Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/79)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master JMOŠS muži

10.2.2024| Brno- Obřany - Orlovna| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Dubovec Juraj| Hráčů: 79| Žebříčků: 11

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
65.Tashkov Christo CZE069846AYellov fish
65.Potěšil Dušan CZE075558CWC Šipkouni
49.Funk Michal CZE055518BTornádo Destroyers Brno
33.Gregor Richard CZE035518BTornádo Destroyers Brno
33.Kříž Martin CZE062122CTopas Club Brno
17.Matuška Osvald CZE004192CTopas Club Brno
49.Minaříček Pavel CZE075940DTopas Club Brno
65.Vejvalka Jakub CZE078285Topas Club Brno
9.Bičan Robert CZE065745ATěsně vedle Brno
33.Kvarda Josef CZE064034ATěsně vedle Brno
25.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov
9.Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov
3.Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
33.Brychta Darius CZE003244AŠK Paleta Vyškov
5.Richter Pavel CZE048987AŠK Paleta Vyškov
33.Volanka Alois CZE028528AŠK Paleta Vyškov
33.Vašek Tomáš CZE073704AŠK Modřice
49.Bezůšek Pavel CZE000499AŠilingrák Team Brno
49.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno
65.Fridrich David CZE041320AŠilingrák Team Brno
25.Nešpůrek Pavel CZE010106AŠilingrák Team Brno
65.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno
13.Pikna Pavel CZE070821BŠilingrák Team Brno
17.Přibyl Pavel CZE000066AŠilingrák Team Brno
9.Vašata Milan CZE070824BŠilingrák Team Brno
65.Petřík Josef CZE007612CŠílené labutě Brno
33.Pokorný Filip 1977CZE000116AŠenkýři
25.Abrahámek Dušan CZE002458BStavba Brno
25.Pokorný Filip 1993CZE050230BStavba Brno
9.Král Roman CZE061381ASnipers Brno
33.Svoboda Lukáš CZE055083ASnipers Brno
25.Vacek Jindřich CZE056037ASnipers Brno
49.Vozár Otmar CZE001462ASnipers Brno
25.Daška Pavel CZE001049CSiga
33.Miklovič Martin CZE068840ARumoví pralinky
4.Kováč Jakub CZE055566ARakol Brno
49.Králík Martin CZE053579CPohodáři Olomouc
65.Havránek Bohumil CZE008345BPBL 45 Brno
17.Motka Robert CZE056105CPBL 45 Brno
13.Poráň David CZE051226APBL 45 Brno
17.Nutil David CZE077283CNetáhla Těšany
65.Schönwälder Marek CZE077271CNetáhla Těšany
65.Pikna Lukáš CZE070877Mokrá-Horákov, Mokrá 385
49.Táborský Patrik CZE072342CMinibaroni na Kuželně Brno
49.Hladík Jiří CZE050991CLetka Brno
33.Vašina Martin CZE048700Ivanovice na Hané
49.Sedláček Jan CZE075512AHydra Darts Bučovice
33.Kříž Jiří CZE050039BHezky Pěkně
33.Kozák Martin CZE050900DFrogs Žabčice
17.Lorenc Jaromír CZE063853CDC Újezd u Brna
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 19.5.2024 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 19.5.2024 08:01:29
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement