Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/87)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master JMOŠS muži

13.1.2024| Brno- Obřany - Orlovna| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Dubovec Juraj| Hráčů: 87| Žebříčků: 10

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
25.Vejvalka Jakub CZE078285Topas Club Brno
33.Václavek Jiří CZE076179CDC Pitbulls Adamov
33.Kalina Jiří CZE075924DTopas Club Brno
49.Sedláček Jan CZE075512AHydra Darts Bučovice
65.Janošík Jakub CZE073790DC Angry Birds Osmička Brno
65.Houra Filip CZE072518DDC Újezd u Brna
33.Táborský Patrik CZE072342CMinibaroni na Kuželně Brno
49.Zeman Jaromír CZE070983BŠilingrák Team Brno
65.Jedlička Tomáš CZE070954CGalaxy Team Brno
49.Filo Martin CZE070927BStavba Brno
65.Chabada Jan CZE070857BStavba Brno
25.Vašata Milan CZE070824BŠilingrák Team Brno
9.Pikna Pavel CZE070821BŠilingrák Team Brno
65.Plevák Vítězslav CZE070216CDC Angry Birds Osmička Brno
33.Tashkov Christo CZE069846AYellov fish
33.Chválek Ladislav 2003CZE069022AŠK Modřice
49.Miklovič Martin CZE068840ARumoví pralinky
25.Jurinek David CZE068782BDC Bufál
49.Pazio Marek CZE067121DBastr team Brno
17.Franěk Radim CZE065925BDC Nafrakk Ivančice
13.Bičan Robert CZE065745ATěsně vedle Brno
49.Hofírek David CZE064520CDC Pitbulls Adamov
65.Leret Andrij CZE064033BTornádo Destroyers Brno
17.Lorenc Jaromír CZE063853CDC Újezd u Brna
65.Šeránek Zdeněk CZE063452CDC Angry Birds Osmička Brno
49.Krátký Lukáš CZE063414ADC Hurricane Adamov
33.Foret Jakub CZE063081CDC Pitbulls Adamov
33.Matyáš Petr CZE063076CDC Pitbulls Adamov
33.Lamač Zdeněk CZE063075CDC Pitbulls Adamov
33.Damborský Tomáš CZE063074CDC Pitbulls Adamov
49.Kříž Martin CZE062122CTopas Club Brno
25.Král Roman CZE061381ASnipers Brno
33.Marek Lukáš CZE060987ASnipers Brno
1.Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
65.Šmerda Martin CZE059463DPBL 45 Brno
65.Janků Michal CZE059462CPBL 45 Brno
49.Pelech David CZE058116AŠilingrák Team Brno
65.Kučírek Martin CZE056839DPBL 45 Brno
25.Motka Robert CZE056105CPBL 45 Brno
33.Vacek Jindřich CZE056037ASnipers Brno
13.Kováč Jakub CZE055566ARakol Brno
17.Svoboda Lukáš CZE055083ASnipers Brno
65.Benda Zbyněk CZE054098CDC Angry Birds Osmička Brno
17.Král Marek CZE053282AŠK Vyškov
65.Javorský Zdeněk CZE052341CPBL 45 Brno
17.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno
65.Vaněk Vojtěch CZE051463BDC Bufál
25.Poráň David CZE051226APBL 45 Brno
33.Hladík Jiří CZE050991CLetka Brno
65.Sedláček Michal CZE050944CPBL 45 Brno
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.5.2024 12:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.5.2024 13:22:50
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement