Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/87)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master JMOŠS muži

13.1.2024| Brno- Obřany - Orlovna| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Dubovec Juraj| Hráčů: 87| Žebříčků: 10

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
3.Přibyl Pavel 1971CZE000066AŠilingrák Team Brno
13.Pátek Jaroslav CZE000158Brno
33.Bezůšek Pavel CZE000499AŠilingrák Team Brno
13.Pokorný Michal CZE000501ADC FROGS Žabčice
9.Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
65.Páviš Kamil CZE001431ADC FROGS Žabčice
17.Vozár Otmar CZE001462ASnipers Brno
5.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov
65.Abrahámek Dušan CZE002458BStavba Brno
25.Brychta Darius CZE003244AŠK Paleta Vyškov
9.Matuška Osvald CZE004192CTopas Club Brno
49.Barteček Luboš CZE007186CGalaxy Team Brno
65.Petřík Josef CZE007612CŠílené labutě Brno
65.Dobeš Aleš CZE007777CGalaxy Team Brno
65.Janíček Martin CZE009919ADC FROGS Žabčice
65.Loula Roman CZE010041ADC Vandals Blansko
7.Nešpůrek Pavel CZE010106AŠilingrák Team Brno
49.Chválek Ladislav 1980CZE012512AŠK Modřice
2.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
17.Kačanolli Fitim CZE017097BDC Bejvávalo U Kolečka
49.Turčín Ladislav CZE018323CWC Šipkouni
65.Nesnídal Petr CZE019744CLetka Brno
9.Babyrád Pavel CZE021839AŠK Paleta Vyškov
4.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno
33.Effenberger Pavel CZE028207Přibice
33.Volanka Alois CZE028528AŠK Paleta Vyškov
65.Suchý Roman CZE032109CSiga
49.Gregor Richard CZE035518BTornádo Destroyers Brno
49.Dočkal Jakub CZE035906CDC Angry Birds Osmička Brno
65.Bučík Tomáš CZE035995CDC Angry Birds Osmička Brno
49.Vojta Radim CZE037412AYellov fish
33.Vlach Patrik CZE037496DTricksters Brno
7.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
17.Přibyl Pavel 1993CZE045427BTornádo Destroyers Brno
5.Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov
25.Pokorný Filip CZE050230BStavba Brno
49.Kozák Martin CZE050900DFrogs Žabčice
65.Sedláček Michal CZE050944CPBL 45 Brno
33.Hladík Jiří CZE050991CLetka Brno
25.Poráň David CZE051226APBL 45 Brno
65.Vaněk Vojtěch CZE051463BDC Bufál
17.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno
65.Javorský Zdeněk CZE052341CPBL 45 Brno
17.Král Marek CZE053282AŠK Vyškov
65.Benda Zbyněk CZE054098CDC Angry Birds Osmička Brno
17.Svoboda Lukáš CZE055083ASnipers Brno
13.Kováč Jakub CZE055566ARakol Brno
33.Vacek Jindřich CZE056037ASnipers Brno
25.Motka Robert CZE056105CPBL 45 Brno
65.Kučírek Martin CZE056839DPBL 45 Brno
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.5.2024 12:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.5.2024 13:04:34
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement