Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/79)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master JMOŠS muži

10.2.2024| Brno- Obřany - Orlovna| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Dubovec Juraj| Hráčů: 79| Žebříčků: 10

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
25.Abrahámek Dušan CZE002458BStavba Brno
17.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
49.Bezůšek Pavel CZE000499AŠilingrák Team Brno
9.Bičan Robert CZE065745ATěsně vedle Brno
49.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno
33.Brychta Darius CZE003244AŠK Paleta Vyškov
65.Churý Jakub CZE042495BDC Bufál
5.Čavajda Dominik CZE043803AAvengers Dašice
13.Čermák Daniel CZE062212AAvengers Dašice
17.Damborský Tomáš CZE063074CDC Pitbulls Adamov
25.Daška Pavel CZE001049CSiga
25.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov
65.Foret Jakub CZE063081CDC Pitbulls Adamov
65.Fridrich David CZE041320AŠilingrák Team Brno
33.Fryc Martin CZE079367Brno
49.Funk Michal CZE055518BTornádo Destroyers Brno
33.Gregor Richard CZE035518BTornádo Destroyers Brno
33.Hanák Jiří CZE009845Brumovice (Břeclav)
65.Havránek Bohumil CZE008345BPBL 45 Brno
49.Hladík Jiří CZE050991CLetka Brno
33.Hofírek David CZE064520CDC Pitbulls Adamov
49.Jurinek David CZE068782BDC Bufál
49.Kačanolli Fitim CZE017097BDC Bejvávalo U Kolečka
25.Katrenič Ján WRD101118
13.Kišš Marek CZE070892AAvengers Dašice
49.Košťál Jiří CZE042985BDC Fako Tuřany
4.Kováč Jakub CZE055566ARakol Brno
33.Kozák Martin CZE050900DFrogs Žabčice
9.Král Roman CZE061381ASnipers Brno
49.Králík Martin CZE053579CPohodáři Olomouc
65.Krátký Lukáš CZE063414ADC Hurricane Adamov
33.Kříž Jiří CZE050039BHezky Pěkně
33.Kříž Martin CZE062122CTopas Club Brno
49.Krmníček Ondřej CZE038136CDC Double Tops Omega
65.Kůst Filip CZE063064Brno
9.Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov
33.Kvarda Josef CZE064034ATěsně vedle Brno
49.Lamač Zdeněk CZE063075CDC Pitbulls Adamov
17.Lorenc Jaromír CZE063853CDC Újezd u Brna
2.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
17.Matuška Osvald CZE004192CTopas Club Brno
33.Miklovič Martin CZE068840ARumoví pralinky
49.Minaříček Pavel CZE075940DTopas Club Brno
17.Motka Robert CZE056105CPBL 45 Brno
25.Nešpůrek Pavel CZE010106AŠilingrák Team Brno
17.Nutil David CZE077283CNetáhla Těšany
65.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno
17.Pátek Jaroslav CZE000158Brno
49.Pazio Marek CZE067121DBastr team Brno
7.Pešek Tomáš CZE049920AAvengers Dašice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.5.2024 12:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.5.2024 12:29:27
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement