Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/79)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master JMOŠS muži

10.2.2024| Brno- Obřany - Orlovna| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Dubovec Juraj| Hráčů: 79| Žebříčků: 10

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
33.Fryc Martin CZE079367Brno
33.Hanák Jiří CZE009845Brumovice (Břeclav)
25.Katrenič Ján WRD101118
65.Kůst Filip CZE063064Brno
17.Pátek Jaroslav CZE000158Brno
65.Pikna Lukáš CZE070877Mokrá-Horákov, Mokrá 385
65.Stavjař Michael CZE079553Brno
33.Vašina Martin CZE048700Ivanovice na Hané
65.Vejvalka Jakub CZE078285Topas Club Brno
17.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
49.Bezůšek Pavel CZE000499AŠilingrák Team Brno
9.Bičan Robert CZE065745ATěsně vedle Brno
49.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno
33.Brychta Darius CZE003244AŠK Paleta Vyškov
5.Čavajda Dominik CZE043803AAvengers Dašice
13.Čermák Daniel CZE062212AAvengers Dašice
25.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov
65.Fridrich David CZE041320AŠilingrák Team Brno
13.Kišš Marek CZE070892AAvengers Dašice
4.Kováč Jakub CZE055566ARakol Brno
9.Král Roman CZE061381ASnipers Brno
65.Krátký Lukáš CZE063414ADC Hurricane Adamov
9.Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov
33.Kvarda Josef CZE064034ATěsně vedle Brno
2.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
33.Miklovič Martin CZE068840ARumoví pralinky
25.Nešpůrek Pavel CZE010106AŠilingrák Team Brno
65.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno
7.Pešek Tomáš CZE049920AAvengers Dašice
1.Písek David CZE046265ADC Mustang Brno
33.Pokorný Filip 1977CZE000116AŠenkýři
13.Poráň David CZE051226APBL 45 Brno
17.Přibyl Pavel CZE000066AŠilingrák Team Brno
5.Richter Pavel CZE048987AŠK Paleta Vyškov
49.Sedláček Jan CZE075512AHydra Darts Bučovice
33.Svoboda Lukáš CZE055083ASnipers Brno
3.Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
7.Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
65.Tashkov Christo CZE069846AYellov fish
25.Vacek Jindřich CZE056037ASnipers Brno
33.Vašek Tomáš CZE073704AŠK Modřice
33.Volanka Alois CZE028528AŠK Paleta Vyškov
49.Vozár Otmar CZE001462ASnipers Brno
25.Abrahámek Dušan CZE002458BStavba Brno
65.Churý Jakub CZE042495BDC Bufál
49.Funk Michal CZE055518BTornádo Destroyers Brno
33.Gregor Richard CZE035518BTornádo Destroyers Brno
65.Havránek Bohumil CZE008345BPBL 45 Brno
49.Jurinek David CZE068782BDC Bufál
49.Kačanolli Fitim CZE017097BDC Bejvávalo U Kolečka
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.5.2024 11:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.5.2024 11:43:52
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement