetka Brno
65.Páviš Kamil CZE001431ADC FROGS Žabčice
65.Petřík Josef CZE007612CŠílené labutě Brno
65.Plevák Vítězslav CZE070216CDC Angry Birds Osmička Brno
65.Sedláček Michal CZE050944CPBL 45 Brno
65.Suchý Roman CZE032109CSiga
65.Šeránek Zdeněk CZE063452CDC Angry Birds Osmička Brno
65.Šmerda Martin CZE059463DPBL 45 Brno
65.Vaněk Vojtěch CZE051463BDC Bufál
49.Barteček Luboš CZE007186CGalaxy Team Brno
49.Chválek Ladislav 1980CZE012512AŠK Modřice
49.Dočkal Jakub CZE035906CDC Angry Birds Osmička Brno
49.Filo Martin CZE070927BStavba Brno
49.Gregor Richard CZE035518BTornádo Destroyers Brno
49.Hofírek David CZE064520CDC Pitbulls Adamov
49.Kozák Martin CZE050900DFrogs Žabčice
49.Krátký Lukáš CZE063414ADC Hurricane Adamov
49.Kříž Martin CZE062122CTopas Club Brno
49.Miklovič Martin CZE068840ARumoví pralinky
49.Pazio Marek CZE067121DBastr team Brno
49.Pelech David CZE058116AŠilingrák Team Brno
49.Sedláček Jan CZE075512AHydra Darts Bučovice
49.Turčín Ladislav CZE018323CWC Šipkouni
49.Vojta Radim CZE037412AYellov fish
49.Zeman Jaromír CZE070983BŠilingrák Team Brno
33.Bezůšek Pavel CZE000499AŠilingrák Team Brno
33.Chválek Ladislav 2003CZE069022AŠK Modřice
33.Damborský Tomáš CZE063074CDC Pitbulls Adamov
33.Effenberger Pavel CZE028207Přibice
33.Foret Jakub CZE063081CDC Pitbulls Adamov
33.Hladík Jiří CZE050991CLetka Brno
33.Kalina Jiří CZE075924DTopas Club Brno
33.Lamač Zdeněk CZE063075CDC Pitbulls Adamov
33.Marek Lukáš CZE060987ASnipers Brno
33.Matyáš Petr CZE063076CDC Pitbulls Adamov
33.Táborský Patrik CZE072342CMinibaroni na Kuželně Brno
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 19.5.2024 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 19.5.2024 07:37:44
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement