Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/79)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master JMOŠS muži

10.2.2024| Brno- Obřany - Orlovna| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Dubovec Juraj| Hráčů: 79| Žebříčků: 10

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Písek David CZE046265ADC Mustang Brno
2.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
3.Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
4.Kováč Jakub CZE055566ARakol Brno
5.Čavajda Dominik CZE043803AAvengers Dašice
5.Richter Pavel CZE048987AŠK Paleta Vyškov
7.Pešek Tomáš CZE049920AAvengers Dašice
7.Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
9.Bičan Robert CZE065745ATěsně vedle Brno
9.Král Roman CZE061381ASnipers Brno
9.Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov
9.Vašata Milan CZE070824BŠilingrák Team Brno
13.Čermák Daniel CZE062212AAvengers Dašice
13.Kišš Marek CZE070892AAvengers Dašice
13.Pikna Pavel CZE070821BŠilingrák Team Brno
13.Poráň David CZE051226APBL 45 Brno
17.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
17.Damborský Tomáš CZE063074CDC Pitbulls Adamov
17.Lorenc Jaromír CZE063853CDC Újezd u Brna
17.Matuška Osvald CZE004192CTopas Club Brno
17.Motka Robert CZE056105CPBL 45 Brno
17.Nutil David CZE077283CNetáhla Těšany
17.Pátek Jaroslav CZE000158Brno
17.Přibyl Pavel CZE000066AŠilingrák Team Brno
25.Abrahámek Dušan CZE002458BStavba Brno
25.Daška Pavel CZE001049CSiga
25.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov
25.Katrenič Ján WRD101118
25.Nešpůrek Pavel CZE010106AŠilingrák Team Brno
25.Pokorný Filip 1993CZE050230BStavba Brno
25.Vacek Jindřich CZE056037ASnipers Brno
25.Vaněk Vojtěch CZE051463BDC Bufál
33.Brychta Darius CZE003244AŠK Paleta Vyškov
33.Fryc Martin CZE079367Brno
33.Gregor Richard CZE035518BTornádo Destroyers Brno
33.Hanák Jiří CZE009845Brumovice (Břeclav)
33.Hofírek David CZE064520CDC Pitbulls Adamov
33.Kozák Martin CZE050900DFrogs Žabčice
33.Kříž Jiří CZE050039BHezky Pěkně
33.Kříž Martin CZE062122CTopas Club Brno
33.Kvarda Josef CZE064034ATěsně vedle Brno
33.Miklovič Martin CZE068840ARumoví pralinky
33.Pokorný Filip 1977CZE000116AŠenkýři
33.Svoboda Lukáš CZE055083ASnipers Brno
33.Vacek Václav CZE064736CCentrála Kameničky
33.Vašek Tomáš CZE073704AŠK Modřice
33.Vašina Martin CZE048700Ivanovice na Hané
33.Volanka Alois CZE028528AŠK Paleta Vyškov
49.Bezůšek Pavel CZE000499AŠilingrák Team Brno
49.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.5.2024 12:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.5.2024 12:40:45
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement